خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات

عکس/ کنکور سراسری در چین‎

میلیون ها دانش آموز چینی، برای ادامه تحصیل و قبولی در دانشگاه، در کنکور سراسری این کشور شرکت کردند. تنها تعداد محدودی از دانش آموزان چینی در این آزمون پذیرفته می شوند.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ینی فقط دلم می خواست بدونم ظرفیت دانشگاهاشون نسبت به جمعیتشون چقدره مثه ایرانه که برا پزشکی تهران 5 نفر مرد بدون سهمیه می خوان

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نه که ما تو ایران کنکور میدیم
      کسی محل سگ بهمون میزاره !

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Devil May Cry نمایش پست ها
      ینی فقط دلم می خواست بدونم ظرفیت دانشگاهاشون نسبت به جمعیتشون چقدره مثه ایرانه که برا پزشکی تهران 5 نفر مرد بدون سهمیه می خوان
      جدی میگین؟؟چن نفر پذیرش داره دانشگاه تهران؟؟یعنی 5نفر ازاد بیقیه سهمیه ایثارگری وجانبازی؟؟؟؟
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

قدری شادی با خود به خانه ببر
      راه خانه ات را که یاد گرفت ،
      فردا با پای خودش می آید

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پریسان1375 نمایش پست ها
      جدی میگین؟؟چن نفر پذیرش داره دانشگاه تهران؟؟یعنی 5نفر ازاد بیقیه سهمیه ایثارگری وجانبازی؟؟؟؟
      سلام خیلی خوب شد که نقل قول کردید واقعا عذر می خوام به خاطر تایپ سریع 53 رو فقط 5 شو نوشتم واقعا عذر می خوام اینم اسکرین شاتش از دانشگا آزادم خبر ندارم چون وضع مالی خونوادمون در حدش نی
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست screenshot-6-.jpg  

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      البته خالی از لطف نیست که بگم دقیقا نمی دونم این ظرفیت کل دانشگا هس یا ظرفیت برا کسایی که سهمیه ندارنولی به احتمال خیلی خیلی زیاد این ظرفیت کل دانشگاه برا اون رشتس و اگه شما با قوانین دفترچه تعداد افراد سهمیه داره جانباز و شهید از کل افراد رو خودتون حساب کنین و از این عدد کم کنین به تعداد محدود و انگشت شمار می رسین که شامل سهمیه نمی شن راستی اون اسکرین شاتی که گرفتم از دفترچه انتخاب رشته پارسال بود خودتون می تونین کاملشو دان کنین بخاطر شما رفتم دان کردممن شماره تلفن خونمونم حفظ نیستم نمی دونم چجوری این عدد 53 تو ذهنم مونده از عجایب هشت گانس برام احتمالا به دلیل علاقم بوده

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بجوری عکس گرفتن انگاری نتیجه رو همون موقع دادن بهشون!
      هرچه درآید خوش آید

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      البته خالی از لطف نیست که بگم دقیقا نمی دونم این ظرفیت کل دانشگا هس یا ظرفیت برا کسایی که سهمیه ندارنولی به احتمال خیلی خیلی زیاد این ظرفیت کل دانشگاه برا اون رشتس و اگه شما با قوانین دفترچه تعداد افراد سهمیه داره جانباز و شهید از کل افراد رو خودتون حساب کنین و از این عدد کم کنین به تعداد محدود و انگشت شمار می رسین که شامل سهمیه نمی شن راستی اون اسکرین شاتی که گرفتم از دفترچه انتخاب رشته پارسال بود خودتون می تونین کاملشو دان کنین بخاطر شما رفتم دان کردممن شماره تلفن خونمونم حفظ نیستم نمی دونم چجوری این عدد 53 تو ذهنم مونده از عجایب هشت گانس برام احتمالا به دلیل علاقم بوده
      ممنونم از وقتی که گذاشتین بله درصد بچه هایی که با سهمیه میرن مه زیاده به قول احسان علیخانی یه عده رفتن موج گرفتشوون و یه عده به وسیله این عزیزا اوج گرفتن..حلاله واقعا؟؟اگه هست که نوش جونشون ولی.....هیچی بیخیال...این عکسی که گذاشتین فک کنم سهمیه مرد وزن رو داره میگه که 53تا زن 53تا مرده.....
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

فردا با پای خودش می آید

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنونم از وقتی که گذاشتین بله درصد بچه هایی که با سهمیه میرن مه زیاده به قول احسان علیخانی یه عده رفتن موج گرفتشوون و یه عده به وسیله این عزیزا اوج گرفتن..حلاله واقعا؟؟اگه هست که نوش جونشون ولی.....هیچی بیخیال...این عکسی که گذاشتین فک کنم سهمیه مرد وزن رو داره میگه که 53تا زن 53تا مرده.....
      آره بابا مرد و زن که ضایس منم اول کار اشاره کردم به کلمه مرددر مورد سهمیه هم نمی شه زیاد چیزی گف چون الان دوستان با تعصب هر آن ممکنه بریزن سرمون بنده ی دوستی داشتم درصداش یک چهارم منم نبود(جمع درصداش به 70 نمی کشید) الان پزشکی فسا می خونه من خودم حتی اگه سهمیه هم داشته باشم استفاده نمی کنم آخه پس فردا پش سرم حرف در می یارن که با سهمیه باباش قبول شد نه تلاش خودش

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی جالبه به عکس شماره 4 نگا کنین باید اسمشو می زاشتن قلمچی در چین (قلمچی چینی)

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      آره بابا مرد و زن که ضایس منم اول کار اشاره کردم به کلمه مرددر مورد سهمیه هم نمی شه زیاد چیزی گف چون الان دوستان با تعصب هر آن ممکنه بریزن سرمون بنده ی دوستی داشتم درصداش یک چهارم منم نبود(جمع درصداش به 70 نمی کشید) الان پزشکی فسا می خونه من خودم حتی اگه سهمیه هم داشته باشم استفاده نمی کنم آخه پس فردا پش سرم حرف در می یارن که با سهمیه باباش قبول شد نه تلاش خودش
      بله ببخشید من اشتباه متوجه شدم این تفکیک جنسیتی منظورش بود..فک کردم شهمیس..مهم نیس حالا هرکسی به اندازه تلاشش نتیجه میگیره که تو این مورد هم اسثشنا همین عزیزان شهمیه دار هستن..نوش جونشون..الانه که یه عده پیام خصوصی بدن چرا توهین کردی..نه گوارای وجودشون
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

فردا با پای خودش می آید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی ازموناشون انقدر راحتن ک همه از دم خوش حالن ؟ اونم بلافاصله بعد کنکور ؟ ک ادم خودش میدونه چ گندی کاشته !
      پ اینا نتایجشون بیاد چ کا میکنن ! هــــــــه !
      والا من ک پارسال از کنکور اومدم خونه همه چپ چپ نگام میکردن تا زمان اعلام نتایج هم فقط تلفن فک و فامیل ج میدادم ک چ جو دادم ازمونو ! هیچ میدی در حالت عادی حالمو نمی پرسنا ولی اون روزا انگاری عزیز شده بودم واس همشون !

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      جالبه هنوز از بت پرستی دست نکشیدن
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

پاسخ نامه هاشونه....

ساپورت لباس فرم دختراشونه

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ما می گیم کشور ما اینجوریه والا چین که بدتره....از همه بدتر این که بت رو می پرستن خدا اونا رو عاقبت بخیر کنه
      در مسیر دستیابی به اهدافتان زندگی شما را حتما می ازماید
      یکی از اولین ازمون ها این است که شما را با درد و رنج مواجه می کند .
      به قدری سخت خواهد بود که گریه خواهید کرد این بخشی از مسیر موفقیت است

اگر نمی توانید درد و رنج را تحمل کنتید همین الان کنار بکشید .....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن