خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 49
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ferferiiiii1997 نمایش پست ها
      سلام منم مث شما همیشه منتظر شرایط خوب و آرامش برا خوندن بودم اما دیدم به قول شما همیشه بالاخره یه نوع درگیری مانع میشه بخاطر این به این باور رسیدم شاید هیچ وقت اون شرایط آروم مد نظرم ایجاد نشه و باید با هر شرایطی بخونم...شک نکنید که کار خوبی میکنید برا سال 96 از الان خودتونو اماده کنید...من یکیو میشناسم که تقریبا ده سال دوازده سال پیش یه انتخاب رشته اشتباه باعث شد با رتبه خوب و موقعیتایی که میتونست تو رشته های پیراپزشکی خوب قبول بشه اما نشد الان یه مهندس کشاورزی هس با اینکه کار میکنه و خیلی هم باسواده و سطح تحصیلات بالا داره اما کارش با یه کارگر معمولی تقریبا تفاوتی نداره...الان به شدت پشیمونه و داره بعد از 12سال فاصله با درس و کتاب دبیرستانی ، درس میخونه برا سال 96 و میگه کاش همون سال اول که قبول شدم فقط یه سال میموندم و...یکی دیگه رو هم میشناسم که اونم هدفش پزشکی بود و 12نمیدونم10پشت کنکور موند شما که همش سه ساله انقد ناراحت نباش اگه واقعا هدفتو بخوای این مردی که گفتم خیلی مورد تمسخر قرار گرف ولی باوجود زن و بچه و..میخوند تا اینکه پزشکی روزانه جای خوبی قبول شد و الان هزار ما شا الله زندگیشون از این رو به اون رو شد هیچ وقت تسلیم نشد از من به شما نصیحت اگه اهل تلاشی از همین امروز بگو یا علی و حرف هیچکس برات مهم نباشه....از الان شروع کن و کار به عوامل مزاحم نداشته باش
      ینی بارکلا.کاملو متین

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام اگه سال سومتونه و اینقدر مصمم واسه قبولی هسین
      اگه هرسال حداقل یکمم تلاش کرده باشین الآن تقریبا پیش زمینه خوبی دارین
      پس تو این ۳۰روز هم میتونین تلاشتونو بکنین و بعد درمورد سال بعد تصمیم بگیرین
      صحبتتون مث آدمایی که میگن از شنبه‌ی بعدی شروع میکنم
      به نظر منم باسابقه شما از همین الآنم میشه

3. Top | #33
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بعدم روزگار هیچوقت رو خواسته شما و آرزوهاتون عمل نمیکنه
      رو قوانین خودش پیش میره و همیشه یه سری اتفاقات میوفته که مطابق میل ما نیس و اگه منتظر اینین که همه چیز آروم و مطابق میل ما بشه تا به هدفمون برسیم هیچوقت اون زمان نمیرسه
      ولی با تلاش آدم میتونه شرایط زندگی رو با خواسته ها و اهدافش تطبیق بده
      این تجربه‌ی خودم و دوستامه

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza-r10 نمایش پست ها
      بنام خدا
      سلام عزیزان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      من 20 سالمه و کنکور 95 سومین کنکورم هست . متاسفانه جو زندگی و خونه ی ما طوریه که هیچ وقت ثبات نداشته و هر مدتی که میگذره مشکلاتی ایجاد میشه که آدم رو زمین گیر میکنه و من و دیگر اعضای خانواده رو مجبور میکنه برای حل اون مشکل قدم برداریم و اینطوری شد که حدود 3 ساله تا من اومدم برای کنکور بخونم در زندگی برام اتفاقاتی رخ داد که واقعا نمیتونم عنوان کنم و امیدوارم برای هیچ کسی رخ نده.
      الان عزیزان واقعا هیچ کسی نمیتونه خودش رو جای من بزاره ... از اینور 6 ماه دیگه میشم 21 ساله و هنوز نتونستم دانشگاه برم خیلی منو ناراحت میکنه .هدفم دندون هستش اما من میخوام برای کنکور 96 هم برنامه ام رو تنظیم کنم تا کنکور 96 کنکور آخرم باشه و به هدفم برسم.
      بنظرتون چیکار کنم آیا عمر و زندگیم داره تباه میشه؟ میشه راهنماییم کنید مرسی ♥
      ضمنا برای سربازی الان پیامنوری هستم.
      اگه الان چند سال از زندگی عقب بمونی و به قول خودت عمرتو بگذررونی پشت کنکور.بهتر از اینه که بخاطر چیزای بیخودی بری دانشگاه.اونطوری ما بقی عمرتو تباه کردی!مثل اون اقا با مدرک کشاورزی.
      مشکلات زندگی همیشه هست.نباید کم بیاری.یکم حقیقت رو بیشتر در یاب.و سطح توقعت از خودت رو روی لِوِلی تنظیم کن که نه خیلی ساده باشه نه خیلی دست نیافتنی.چون رویات اگر دست نیافتنی باشه و بعده ها اون رویاتو در کسی ببینی.باعث برخی اختلالات روانی و روحی میشه.

بشین با خودت دو دو تا چهارتا کن.ببین چی رو داری فدای چی میکنی.اونی که داری فدا میکنی رو بزار رو کفه ی یک ترازو.و چیزی که به دست میاری رو بزار رو کفه ی دیگه ترازو/سبک سنگینش کن.ببین چی میشه.

دست خدا به همرات.عزیزجان

5. Top | #35
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بنام خدا
      سلام عزیزان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      من 20 سالمه و کنکور 95 سومین کنکورم هست . متاسفانه جو زندگی و خونه ی ما طوریه که هیچ وقت ثبات نداشته و هر مدتی که میگذره مشکلاتی ایجاد میشه که آدم رو زمین گیر میکنه و من و دیگر اعضای خانواده رو مجبور میکنه برای حل اون مشکل قدم برداریم و اینطوری شد که حدود 3 ساله تا من اومدم برای کنکور بخونم در زندگی برام اتفاقاتی رخ داد که واقعا نمیتونم عنوان کنم و امیدوارم برای هیچ کسی رخ نده.
      الان عزیزان واقعا هیچ کسی نمیتونه خودش رو جای من بزاره ... از اینور 6 ماه دیگه میشم 21 ساله و هنوز نتونستم دانشگاه برم خیلی منو ناراحت میکنه .هدفم دندون هستش اما من میخوام برای کنکور 96 هم برنامه ام رو تنظیم کنم تا کنکور 96 کنکور آخرم باشه و به هدفم برسم.

به نظرم اینجا بتونه بهت کمک کنه
      وبسایت رسمی دکتر رضا شمسی/معجون کنکور
      ... من مشاورم داستان یکی مثل شما رو از همدان البته دختره (که البته زیادن که این اتفاق ها براشون بیفته) رو تعریف می کرد که قدرتمند دوباره بلند شده ... فکر کنم 95 کنکور داره دوباره . به نظر من هم تو فقط به چیز نیاز داری اول خدا بعدش "" یه تصمیم مرگ یکبار , شیون یکبار "" و خلااااااااص , واقعا خلاص برای همیشه

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بنام خدا
      سلام عزیزان
      امیدوارم حالتون خوب باشه

مشکلات همیشه هست اما ای کاش ی بار میم اولش برداری...

7. Top | #37
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dr fatima97 نمایش پست ها
      برا سال 96 تلاش کنین

و با برنامه ریزی دقیق بخونین.....

موفق باشین
      لطفا اگه زحمتی نیست هرکی برنامه ریزی برا خودش نوشت برنامشو به ما هم بگه که ما هم یاد بگیریم چجور برنامه ریزی کنیم

8. Top | #38
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اگه توی خونه بودن واستون مشکل درست کرده و شما رو خواسته یا ناخواسته وارد مشکلات زندگیتون میکنه،بهتره برید دانشگاه یه شهر دیگه.

اینجور از محیط خونه دور میمونید و کمتر تو اون شرایط قرار میگیرید و با آرامش بهتری میتونید واس 96 بخونید.

امیدوارم موفق باشید: )
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

9. Top | #39
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط shirin998 نمایش پست ها
      لطفا اگه زحمتی نیست هرکی برنامه ریزی برا خودش نوشت برنامشو به ما هم بگه که ما هم یاد بگیریم چجور برنامه ریزی کنیم
      باشه میزارم البته چن روزه دیگه

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

10. Top | #40
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چرا همش میگین 96
      مگه کنکور95 دادین؟؟؟؟؟؟؟
      مگه میدونید کی قبول میشه و کی نه...
      از این روز ها استفاده کنین چون در هر حال میگذره..
      بااین تفاوت که اگ خوب استفاده کنی حتی اگ امسال واسه کنکور نری واسه سال دیگه آماده ای....

11. Top | #41
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنام خدا
      سلام عزیزان
      امیدوارم حالتون خوب باشه
      داداش مثل همیم دقیقا الان پیام خصوصی میدم بخون حتما

12. Top | #42
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ارتباطتو با خدا قوی کن پیشنهاد من اینه که نماز حاجات بخونید مخصوصا پنج شنبه ها

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NoBogh نمایش پست ها
      به ما رسید همه سال سوم و چهارمشون شده برید دیگه بابا جا تنگ کردید

دوست عزیز ، ایشون کمک خواستن این چه نوع برخوردی هست که شما دارید ؟

___

کنکور 95 هنوز تموم نشده
      سعی کن زیاد به گذشته توجه نکنی با یه برنامه خوب میتونی به هدفت برسی
      تو میتونی... همین !
      ویرایش توسط mr.hossein99 : 18 خرداد 1395 در ساعت 16:19

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      واقعا متاسف شدم !

من معتقدم وسط 10 تا لودر و تراکتور و معلق بین اسمانو زمین میشه درس خوند!

اما وسط جنگ اعصاب های "خونه" که حالا هر دلیلی هم باشه!

نمیشه درس خوند

پیشنهاد من اینه که بری سربازی !

اونجا با فرماندت صحبت کن و بهت وقت ازاد میده درس بخونی !
      حکایت ما جاودانه شود

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      از همه عزیزان ممنونم ♥

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن