خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 26
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

منابع پیشنهادی کنکور 96 (زیست)

سلام

این دفعه دیگه نوبت زیسته که هر چی میکشیم از این یه دونه درسه
      ،پدرمونو درآورده واسه همین باید یه منبع خوب کنار کتاب درسی باشه
      اگه کسی چیزه دیگه ای میتونه اضافه کنه بگه تا بچه ها یه منبع درست واسه زیست داشته باشن

اول از همه بگم که شما هر چندتا کتاب کمک آموزشی ام داشته باشین بازم حق ندارین کتاب درسی رو بذارین کنار

واسه زیست رسما هر انتشاراتی یه کتاب داده بیرون که خیلیا به درد نمیخورن واسه همین من فقط میخوام چندتا از کتابای خوب زیست رو معرفی کنم،تو کتابای زیست بهتره که سال به سال بگیرین چون کتابای جامع سر و ته مطلب رو میزنن واسه همین خیلی مناسب نیستن

زیست شناسی خیلی سبز

یه کتاب بسیار عالی با درسنامه ی فوق العاده (در واقع بهترین درسنامه ی کتب موجود در بازار) ، بنابراین خوندن اون به ویژه مطالعه ی کامل درسنامه ی اون توصیه میشه، از نقاط ضعف این کتاب تست هاش بود که بسیار ساده و سطحی طراحی شده بود که خوش بختانه در ویرایش جدید کتب خیلی سبز این تست ها بازنویسی شده و به سبک کنکور های سال های اخیر ، مفهومی و حرفهای شده اما از نظر کیفیت تست ها، نشر الگو کتاب های بهتری هستن
      پاسخ های تشریحی این کتاب خیلی عالی هستند و داوطلبا تو فهم اونها دچار مشکل خاصی نمیشن
      تو خوده کتابای خیلی سبز زیست 1 و زیست پیش 1 رو هم میشه گفت به نسبت بهتر کار شده
      خیلی سبز یه مقدار به روز رسانیه کندی داره و بعد از چند سال تازه واسه امسال ویرایش درست و حسابی شده،واسه همین فکر کنم
      واسه کنکور 96 خیلی تغیر نکنه

زیست شناسی نشرالگو

یه کتاب فوق العاده قوی با تستای واقعا خوب و جوندار که خیلی نزدیک به کنکور حتی بالا تر از کنکور
      سطح درسنامه هاش به نسبت به خیلی سبز یه مقدار پایین تره
      کلا یه کتابیه که بیشتر به درد هر کسی نمیخوره و دانش آموزی که سطح پایینی داره این کتاب اذیتش میکنه،ولی واسه دانش آموز قوی عالیه
      و یه ایراد اساسی که داره غلطاشه و خیلی وقتا شده این غلطا بدجوری آدم رو اذیت میکنن ولی اگه تو ویرایش جدیدش اصلاح بشه واقعا عالیه
      ژنتیکم با خود کتاب ساله سومه و دیگه نیاز به کتاب خرید ژنتیک جدا نیست ولی من شخصا با ژنتیکش خیلی راحت نبودم و واسه تخته سیاه بهتره

زیست شناسی تخته سیاه

میشه گفت یه کتاب متوسطیه و یه جورایی ام میشه گفت که معروفیتش فقط به خاطر اسم آرام
      فره ولی تو گیاهی و ژنتیکش واقعا خوب کار کرده ینی اگه کسی این دوتا رو خوب کار کنه باید
      مطمئن باشه که میتونه درصد قابل قبولی از این مباحث بیاره

تانک تستشم واقعا خوبه ولی نه همین اول کاری چون بیشتر به درد پرکاری تستی میخوره تا
      آموزش اگرم نخریدین مشکلی پیش نمیاد

نشر دریافت و فاگوزیست

این دوتا رو میخوام با هم بگم چون هردو بیشتر جنبه ی آموزش دارن تا تست
      اگرچه تو ویرایش جدید دریافت تستاش به روز شد ولی درکل منبع مناسبی برای تست نیستن
      کتاب فاگو کتابه جدیدیه و خیلیا دارن ازش انتقاد میکنن ولی باید منتظر موند کسایی که این کتاب رو خوندن کنکور رو چیکار میکنن تا بعد بشه تصمیم گرفت،ولی به نظره خودم فاگو و دریافت هر دو درسنامه ها ی خوبی دارن(البته فاگو خیلی مفهومی تر توضیح داده) و اگه کنار یه کتاب تست مثل الگو قرار بگیرن واقعا خوبن
      البته اینم بگم که فاگو کتاب سنگینی و بعضی جاها روده درازی کردی ولی از اون طرف دریافت جم و جور تره چون بیشتر ازش به عنوان منبع جمع بندی استفاده میشه

این کتابا یه جورایی خوبای زیسته و من دیگه نخواستم پای کتابایی مثل همگامان و کوله پشتی و مهروماه و گربه ..... رو وسط بکشم
      بازم میگم اگه شما همه ی این کتابا رو داشته باشین ولی کتاب درسی رو بذارین کنار مطمئن باشین که موفق نمیشین

اگه خودم میخواستم انتخاب کنم الگو + فاگو یا الگو+دریافت انتخاب میکردم

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      iq گاج واسه تست از همه بهتره

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza__sh نمایش پست ها
      iq گاج واسه تست از همه بهتره
      من چیزی ازش نمیدونم واسه همین دیگه صحبتی ازش نکردم

4. Top | #4
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      ترکیب (کتاب +الگو) خیلی بهتره ولی یه توصیه تا زمانی که کتابو کامل قورت ندادین و کامل کامل بهش مسلط نشدین سراغ تستای الگو نرین. اذیتتون میکنه حداقل برای من که این طور بود.

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      واسه تابستون کدوم درسنامه خوبی داره؟ خوشم از خیلی سبز نمياد داشتمش گاج چطوره؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samani نمایش پست ها
      واسه تابستون کدوم درسنامه خوبی داره؟ خوشم از خیلی سبز نمياد داشتمش گاج چطوره؟
      گاجم از کتابای خوب به حساب میاد
      کلا کتابای زیست یا خوبن یا بد،واسه همین بین خوبا فقط بستگی به خوندن خودت داره
      من یه رفیقم با گاج زیست رو 17 زد ولی یکی دیگه 60

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من اگ جای شما بودم کتابو میخوردم بعدش تست گاج ای کیو رو میزدم البته بعضی تستاشو بعضیاشو بزنی از مسیر کنکور خارج میشی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      توی زیست فعلا الگو از همه قوی تره به نظرم..
      آی کیو گاج ی کتاب کاملا تست محور هست و برای تست زنی و تسلط خوبه به نظرم

9. Top | #9
      aCe
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من فعلا . کتاب درسی+دریافت و تست جامع میکرو ... وقتی خفن شدم بازم . کتاب درسی+دریافت و تست الگو

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همایش یا فاگو بالاخره؟؟
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      در کنار الگو فاگو یا همایش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud007 نمایش پست ها
      در کنار الگو فاگو یا همایش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      فاگوزیست بنظر من

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hamed.Boskabadi نمایش پست ها

فاگوزیست بنظر من
      از تابستون بخونیم میشه تموم کرد؟زیاد نمیشه فاگو بنظرتون با نکات تستای الگو؟

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hassanhafezi نمایش پست ها
      من اگ جای شما بودم کتابو میخوردم بعدش تست گاج ای کیو رو میزدم البته بعضی تستاشو بعضیاشو بزنی از مسیر کنکور خارج میشی
      تستای ایکیو در مقایسه با الگو در چه سطحیه ؟؟؟
      algorithm of success
      }
      (while(nosuccess
      ;()try again
      (if(dead
      ;break
      {

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط masoud007 نمایش پست ها
      از تابستون بخونیم میشه تموم کرد؟زیاد نمیشه فاگو بنظرتون با نکات تستای الگو؟
      اره که میشه!
      روزی ۱۵ صفحه بخون هفته اول مهرم مرورشون کن
      Where there is a wish , there is a way

پزشکی منتظرم باش

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن