خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 47
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مشکل نه دی وی دیه ن کلاس برید ببینید تمام رتبه برتر ها تو بهترین مدارس با بهترین دبیرا بودن خب معلومه میان ب ما میگن کلاس نرفتیم دی وی دی نخریدیم منم با عمارلو سروش مویینی کلاس برم دی وی دی نمیخرم..نمونه ش نیکان زرگر زاده رتبه 10 کشوری تجربی 94...بچه هایی ک ضعیف هستید دی وی دی خوب بخرید وتکمیلش کنید تست بزنید برید جلو...الالن جزوه دینامیک اقای نادری نژاد مولف گاج که تو پرواز درس داده 170صحفه شده بعد او.نوقت بعضیا میگن دی وی دی ناقص درس دادن...درضمن میخوای تو جو رقابت باشی برو ازمون...

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.BamBam نمایش پست ها
      اینقدر که کلاس تاثیر داره دی وی دی تاثیر نداره
      کلاس باعث میشه شما تو یه جو رقابتی بمونین خود دختر عموی من 95ایه و از dvd استفاده کرد و الانم خیلی پشیمونه
      جو رقابتی چیه اینم اسکل بازی جدید مشاوراستسر کلاس نشسی بین یک مشت بوزینه که هیچ کدومشون آیندشون براشون مهم نی کسی که نمی زاره کسی درس گوش بده فقط هم جرعت می خواد وسط کلاس دستت و ببری بالا بگی اینجاشو نشنیدم باید بگم دختر عموتون سال دیگه میگه کلاس وقت تلفیه کاش می موندم فقط خودم تنها می خوندم

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      مشکل نه دی وی دیه ن کلاس برید ببینید تمام رتبه برتر ها تو بهترین مدارس با بهترین دبیرا بودن خب معلومه میان ب ما میگن کلاس نرفتیم دی وی دی نخریدیم منم با عمارلو سروش مویینی کلاس برم دی وی دی نمیخرم..نمونه ش نیکان زرگر زاده رتبه 10 کشوری تجربی 94...بچه هایی ک ضعیف هستید دی وی دی خوب بخرید وتکمیلش کنید تست بزنید برید جلو...الالن جزوه دینامیک اقای نادری نژاد مولف گاج که تو پرواز درس داده 170صحفه شده بعد او.نوقت بعضیا میگن دی وی دی ناقص درس دادن...درضمن میخوای تو جو رقابت باشی برو ازمون...
      عذر می خواما خواهشا بگین رتبه برترا از کی کلاس می رفتن خیلی جالبه بعضیاشون که می شناسم از ابتدایی کلاس می رفتن اونم تکی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Devil May Cry نمایش پست ها
      جو رقابتی چیه اینم اسکل بازی جدید مشاوراستسر کلاس نشسی بین یک مشت بوزینه که هیچ کدومشون آیندشون براشون مهم نی کسی که نمی زاره کسی درس گوش بده فقط هم جرعت می خواد وسط کلاس دستت و ببری بالا بگی اینجاشو نشنیدم باید بگم دختر عموتون سال دیگه میگه کلاس وقت تلفیه کاش می موندم فقط خودم تنها می خوندم

اقای محترم اگه شما اینجوری راحتین ما یه جور دیگه راحتیم چراجبهه میگیرین؟اگه دبیر شما یکم مدیریت داشته باشه کلاسشو کنترل میکنه
      من خودم شیمی میرفتم 100 نفر سر کلاس بودیم(عدد 100 که میگم کاملا واقعیه)ولی همه راحت بودن وسوالاشونو میپرسیدن و دبیرم اگه میدید یکی داره مسخره بازی درمیاره بی برو و برگرد بیرونش مینداخت

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=mohammacl;828656]
      جو رقابتی چیه آخه ؟ یکی از دوستای خودم 5 ملیون داده رفته کلاس بعد الان فک کنم رتبش 6 رقمی نشه کلاش رو میندازه هوا !

این پست رو هم ببینید :
      نظرتون راجع به فیلم های دبیرستان دانشگاه شریف؟؟

همین ایشون فک کنم 81 زد فیزیکش رو ...

جو رقابتی همونیه که شما وقتی میبینین یکی خنگتر از شما داره بیشتر از شما زحمت میکشه تا دانشگاه و رشته ی شما رو بگیره شما به خودتون میاین و به هیچ کس چه بهتر و چه بدتر از خودتون این اجازه رو نمیدین

بعدشم یه سوال شما میتونین پشت مانیتور از اون طرف سوالتون رو بپرسین؟
      ایا اگه شما با اون لحن و شیوه ی بیانی که اون مدرس تو dvd هاش داره استفاده میکنه راحت نبودین میتونین بهش بگین یه جور دیگه توضیح بده؟
      ایا اون دبیر درصدای شما رو بررسی میکنه؟

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      شرمنده من برای هیچ کلاسی بالای 800 ندادم حتی اونایی که 5-6 نفره بودیم
      این دبیرا دلشون فقط بابت جیب خودشون میسوزه

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اقای محترم اگه شما اینجوری راحتین ما یه جور دیگه راحتیم چراجبهه میگیرین؟اگه دبیر شما یکم مدیریت داشته باشه کلاسشو کنترل میکنه
      من خودم شیمی میرفتم 100 نفر سر کلاس بودیم(عدد 100 که میگم کاملا واقعیه)ولی همه راحت بودن وسوالاشونو میپرسیدن و دبیرم اگه میدید یکی داره مسخره بازی درمیاره بی برو و برگرد بیرونش مینداخت
      می دونی چه خستگی با رفت و آمد بوجود می یاد اونو می خوای چیکارش کنی من یادم روزایی که از کلاس مدرسه می یومدم ی کلمه هم نمی تونستم درس بخونم

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      و اینکه بنظر خودتون استفاده از قید تمام رتبه برترا تو این متن درسته من که درست نمی بینمش

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      می دونی چه خستگی با رفت و آمد بوجود می یاد اونو می خوای چیکارش کنی من یادم روزایی که از کلاس مدرسه می یومدم ی کلمه هم نمی تونستم درس بخونم
      چشم و سر شما از دیدن اون dvd ها درد نمیگیره؟
      جناب رفت و برگشتش چه خستگی داره؟زیر باد کولر شیک و شاهانه میرین و میاین
      من برای درس نخوندنتون پیشنهاد میکنم یکم خواب در حد نیم ساعت به علاوه یه لیوان قهوه میل کنین

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      راستی به نظرم اینکه می یان تو مصاحبه هاشون می گن فلان کار و نکردیم ضایس دارن دروغ می گن من هر وقت مصاحبه هاشون و می خونم به وضوح می بینم که ازین سوالا فرارین یا اصلا ازین سوالا ازشون نمی پرسن بیشتر سعی می کنن مصاحبه رو با یک مشت حرفای کلیشه ای و روتین پرکنن

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چشم و سر شما از دیدن اون dvd ها درد نمیگیره؟
      جناب رفت و برگشتش چه خستگی داره؟زیر باد کولر شیک و شاهانه میرین و میاین
      من برای درس نخوندنتون پیشنهاد میکنم یکم خواب در حد نیم ساعت به علاوه یه لیوان قهوه میل کنین
      به نظرم دقیقا برعکس همیم

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خستگی داره قبول اما استاد ب در بخور چیزی میگه ک تو کلی هم تو دی وی دی هاش بگردی پیدا نمیکنی
      استادا هر چقدرم منصفانه دی وی دی بدن بیرون بازم نصفی از رموز تدریسشون تو کلاساشونه ن ک پخش کنن تو دی وی دی
      از ی استاد ک دی وی داره کلاس هم داره و منصففف هم هست بپرس باور کن خودش میگه دی وی دی هام کامل نیست نسبت ب کلاس هام

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

جو رقابتی همونیه که شما وقتی میبینین یکی خنگتر از شما داره بیشتر از شما زحمت میکشه تا دانشگاه و رشته ی شما رو بگیره شما به خودتون میاین و به هیچ کس چه بهتر و چه بدتر از خودتون این اجازه رو نمیدین

بعدشم یه سوال شما میتونین پشت مانیتور از اون طرف سوالتون رو بپرسین؟
      ایا اگه شما با اون لحن و شیوه ی بیانی که اون مدرس تو dvd هاش داره استفاده میکنه راحت نبودین میتونین بهش بگین یه جور دیگه توضیح بده؟
      ایا اون دبیر درصدای شما رو بررسی میکنه؟
      پس شما منظورت اینه که ملت برن پول خرج کنن برای جو رقابتی ؟؟ ما ک 12 سال مدرسه رفتیم چندان جو رقابتی ندیدیم ...به نظرم این کلاسا بیشتر آدم رو نا امید میکنه تا امیدوار .

شما نمیتونی پشت مانیتور سوال بپرسی ولی دبیری که الکتریسیته ساکن رو توی 12 جلسه ، حرکت شناسی رو توی 23 جلسه و دینامیک رو توی 16 جلسه هر کدوم تقریبا 1 ساعته درس میده جایی برای سوال نمیذاره ، لحن و اینا هم بهونست ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Hadaf نمایش پست ها
      خستگی داره قبول اما استاد ب در بخور چیزی میگه ک تو کلی هم تو دی وی دی هاش بگردی پیدا نمیکنی
      استادا هر چقدرم منصفانه دی وی دی بدن بیرون بازم نصفی از رموز تدریسشون تو کلاساشونه ن ک پخش کنن تو دی وی دی
      از ی استاد ک دی وی داره کلاس هم داره و منصففف هم هست بپرس باور کن خودش میگه دی وی دی هام کامل نیست نسبت ب کلاس هام
      از 113 + 46 جلسه تدریس همه چیز در میاد جز کامل درس ندادن

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try
      ویرایش توسط 0M0HamMad0 : 22 خرداد 1395 در ساعت 00:14

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadaf نمایش پست ها
      آبجی من نمی دونم کی این لفظ مزخرف دی وی دی رو آورد وسط من درباره فیلمای آلا می گم من صداقت رو تو تدریساشون می بینم بخدا اگه کاری صادقانه باشه تشخیصش خیلی راحته

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

پس شما منظورت اینه که ملت برن پول خرج کنن برای جو رقابتی ؟؟ ما ک 12 سال مدرسه رفتیم چندان جو رقابتی ندیدیم ...به نظرم این کلاسا بیشتر آدم رو نا امید میکنه تا امیدوار .

شما نمیتونی پشت مانیتور سوال بپرسی ولی دبیری که الکتریسیته ساکن رو توی 12 جلسه ، حرکت شناسی رو توی 23 جلسه و دینامیک رو توی 16 جلسه هر کدوم تقریبا 1 ساعته درس میده جایی برای سوال نمیذاره ، لحن و اینا هم بهونست ...

از 113 + 46 جلسه تدریس همه چیز در میاد جز کامل درس ندادن
      محمد جان ما تو مدرسه مون پدر بیچارم سه میلیون چک کشید که تمام پایه و پیش کامل بهمون درس بدن نزدیکای عید پایه که هیچ پیش یک رو تازه تموم کردیم حالا ببین آلا تا قبل عید همه رو کامل کامل بستن

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)