خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 48
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

زیست جمع بندی آفبا ---> دکتر پدرام فرهادیان

دوستان سلام
      نظرتون در موردش چیه میتونه کمک کنه یا نه؟
      لطفا مطلعین نظر بدن

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      سلام
      1- قیمتش بالاست ( البته سایتش تخفیف 30 درصدی گذاشته که قیمتش یکم بهتر شده )
      2- من که از سبکش خوشم نیومد ممکنه شما خوشتون بیاد
      3- کامل نکات رو نگفته و یه سری نکاتم خارج کتاب گفته که به درد نمیخوره
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

ویرایش توسط Sajjad.SK7 : 18 خرداد 1395 در ساعت 20:47

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad.SK7 نمایش پست ها
      سلام
      1- قیمتش بالاست ( البته سایتش تخفیف 30 درصدی گذاشته که قیمتش یکم بهتر شده )
      2- من که از سبکش خوشم نیومد ممکنه شما خوشتون بیاد
      3- کامل نکات رو نگفته و یه سری نکاتم خارج کتاب گفته که به درد نمیخوره
      ببخشید میشه بگید سبکش چطوریه یعنی توضیح میده یا فقط نکته میگه؟ تست حل میکنه ؟ واسه کسی که کم خونده مفید هست؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      افتضاح ! حیف پول وقت !

سبک تدریسش خوب نیست اصلا نخر که پشیمون میشی

خودم بیشتر دی وی دی های زیست بازار رو دارم کل افبا زیست پرواز زیست کرامت

از تو اینا فقط پیش یک افبا که عمارلو باشه و پیش دو پرواز خوب هست چلاجورم گیاهیش بد نی مابقی ***** هس

حتی تدریس علی کرامت هم اشغال هس ! اسمش جامع هس ولی ناقص هس ! تست درست نمیزنه درسنامه هم درست نمیگه

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      افتضاح ! حیف پول وقت !

سبک تدریسش خوب نیست اصلا نخر که پشیمون میشی

خودم بیشتر دی وی دی های زیست بازار رو دارم کل افبا زیست پرواز زیست کرامت

از تو اینا فقط پیش یک افبا که عمارلو باشه و پیش دو پرواز خوب هست چلاجورم گیاهیش بد نی مابقی ***** هس

حتی تدریس علی کرامت هم اشغال هس ! اسمش جامع هس ولی ناقص هس ! تست درست نمیزنه درسنامه هم درست نمیگه
      من تعریف زیست گیاهی چلاجور رو زیاد شنیدم خوب نیست؟؟؟؟؟؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samani نمایش پست ها
      من تعریف زیست گیاهی چلاجور رو زیاد شنیدم خوب نیست؟؟؟؟؟؟
      عالی نه ! متوسط هس

اگه شما تدریس عمارلو رو ببینین و بعد با چلاجور مقایسه کنین متوجه عالی و خوب و متوسط میشین

عمارلو پیش یک تدریس کرده ولی نصف پیش دو رو هم درس میده تو همین پیش یک + ی دور هم از پایه میزنه

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sami7 نمایش پست ها
      عالی نه ! متوسط هس

اگه شما تدریس عمارلو رو ببینین و بعد با چلاجور مقایسه کنین متوجه عالی و خوب و متوسط میشین

عمارلو پیش یک تدریس کرده ولی نصف پیش دو رو هم درس میده تو همین پیش یک + ی دور هم از پایه میزنه
      برا زیست گیاهی چی پیشنهاد میکنین؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط samani نمایش پست ها
      برا زیست گیاهی چی پیشنهاد میکنین؟
      واسه زیست با کتاب بخونین بهتره

اگه با کتاب نمی تونین نتیجه بگیرین البته فقط واسه گیاهی عرض میکنم بهتر از همین چلاجور در بازار نیست تو بخش گیاهی

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام من از دی وی دی های دوم و سوم فرهادیان خوشم نیومد ولی از جمع بندیش چرا واقعا مجموعه جمع بندیش خوبه
      روششم اینه که میاد تمام جانوران و چیزایی که بهشون مربوطه روباهم جمع میکنه مثلا قسمت بی مهرگان میاد کل بی مهرگان رو جدا جدا نکات مربوط بهشون رو میگه هیدر جدا کرم ها جدا شقایق دریایی کشتی چسب خرچنگ دراز و کلی جاندار دیگه همه رو جدا تموم نکاتشون رو از همه کتاب های درسی(چیزی خارج از کتاب نگفت) جمع کرده و باهم تدریس کرده به نظر من شیوه کارش عالی بوده و بعد از هر دی وی دی ادم خیالش از بابت مبحث جانوری مثلا کاملا راحت میشه
      البته من تا حالا فقط سه تا دی وی دیش رو دیدم و تا اینجای کار خیلی راضی بودم

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasi20 نمایش پست ها
      سلام من از دی وی دی های دوم و سوم فرهادیان خوشم نیومد ولی از جمع بندیش چرا واقعا مجموعه جمع بندیش خوبه
      روششم اینه که میاد تمام جانوران و چیزایی که بهشون مربوطه روباهم جمع میکنه مثلا قسمت بی مهرگان میاد کل بی مهرگان رو جدا جدا نکات مربوط بهشون رو میگه هیدر جدا کرم ها جدا شقایق دریایی کشتی چسب خرچنگ دراز و کلی جاندار دیگه همه رو جدا تموم نکاتشون رو از همه کتاب های درسی(چیزی خارج از کتاب نگفت) جمع کرده و باهم تدریس کرده به نظر من شیوه کارش عالی بوده و بعد از هر دی وی دی ادم خیالش از بابت مبحث جانوری مثلا کاملا راحت میشه
      البته من تا حالا فقط سه تا دی وی دیش رو دیدم و تا اینجای کار خیلی راضی بودم
      پس مبحثیه و فصل به فصل نیست درسته؟
      تدریس هم میکنه یا فق جمله صحیح و غلط میگه؟

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اره فصل به فصل نیس البته تا اینجا که من دیدم نبوده
      نه فعلا که جمله حیح غلط نگفته اون مال جمع بندی پارسالش بود که صحیح غلط میگفت

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من خیلی پشیمونم که اون همه پول رو برا دی وی دی های فرهادیان دادم واقعا مزخرفه نکاتی که میگه نصفش غلطه اون نصف دیگه هم احتمال اومدنش خیلی کمه ..هر سال سه چهار تست مبهم تو کنکور میاد شاید این نکاتم فقط اونارو پوشش بده تازه اونم شاید!! هیچ ادم عاقلی 40 تا 45 سوال خوبو ول نمیکنه بره این نکات مزخرفو یاد بگیره...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من دی وی دیاشو ندارم ولی به نظرم طبق تدریسش تو تلویزیون جمع بندیایش خوب باشه.البته این نظرمن هست.

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dmb نمایش پست ها

ببخشید میشه بگید سبکش چطوریه یعنی توضیح میده یا فقط نکته میگه؟ تست حل میکنه ؟ واسه کسی که کم خونده مفید هست؟
      چنتا جمله از هر فصل نوشته بعد دونه دونه میگه درسته یا نه بعد از همونا نکته میگه
      پس فقط نکته میگه اونم کامل نیست
      تست حل نمیکنه ( تا جایی که یادمه )
      اصلا
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad.SK7 نمایش پست ها
      چنتا جمله از هر فصل نوشته بعد دونه دونه میگه درسته یا نه بعد از همونا نکته میگه
      پس فقط نکته میگه اونم کامل نیست
      تست حل نمیکنه ( تا جایی که یادمه )
      اصلا
      این روش مال دی وی دی پارسالش بود امسالش فرق کرده

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن