خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 151
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Atena78 نمایش پست ها
      سلام دوستان
      کدومشون بهتره
      فایل پیوست 55796
      فایل پیوست 55797
      فیزیک پایه یا همون 4جلدی

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza__sh نمایش پست ها
      صد درصد فیزیک پایه یا همون 4جلدی

فیزیک جامع دیگه اصن چاپ نمیشه
      اهان
      ممنون

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ب نظر من واسه کنکور 96 که اینقدر فرصت هست

اگه یکی ریاضیش ضعیف هست و میخاد وقت بزاره و نتیجه بگیره

باید کتاب سیر تا پیاز گاج بگیره اصولی و قوی کار بکنه

و نزدیکای کنکور هم با 10 سال کنکور قلم چی جمع بندی کنه و حسابی تست بزنه

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza__sh نمایش پست ها
      کتابای شهریاری هم خوبن مبتکران چاپشون میکنه
      از مبتکران خوشم نمیاد .

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Atena78 نمایش پست ها
      از مبتکران خوشم نمیاد .
      خب پس همون 4جلدی خیلی سبز بهترین گزینه است

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها بالاخره برای ریاضی تجربی جامع مهرو ماه یا جامع خیلی سبز؟؟ من ریاضیم قویه تو نهایی 20 شدم و عاشق ریاضی ام اما کتاب کاملی میخوام برای 100 زدن و ایمه پاسخ نامه ی خیلی خوب و مفهومی داشته باشه

7. Top | #22
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      والا تجربیای ما از مهر و ماه خیلی تعریف میکردن. ولی با توجه به شناختی ک از انتشارات خیلی سبز دارم فک میکنم خیلی سبز ، انتشاراتش کلا برا اونایی ک قوی هستن خوبه مث شما! مهر و ماه رو زیاد در جریان نیستم.
      هیچ چیز مث این نیست ک خودت از نزدیک بررسی کنی. برو توی فامیلات ببین کسی مهر و ماه و خیلی سبز رو داره یا برو کتابخونه ها ببین دارنشون. یه جوری دوتاشو گیر بیار ، خودت براندازشون کن

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fateme2020 نمایش پست ها
      سلام بچه ها بالاخره برای ریاضی تجربی جامع مهرو ماه یا جامع خیلی سبز؟؟ من ریاضیم قویه تو نهایی 20 شدم و عاشق ریاضی ام اما کتاب کاملی میخوام برای 100 زدن و ایمه پاسخ نامه ی خیلی خوب و مفهومی داشته باشه
      دوستان مهر و ماه و خیلی سبز چندان فرقی باهم ندارن .
      اینو دقیقا از نظرات میشه فهمید واقعا . وقتی میبینین هرکسی بین این 2 تا یه پیشنهاد میده یعنی جفتشون کارشون عالیه .
      یه سری مسائل هم سلیفه ای هست تو انتخاب کتاب . میتونین جفتشو تو کتابفروشی ببینین و با توجه به سلیفه ای که مد نظرتونه انتخاب کنین
      ویرایش توسط Hossein.A : 22 خرداد 1395 در ساعت 22:00

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein.A نمایش پست ها

دوستان مهر و ماه و خیلی سبز چندان فرقی باهم ندارن .
      اینو دقیقا از نظرات میشه فهمید واقعا . وقتی میبینین هرکسی بین این 2 تا یه پیشنهاد میده یعنی جفتشون کارشون عالیه .
      یه سری مسائل هم سلیفه ای هست تو انتخاب کتاب . میتونین جفتشو تو کتابفروشی ببینین و با توجه به سلیفه ای که مد نظرتونه انتخاب کنین
      خیلی ممنون

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آقا من خیلی سبزو دارم ! درسنامش واس فصلایی مثل احتمالو اینا خوبه ینی واس من ک ضعیف بودم بعد چن بار خوندن الان تازه خوب شده!! ولی بقیه فصلا رو خوب نمفهمم !! ینی نمیتونم بخونمشون ! چون احساس میکنم سطحی عبور کرده ! شاید علتش ضعیفی بیش از حد من !

حالا میخوام واس آموزش بیشتر ی کتاب تهیه کنم کدوم بهتر :
      آموزش ریاضی مبتکرن

گویای تحته سیاه ( نمونشو دیدم ک جالب بود)
      کوله پشتی ؟؟؟؟
      لطفا کسایی ک استفاده کردن و تاثیری رو نتیجشون گذاشته جواب بدن نه صرفا هر کی جلد کتابو دیده فقط بیاد بگه خوبه یا بد !! یا از روی شهرت نویسندش

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AGHA JAVAD نمایش پست ها
      آقا من خیلی سبزو دارم ! درسنامش واس فصلایی مثل احتمالو اینا خوبه ینی واس من ک ضعیف بودم بعد چن بار خوندن الان تازه خوب شده!! ولی بقیه فصلا رو خوب نمفهمم !! ینی نمیتونم بخونمشون ! چون احساس میکنم سطحی عبور کرده ! شاید علتش ضعیفی بیش از حد من !

آموزش ریاضی مبتکرن

کوله پشتی ؟؟؟؟
      لطفا کسایی ک استفاده کردن و تاثیری رو نتیجشون گذاشته جواب بدن نه صرفا هر کی جلد کتابو دیده فقط بیاد بگه خوبه یا بد !! یا از روی شهرت نویسندش
      سلام بهترین کاری که میتونی بفهمی اینه که بری کتاب فروشی و یه قسمت مشترک از هر کتابو بخونی

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Armin80 نمایش پست ها
      سلام بهترین کاری که میتونی بفهمی اینه که بری کتاب فروشی و یه قسمت مشترک از هر کتابو بخونی
      تو روستام! بخوام برم برای ی کتاب تا شهر بعدشم معلوم نیس باش یا نه !
      آخه اینجا بیشتر همون کتابای معروف مثل خیلی سبزو مهروماه میارن ک زود بفروش برسه

پای دوست داشتنت ایستاده‌ام...
      مثلِ درختِ کاج
      روبروی پاییز...

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

آموزش ریاضی مبتکرن

کوله پشتی ؟؟؟؟
      سلام
      بحث ریاضیات با یک کتاب خوندن حل نمیشه, همه مشکلات شما و امثال بنده برمیگرده به پایه ضعیف ریاضی خودمون.
      اگر خاطرتون باشه, در دوران دبستان , از روی یک حرف از الفبا هر شب یک صفحه می نوشتیم , تازه بعد از مدتی , میتونستیم کلمه کاملی مثل اب و ..... بنویسیم,زمان برد تا تونستیم کلمات بیشتری بنویسیم و نهایتا به یک جمله برسیم,ریاضی هم به اینصورت هست,همه ما انتظار بهترین نتیجه رو در کمترین زمان ممکن داریم.
      بنده مبتکران و گویای تخته سیاه رو ندیدم , کوله پشتی خوب هست , منتها خیلی حجیمه,حتی در مقدمه همون کتاب کوله پشتی هم نوشته شده , که باید برای درک بهتر برخی مباحث , چند بار مطلب مورد نظر رو بخونید نه صرفا با یکبار خوندن انتظار رسیدن به تسلط رو داشته باشید.
      نظرم اینه که همون خیلی سبز رو دوباره بخونید , هزینه اضافی نکنید بجای خرید کتاب جدید و.....قبل از حل تست , سراغ تشریحی برید, بعد از تسلط در سوالات تشریحی , تست کار کنید,به هنگام حل سوالات , سریع دنبال نگاه کردن به پاسخنامه نباشید ,سعی کنید تا جایی که ممکن هست خودتون اونقدری درگیر بشین تا راه حل رو بیابید..........
      برای خرید کتاب جدید هیچ وقت دیر نیست.

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

آموزش ریاضی مبتکرن

کوله پشتی ؟؟؟؟
      من خیلی سبز و تخته سیاه رو دیدم.
      میتونم بهت قول بدم که خیلی سبز بهترین کتاب ریاضی تجربی حاضره که از هیچ کجا سطحی رد نشده.
      در واقع همونطور که آقا منوچهر(yaghma) گفت ریاضی چیزی نیست که بشه با کتاب های مختلف حلش کرد چیزی که ریاضی میطلبه زوم کردن و در گیر شدن با مطالبه.

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بنده هم نقطه ضعف اصلی ام ریاضیات هست نه بخاطر ضعف و عدم یادگیری در زمان مدرسه بلکه بخاطر فراموشی مطالب.درهرصورت کتاب تخته سیاه راگرچه به شخصه استفاده نکرده ام ولی با دقت داخل کتابفروشی بررسی کردم و بنظرم درمجموع از بقیه کتابها (خیلی سبز و مهرو ماه و کوله پشتی)خیلی بهتر بود. اما نخریدم چون قبلا کتاب ریاضیات پایه استاد منتظری را تهیه کرده بودم (از سایت حرف آخر اینترنتی خریدم) .کتاب استاد منتظری گویا و روان توضیح داده و به سبک سؤال و جواب معلم و شاگرد تالیف شده. با ادبیات گویا و عامیانه ،مثل یک کلاس درس فرضی. درمقدمه اش هم نوشته که این کتاب تنها کتاب کمک آموزشی هست که توسط اداره کل آموزش پرورش تهران و خیلی استانهای دیگه تایید و برای استفاده دانش آموزان به معلمان توصیه شده.حیف که تاحالا فقط جلد اول را تالیف کرده اند و تمام مباحث را دربرندارد.مباحث داخل این کتاب 10 فصل شامل:حل معادلات- حل نامعادلات_معادله و تابع درجه 2_بخش پذیری-قدرمطلق-جزءصحیح_لگاریتم_دنباله حسابی و هندسی_مثلثات _ تابع هستند و مطالب ریاضی پیش را ندارد و همینطور آمار و احتمال و ماتریس و ... را ندارد. اما خب همین با همین 10فصل هم کتاب مطالب مهمی را در برگرفته.پارسال 30هزار تومان بوده امسال توی سایت حرف آخر گویا شده 33هزارتومان البته هزینه پست هم جداگانه گمانم 10هزارتومان شد.امیدوارم که توضیحاتم براتون مفید واقع بشه .موفق باشید.
      (ناگفته نماند که برای مطالب ریاضیات پیش دانشگاهی ،کتاب ریاضیات نقره ای پیش گاج، تالیف آقای علی مقدم نیا را هم تعریفش را خیلی شنیده ام ولی خودم هنوزاز نزدیک ندیدمش).
      ویرایش توسط Armaghan : 18 تیر 1395 در ساعت 21:05

صفحه 2 از 11 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن