خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 48 از 48
    1. Top | #46
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از دوستان
      من مشکلم رفع شد تا حدودی تا بعد خدا چی بخواد
      و امروز عجیب پدر جان مهربان بودن دلیلش هم این بود که من در اتاق و باز گذاشتم که ببینن درس میخونم
      Great men are not born great but they grow great

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اول خانوادت باید بفهمن فشار بیرونی کسی و به جایی نرسونده که تو دومیش باشی...
      دوم اون انگیزه درونت که تورو به جاییی میرسونه
      ( قضیه شکسته شدن تخم مرغ رو میدونی دیگه ... )
      سوم همه فکر میکنن درس خون بودن ینی یک سره کتاب ب دست بودن و استرس داشتن و کنسل کردن همه چی مثل تفریح ... اوکی باید کم بشه نه برچیده
      چهارم اگه بیرون کلاس میری با نشون دادن ترازت میفهمونی که کجای کاری
      پنجم ساعتی که واسه مطالعه انتخاب کردی اصلا مناسب نیس .. نزدیک ظهر یا عصر وقت درس نیس.. اگه تو میخای درس بخونی الان بهترین موقعیته که ماه رمضون هم هست... اکثر نمیخابن تا سحر.. من ک خودم اینجوریم...

از سکوت و ارامش شب استفاده کن یه مکانی رو انتخاب کن که همیشه ارامش داشته باشه واست..اینطوری وقتی استرس داری و اونجا میری ناخوداگاه اروم میشی

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کل تاپیک رو خوندمممممم خخخخ
      بیکاریه دیگه... امتحانام تموم شده..

راستی برای چی ی سریا میان این مثال هارو میزنن؟؟؟ خب که چی؟ هرکسی اندازه ی خودش مشکل نداره نه کمتر نه بیشتر... یکی سرتا پا و ثانیه ب ثانیه اش مشکله اخرش دووم میاره یکی دوس دختر/پسر ولش میکنه این میشه غصه و خودکشی..
      معنی نداره واسه یکی دیگه مثال بدبختی یکی دیگه رو بزنین ... به نظرم همه ایرانیا باید خرج کنن واسه نگاه و نگرششون .... واقعا attitude=%100

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن