خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 100
    1. Top | #31
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      چیزی که تو همه مشترک بود این بود که دنبال دوست دختر نباش

2. Top | #32
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

درس بخونید.
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

3. Top | #33
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza__sh نمایش پست ها
      آره دیگه

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام اینو من جای دیگه گفتم . فقط کپی میکنم براتون

سلام خدمت همه دوستان خسته نباشید .
      این حرفایی که میخوام بزنم واسه یه تابستون نیست . حاصل 6 سال درس خوندنه ! که بعد 6 سال دوباره میخوام کنکور بدم . حالا دلیلشم در ادامه میفهمین !
      اول از همه بگم هروقت تصمیم گرفتین واسه کنکور بخونین باید قدرت اینو داشته باشین که دور خیلی چیزارو خط بکشین . کسی که نتونه اینکارو انجام بده یعنی کلا واسه تصمیمش اماده نیست ! الان یه سریا میگن نه من جنبشو دارم و این حرفا ! در جوابشونم میگم زمان نشون میده جنبشو داری یا نه !
      شخصا خودم از اول عید شروع کردم و دور خیلی چیزارو خط کشیدم . از دوست دختری که 1 سال باهاش بودم بگیر تا اینستاگرام و تلگرام و هفته ای یبار دورهمی گرفتن با دوستای نزدیک...
      تفریح همیشه هست ؛ ولی الان ( این لحظه ) هیچوقت نمیاد !

از حاشیه و کارای زرد دور شین . برم فایل صوتی فلان استاد رو گوش کنم . روش مطالعه صحیح رو یاد بگیرم . برم ببینم منبع بهتر چی اومده . بهترین خلاصه درس رو گیر بیارم . یه سر به اینستا بزنم . وایسم گاج گفته خط ویژه یا iq فلان درس به نمایشگاه میرسه بعد سراغ جمع بندی برم ... مهمتر از همه اینا : برم یه سر فروم بزنم ببینم چه خبره ! اینا سمّه . اینا همش شر و وره . خودمونم میدونیم اینکارا واسه فرار از درسه . والا شما اگه واقعا کار داری میای سوالتو مطرح میکنی تهش 2 تا راهنمایی میکنی میری . اینکار نهایتا 5 دقیقه از وقتت هم نمیگیره... ولی یه سریا کلا انلاینن . یه سریا هم کلا داغون میرن روش تغذیه و طرز صحیح خوابیدن برای حفظ ارامش و این چیزارو میخوان ببینن . انگار تو کنکور سوال میدن شما چند ساعت پای نت دنبال بهترین چیزک ها گشتی !

اخرشم باید کاسه چه کنم چه کنم بگیری دستت بعد مثلا نمیدونی چیکار کنی میری درصد در میاری فلان دروس رو فلان درصد بزنم رتبم زیر فلان میشه !بعد میری ریزتر میشی فلان درسهارو بزنم هر فصل فلان درصد میاره تو کنکور خوبه رو اینا تمرکز کنم . این کارا واسه اینکه قبلا نخوندی . هنوزم تصمیم نداری بخونی فقط دنبال این هستی که یجوری از درس فرار کنی .

راهنمایی و مشاوره و جملات انگیزشی و تفریح و منابع خوب تا یه حدی کارسازه . ولی بعدش چی ؟ یه سری منابع خوب رو انتخاب میکنن بعد کلا خوندنشون رو بیخیال میشن . این ادما کلا از کتاب خریدن خوششون میاد . مگه اون اقایی که کنکور تجربی و زبان اول شد و دوباره ازش امتحان گرفتن کتابای کمک اموزشی داشت !؟
      تو دنیا اگه 1 نفر بتونه یه کاری رو انجام بده پس بقیه هم میتونن . اگه نتونستن یعنی اندازه اون ادم تلاش نکردن !

یه سریا هم هستن کلا انگار دوست دارن مشاور براشون برنامه بریزه . خواهر من ، برادر من مگه مشاور از کارای ریز و عادتای شما خبر داره ؟ پسرا بعضی روزا اصلا حال نمیکنن درس بخونن ، مگه مشاور اون روزا رو میدونه ؟ دخترا ماهی 1 هفته پریود میشن و کلا حوصله هیچیو ندارن . مگه مشاور تو برنامه اون یه هفته رو هم در نظر میگیره ؟

اونایی که برای درس خوندن تصمیم گرفتن سعی کنن از ساعت کم شروع کنن . اقا یکی از روزی دو ساعت شروع میکنه ، اشکال نداره . یکی از روزی 10 ساعت ، بازم اشکال نداره . ولی حواستون باشه واسه خودتون یه مینیم تایم مطالعه داشته باشین . در بدترین حالت این تایم باید حفظ بشه . یک روز دوری از درس ممکنه کلا شمارو از درس دور کنه ! دوستان واسه دوری از عادتای خوب ( نماز خوندن ، درس خوندن ، ..... ) فقط یک روز کافیه تا واسه همیشه دور بشین . ولی واسه اینکه دوباره بهشون عادت کنین باید کلی وقت بزاری روش !

مطلب بعدی که خیلی مهمه انگیزه و هدفه . بچه ها هدف بدون انگیزه نمیشه ! اقا تو انگیزت چیه ؟ چرا داری میری تجربی یا ریاضی یا انسانی ؟ فقط علاقه که نمیشه اخه برادر من . چرا رودروایسی رو نمیزاری کنار ؟ بگو واسه پول ، بگو جون اینده شغلیش از الان برام مهیاست ( بازم پول ) و هزارتا دلیل دیگه . اینا همش جزو انگیزست . ولی یادتون باشه انگیزه هاتون باید خیلی بزرگ باشه . شخصا اینو همه جا گفتم :
      انگیزه من ، تلاش واسه اون دختر و بچه ایه که به هر حال چند سال دیگه وارد زندگیم میشن و من باید خیلی از چیزارو تو زندگی براشون فراهم کنم . از ارامش بگیر تا چیزای مادی !
      پسرای عزیز خیلی بده خانتون یا بچتون ازتون چیزی بخواد و نتونین براش فراهم کنین . دخترای عزیز خیلی بده که واسه خریدن یه مانتو دستتون جلو شوهرتون دراز باشه و گردنتونو کج کنین !

واسه تابستونم سعی کنین دروس تخصصی رو اکثرشو جمع کنین کاملا . از دروس عمومی هم سعی کنین عربی و زبان فارسی ( واژ و تکواژ ) رو یاد بگیرین و البته دامنه لغات انگلیسیتون رو افزایش بدین .
      موفق باشید و سربلند

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها
      سلام اینو من جای دیگه گفتم . فقط کپی میکنم براتون

سلام خدمت همه دوستان خسته نباشید .
      این حرفایی که میخوام بزنم واسه یه تابستون نیست . حاصل 6 سال درس خوندنه ! که بعد 6 سال دوباره میخوام کنکور بدم . حالا دلیلشم در ادامه میفهمین !
      اول از همه بگم هروقت تصمیم گرفتین واسه کنکور بخونین باید قدرت اینو داشته باشین که دور خیلی چیزارو خط بکشین . کسی که نتونه اینکارو انجام بده یعنی کلا واسه تصمیمش اماده نیست ! الان یه سریا میگن نه من جنبشو دارم و این حرفا ! در جوابشونم میگم زمان نشون میده جنبشو داری یا نه !
      شخصا خودم از اول عید شروع کردم و دور خیلی چیزارو خط کشیدم . از دوست دختری که 1 سال باهاش بودم بگیر تا اینستاگرام و تلگرام و هفته ای یبار دورهمی گرفتن با دوستای نزدیک...
      تفریح همیشه هست ؛ ولی الان ( این لحظه ) هیچوقت نمیاد !

از حاشیه و کارای زرد دور شین . برم فایل صوتی فلان استاد رو گوش کنم . روش مطالعه صحیح رو یاد بگیرم . برم ببینم منبع بهتر چی اومده . بهترین خلاصه درس رو گیر بیارم . یه سر به اینستا بزنم . وایسم گاج گفته خط ویژه یا iq فلان درس به نمایشگاه میرسه بعد سراغ جمع بندی برم ... مهمتر از همه اینا : برم یه سر فروم بزنم ببینم چه خبره ! اینا سمّه . اینا همش شر و وره . خودمونم میدونیم اینکارا واسه فرار از درسه . والا شما اگه واقعا کار داری میای سوالتو مطرح میکنی تهش 2 تا راهنمایی میکنی میری . اینکار نهایتا 5 دقیقه از وقتت هم نمیگیره... ولی یه سریا کلا انلاینن . یه سریا هم کلا داغون میرن روش تغذیه و طرز صحیح خوابیدن برای حفظ ارامش و این چیزارو میخوان ببینن . انگار تو کنکور سوال میدن شما چند ساعت پای نت دنبال بهترین چیزک ها گشتی !

اخرشم باید کاسه چه کنم چه کنم بگیری دستت بعد مثلا نمیدونی چیکار کنی میری درصد در میاری فلان دروس رو فلان درصد بزنم رتبم زیر فلان میشه !بعد میری ریزتر میشی فلان درسهارو بزنم هر فصل فلان درصد میاره تو کنکور خوبه رو اینا تمرکز کنم . این کارا واسه اینکه قبلا نخوندی . هنوزم تصمیم نداری بخونی فقط دنبال این هستی که یجوری از درس فرار کنی .

راهنمایی و مشاوره و جملات انگیزشی و تفریح و منابع خوب تا یه حدی کارسازه . ولی بعدش چی ؟ یه سری منابع خوب رو انتخاب میکنن بعد کلا خوندنشون رو بیخیال میشن . این ادما کلا از کتاب خریدن خوششون میاد . مگه اون اقایی که کنکور تجربی و زبان اول شد و دوباره ازش امتحان گرفتن کتابای کمک اموزشی داشت !؟
      تو دنیا اگه 1 نفر بتونه یه کاری رو انجام بده پس بقیه هم میتونن . اگه نتونستن یعنی اندازه اون ادم تلاش نکردن !

یه سریا هم هستن کلا انگار دوست دارن مشاور براشون برنامه بریزه . خواهر من ، برادر من مگه مشاور از کارای ریز و عادتای شما خبر داره ؟ پسرا بعضی روزا اصلا حال نمیکنن درس بخونن ، مگه مشاور اون روزا رو میدونه ؟ دخترا ماهی 1 هفته پریود میشن و کلا حوصله هیچیو ندارن . مگه مشاور تو برنامه اون یه هفته رو هم در نظر میگیره ؟

اونایی که برای درس خوندن تصمیم گرفتن سعی کنن از ساعت کم شروع کنن . اقا یکی از روزی دو ساعت شروع میکنه ، اشکال نداره . یکی از روزی 10 ساعت ، بازم اشکال نداره . ولی حواستون باشه واسه خودتون یه مینیم تایم مطالعه داشته باشین . در بدترین حالت این تایم باید حفظ بشه . یک روز دوری از درس ممکنه کلا شمارو از درس دور کنه ! دوستان واسه دوری از عادتای خوب ( نماز خوندن ، درس خوندن ، ..... ) فقط یک روز کافیه تا واسه همیشه دور بشین . ولی واسه اینکه دوباره بهشون عادت کنین باید کلی وقت بزاری روش !

مطلب بعدی که خیلی مهمه انگیزه و هدفه . بچه ها هدف بدون انگیزه نمیشه ! اقا تو انگیزت چیه ؟ چرا داری میری تجربی یا ریاضی یا انسانی ؟ فقط علاقه که نمیشه اخه برادر من . چرا رودروایسی رو نمیزاری کنار ؟ بگو واسه پول ، بگو جون اینده شغلیش از الان برام مهیاست ( بازم پول ) و هزارتا دلیل دیگه . اینا همش جزو انگیزست . ولی یادتون باشه انگیزه هاتون باید خیلی بزرگ باشه . شخصا اینو همه جا گفتم :
      انگیزه من ، تلاش واسه اون دختر و بچه ایه که به هر حال چند سال دیگه وارد زندگیم میشن و من باید خیلی از چیزارو تو زندگی براشون فراهم کنم . از ارامش بگیر تا چیزای مادی !
      پسرای عزیز خیلی بده خانتون یا بچتون ازتون چیزی بخواد و نتونین براش فراهم کنین . دخترای عزیز خیلی بده که واسه خریدن یه مانتو دستتون جلو شوهرتون دراز باشه و گردنتونو کج کنین !

واسه تابستونم سعی کنین دروس تخصصی رو اکثرشو جمع کنین کاملا . از دروس عمومی هم سعی کنین عربی و زبان فارسی ( واژ و تکواژ ) رو یاد بگیرین و البته دامنه لغات انگلیسیتون رو افزایش بدین .
      موفق باشید و سربلند
      چقد واضح
      بسی لایک داشت
      هرگز تسلیم نشوید
      معجزه ها هر روز رخ می دهند
      شاید امروز روز شما باشد...

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      تفریح نباااااید قطع بشه!!
      مخصوصا پشت کنکوری ها....

پشت کنکوری ها باید روزی یکی دو ساعت کلا فکرشونو از درس ازاد کنن و برن سراغ کار دیگه...
      پشت کنکوری ها هفته یک روز هم باااااییددد اف باشن...

اگه رعایت نشه طولانی مدت خووووب خودشو نشون میده!! اولهای راه رو همه خوووب پیش میرن ولی وسطااا بزور میتونن 4 ساعت درس بخونن...

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      استفاده از تجربه بقیه خیلی خوبه فقط کاش یکی به ما هم میگفت تجربه‌هاش رو تا به این روز نیفتیم
      من اگه بعد کنکورم این تاپیک بسته نشد میام میگم.

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یچیز که همه انجام میدن و بعد پشیمون میشن و هرچی بهشون میگن بازم اینکارو میکنن!دوست دختر دوست پسره!!!خودمم انجام دادم ولی واقعا شکستو ک تجربه میکنین میبینین چه اشتباهی کردین!معدل سومم19.58 شد ولی تراز اولین جمع بندی دیروزم شد 5500!!!نکنین عزیزان من!

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr.Fardin نمایش پست ها
      چهار سال پیش کلاس چندم بودی مگه؟؟؟؟
      اثرات جسمی؟؟؟[emoji33] [emoji33]

فرستاده شده از N9100ِ من با Tapatalk
      دادش اسپم زیاد دادی....خیلی...لطفا اسپم نده
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

10. Top | #40
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کنکور همش تجربه ی تلخه میخوای چی باشه مثلا
      این دو سال که گذشت بدترین سالای زندگیم بود به خیر سرمون دوران اول جوونیمونه باید عشق و حال کنیم به جاش داریم تو این مملکت مزخرف حرص کنکور و میخوریم

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamid_MhD نمایش پست ها
      خلاصه حرفایه همه بچه کنکوری ها میشه این:
      داداشا ابجیا سرتونو بندازین پایین و کار خودتو کنید و به هیچ چیزی به جز درس کار نداشته باشید و سعی کنید بهترین خودتون باشید همین!
      چشم
      نقل قول نوشته اصلی توسط BrokenHeart نمایش پست ها
      با مورد 24 به شدت موفقم به شدت !!!!!
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza__sh نمایش پست ها
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin9898 نمایش پست ها
      آره دیگه
      نقل قول نوشته اصلی توسط ye konkoori95 نمایش پست ها
      سلام.تجربه های شخصی>>>90%اونایی که فک میکنی دوستتن و دارن راهنماییت میکنن از سر حسودی یا... فقط بهت دروغ میگن از اونایی که فقط حرف میزنن و واسه دو ساعت درس خوندن جونشون درمیاد دوری کن که به شدت البته به تدریج روت اثر میذارن تا تو رو هم مث خودشون نکنن ول کن نیستن لامصبا هی این مشاور اون مشاور نکن...موسسات مختلف نرو ...سال کنکور وقت تجربه کردن چیزای مختلف نیست یه راه درست رو همین ابتدا پیش بگیر و تا آخر باهاش برو به هیچکس(خصوصا جنس مخالف) و هیچ چیز جز درست تو این سال اهمیت نده(حتی اگه فک میکنی تو یه فرشته نجاتی که خداوند واسه حل و فصل مشکلات بقیه فرستاده رو این کره خاکی) تو این یه ساله لطفا نسبت به جنس مخالفت به شدت غرور داشته باش و رابطه باهاشون رو بی ارزش ترین چیز بدون چون اگه وارد یه رابطه حتی نه چندان جدی شدی فاتحه کنکورو بخون ای بود نکاتی چند از مواردی که من به خاطرشون بهترین لحظات عمرم رو برباد دادم و وقتی به خودم اومدم که خیلی دیر شده بود واسه رسیدن به چیزی که مستحقشم و هدفم بوده... شما عبرت گیرید و منطقی با قضایا برخورد کنین... باشد که رستگار شوید
      اشتراک همه ی تجربه ها نداشتنم دوست دختر/پسر و درگیر نشدن به جنس مخالفه...........#درس_میگیریم

نقل قول نوشته اصلی توسط barghak نمایش پست ها
      هرکاری می کنید بکنید هر کتابی می خوانید بخوانید .................ولی دو چیز را به یاد داشته باشید>>>>>

اول اینکه: تاثیر معدل اگر در کنکور 96 قعطی شد با توجه به گفته یکی از مسولین قرار 30 %تاثیر پایه بشه.......... بدانید که معدل اگر قطعی شد تاثیرش وحشتناک هست و با توجه به فروش سوالات معدل شما باید 19.80 به بالا باشد تا از تیر رس خارج بشین

دوم اینکه: جان خودتون پشت کنکور نمانید..............
      اگه اینی که شما میگید که کار ما زاره....چرا پشت کنکور نمونیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amiiin نمایش پست ها
      تغییر رشته رو با فکر کردن تمام انجام بده

اوهوم

نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام
      کاش این تاپیک بعد کنکور ایجاد میشد الان خیلی زوده عجله دارید؟
      البته من خیلی حرف برا گفتن دارم که ترجیح میدم بعد کنکور بگم

خب از الآن به ما میگن کنکوری 96 دیگه....باید بجنبیم...شروع خیلی مهمه
      مرکز مشاوره رایگان کنکور دکتر علیرضا افشار : www.alirezael.ir

فیلم رایگان کلاس درس و کلاس کنکور دبیرستان دانشگاه شریف(طرح آلا):sanatisharif.ir

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin97 نمایش پست ها
      کنکور همش تجربه ی تلخه میخوای چی باشه مثلا
      این دو سال که گذشت بدترین سالای زندگیم بود به خیر سرمون دوران اول جوونیمونه باید عشق و حال کنیم به جاش داریم تو این مملکت مزخرف حرص کنکور و میخوریم
      داداش واسه رسیدن به هدفش باید از خیلی چیزا بگذره . این 2 سال عمری که میگی اصلا چیزی نیست . حالا بعدا که قبول شدی و دانشجو شدی میفهمی اصلا این 2 سال به حساب نمیاد.
      عشق و حالی که دوران دانشجویی میشه کرد واقعا باور نکردنیه . حالا فکر کن به هدفت رسیدی و داری تو رشته و دانشگاهی که میخوای دوران دانشجویی رو میگدرونی ! اونوقت ببین اصلا این جند سال ارزش داره بهش فکر کنی

13. Top | #43
      کاربر باسابقه
      در انتظار تایید ایمیل

Khabalod
      نمایش مشخصات
      واسه دلایل به ظاهر واقعا منطقی درس خوندنو ول نکن.....دفتر برنامه ریزی قلم چی هم حتما داشته باش..ساعت مطالعه روزای مدرسه 6تا7 ساعت.روزای تعطیل 10 تا12ساعت
      .
      .
      .بهتره از همین حالا تست های کتاب های مختلفتو علامتگذاری کنی..من پیشنهاد میکنم تست های که نکته آموزشی خاصی دارن که تو درسنامه نیست با قرمز "چه حلشون کنی چه نکنی".تست هایی که دیر حل میکنی یا اصلا نمیتونی جواب بدی با آبی و بقیه تست ها رو با سبز علامتگذاری کنی.
      حاشیه نویسی هم حتما کنار تست ها داشته باش.
      این دو تا مورد تو دوران جمع بندی و مرور خیلیکمکت میکنه..
      .
      .
      صفحه 100 و 101 دفتر ب قلم چی رو هم حتما درک کن.
      .
      .
      .
      کمال گرا هم نباش
      .
      .
      .همین

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نظرات جالبی دوستان دادن، اما من از تجربیات خودم میگم:
      اینکه اگه یه سری دروس رو واقعا حس میکنی از پایه مشکل داری و مثلا تو اون دو هفته ای که آزمون تایم داده، نمیتونی جبران کنی، آزمون رو ننویس ، به نظر من اگه یه مدت پایه رو به خوبی جبران کنی و بعد آزمون بدی میتونه موثر باشه؛ نه اینکه هی آزمون بدی، هی نرسی؛ هی کم شه ترازت، به نظرم تابستون تایم خیلی خوبیه که ضعفایه پایه رو جبران کنی.

مباحث رو قشنگ واسه خودت مشخص کن، که مثلا تا یک هفته دیگه نباید جایی باشی که هفته قبل بودی و خودت بدونی که داری چیکار میکنی و چقدر جلو رفتی.

یه سری تفریحات مشخص واسه خودت در نظر بگیر مثلا بگو اگه این هفته، خوب کار کردم و درس خوندم، آخر هفته رو میرم فیلم میبینم یا میرم کوه، یا حالا هرچی.

واسه درس خوندن هم هر وقت میخوای چیزیو بخونی و با خودت شرط میکنی که میخونیش لطفا به شرط و قولی که به خودت دادی عمل کن، ینی یه جورایی سعی کن خودت رو متعهد بدونی به اون برنامه ای که واسه خودت میریزی؛ و کامل انجامش بده، ببین این خیلی مهمه که از همون اول سفت بگیری ، منظورم از سفت گرفتن اینه که وقتی میگی این درسو باید امروز بخونم، بخونیشششش!! اگه این کارو نکنی، دائم تکرار شه، ضمیر ناخودآگاهت دیگه قول دادن و تعهد دادن خودت به خودت رو از یادش میبره، پس خیلی مهمه از همین الآن باهاش جدی برخورد کنی.

همین دیگه! اینا صرفا نظر و میشه گفت بیشتر تجربه بود! بقیه چیزا رو هم که دوستان فرمودن! در آخر خودت تصمیم میگیری که چیکار کنی!

موفق باشی.

Sent from my SM-G850F using Tapatalk

15. Top | #45
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

داداش واسه رسیدن به هدفش باید از خیلی چیزا بگذره . این 2 سال عمری که میگی اصلا چیزی نیست . حالا بعدا که قبول شدی و دانشجو شدی میفهمی اصلا این 2 سال به حساب نمیاد.
      عشق و حالی که دوران دانشجویی میشه کرد واقعا باور نکردنیه . حالا فکر کن به هدفت رسیدی و داری تو رشته و دانشگاهی که میخوای دوران دانشجویی رو میگدرونی ! اونوقت ببین اصلا این جند سال ارزش داره بهش فکر کنی
      ای جونم به این طرز فکرت.
      حسین دادا عشقی هستی به مولا

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)