خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: کمک!!!!!!!!

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کمک!!!!!!!!

سلام خسته نباشید خیلی ناراحتم واقعا انتظار نداشتم اینجوری بشه منی که تو ازمون های ازمایشی جامع زیر هزار بودم حالا 12هزار شدم عصبانیم ولی چون به خداتوکل کردم میدونم شاید قسمتم نبوده میخام از اول بخونم ولی میترسم نیروش رو دارم انگیزش رو هم دارم ولی ترسم از عوض شدن کتابهاست ایا کتاب ها تغییر میکنن؟؟واقعا یعنی میتونم سال دیگه رتبه خوب بیارم؟؟؟از کی شروع کنم؟؟چجوری شروع کنم یعنی کلا فکر کنم چیزی نخوندم یا نه مرور کنم؟؟ازمون ازمایشی بدم؟؟انتخاب رشته کنم یا نه؟؟

مرسی

2. Top | #2
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali837 نمایش پست ها
      سلام خسته نباشید خیلی ناراحتم واقعا انتظار نداشتم اینجوری بشه منی که تو ازمون های ازمایشی جامع زیر هزار بودم حالا 12هزار شدم عصبانیم ولی چون به خداتوکل کردم میدونم شاید قسمتم نبوده میخام از اول بخونم ولی میترسم نیروش رو دارم انگیزش رو هم دارم ولی ترسم از عوض شدن کتابهاست ایا کتاب ها تغییر میکنن؟؟واقعا یعنی میتونم سال دیگه رتبه خوب بیارم؟؟؟از کی شروع کنم؟؟چجوری شروع کنم یعنی کلا فکر کنم چیزی نخوندم یا نه مرور کنم؟؟ازمون ازمایشی بدم؟؟انتخاب رشته کنم یا نه؟؟

مرسی
      سلام ، از من افشار این رو بدون . کتاب ها رو بگیر اصلا عوض نشده . حرفم واقعیت هست . کنکور ساختاری داره که تغییراتی وجود نداره . منظورم این نیست که مثلا کتاب جدید به درد نمیخوره و نداشته باشیم . منظورم این هست که ساختار کنکور طوری هست که باید مسلط باشی به محتوا و محتوا عوض نشده . دین و زندگی جدید رو بگیر + کتاب تست جدید . فقط همین . برای پاسخ به سوالت هم فایل های صوتی همایش ها رو گوش بدین . مفصل راجب پشت کنکور موندن و موفق شدن و نشدن صحبت کردم و همین طور در مورد اینکه انتخاب رشته بکنی یا خیر و چطوری شروع کنی . بیشتر سوالاتت در خلال دو فایل همایش انتخاب رشته هست . از سایت خودم یا سایت اصلی اینجا در قسمت من ستون سمت راست دانلودشون کنید

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن