خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

نظر شما در مورد شیمی مهروماه

سلام مجدددددددددددددددددددددد .اقا میخواستم بدونم کسی از شیمی جامع مهروماها ستفاده کرده؟؟درصداش تو ازمون های ازمایشی چقدر بود؟؟اصن کتاب خوبی هست؟باهاش به چه درصدی میشه رسید؟؟؟؟
      والا بین ازمون فار و جامع مهرو ماه موندم بعضی ها هم میگن سال به سال بگیر کنکور سخت شده والاااااااااااااا طی مقایسات خودم هنوزم سخت ترین تستای شیمی کنکور جز راحت ترین های مبتکران هستنش(البته به جز شیمی دو)و سطح مبتکران خیلی بالا تر از کنکور هستش و نکات اضافی زیاد داره
      در ضمن یه مشکل دیگه هم هست من هرچی میخونم یادم میره خیلی هم وسواسی تشریف دارم چیکار کنم که یادم نره
      در مورد کتابای شیمی هم نظر بدین صد نمیخوام هدفم بالای پنجاست
      هر کی تجربه داره نظر بده لطفاااااااااااااااااااااا اااااااا ....بد جوووووووووووووووووووووور گیچ شدممممممممممم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به هیچ وجه من الوجوه نگیر پاسخنامه کاملا ناقص درسنامه هم ضعیف فقط صفحه اول کتابش ادم میخونه فک میکنه کتاب خوبیه اگه امسال کنکور داری خط ویژه برا مفاهیم بگیر مسایلم زیاد فرقی نداره هرچی بگیری خوبه بنظرم

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کلا به نظر بچه های اینجا اطمینان نکن ! مثلا خودم رفتم خط ویژه شیمی گرفتم اصن کامل نیست اصلاااااااااااا !!!

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      همون مبتکران و درسنامشو بخون با آزمون فار حله !

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ببین به اندازه ای کتاب اشغالیه که هرچی بگم کم گفتم کلا شیمی مهروماه چون مولفش انوشه ست همش اشغالن من به راهنمایی یکی از دوستان رفتم شیمی جامع و لقمه مسائلش رو گرفتم به اندازه ای که تو این کتاب اشکال داره تو کتابای تحریف شده دینای دیگه نداره مثلا اقا رفته یه تست کنکور رو حل کنه تو پاسخ نوشته این تست متاسفانه در کنکور گزینه صحیح نداشته و اشتباهه بعد خودش حل کرده خودش از حل کنکور اشتباه تره تو لقمه هم خیلی تبلیغ روش مولف رو کرده که چیز خاصی نیس مثل کسرهاست به نظرم حتی اگه کتاب نوبل بخری از این بهتره در ضمن کتاب جامعش خیلی کم داره مثل یه کتاب جمع بندیه که فقط تست داره خیلی جاها رو حذف کرده که تو کنکورم زیاد میاد

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هیچ کتابی کامل نیست :!ولی من تو این بازه زمانی گفتم اینو بگیره چون جمعو جور تره یعنی الان کاملترین کتابی که دیدم گاج جامع هستش ولی نباید زیاد درگیر درسنامش بشی اینقد طولااااانین که نگو باید تست بزنی

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabam798 نمایش پست ها
      سلام به هیچ وجه من الوجوه نگیر پاسخنامه کاملا ناقص درسنامه هم ضعیف فقط صفحه اول کتابش ادم میخونه فک میکنه کتاب خوبیه اگه امسال کنکور داری خط ویژه برا مفاهیم بگیر مسایلم زیاد فرقی نداره هرچی بگیری خوبه بنظرم
      خط ویژه اسمش جمع بندیه هر چی از هرجا بوده اورده اصلا نه وقت خوندنش هست نه یادگرفتنش به نظرم نگیری بهتره همون فیل شیمی بهتره

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان راسی این عبارت نامه ی شیمی مهر و ماه چجوریاس ؟؟ چون تعریفشو خ شنیدم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب اکثر عبارت و مفاهیمی که تو کنکورم میان تکراریه بنظرم تا40درصد از 50 درصد مفاهیم میشه باش تو کنکور زد خب برا اینشم خوبه که کاملا از مسله جدا هستش اینجوری منظم تر میشه خوند

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اینم خیلی مزخرفه :/

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بهترین کتاب کتاب درسی

فرستاده شده از SM-G7102ِ من با Tapatalk

12. Top | #12
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط p.b01 نمایش پست ها
      بهترین کتاب کتاب درسی

فرستاده شده از SM-G7102ِ من با Tapatalk
      با خوندن کتاب درسی تنها در کنکور 95نمیشه بیشتر از40زد
      اگر سوالات خیلی سخت میخواهین آزمون گاج و سنجش رو برین گیر بیارین وحل کنین!!!

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      ببین به اندازه ای کتاب اشغالیه که هرچی بگم کم گفتم کلا شیمی مهروماه چون مولفش انوشه ست همش اشغالن من به راهنمایی یکی از دوستان رفتم شیمی جامع و لقمه مسائلش رو گرفتم به اندازه ای که تو این کتاب اشکال داره تو کتابای تحریف شده دینای دیگه نداره مثلا اقا رفته یه تست کنکور رو حل کنه تو پاسخ نوشته این تست متاسفانه در کنکور گزینه صحیح نداشته و اشتباهه بعد خودش حل کرده خودش از حل کنکور اشتباه تره تو لقمه هم خیلی تبلیغ روش مولف رو کرده که چیز خاصی نیس مثل کسرهاست به نظرم حتی اگه کتاب نوبل بخری از این بهتره در ضمن کتاب جامعش خیلی کم داره مثل یه کتاب جمع بندیه که فقط تست داره خیلی جاها رو حذف کرده که تو کنکورم زیاد میاد
      میگم ازمون فار چطوره؟؟؟درضمن من کنکورم نودو شش هستش

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabam798 نمایش پست ها
      نودو شیش کنکور دارم ولی میخوام یه کتابی بخرم که حجمش مناسب باشه و حداقل ده بار دورش کنم تستاشم استاندارد باشه ازمون فار چطوره؟؟بعلاوه فیل

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

شیمی شیمی شیمی ...

سلام
      بچه ها باز میخواستم نظرتونو در مورد شیمی مهرو ماه بپرسم تو پست قبلی بعضی از دوستان گفتن خوب نیست و دلیلشون اشتباهات تایپی بود.خواهش میکنم کسایی که از این کتاب استفاده کردن در مورد سطح علمی کتاب و ابتکاری بودن یا نبودن تست های کتاب و درصداشون با این کتاب تو از مون ها و اینکه تا چه حد از کتاب راضی هستن با ذکر دلایل منطقی در موردش توضیح بدن
      حجم پایین این کتاب بد جوری نظرمو جلب کرده
      شیمی فار چطوره؟؟فقط با خوندن فاار میشه تو کنکور 96 شیمی رو شصت درصد زد؟؟بین فارررررررررررررر و مهرو ماه بدجور گیر افتادم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن