خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 100
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

Red face #|تجربه های تلخ و شیرین کنکوریای95|برای 96

سلام دوستان

دوستان کنکوری سال های قبل مخصوصا 95یا بیان دوستانه،برادرانه،خواهرانه تجربه های تلخ و شیرینتون رو در اختیار ما کنکوریای 96 بذارین

ماها اول کاریم ...تازه شروع مسیره...این مسیر پر از چال و چولس...مسیرِ تاریک و ترسناکیه...مسیر سختیه....واقعا بدون راهنما سخته طی کردن این مسیر

چه راهنمایی بهتر از تجربه...اونم تجربه شمایی که این مسیر رو خوب یا بد اومدین...اگه خوب بوده به نفع خود شما بوده و اگه بد بوده ضررش هم با خودتونه

راستش این مسیر حواشی زیادی داره...آبش گل آلوده واسه اونایی که ماهیگیر آب آلوه ان....بگین دوستانه بگین...بی طرف بگین...تلخیاتون رو بگین...نقاط قوت و ضعفتونو بگین

علل شکست و موفقیتتون رو بگین...خواهشا برادارنه و بی طرف...هرچیزی که میدونید بنفع ماست....اگه برادرانه بگید و کمک کنید به شما هم تو آینده کمک میشه...این سیستم خداست
      از منابع و آزمون و تابستون و شروع و پایانتون تا ساعت مطالعه و کیفیت و ...هرچه میخواهد دل تنگت بگو

و بیاین دوست هم باشیم
      در آخر هم ممنونتون هستیم...این انجمن جای این چیزا باشه بهتره تا تفریح و سرگرمی و بطالت عمر

دوستان لطفا اسپم ندید

مسولین سایت این پست رو بزنید جزو مهم ها...چون مهمهههههههه
      در ضمن 96 یا حتمابیان اینجا که خیلی واسشون واجبه...از ما گفتن بود...نظرات رو بخونید تجربه های گران قیمتی وجود داره...درسته ما تو رقابتیم ولی برادریم،دوستیم
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

ویرایش توسط Dr.Chamran : 23 خرداد 1395 در ساعت 23:50

2. Top | #2
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

Red face

سلام صبحتون بخیر..تجربه های خودمو من میگم و هرچی به ذهنم میرسه امیدوارم فایده داشته باشه..البته اینا چیزایی هست که دور وبرم دیدم ودلیلی بر کاملا صحیح وبی عیب بودنش نیس......

1:تو سال کنکور به هیچ عنوان مقایسه نکنین خودتون حتی با بهترین دوستتون.هرکسی سطح خودشو داره که اگه بهتر از شماس قطعا بهتر از شما تلاش کرده پس مقایسه نکنین که به طبع دنبالش حسادت میاد واونوقت میزنین به در بیخیالی.مقایسه تا حدی خوبه که باعث بشه تشویق بشین درس بخونین ولی بیشترش خیلی بده خیلیییییی

2:هرروز ول نگردین توی نت وانجمن همین اول کاری چیزایی که فک میکنین لازمه رو بخونین وبخرین وپیدا کنین از اون به بعدش فقط بخونین.دنباال معجزه توی فضای مجازی نباشین

3:به یه تعدادی از مشاورا{ببینین دارم میگم یه تعداد پیام خصوصی ندین که چرا توهین میکنی}توی فضای مجازی اعتماد نکنین.مخصوصا از یه زمانی به بعد مث قارچ سبز میشن والبته دور از جون بعضیاشون خیلیا دنبال پول دراوردن هستن پس اگه مشاور میخوای برو توی دنیی واقعی بگرد دنبالش نه اینجا

4:ساعت مطالعه ای که انتخاب میکنین براساس توانای خودتون باشه اگه دوست میگه من12 میخونم نگو منم باید همینو بخونم شاید تواناییت برا شروع8ساعت باشه..البته این به همون مورد اول برمگیرده یعنی حسادت

5:سعی کنین ساعت مطالعتون افت خیزش زیاد نباشه مثلا یه روز12 بخونین بعد 8بعد 3 بعد 0اینطوری نباشه..سعی کنین یه روند ثابت توی یه بازه زمانی خاص داشته باشین

6:سعی کنین توی تابستون پایه رو تمام کنین چون واقعا توی سال پیش نمیشه همه پایه رو خوند خیلی سخت میشه چون درسا چارم خودش به حد کافی وقت گیر هست

7:یه منبع واسه یه درس داشته باشین هی هررکسی یه چی میگه نرین بخرین .اینو خودم تجربه دارم..الان کتابخونه ای دارما

8:کنکور هوش بالایی نمیخواد کسایی که تلاش میکنن نتیجه میگیرین..اسم تلاش بقیه رو شانس نذارین کسی که وضعش بهتره قطعا تلاشش بیشتری داره

9:به حرف دوستاتون اعتماد نکنین من نمیدونم چه جوی هست مخصوصا بین دخترا که دوس دارن دروغ بگن.پ

10:هی نرین تو سایت گزینه دو وکانون تخمین بزنین.

11:از وقتای مرده استفاده کنین مث راه مدرسه وسه لغت حفظ کردن

12:سال کنکور یه قسمتی از زندگی شماس نیاین تمام فعالیت هاتون رو حذف کنین..یه ورزشی رو داشته باشین خیلی تاثیر داره

13د مثبت داشته باشین بالاخره همه چی درست میشه..یه ازمون ه خراب شد نگو دیگه تمامممم بزارم واسه یال دیگه..

14منتظر رسیدن روزای خوب واسه درس خوندن نباش..میگن برای شروع نباید همه چی خوب باشه ولی برای خوب بودن باید شروع کنی

15:دنبال اون شنبه ای که هیچوقت نمیاد نباش از همین امروز شروع نکن نگو بزار شنبه..همیچنین پنح شنبه که میشه یهو درسو ول نکن بگو دیگه بسه این هفته خیلی خوندم..خب تو با اون نخوندنت همه هفته رو ****** میدی که دوست من ...

16:اگه وقتی داری درس میخونی داری زجر میکشی بدون نتیجه نمیگری..درس خوندن که سختی نداره پس سعی کن لذت ببری از درس خوندنت هر چند سخت نمیدونم ولی باید شیرین کنی درس خوندنو واسه خودت..میتونی از شکر یا نبات استفاده کنی

17:راجب منابع اینجا خیلی بحث شده وصدتا منبع هم توصیه شده پس من چیزی نمیگگم....

18:از اول به فکر حذف درسا نباشین بخونین اها راسی عمومیا رو نذارین واسه بعد عید مخصوصا عربی رو همین تابستون یه تایمی بهش اختصاص بدین تا کامل یاد بگیرینش

19:ساعت مطالعه هم بستگی به پایه درسی داره اگه پایت خوبه خب کمتر واگه اوضاع روبه راه نیس باید با بیشتر خوندن برسی به کسایی که پایه ی قوی ای دارن.پس تابستون رو براین اساس باید بخونی که ساعت مطالعه از 6ساعت شروع میشه تا....بعضی دوستام توی شهرویر 13ساعت مطالعه داشتن والبته میدونم کارشون اشتباه بود والان کم اوردن به شدت

20:موافق این که میگن کم بخون که کم نیاری و خسته نشی نیستم اصلااااا..کسی که کم میاره دلیلش نخوندنه چون فکرای مزاحم از یه جایی به بعد سراغش میان و هی میگن ایا میشه..بخطر همینم از ابان به بعد هی تاپیکای با این مضمون میبینین{ایا از الان شزوع کنم پزشکی فلانجا قبول میشم؟} پس سعی کنین بخونین.یه عده میگن اهسته و پیوسته بله درسته ولی اهستگی تا چه حد؟؟وقتی پایت ضعیفه.وقتی سه سال درس نخوندی درست باید امسال جبرانش کنی.پس یه کم اینجا اهسته وپیوسته بیمعنی میشه البته واسه شرایط ایده ال

21:بحثای چرت وپرت بحث راجب رنگ سال و رنگ موی دختر کبرا خانوم و ماشین خریدن اکبر و دماغ اقدس رو ول کنین بعدا راحبش کامل میشه حرف زد الان موقعش نیس

23:اینستاگرام..تلگرام.واتساپ ..فیس بوک و...تمام این شبکه ها رو حذف کنین البته میتونین تلگرام رو داشته باشین واز کانال دکتر اشکان هاشمی یا بقیه ااتید استفاده کنین ولی به شرطی که بی جنبه بازی درنیارین که میدونم بیشترتون میارین..پس پاکش کنین اگه جنبشو ندارین

24:شکست عشقی
      وعاشق شدن ورگ دست زدن واسه عشق واین چیزا رو توروخدا ول کنین..بعدا فرصت واسه این چیزا هست..مخصوا که خیلی از بچه ها توی سال کنکور چون یه مقدار از نظر عاطفی کم میارن نخوان از این طریق کمبود عاطفیشونو جران کنن..

موفق باشین

دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

قدری شادی با خود به خانه ببر
      راه خانه ات را که یاد گرفت ،
      فردا با پای خودش می آید

ویرایش توسط پریسان1375 : 22 خرداد 1395 در ساعت 09:08

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام راستش من فقط اومدم بزرگترین مشکل زندگیم که امسال باهاش دست و پنجه نرم کردم رو بگم ..هیچ وقت عاشق نشید هیچ وقت حتی فامیل..من یه ماهه مونده به کننکور اینقدر فکرم درگیر شده واسه کسی که فامیل نزدیکمه میکفت دوسم داره ولی یه ماهه داره منو بازی میده تا اینکه همین الان فهمیدم دوسم نداره.من کنکورم و ایندمو پاش دادم اما اون حتی خاصر نیس ارومم کنه درسمو بخونم...فکر نکنید محرکه اینکه بهت میگه عزیزم رو بخون میگی ازه به خاطر حرفش میخونم ولی هیچ سودی نداره در حقیقت درسی که بخواد به خاطر اون خونده بشه وقتی بره تو دیکه هیچ انگیزه ای ندارید...بچه ها خدارو فرموش نکنید...من ادم مذهبی بودم و همیشه بهش توکل میکردم ولی وقتی زندگینم رفت سمت گناه حرف زدن با نامحرم دیکه خداروفرموش کردم و تاره دارم الان معنی توکل رو میفهمم...بچه ها زندیگتون رو پای کسی بدین که میدونین اونم همینجوریه..ولی هیچ وقت تو سال کنکور نه...تورو خدا گوش کنین
      I LOVE BIOLOGY

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -sina- نمایش پست ها
      سلام راستش من فقط اومدم بزرگترین مشکل زندگیم که امسال باهاش دست و پنجه نرم کردم رو بگم ..هیچ وقت عاشق نشید هیچ وقت حتی فامیل..من یه ماهه مونده به کننکور اینقدر فکرم درگیر شده واسه کسی که فامیل نزدیکمه میکفت دوسم داره ولی یه ماهه داره منو بازی میده تا اینکه همین الان فهمیدم دوسم نداره.من کنکورم و ایندمو پاش دادم اما اون حتی خاصر نیس ارومم کنه درسمو بخونم...فکر نکنید محرکه اینکه بهت میگه عزیزم رو بخون میگی ازه به خاطر حرفش میخونم ولی هیچ سودی نداره در حقیقت درسی که بخواد به خاطر اون خونده بشه وقتی بره تو دیکه هیچ انگیزه ای ندارید...بچه ها خدارو فرموش نکنید...من ادم مذهبی بودم و همیشه بهش توکل میکردم ولی وقتی زندگینم رفت سمت گناه حرف زدن با نامحرم دیکه خداروفرموش کردم و تاره دارم الان معنی توکل رو میفهمم...بچه ها زندیگتون رو پای کسی بدین که میدونین اونم همینجوریه..ولی هیچ وقت تو سال کنکور نه...تورو خدا گوش کنین
      داداش اینا همه حکمته خدا واسه درس گرفتنه غمت نباشه شکر خدا تموم شد و ب گذشته فکر نکن
      هرگز تسلیم نشوید
      معجزه ها هر روز رخ می دهند
      شاید امروز روز شما باشد...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریسان1375 نمایش پست ها
      سلام صبحتون بخیر..تجربه های خودمو من میگم و هرچی به ذهنم میرسه امیدوارم فایده داشته باشه..البته اینا چیزایی هست که دور وبرم دیدم ودلیلی بر کاملا صحیح وبی عیب بودنش نیس......

1:تو سال کنکور به هیچ عنوان مقایسه نکنین خودتون حتی با بهترین دوستتون.هرکسی سطح خودشو داره که اگه بهتر از شماس قطعا بهتر از شما تلاش کرده پس مقایسه نکنین که به طبع دنبالش حسادت میاد واونوقت میزنین به در بیخیالی.مقایسه تا حدی خوبه که باعث بشه تشویق بشین درس بخونین ولی بیشترش خیلی بده خیلیییییی

2:هرروز ول نگردین توی نت وانجمن همین اول کاری چیزایی که فک میکنین لازمه رو بخونین وبخرین وپیدا کنین از اون به بعدش فقط بخونین.دنباال معجزه توی فضای مجازی نباشین

3:به یه تعدادی از مشاورا{ببینین دارم میگم یه تعداد پیام خصوصی ندین که چرا توهین میکنی}توی فضای مجازی اعتماد نکنین.مخصوصا از یه زمانی به بعد مث قارچ سبز میشن والبته دور از جون بعضیاشون خیلیا دنبال پول دراوردن هستن پس اگه مشاور میخوای برو توی دنیی واقعی بگرد دنبالش نه اینجا

4:ساعت مطالعه ای که انتخاب میکنین براساس توانای خودتون باشه اگه دوست میگه من12 میخونم نگو منم باید همینو بخونم شاید تواناییت برا شروع8ساعت باشه..البته این به همون مورد اول برمگیرده یعنی حسادت

5:سعی کنین ساعت مطالعتون افت خیزش زیاد نباشه مثلا یه روز12 بخونین بعد 8بعد 3 بعد 0اینطوری نباشه..سعی کنین یه روند ثابت توی یه بازه زمانی خاص داشته باشین

6:سعی کنین توی تابستون پایه رو تمام کنین چون واقعا توی سال پیش نمیشه همه پایه رو خوند خیلی سخت میشه چون درسا چارم خودش به حد کافی وقت گیر هست

7:یه منبع واسه یه درس داشته باشین هی هررکسی یه چی میگه نرین بخرین .اینو خودم تجربه دارم..الان کتابخونه ای دارما

8:کنکور هوش بالایی نمیخواد کسایی که تلاش میکنن نتیجه میگیرین..اسم تلاش بقیه رو شانس نذارین کسی که وضعش بهتره قطعا تلاشش بیشتری داره

9:به حرف دوستاتون اعتماد نکنین من نمیدونم چه جوی هست مخصوصا بین دخترا که دوس دارن دروغ بگن.پ

10:هی نرین تو سایت گزینه دو وکانون تخمین بزنین.

11:از وقتای مرده استفاده کنین مث راه مدرسه وسه لغت حفظ کردن

12:سال کنکور یه قسمتی از زندگی شماس نیاین تمام فعالیت هاتون رو حذف کنین..یه ورزشی رو داشته باشین خیلی تاثیر داره

13د مثبت داشته باشین بالاخره همه چی درست میشه..یه ازمون ه خراب شد نگو دیگه تمامممم بزارم واسه یال دیگه..

14منتظر رسیدن روزای خوب واسه درس خوندن نباش..میگن برای شروع نباید همه چی خوب باشه ولی برای خوب بودن باید شروع کنی

15:دنبال اون شنبه ای که هیچوقت نمیاد نباش از همین امروز شروع نکن نگو بزار شنبه..همیچنین پنح شنبه که میشه یهو درسو ول نکن بگو دیگه بسه این هفته خیلی خوندم..خب تو با اون نخوندنت همه هفته رو ****** میدی که دوست من ...

16:اگه وقتی داری درس میخونی داری زجر میکشی بدون نتیجه نمیگری..درس خوندن که سختی نداره پس سعی کن لذت ببری از درس خوندنت هر چند سخت نمیدونم ولی باید شیرین کنی درس خوندنو واسه خودت..میتونی از شکر یا نبات استفاده کنی

17:راجب منابع اینجا خیلی بحث شده وصدتا منبع هم توصیه شده پس من چیزی نمیگگم....

18:از اول به فکر حذف درسا نباشین بخونین اها راسی عمومیا رو نذارین واسه بعد عید مخصوصا عربی رو همین تابستون یه تایمی بهش اختصاص بدین تا کامل یاد بگیرینش

19:ساعت مطالعه هم بستگی به پایه درسی داره اگه پایت خوبه خب کمتر واگه اوضاع روبه راه نیس باید با بیشتر خوندن برسی به کسایی که پایه ی قوی ای دارن.پس تابستون رو براین اساس باید بخونی که ساعت مطالعه از 6ساعت شروع میشه تا....بعضی دوستام توی شهرویر 13ساعت مطالعه داشتن والبته میدونم کارشون اشتباه بود والان کم اوردن به شدت

20:موافق این که میگن کم بخون که کم نیاری و خسته نشی نیستم اصلااااا..کسی که کم میاره دلیلش نخوندنه چون فکرای مزاحم از یه جایی به بعد سراغش میان و هی میگن ایا میشه..بخطر همینم از ابان به بعد هی تاپیکای با این مضمون میبینین{ایا از الان شزوع کنم پزشکی فلانجا قبول میشم؟} پس سعی کنین بخونین.یه عده میگن اهسته و پیوسته بله درسته ولی اهستگی تا چه حد؟؟وقتی پایت ضعیفه.وقتی سه سال درس نخوندی درست باید امسال جبرانش کنی.پس یه کم اینجا اهسته وپیوسته بیمعنی میشه البته واسه شرایط ایده ال

21:بحثای چرت وپرت بحث راجب رنگ سال و رنگ موی دختر کبرا خانوم و ماشین خریدن اکبر و دماغ اقدس رو ول کنین بعدا راحبش کامل میشه حرف زد الان موقعش نیس

23:اینستاگرام..تلگرام.واتساپ ..فیس بوک و...تمام این شبکه ها رو حذف کنین البته میتونین تلگرام رو داشته باشین واز کانال دکتر اشکان هاشمی یا بقیه ااتید استفاده کنین ولی به شرطی که بی جنبه بازی درنیارین که میدونم بیشترتون میارین..پس پاکش کنین اگه جنبشو ندارین

24:شکست عشقی
      وعاشق شدن ورگ دست زدن واسه عشق واین چیزا رو توروخدا ول کنین..بعدا فرصت واسه این چیزا هست..مخصوا که خیلی از بچه ها توی سال کنکور چون یه مقدار از نظر عاطفی کم میارن نخوان از این طریق کمبود عاطفیشونو جران کنن..

موفق باشین

بسیار سپاس می گذارم....یعنی خیلی ممنونم

ماشالا چه سلیقه ای تو نوشتن و رنگ کردن دارین...خخخ...شوخی کردم....ولی عالی بود

من خودم از دو روز بعد نهایی شروع کردم...شیرینه درس مخصوصا زیست...حتی ریاضی هم شیرینه(رشته خودم ریاضی بود خیلی شیرین تر از زیسته)

اما تو کتم فیزیک نمیره...چون کار نکردم...تست نزدم...بی علاقه شدم....راهکار بدین واسه فیزیک...عربی هم کار میکنیم....تلگرام هم که بسته به فردش داره...اگه من باشم که ولش نمیکنم...عشق و عاشقی هم که دهنمون هنو بو شیر میده...و کلن ممنون

اما راهکار بدین واسه فیزیک

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

ممنون از تجربت(با این که تلخ بود) متاسفانه بعضی ها تو این چاه عشق و عاشقی می افتن....#درس_میگیریم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      توی سال کنکور نزدیک 300 بار میشکنین! به دلایل مختلف
      من الان خودم در حد آرد شیشه شدم!
      مقاومت کنین
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

8. Top | #8
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مشاوره تلفنی نگیر ...
      قلمچی نرو
      به دوستات اعتماد نکن
      همه فکر و تمرکزتو بزار رو درس
      اتفاق های اطراف رو بهشون بی توجه باشه توی سال کنکور کوچک ترین چیز هم ممکنه برات بزرگ جلوه بشه
      به قول ایمان سرورپور گوشتونو کر کنین

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط GUST نمایش پست ها
      توی سال کنکور نزدیک 300 بار میشکنین! به دلایل مختلف
      من الان خودم در حد آرد شیشه شدم!
      مقاومت کنین
      راستش استرسش از همین حالا خواب رو ازم گرفته...فقط خدا کمک کنه تا آخرش برم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      مشاوره تلفنی نگیر ...
      قلمچی نرو
      به دوستات اعتماد نکن
      همه فکر و تمرکزتو بزار رو درس
      اتفاق های اطراف رو بهشون بی توجه باشه توی سال کنکور کوچک ترین چیز هم ممکنه برات بزرگ جلوه بشه
      به قول ایمان سرورپور گوشتونو کر کنین
      قلمچی نرو؟؟
      بقیش حق با شماست...من قصد تغییر رشته دارم...خیلیا میگن نمیشه اما من شروع کردم و تا آخرش میرم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Chamran نمایش پست ها
      قلمچی نرو؟؟
      بقیش حق با شماست...من قصد تغییر رشته دارم...خیلیا میگن نمیشه اما من شروع کردم و تا آخرش میرم
      قلمچی نرو!
      سئوالاش فضایی و غیرمطابق با کنکور دفترچه هاش افتضاح !
      کلا عربی و دینی آزمون قبل خونده نمیشد برای من!
      پاسخنامه هم که نمیدن
      تو پاسخنامه هاشم که گزینه نداره!
      3برابرهم که پول میگیرن!
      تقلب هم که ماشالا ریاد
      دیوانه است آدم بره!؟
      خداوندا، لعنت کن آن کس را که برای اولین بار در ذهنش ساخت امتحانی مانند کنکوررا کرد
      VIVA Math & Physics
      E=mC2
      One day I will Become Successful

12. Top | #12
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Chamran نمایش پست ها
      بسیار سپاس می گذارم....یعنی خیلی ممنونم

ماشالا چه سلیقه ای تو نوشتن و رنگ کردن دارین...خخخ...شوخی کردم....ولی عالی بود

من خودم از دو روز بعد نهایی شروع کردم...شیرینه درس مخصوصا زیست...حتی ریاضی هم شیرینه(رشته خودم ریاضی بود خیلی شیرین تر از زیسته)

اما تو کتم فیزیک نمیره...چون کار نکردم...تست نزدم...بی علاقه شدم....راهکار بدین واسه فیزیک...عربی هم کار میکنیم....تلگرام هم که بسته به فردش داره...اگه من باشم که ولش نمیکنم...عشق و عاشقی هم که دهنمون هنو بو شیر میده...و کلن ممنون

اما راهکار بدین واسه فیزیک
      قشنگه معلومه که حس کودکی دورنم شکفته شد؟ خواهش میکنم امیدوارم مفیده بوده باشه
      به نظرم خیلی زود شروع کردین یعنی تا اخر تابستون میخواین بخونین؟
      ؟استراحت چی؟؟اونوقت با چن ساعت شروع کردین شما؟؟کی تغییر رشته دادین به تجربی؟؟زیست تجربی رو خوندین؟؟اگه خوندین که هیچی ولی اگه نه سعی کنین تابستونی کامل بخونینش.زیست پیش نسبت به دوتای دیگه راحتره..بتونین از پس گیاهی و ژنتیک که اللبته به نظرم ژنتیک راحته برمبیاین بقیش میتوه فصلای ساده ای باشه..برا اموزش هم اگه کلاس میرین که خیلی خوبه اگه نه تستای الگو ودرسنامه هاش به نظرم میتونه شما رو به درصد خیلیییی بالایی از امادگی برسسونه...اگه سطح خوبی ندارین بهتره الان تستای گاج رو بزنین بعد از اول مهر دیگه همزمان با ازمون ازمایشی تستا الگو رو کار کنین البته اینکه میگم الان گاج بزنین منظورم اینه درسنامه های الگو هم خونده بشه بعلاوه تست گاج البته در این مقطع زمانی

راجب درس فییزیک به نظرم کتای گاج نقره ای اگه تمااااامم تستاشو کار کنین خیلی خوبه.من واسه فیزیک کلا شیوه خاصی ندارم فقط درستامه هاشو میخونم وبعدم شروع میکنم تستاشو به زدن..اگه به فکر درصد خوبی توی ان درس هستین از قسمت یک قدم تا صد هاش غافل نشین و همچنین ازمونای جمع بندیشو بعد اتمام فصل بزنین..اگه به سطح خوبی رسدین به نظرم بازم کتاب الگو میتونه گزینه مناسبی باشه البته تستاش سطح بالاتری نسبت به تستای گاج داره...یه نکته دیگه از فیلمای دبیرستان صنعنتی شریف هم میتونین استفاده کنین.
      موفق باشین
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

فردا با پای خودش می آید

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات

بهترین برنامه الان برای قلم چیه
      بله شاید بعضی سوالا سخت باشن.ولی توقع دارین سوالای شلغم مانند بدن؟؟وقتی سطح کنکور ایقد رفته بالا
      دفترچش بله یه کم وضعیت کاغذ واینا بده ولی مگه این تاثیری داره توی روند پیشرفت؟؟
      دفترچه پاسخ نمیدن چرا؟چون بعضی پشتیبانا میرفتن میفروختن به بچه ها بعدم یکشنه یا دوسنبه میتونین برین دفترچه بگیرین خب
      گزینه نداره؟؟بخاطر اینه که همه سوال رو بخونی و بعد پس ببری به جواب نه اینکه رزتی گزینه رو ببینی و بری سراغ سوال بعد .
      تقلب زیاده؟؟خب شما تراز رو بیخیال شو.ولی به درصدای خودت کار داشته باش..اینجوری تقلب دیگه تاثیر نداره.ادم متقلب چه سنجش بره چه گزینه دو چه گاج چه قلم فرقی ندازه واسش

درضمن من پشتیبان قلم نیستم فک نکنین خیلی دل خوشی دارم ازش ولی به نظرم به خاطر برنامشم که شده بهترین مورد واسه یه شخص کنکوریه در حال حاضر
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

فردا با پای خودش می آید

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریسان1375 نمایش پست ها
      قشنگه معلومه که حس کودکی دورنم شکفته شد؟ خواهش میکنم امیدوارم مفیده بوده باشه
      به نظرم خیلی زود شروع کردین یعنی تا اخر تابستون میخواین بخونین؟
      ؟استراحت چی؟؟اونوقت با چن ساعت شروع کردین شما؟؟کی تغییر رشته دادین به تجربی؟؟زیست تجربی رو خوندین؟؟اگه خوندین که هیچی ولی اگه نه سعی کنین تابستونی کامل بخونینش.زیست پیش نسبت به دوتای دیگه راحتره..بتونین از پس گیاهی و ژنتیک که اللبته به نظرم ژنتیک راحته برمبیاین بقیش میتوه فصلای ساده ای باشه..برا اموزش هم اگه کلاس میرین که خیلی خوبه اگه نه تستای الگو ودرسنامه هاش به نظرم میتونه شما رو به درصد خیلیییی بالایی از امادگی برسسونه...اگه سطح خوبی ندارین بهتره الان تستای گاج رو بزنین بعد از اول مهر دیگه همزمان با ازمون ازمایشی تستا الگو رو کار کنین البته اینکه میگم الان گاج بزنین منظورم اینه درسنامه های الگو هم خونده بشه بعلاوه تست گاج البته در این مقطع زمانی

راجب درس فییزیک به نظرم کتای گاج نقره ای اگه تمااااامم تستاشو کار کنین خیلی خوبه.من واسه فیزیک کلا شیوه خاصی ندارم فقط درستامه هاشو میخونم وبعدم شروع میکنم تستاشو به زدن..اگه به فکر درصد خوبی توی ان درس هستین از قسمت یک قدم تا صد هاش غافل نشین و همچنین ازمونای جمع بندیشو بعد اتمام فصل بزنین..اگه به سطح خوبی رسدین به نظرم بازم کتاب الگو میتونه گزینه مناسبی باشه البته تستاش سطح بالاتری نسبت به تستای گاج داره...یه نکته دیگه از فیلمای دبیرستان صنعنتی شریف هم میتونین استفاده کنین.
      موفق باشین

کودک درونتون قشنگ معلومه...خیلی هم کنجکاوه..ماشالا شما برای بازجویی عالی هستین...شوخی میکنم

ساعت مطالعه بخاطر ماه رمضون و تغییر ساعت بدن از 2 ساعت رسیده به 4-5 ساعت...اما اگه ساعت بدنم درست بشه تا 8 ساعتش مشکلی ندارم
      خسته هم نمیشم...چون هدف دارم...چون وقت کمه...کل تابستون رو هم بخونم وقت کم میاد...اما تند روی نمیکنم
      زیست هم شروع کردم به خوندن آخرای فصل 2 زیست 1 هستم...ژنتیکش خیلی شیرینه ...اصن ژنتیکش منو جذب کرد...کل تابستون نصفش مال زیسته...باید پاسش کنم

واسه فیزیک هم ممنون...مشاورا هم همین رو میگن

15. Top | #15
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سینا جان دردت ـو خوب میفهمم ... خداروشکر بلایی سرت نیاوردن
      منم طرفم فامیل دور بود 4 سال پیش بود . حتی چیزی هم بینمون اتفاق نیفتاده بود ولی توی همین SMS بازیا دستمون رو شد یک بلایی سرم آوردن که خدا کنه سر هیچکی نیاد! مثلا فامیل بودن
      من مدت 2 سال مشکل روحی پیدا کردم! نمیگم الان ندارم ولی خیلی کمتر شده.از همون موقع درس رو ول کردم.گوشه گیر شدم.موهامم سفید شدن
      هنوزم اثرات جسمی.روحی.خانوادگی این جریان بعد چهارسال پا برجاست!
      دوستان همچین چیزایی تو جامعه ما هیچوقت جا نمیفته دوستی با جنس مخالف رو کاملا فراموش کنید .وگرنه عواقبش خیلی سنگینه !!!

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)