خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

رتبه زیر 15 هزار رشته ریاضی +کارنامه قلم چی لطفا کمکم کنید ...

سلام دوستان .
      من هدفم زیر 15 هزار هست ! ولی این آزمون قلم چی من رو به کل ناامید کرد ! (جامع 21 خرداد)
      معمولا کسایی که کارنامه قلم چی رو میزارن تراز ها و درصد های رویایی دارن ! ولی واسه من کاملا برعکس !
      بببنید تو این کارنامه عربی و شیمی رو بیشتر میتونستم بزن (بخصوص عربی ) ولی بقیه حدودی همینه توانم !
      خودتون ببینید :
      وضعيت کلي تراز رتبه كشورى رتبه در منطقه رتبه در شهر ضریب رشد
      كل 4862 12116 4927 91 8
      دروس اختصاصي 4521 16909 7145 143 5
      دروس عمومي 5700 5405 2094 40 10
      مهندسي برق 4862 12116 4927 0
      مهندسي پليمر وشيمي 4828 12570 5144 0
      كارداني‌ها 4867 12180 4996 0

تعداد شرکت کنند ( گروه شما ) در این آزمون : 28609 نفر

اگر شما پاسخ غلط نمی دادید تراز کل شما :5130 و رتبه کل شما :8621

اختصاصي درس سوالات
      درصد چند تا از 10 تا تفاوت چند تااز 10 تا
      شما با میانگین بازه
      تراز رتبه ضریب رشد
      تعداد درست
      رياضيات 1% 0 4301 20331 محاسبه نشده 1 1 53
      فيزيک 11% 1 4898 10686 محاسبه نشده 6 3 36
      شيمي 1% 0 4395 18012 محاسبه نشده 2 5
      عمومي درس سوالات
      درصد چند تا از 10 تا تفاوت چند تااز 10 تا
      شما با میانگین بازه
      تراز رتبه ضریب رشد
      زبان و ادبيات فارسي 45% 4 5792 5637 محاسبه نشده 12 2 11
      زبان عربي 7% 1 4298 20750 محاسبه نشده 3 4 18
      فرهنگ و معارف اسلامي 55% 6 6002 4801 محاسبه نشده 16 7 2
      زبان‌ ‌انگليسي 79% 8 6464 2903 5 20 1 4

بنظرتون امیدی هست ؟ به رتبه دلخواهم برسم ؟!
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 1.jpg   222.jpg  
      ویرایش توسط kavehx4 : 21 خرداد 1395 در ساعت 20:25

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام . من همین الان عضو شدم فقط برای این پستی که شما گذاشتید دوسته من اولا هر موفقیتی نیاز به تلاش و توکل به خدا داره و اینکه هدفت خیلی هم جالب نیست رتبه 15 هزار ریاضی به دست اومدنش خیلی سادست اصلا به این کانون توجه نکن و اهمیتی نده من دیپلم تجربی دارم سال اول کنکور انتخاب رشته کردم نرفتم سال دوم نتونستم اومدم کنکور ریاضی دادم یعنی 94 با تاثیر معدل قطعی و مستقیم با معدل افتضاح اونم چی ماله رشته تجربی با درصد های نه چندان جالب از عمومی ها فقط ادبیات و ده زدم با عربی 15 درصد معارف منفی زدم تخصصی هم شیمی 3 درصد و ریاضی هم سه درصد همینا رتبم شد 25 هزار دوستم دیپلم ریاضی معدل 18 هیچ درسی و نزده بود فقط ریاضی دوتا سوال رتبش شد نزدیک 13 هزار . تجربی شاید شدنی نباشه اما ریاضی داخله یه ماه میشه رتبه تو برسونی به زیر 5 هزار شک نکن اونم فقط با عمومیا این درصدای عمومیتو سر کنکور بزنی رتبت زیر ده هزار خیلی کمتر هم میاد پس جایه استرس همینارو بازم دوره کن و شک نکن ایمان داشته باش به خدا اینم حرفای من و تجربم که خودش سنده فقط دلم خواست بدونی خیلی ساده شدنیه و موفق بشی مارم دعا کن یا علی

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud95 نمایش پست ها
      سلام . من همین الان عضو شدم فقط برای این پستی که شما گذاشتید دوسته من اولا هر موفقیتی نیاز به تلاش و توکل به خدا داره و اینکه هدفت خیلی هم جالب نیست رتبه 15 هزار ریاضی به دست اومدنش خیلی سادست اصلا به این کانون توجه نکن و اهمیتی نده من دیپلم تجربی دارم سال اول کنکور انتخاب رشته کردم نرفتم سال دوم نتونستم اومدم کنکور ریاضی دادم یعنی 94 با تاثیر معدل قطعی و مستقیم با معدل افتضاح اونم چی ماله رشته تجربی با درصد های نه چندان جالب از عمومی ها فقط ادبیات و ده زدم با عربی 15 درصد معارف منفی زدم تخصصی هم شیمی 3 درصد و ریاضی هم سه درصد همینا رتبم شد 25 هزار دوستم دیپلم ریاضی معدل 18 هیچ درسی و نزده بود فقط ریاضی دوتا سوال رتبش شد نزدیک 13 هزار . تجربی شاید شدنی نباشه اما ریاضی داخله یه ماه میشه رتبه تو برسونی به زیر 5 هزار شک نکن اونم فقط با عمومیا این درصدای عمومیتو سر کنکور بزنی رتبت زیر ده هزار خیلی کمتر هم میاد پس جایه استرس همینارو بازم دوره کن و شک نکن ایمان داشته باش به خدا اینم حرفای من و تجربم که خودش سنده فقط دلم خواست بدونی خیلی ساده شدنیه و موفق بشی مارم دعا کن یا علی
      درست میگه این دوستمون تو ریاضی یک ماه خوب بخونی و با برنامه رتبت خیلی خوب میاد حالا هم ک تاثیر مثبت هستش و همه چی کنکور

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud95 نمایش پست ها
      خیلی روحیم رفت بالا .....
      دمت گرم از این که جواب دادی ببخشید دیر جواب دادم چون دیگه ناامید شده بودم کسی جواب بده !
      بازم مرسی ......

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن