خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 49
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

3 ساله درگیر مشکلاتی ام ... میتونید کمکم کنید؟

بنام خدا
      سلام عزیزان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      من 20 سالمه و کنکور 95 سومین کنکورم هست . متاسفانه جو زندگی و خونه ی ما طوریه که هیچ وقت ثبات نداشته و هر مدتی که میگذره مشکلاتی ایجاد میشه که آدم رو زمین گیر میکنه و من و دیگر اعضای خانواده رو مجبور میکنه برای حل اون مشکل قدم برداریم و اینطوری شد که حدود 3 ساله تا من اومدم برای کنکور بخونم در زندگی برام اتفاقاتی رخ داد که واقعا نمیتونم عنوان کنم و امیدوارم برای هیچ کسی رخ نده.
      الان عزیزان واقعا هیچ کسی نمیتونه خودش رو جای من بزاره ... از اینور 6 ماه دیگه میشم 21 ساله و هنوز نتونستم دانشگاه برم خیلی منو ناراحت میکنه .هدفم دندون هستش اما من میخوام برای کنکور 96 هم برنامه ام رو تنظیم کنم تا کنکور 96 کنکور آخرم باشه و به هدفم برسم.
      بنظرتون چیکار کنم آیا عمر و زندگیم داره تباه میشه؟ میشه راهنماییم کنید مرسی ♥
      ضمنا برای سربازی الان پیامنوری هستم.

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza-r10 نمایش پست ها
      بنام خدا
      سلام عزیزان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      من 20 سالمه و کنکور 95 سومین کنکورم هست . متاسفانه جو زندگی و خونه ی ما طوریه که هیچ وقت ثبات نداشته و هر مدتی که میگذره مشکلاتی ایجاد میشه که آدم رو زمین گیر میکنه و من و دیگر اعضای خانواده رو مجبور میکنه برای حل اون مشکل قدم برداریم و اینطوری شد که حدود 3 ساله تا من اومدم برای کنکور بخونم در زندگی برام اتفاقاتی رخ داد که واقعا نمیتونم عنوان کنم و امیدوارم برای هیچ کسی رخ نده.
      الان عزیزان واقعا هیچ کسی نمیتونه خودش رو جای من بزاره ... از اینور 6 ماه دیگه میشم 21 ساله و هنوز نتونستم دانشگاه برم خیلی منو ناراحت میکنه .هدفم دندون هستش اما من میخوام برای کنکور 96 هم برنامه ام رو تنظیم کنم تا کنکور 96 کنکور آخرم باشه و به هدفم برسم.
      ​تاحالاچندبارمرخصی گرفتی؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به ما رسید همه سال سوم و چهارمشون شده برید دیگه بابا جا تنگ کردید

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط محمد کاملی نمایش پست ها
      ​تاحالاچندبارمرخصی گرفتی؟
      ترم 1 رو رفتم دانشگاه و بعد ترم 2 رو مرخصی گرفتم و ترم 3 بع بهد رو میخوام واحد بردارم و یه وقت کوچولو بزارم درسارو قبول شم و سه ماه مونده به کنکور مرخصی دومم رو بگیرم نظرت چیه؟

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NoBogh نمایش پست ها
      به ما رسید همه سال سوم و چهارمشون شده برید دیگه بابا جا تنگ کردید
      ببخشید منظورتون رو نفهمیدم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برا سال 96 تلاش کنین

و با برنامه ریزی دقیق بخونین.....

موفق باشین

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

7. Top | #7
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حالا این 40 روزو نمیتونی بخونی ! همین امسال شرشو بکنی

8. Top | #8
      در انتظار تایید ایمیل

Mamoli
      نمایش مشخصات
      [QUOTE=amirreza-r10;824229]ترم 1 رو رفتم دانشگاه و بعد ترم 2 رو مرخصی گرفتم و ترم 3 بع بهد رو میخوام واحد بردارم و یه وقت کوچولو بزارم درسارو قبول شم و سه ماه مونده به کنکور مرخصی دومم رو بگیرم نظرت چیه؟[/QUOTE اگه مثل کسایی مثل منی که پشتوانه ی مالی ندارن وتنهاراه کنکوره به نظرم بخونی بهتره ولی به توانایی خودت هم بستگی داره من خودم سال96سومین کنکورم رومیدم

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بستگی به پایه تون داره
      فک کنم امسال بتونید اگه پایه خوبی داشته باشید
      Great men are not born great but they grow great

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز.ببینید مشکلات همه جا وجود داره ینی نمیشه گفت فقط تو خونه شما هست.همه جا هست اما درجش فرق میکنه ینی یه مشکلی شدیدو حاد و یه مشکلی که راحت حل میشه.مشکل داشتن مهم نیست،مهم حل مشکله.شما باید بتونین قدرتمندانه مشکلاتو حل کنید و با انگیزه برید جلو.منم همینجا از خدا میخوام که نه تنها مشکلات شمارو بلکه مشکلات همه رو حل کنه.الهی آمین

ببینید هدف سنو سال نمیشناسه.همین دکتر ملک حسینی پدر پیوند کبد ایران از 25 سالگیش پزشکی رو شرو کرد.ینی رسیدن به هدف مهمه نه زمان رسیدنش.یه نفر امسال به هدفش میرسه،یه نفر سال آینده.

بنده خودم به شخصه تا پزشکی قبول نشم دانشگاهم نمیرم.چون پزشکی هدفمه نه آرزوم.سنو سال شناسنامه یی هم برام مهم نیست.

ببینید بنظر من جوونی یا پیری آدم،هیچ ریطی به سنش نداره.فقط به دلش بستگی داره.

خواسته های دل همون رسیدن به اهدافه که بنظر من شیرین ترین چیز تو دنیا و لذت بخش ترینش اینه که آدم بتونه به اهدافش برسه.

بنده خودم 94 کنکور اولم بود که نشد،95 هم بنا به دلایلی که نمیتونم بگم نمیشه.الان هدفم 96ه.

پس دیگه نگران سن و اینجور مسائلم نباش.چون تو همین انجمن پسرایی رو میشناسم که 90 با 91 اولین کنکورشون بود و همچنان دارن با انگیزه و پرانرژی ادامه میدن تا بتونن به اهدافشون برسن.اما اسم نمیتونم ببرم چون شاید راضی نباشن.

یا بسازو دونه دونه مرگ برگاتو ببین/
      یا بسوزو جنگلی رو شعله ور کن با خودت

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنام خدا
      سلام عزیزان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      سلام ! ببینید بذارید اول ی چیزی بگم ! همه مشکلات دارن همـــــــــه هااااا همه ! ولی
      تو بعضی ها ی کم پر رنگه !
      ب نظرم یه سال خودتو بزن به خیالی یعنی اصلاااااا هیچی برات مهم نباشه میدونم سخته میدونم ! ولی تمرین میخواد ! چون مجبوری ! فقط ی ساله دیگ ! البته اگه واقعا ب هدفت اطمینان داری !
      اصلانم سرسری نگیر ! مشکلات همیشه بوده و هست ! چ بسا در اینده قوی ترش نیاد سراغ ادم ؟ البته امیدوارم سراغ هیچکی نیاد ولی خب !
      نــــــــــــه ! چرا عمرتون تباه شه ؟ برای درس خوندن هیـــــــــــــچ وقت دیر نی !
      موفق باشید !

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بنام خدا
      سلام عزیزان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      سلام
      امیدت ب خدا باشه ماهی و هر وقت از آب بگیری تازس در مورد چیزی ک گذشته فکر نکن در لحظه زندگی کن عالی زندگی کن تا آیندهی عالی بسازی
      برای کنکور 96 ن از اول تابستون همین حالا شروع کن منابعتو انتخاب کن با ی برنامه ریزی دقیق و منسجم با ی اراده فولادی و از همه مهم تر توکل بر خدا یاعلی بگو و شروع کن مطمئن باش موفق میشی

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      در مورد مشکلاتم ب قول بقیه برا هه هست پیش میاد غصه نخور همش امتحان حکمت خداس
      خخخخخخخخخخخخخ همه مشکلات دارن تازه بعضیا مثل من کلی میخونن آخرش ی چیزی میشه ک نمیشه دیگه تو مشکلات داشتی نشده بخونی منم داشتم همه دارن اما میدونی بدیش چیه یکی مثل من عالی بخونه برای ی رتبه عالی بخونه بعد بیاد اد دقیقا 2,3 هفته ب کنکور آبله مرغون بگیره یعنی معرکه ایم منا هر چند با حال اسف بارم رفتم کنکورم ادم با شرایط ویژه اما نشد دیگه بگم ناراحت نشدم دروغه اما همش چند روز بود بعد گفتم بیخیال خدا نخواسته دیگه ایشالله سال بعد تازه این ی سال من دقیقا دو سال بخاطر همچین درگیری هایی نتونستم برم دانشگاه خدایا حکمتتو شکر

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بنام خدا
      سلام عزیزان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      هیچ مشکلی اونقدر بزرگ نیست که انسان را(اشرف مخلوقات)زمین گیر کنه
      اول ازهمه باورهات عوض کن زندگی سرشار از خوبی و زیبایی
      برسر هر لقمه بنوشته عیان که فلان بن فلان بن فلان
      . حین توکل کن،ملرزان پای ودست
      رزق تـــو،بر تو،ز تو،عــاشق تر ست
      داداشم اگ تو دلت دندونه لیاقت رسیدن بهش داری پس خودتو ناراحت نکن فقط تلاش کن
      به امید امسال نه سال دیگه
      تو میتونی
      ی صندلی خالی منتظر توست....

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      بنام خدا
      سلام عزیزان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      سلام من کمکت میکنم فقط کامل توضیح بده چه مشکلاتی داری وضع مالیت چطوره
      ببین من هیچ وقت ریاضیم بالای 16 نشده بود از کلاس پنجم به اینور اما دیروز امتحان ترمیم معدل حسابان رو خیلی عالی دادم منتظر 20 هستم
      بهت میگم چیکار کنی

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن