نقل قول نوشته اصلی توسط erfanblur00 نمایش پست ها
برای درس شیمی درصده 40 تا 50 مد نظرم هست که فکر میکنم همون سال دوم و سوم کافی باشه
فیزیک گاج یا مبتکران سطحشون چطوره؟ آخه توی فیزیک مشکل دارم !! ( هندسه هم همینطور)
ممنون بابت پاسخگوییتون.
نمیدونم کار خوبیه ایت کاری که میگی برا شیمی یا نه ولی اگه مطالب بیشتریو بلد باشی اون ۴۰ ۵۰ درصد رو تو زمان کمتر جواب میدی و همچنین ممکنه سال دیگه شیمی پایه رو سخت بدن و شیمی پیش اسون اون موقع خدایی نکرده ضرر میکنی نسبت به بقیه.و اینکه رتبه بهتر اوردن از انتظارت چه اشکال داره دانشگاه بالاتری میتونی رشتتو قبول شی .البته باز نظر خودت مهمه.
برا فیزیک پس فک میکنم مبتکران براا بهتر باشه چون خیلی همه چیزو بسط داده از پایه شرو کرده.
البته تستاش چیزی کمتر از گاج نداره .کلن کتابای گاج خلاصه تر و کم حاشیع ترن که البته همیشه این ویژگی خوب نیست.
و برا هندسه پایه که الگو رو گفتم چون باید اون هندسه رو با کمترین فرمول یاد بگیری .هندسه نکته زیاد فراموشی میاره.الگو بدک نیست هندسه ۱ و ۲ اش
و در مورد هندسه تحلیلی خیلی برعکس پایه سوالاش نکته ای تره که البته اونم زیاده رویش بده .و خ سبز کتابش مسائل متنوع تری داره نسبت به گاج.ولی گاج هم خوبه و اونم عالیه.دوره و مرور توی تحلیلی یادتون نره.
موفق باشید