خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      شیمی فقط مبتکران

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوست گرامی با این همه کتاب های خوب شیمی مثل مبتکران فار iqشیمی گاج که قراره تیر ماه چاپ شه آخه چه لزومی داره سراغ کتاب هایی که هنوز معلوم نیستند از چه قرارند بروی؟؟؟!!

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      حجم مبتکران جوریه که شاید یه بار و حداکثر دو تا سه بار بشه خوندش ولی حج این کتاب محدود تره فقط هفتصد صفحه همچنین تو مبتکران زیاده گویی واقعا زیاده ولی در مورد فار از مون فار خوبه؟؟اگه خوب کار کنم تا چه درصدی میتونم بزنم؟؟

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      سلام
      بچه ها باز میخواستم نظرتونو در مورد شیمی مهرو ماه بپرسم تو پست قبلی بعضی از دوستان گفتن خوب نیست و دلیلشون اشتباهات تایپی بود.خواهش میکنم کسایی که از این کتاب استفاده کردن در مورد سطح علمی کتاب و ابتکاری بودن یا نبودن تست های کتاب و درصداشون با این کتاب تو از مون ها و اینکه تا چه حد از کتاب راضی هستن با ذکر دلایل منطقی در موردش توضیح بدن
      حجم پایین این کتاب بد جوری نظرمو جلب کرده
      شیمی فار چطوره؟؟فقط با خوندن فاار میشه تو کنکور 96 شیمی رو شصت درصد زد؟؟بین فارررررررررررررر و مهرو ماه بدجور گیر افتادم
      دوست عزیز مثل که شما خیلی به کتاب دل بستی من تو تاپیک قبلی هم گفتم فقط اشکال تایپی نداره پر از مشکل علمی سوالات رو اشتباه حل کرده از طرفی دلیل حجم کمش حذف بسیاری از مباحث مهمه که تا به حال تو کنکورم سابقه سوال اومدن از بوده
      حالا شما هرطور دوس داری اگه خیلی دل بستی بهش برو بگیرش
      راستی در رابطه با سوالات ابتکاری سوالاش اصلا جالب نیس استاندارد نیس حتی تو المپیادشم نمیاد از طرفی وقتی شما چندتا اشتباه تو حل سوالات ببینی دچار وسواس میشی من خودم اینطوری بودم یه سوال حل میکردم جواب اینو نگاه میکردم باز توی کتابای دیگه هم چک میکردم کلی وقت ازم میگرفت

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      دوست عزیز مثل که شما خیلی به کتاب دل بستی من تو تاپیک قبلی هم گفتم فقط اشکال تایپی نداره پر از مشکل علمی سوالات رو اشتباه حل کرده از طرفی دلیل حجم کمش حذف بسیاری از مباحث مهمه که تا به حال تو کنکورم سابقه سوال اومدن از بوده
      حالا شما هرطور دوس داری اگه خیلی دل بستی بهش برو بگیرش
      راستی در رابطه با سوالات ابتکاری سوالاش اصلا جالب نیس استاندارد نیس حتی تو المپیادشم نمیاد از طرفی وقتی شما چندتا اشتباه تو حل سوالات ببینی دچار وسواس میشی من خودم اینطوری بودم یه سوال حل میکردم جواب اینو نگاه میکردم باز توی کتابای دیگه هم چک میکردم کلی وقت ازم میگرفت
      شیمی فار چطوره؟؟شما خودت چی خوندی؟؟فار هم حجمش کمه و تستاش محدود نظرت در مورد فار چیه؟؟

6. Top | #21
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      درسنامه مبتکران
      تست موج آزمون الگو

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sajad564 نمایش پست ها
      سلام مجدددددددددددددددددددددد .اقا میخواستم بدونم کسی از شیمی جامع مهروماها ستفاده کرده؟؟درصداش تو ازمون های ازمایشی چقدر بود؟؟اصن کتاب خوبی هست؟باهاش به چه درصدی میشه رسید؟؟؟؟
      والا بین ازمون فار و جامع مهرو ماه موندم بعضی ها هم میگن سال به سال بگیر کنکور سخت شده والاااااااااااااا طی مقایسات خودم هنوزم سخت ترین تستای شیمی کنکور جز راحت ترین های مبتکران هستنش(البته به جز شیمی دو)و سطح مبتکران خیلی بالا تر از کنکور هستش و نکات اضافی زیاد داره
      در ضمن یه مشکل دیگه هم هست من هرچی میخونم یادم میره خیلی هم وسواسی تشریف دارم چیکار کنم که یادم نره
      در مورد کتابای شیمی هم نظر بدین صد نمیخوام هدفم بالای پنجاست
      هر کی تجربه داره نظر بده لطفاااااااااااااااااااااا اااااااا ....بد جوووووووووووووووووووووور گیچ شدممممممممممم
      آموزش مهروماه چنگی به دل نمیزنه ولی تستهاش عالیه
      مبتکران اگر 100 تا تست مشابه آورده این فقط ی دو سه تا از اون تیپ آورده برا آشنایی با انواع تیپ تست در عین حجم پایین عالیه

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      کتابش عالیه با تست های قوی وبدون مطلب اضافی.درکنار مبتکران یا خیلی سبز به عنوان مکمل استفاده کن.کم حجمه

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن