خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی 15 تا 20 درصد خواهشا کمک کنید!!

سلام دوستان شرمنده مزاحمتون میشم ولی خواهشا کمک کنید
      من توی این یه ماهه باقی مونده میخواستم شیمی رو 15 یا بیشتر بزنم میخواستم ببینم میشه این درصد رو جوری بدست اورد که خیلی خیلی کم از شیمی 2 رو خوند؟
      یا اصلا نخوندش؟
      اگر نمیشه حد اقل کدوم فصلش رو بیشتر بخونم ؟

15 تا 20 درصد بدون شیمی سال دوم میشه؟
      ممنون

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanD نمایش پست ها
      سلام دوستان شرمنده مزاحمتون میشم ولی خواهشا کمک کنید
      من توی این یه ماهه باقی مونده میخواستم شیمی رو 15 یا بیشتر بزنم میخواستم ببینم میشه این درصد رو جوری بدست اورد که خیلی خیلی کم از شیمی 2 رو خوند؟
      یا اصلا نخوندش؟
      اگر نمیشه حد اقل کدوم فصلش رو بیشتر بخونم ؟

15 تا 20 درصد بدون شیمی سال دوم میشه؟
      ممنون
      سلام
      خودتون باید انتخاب کنید کدوم مبحث رو میتونید بخونید ، شیمی تقریبا بودجه بندی یکنواختی داره ، منم نمیدونم سطح شما چطوره که بخوام شیمی 3 یا پیش رو پیشنهاد بدم . پس همون شیمی 2 رو بخونید تست هم بزنید

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

سلام
      خودتون باید انتخاب کنید کدوم مبحث رو میتونید بخونید ، شیمی تقریبا بودجه بندی یکنواختی داره ، منم نمیدونم سطح شما چطوره که بخوام شیمی 3 یا پیش رو پیشنهاد بدم . پس همون شیمی 2 رو بخونید تست هم بزنید
      سلام ممنون
      من شیمی پیش رو خوب میتونم بخونم و کار کردم قبلا شیمی سوم هم بجز اسید وباز بقیش رو میتونم بخونم ولی کلا با شیمی 2 مشکل دارم میخواستم ببینم میشه بخش هایی از شیمی پیش و سوم رو معرفی کنید که بتونم باهاش 20 درصد بزنم ولی شیمی 2 رو نخونم؟
      ممنون

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام ممنون
      من شیمی پیش رو خوب میتونم بخونم و کار کردم قبلا شیمی سوم هم بجز اسید وباز بقیش رو میتونم بخونم ولی کلا با شیمی 2 مشکل دارم میخواستم ببینم میشه بخش هایی از شیمی پیش و سوم رو معرفی کنید که بتونم باهاش 20 درصد بزنم ولی شیمی 2 رو نخونم؟
      ممنون
      ✳️فصل ۱ سال سوم✳️تا ابتدای موضوع استوکیومتری کتاب را خوب بدانید (۱ تست در کنکور دارد) – در حل مسائل با تست‌زنی به تسلط می‌رسید (توصیه می‌شود در حل مسائل از روش تناسب استفاده کنید).

✳️فصل ۲ و ۳ سال سوم✳️
      فقط متن کتاب را خوب بخوانید و علامت‌گذاری کنید، سپس تست‌های کنکور سال‌های اخیر را بزنید (در این دو فصل، تستی خارج از سطح کتاب مطرح نشده است).

✳️فصل ۱ و ۲ سال چهارم✳️
      معمولاً دانش‌آموزان با این دو فصل مشکل ندارند و برای دوره‌ی بهتر از یک کتاب تست، تست‌هایی که از قبل علامت‌دار کرده‌اید را مجدداً حل کنید.

✳️فصل ۴ سال چهارم✳️
      مشابه فصل ۳ سال چهارم عمل کنید (بهتر است در این فصل نیز سری الکتروشیمیایی در تست‌های فلزی به خاطر بسپارید).

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام ممنون
      ممنون
      خب الان دوتا مشکل وجود داره . یکی اینکه شیمی 3 اسید و باز نداره و دوم اینکه شیمی دو پایه کل شیمی ـه .
      شما پیش 1 + الکتروشیمی رو مشکل نداری بخونی ؟ اگه مشکلی نیست همینا + ترمودینامیک رو بخون و تست بزن . شیمی 2 هم تا هرجاش رو متوجه میشی کامل بخون

There is enough light
      for one who wants to see

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

خب الان دوتا مشکل وجود داره . یکی اینکه شیمی 3 اسید و باز نداره و دوم اینکه شیمی دو پایه کل شیمی ـه .
      شما پیش 1 + الکتروشیمی رو مشکل نداری بخونی ؟ اگه مشکلی نیست همینا + ترمودینامیک رو بخون و تست بزن . شیمی 2 هم تا هرجاش رو متوجه میشی کامل بخون
      ببخشید منظورم محلول ها بود
      به نظر شما همون پیش 1 با ترمودینامیک سوم رو بخونم واسه درصد پایین کفایت میکنه؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      ببخشید منظورم محلول ها بود
      به نظر شما همون پیش 1 با ترمودینامیک سوم رو بخونم واسه درصد پایین کفایت میکنه؟
      اگه مطمئنید هر تستی از این قسمتها میاد رو میتونید بزنید آره کافیه برای درصدی ک میخوای اگه نه ، کافی نیست . حداقل یه مبحث دیگه رو هم بخونید ...

There is enough light
      for one who wants to see

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

اگه مطمئنید هر تستی از این قسمتها میاد رو میتونید بزنید آره کافیه برای درصدی ک میخوای اگه نه ، کافی نیست . حداقل یه مبحث دیگه رو هم بخونید ...
      اون مبحث دیگه چیه چیه به نظرتون؟که لااقل به عنوان بکاپ داشته باشم؟

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      اون مبحث دیگه چیه چیه به نظرتون؟که لااقل به عنوان بکاپ داشته باشم؟
      بیشتر از یه بکاپ بهش نیاز دارید . یا قسمت های حفظی محلول ها رو بخونید یا استوکیومتری .

There is enough light
      for one who wants to see

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی 2 از خط ویژه
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن