خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

منابع پیشنهادی کنکور 96 (عربی)

سلام

هر دفعه میخوام کتابای یه درس رو توضیح بدم که چی به چیه
      هرکی ام هر نوع پیشنهادی درباره dvd (کلا اعتقادی بهش ندارم) یا کتاب دیگه ای داره بگه
      دوستاتون ام بتگین

عربی جامع خیلی سبز

عربی تو سال های اخیر تغییراتی از نوع حذف برخی از مطالب داره و لازم بود که تست های قدیمی کنکور بروز رسانی بشه و بر اساس کنکور های جدید مدل سازی بشه که این کتاب به درستی تست های قبلی رو بروز رسانی نکرد.
      پاسخ های تشریحی نسبتا کامله البته این پاسخ ها بیشتر به صورت ترجمه اند و مولف سعی کرده که جواب سوال را با ترجمه گزینه ها انجام بده و از قواعد کمتر استفاده کرده
      درسنامه های این کتاب تا حدودی جامع اند و از این نظر این کتاب مشکل خاصی نداره تو درسنامه ها تست های آموزشی اضافه شده تا داوطلبا بتونن با شیوه طرح سوال از مطالبی که یاد گرفته اند آشنا بشن. بیشتر توجه این کتاب تو درسنامه ها بر اساس ترجمه است
      محاوره ای بودن متن ام داره که بعضیا باهاش مشکل دارن

عربی کامل گاج

متاسفانه تو این کتاب همه نکات لازم ذکر نشده و درسنامه ها به تنهایی برای مطالعه کافی نیستند اگه میخواین از این کتاب استفاده کنید توصیه می کنیم از درسنامه های کتاب دیگه استفاده کنید اگر از اون کتاب به عنوان درسنامه استفاده کنید و درسنامه های این کتاب را مرور کنید و در پایان تست های این کتاب را بررسی کنید نتیجه ی خوبی میگیرین

بروز بودن تست های این کتاب یک برگ برنده بزرگ برای این کتابه و هر ساله این کتاب بر اساس تغییرات کتاب درسی بروز میشه و داوطلبان از این نظر دچار مشکل نمیشن

کتاب های عربی 2 و عربی 3 تو سال های اخیر دچار تغییراتی شدن و بخش هایی از آنها حذف شد و این کتاب هم بسیار سریع بروز رسانی شد و تست های جدید جایگزین قبلی ها شد و درسنامه ها نیز بروز رسانی شدند

پاسخ های تشریحی تا حدودی جامع هستند و به داوطلب کمک زیادی در فهم مطالب می کنه

فوت و فن عربی خیلی سبز

درسنامه های این کتاب سطح خیلی بالایی دارن و حتی مقداری افراطی نوشته شدن و مطالب خارج از کتاب درسی در این درسنامه ها به فراوانی یافت میشن . با مطالعه درسنامه های این کتاب میتونین که اون چیزی رو که برای کنکور لازم دارید رو یاد بگیرین اما توجه داشته باشین که مطالب فرا تر از کنکور هم تو این کتاب زیاده

تست های این کتاب بیشتر برای یادگیری مناسبن و برای کنکور خیلی مناسب نیستن

پاسخ های تشریحی سطح نسبتا خوبی دارن بیشتر پاسخ ها به صورتی اند که یک کلید برای حل سوال ارائه دادن و بررسی کلی صورت نگرفته

تو دو سال اخیر این کتاب با توجه به تغییرات کتاب درسی ویرایش کلی شد ولی کلا ویرایشش کنده

پیشنهاد من عربی کامل + فیلمای ناصح زاده تو سایت صنعتی شریف

ویرایش توسط INFERNAL : 19 خرداد 1395 در ساعت 21:45

2. Top | #2
      کاربر فعال

bazande
      نمایش مشخصات
      راستشو بخواین عربی کامل هم تو راهه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      همون چیزی که خودت پیشنهاد دادی...
      منتها من احساس میکنم کنارش ایاد فیلی مبتکران هم بیاد دیگه توپ هم تکونش نمیده !
      یکی از خوبیای ایاد فیلی اینکه قبل اینکه تست مربوط به هر مبحث رو بگه میاد داخل اون مبحث چندتا تمرین میگه ! یعنی تو عینا باید مثل تشریحی جواب دادن بلد باشی چیکار کنی ! این یه مورد خیلی خوبش کرده .
      من بعد فیلم های ناصح زاده ایاد فیلی رو میخونم بعدش عربی کامل رو میزنم ! این وسط فقط تستای نکته دار رو شاید نتونم جواب بدم . والا بقیه تستا مشکلی نیست !

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من کتاب ایاد فیلی دارم چاپ 80.به درد میخوره؟ عربی خیلی عوض شده ایا؟
      بر می خیزم!

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با ینکه اینقدر کلمه منابع رو دیدم که دارم بالا میارم خخخخ

ولی خودم با تخته سیاه حال میکردم

البته اگه یه سری دوستان نگن داره دوباره تبلیغ میکنه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واقعا عربی کامل عالیه. برای مرور ماه آخر هم پشت کتاب خلاصه ی جمع و جوری داره که بسیار مفیده

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      من خودم عربی سفید دارم.
      خوبه راضیم ازش

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      هر منبعی که استفاده میکنین سعی کنین در کنارش تجزیه ترکیب مهروماه و ترجمه تعریب (هر منبعی) رو هم موازی کار کنین

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      الگو

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط erfan.sadeghi نمایش پست ها
      الگو
      میگن غلط زیاد داره
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

12. Top | #12
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستان كتاب فوت و فن تمام مطالب مورد نياز رو گفته؟

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      دوستان كتاب فوت و فن تمام مطالب مورد نياز رو گفته؟
      از کامل هم بیشتر گفته
      همه چی آرومه, من چقدر خوشحالم!

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن