خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 51 از 51
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مرتضے نمایش پست ها
      سلام بچه ها ترو خدا اگه کسی میتونه کمکم کنه
      من برای دیپلم دوم (تجربی) اقدام کردم در خرداد ثبت نامم کردم یک امتحان هم سر جلسه رفتم
      من که دیپلم اولم ریاضی بوده و این دیپلم مجدد رو نگرفتم فقط ثبت نام کردم میتونم در کنکور تجربی ثبت نام کنم یا باید حتما برم و بقیه دروس دیپلم مجدد که تجربی بوده را امتحان بدم و دیپلومشو بگیرم؟؟ یا اینکه چون نمیه کاره ولش کردم برام دیپلمی صادر نشده و چند دیپلمی به حساب نمیام؟؟
      دیپلمی صادر نشده برای شما چون ناقص بوده

میتونی یا پیگیری کنی ، همونو ادامه بدی

یا بری اموزش پرورش و اقدام برای دیپلم تجربی از دوباره

ولی یک سوال : ))

ماذا فازا؟

شما با دیپلم ریاضیت بدون دردسر میتونی کنکور تجربی بدی و

اگر 1%سال دیکه قطعی شد

استفاده ببری از وضیعت زیستت که ماکسیموم حساب میشه .

=-=-=-=-=

سنجش اطلاعیه زده بود در مورد دیپ مجدد پارسال .

اصلا کاره اشتباهیه .

در اکثر موارد غیر قابل استفادس تو اون 1موردیم که استفاده میشه بری ترمیم به صرفه اس

از ما که گذشت ، شما خودتون الکی پیر نکنین سر دیپلم ;|

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      سلام بچه ها ترو خدا اگه کسی میتونه کمکم کنه
      من برای دیپلم دوم (تجربی) اقدام کردم در خرداد ثبت نامم کردم یک امتحان هم سر جلسه رفتم
      من که دیپلم اولم ریاضی بوده و این دیپلم مجدد رو نگرفتم فقط ثبت نام کردم میتونم در کنکور تجربی ثبت نام کنم یا باید حتما برم و بقیه دروس دیپلم مجدد که تجربی بوده را امتحان بدم و دیپلومشو بگیرم؟؟ یا اینکه چون نمیه کاره ولش کردم برام دیپلمی صادر نشده و چند دیپلمی به حساب نمیام؟؟
      ببین شما زمانی دیپلم تجربیت فایده داره که فارغ التحصیل بشی الان که نشدی پس هیچ جا ثبت نشده هیچ نمره ای ازت نیست تو سیستم سنجش موظم نیستی همرو بری چه کاریه
      همین دیپلم ریاضیتو استفاده کن واست درصد پایین تریم میفته راحت تر رتبه میاری
      یچیز دیگه اینکه اگه رفتی تجربی رو شرکت کردی فارغ التحصیل شدی دیگه نمرات ریاضیتو واسه کنکورت استفاده نمیکننا فقط تجربیتو استفاده میکنن
      [CENTER]به امید خدا و با تلاش مستمر به هدفم میرسم

[SIZE=4]

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

ممنون دوستان که جواب دادین من قراره فردا هم برم اموزش و پرورش پیگیری کنم
      من معدل دیپلم ریاضیم فوقالعاده پایینه نمیدونم چیکار کنم پشت کنکوریم هستم
      سال سوم دستم شکست عمل سه تجدیدی اوردم رفتم بزرگسالان حالا بهم گفت مدیر بزرگسالان چون اینجا دیپلومتو گرفتی نمتونی تو ترمیم معدل شرکت کنی برا همین رفتم درخواست دیپلم مجدد در شاخه تجربی کردم
      حالا در کل من اگه فاراغ التحصیل بشم میشم دو دیپلمه درسته ؟؟ الان که هنوز دیپلم مجددمو نگرفتم یک دیپلم محسوب میشم ؟؟درسته؟؟

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات

ممنون دوستان که جواب دادین من قراره فردا هم برم اموزش و پرورش پیگیری کنم
      من معدل دیپلم ریاضیم فوقالعاده پایینه نمیدونم چیکار کنم پشت کنکوریم هستم
      سال سوم دستم شکست عمل سه تجدیدی اوردم رفتم بزرگسالان حالا بهم گفت مدیر بزرگسالان چون اینجا دیپلومتو گرفتی نمتونی تو ترمیم معدل شرکت کنی برا همین رفتم درخواست دیپلم مجدد در شاخه تجربی کردم
      حالا در کل من اگه فاراغ التحصیل بشم میشم دو دیپلمه درسته ؟؟ الان که هنوز دیپلم مجددمو نگرفتم یک دیپلم محسوب میشم ؟؟درسته؟؟
      پیگیر ترمیم باش نه این
      برو اموزش و پرورش شهر یا منطقه بگو میخوام ترمیم کنم اینجوری میگن
      بعدش تاثیر مثبت دغدغه معدل نداره اصلا به فکر کنکورت باش
      الانم اگه این دیپلم رو بگیری میشی دو دیپلمه و اگر با دیپلم تجربیت کنکور تجربی شرکت کنی فقط نمرات دیپلم تجربیت ملاک میشه حتی اگه با ریاضی ثبت نام کنی
      [CENTER]به امید خدا و با تلاش مستمر به هدفم میرسم

[SIZE=4]

5. Top | #50
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون داداش میخام هرچیم شد فقط ب فکر کنکور باشم نه نمره ... حالا فردا میریم اموزش پرورشم در مورد هردو سوال میکن هم ترمیم .. هم اینکهع الان یک دیپلمه م یا دو دیپلمه که احتمال 90 درصد یک دیپلمه باشم چونکه دیپلم دوم رو نه سوابقش تو ساهت هست نه اینکه اصلا بجز یکی که سر جلسه رفتم قبول شدم بقیه رو غایبی کردم و فارغ التحصیل حساب نمیشکم که دیپلم بهم تعلق بگیره
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      پیگیر ترمیم باش نه این
      برو اموزش و پرورش شهر یا منطقه بگو میخوام ترمیم کنم اینجوری میگن
      بعدش تاثیر مثبت دغدغه معدل نداره اصلا به فکر کنکورت باش
      الانم اگه این دیپلم رو بگیری میشی دو دیپلمه و اگر با دیپلم تجربیت کنکور تجربی شرکت کنی فقط نمرات دیپلم تجربیت ملاک میشه حتی اگه با ریاضی ثبت نام کنی

6. Top | #51
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      در راستای جواب های متفاوت از سازمان سنجش این رو هم اضافه کنیم!
      untitled.jpg
      بر می خیزم!

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن