خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 220
    1. Top | #16
      کاربر فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من خودم با رتبه 2100 سهمیه هم پزشکی دیدم

2. Top | #17
      hmg
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouyasadeghi نمایش پست ها
      کلک مشخصه پنجاه درصدی رقابت داخل پنجاه درصدیا کمترع مثلا پارسال 500 نفر پنجاه درصد بودن 12000 هزار 25 به بالا
      ببین سهمیه این 10 دزصد 50 به بالا 10 درصد زیر پنجاه بعد پنجاه چون همه رشته ها اضافه میدنش به 25 درصدا مثلا پارسال از پنجاهیا 40 نفر نمره قبولی پزشکی و دارو دندون اوردن یعنی همش اومد برا 25 ها ببین تو با پنجاه درصد که باشی هرجا تقریبا قبولی اگه زیر 40000 کشوری بشی اما با 25 ها تازه باید با بقیه 25 رقابت کنی البته یه چی من بگم تقریبا تعداد بچه جانبازای که تونستن از کلشون که فکر 15000 بود قبول شن 955 بود یعنی صندلی خالی موند شد تکمیل ظرفیت برا عادیا درس میخونن با پول بنیاد فحش ما سهمیه ها میدن
      من بابام 25 درصده ... ینی کل فرزندان جانباز به دو گروه 50به بالا و زیر 50 تقسیم میشن واسه سهمیه؟؟ ینی الان من با اونی ک 40 درصد جانبازی داره تفاوتی ندارم ؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط par.rah نمایش پست ها
      سلام، فک کنم برای ثبت نام دانشگاه، همه دانشگاه ها کارنامه اولیه و نهایی کنکور رو میخوانا
      +ما تو ورودیمون رتبه 1300 سهمیه ایثارگران هم داریم
      شما وقتی میری ثبت نام دانشگاه میگه کارت شناسایی بده و فقط اسم قبولیا دارن مدارک کارنامه کنکور اردیبهشت سال دیگه برای دانشگاه ارسال میشه سهمیه هم ارسال نمیشه محرمانه است

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hmg نمایش پست ها
      من بابام 25 درصده ... ینی کل فرزندان جانباز به دو گروه 50به بالا و زیر 50 تقسیم میشن واسه سهمیه؟؟ ینی الان من با اونی ک 40 درصد جانبازی داره تفاوتی ندارم ؟؟؟
      اره زیر پنجاه هر چی باشه فرقی نداره نگران اون بالا پنجاهیا نباش خیلی کم هستن خیلی کمترشون نمره قبولی میارن

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      از کجا فهمیدید فرزند 50 به بالاست؟
      منبع؟
      ببین اگه کارنامه اش نگاه کنی زده 1800 سهمیه خوب فرزند جانباز 25 درصد عمرا بالا هزار ایثار جای قبول شه مشخصه که خیلی ساده است اونی که 1300 شده هم همین طور ببینید اون های پنجاه درصدی هستن خیلی راحت قبول میشن چون ببینه خودشون رقابت معنا نداره

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین اگه کارنامه اش نگاه کنی زده 1800 سهمیه خوب فرزند جانباز 25 درصد عمرا بالا هزار ایثار جای قبول شه مشخصه که خیلی ساده است اونی که 1300 شده هم همین طور ببینید اون های پنجاه درصدی هستن خیلی راحت قبول میشن چون ببینه خودشون رقابت معنا نداره
      عزیزم اینکه 50 درصد به بالا جدا میکنن ر از کجا میگی؟منبع اینترنتی بزار...مگر اینکه علم غیب داشته باشی
      +من مطمئنم همه 15 هزارنفرشون میزارن تو یه سهمیه و وقتی تو یه سهمیه باشن یعنی همه شرایطشون یکسانه مثل افراد منطقه 1و2و3
      البته سهمیه فرزند شهید با اینا جداس
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

7. Top | #22
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      عزیزم اینکه 50 درصد به بالا جدا میکنن ر از کجا میگی؟منبع اینترنتی بزار...مگر اینکه علم غیب داشته باشی
      +من مطمئنم همه 15 هزارنفرشون میزارن تو یه سهمیه و وقتی تو یه سهمیه باشن یعنی همه شرایطشون یکسانه مثل افراد منطقه 1و2و3
      البته سهمیه فرزند شهید با اینا جداس
      منبع چیه واقعا خیلی پرتی ها
      مگه امسال کنکور ثبت نام نکردی مگه ندیدی دوتاگزینه داشت نوشته متقاضی استفاده از سهمیه فرزندان 25 به بالا هستید یه گزینه دیگه داشت متقاضی 50 به بالا
      ثبت نام کردی

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منبع چیه واقعا خیلی پرتی ها
      مگه امسال کنکور ثبت نام نکردی مگه ندیدی دوتاگزینه داشت نوشته متقاضی استفاده از سهمیه فرزندان 25 به بالا هستید یه گزینه دیگه داشت متقاضی 50 به بالا
      ثبت نام کردی
      اولا درست صحبت کن
      ثانیا چرا دروغ میگی متوهم
      ثالثا من سهمیه ندارم خدارشکر
      رابعا من متن دفترچه ر کپی میکنم عینا ببین حرف از 50 درصد زده یا نه:
      6 -داوطلب استفاده از سهميه پذيرش: مناطق  خانواده شهدا  جانبازان  فرزند جانباز
      25 %و بالاتر  همسر جانباز 25 %و بالاتر آزادگان  فرزند آزاده  همسر آزاده  فرزند شهيد و مفقودالاثر  همسر شهيد و مفقودالاثر  رزمنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي  رزمنده وزارت جهادكشاورزي  رزمنده ستاد كل نيروهاي مسلح
      اینهم توضیحش:
      ب) سهميه ايثارگران: جانبازان (با هر درصد جانبازي)، همسر و فرزند جانبازان
      25 %و بـالاتر، آزادگـان و فرزنـدان و همسـران آنـان و همچنـينفرزندان و همسران شهدا، براي استفاده از سهميه ايثارگران بايستي نسبت به تكميل بند مربوط در تقاضانامه ثبتنامي اقدام نمايند و نيازي بـهمراجعه به سايت اينترنتي ايثار ندارند و در اين آزمون در صورت تأييد نهايي توسط بنياد شهيد و امور ايثارگران، در سهميه ايثارگران گزينشميگردند.
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

9. Top | #24
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Itak نمایش پست ها
      آزاده چی؟
      بستگی به میزان اسارتش داره دقیق یادم نیست فکر کنم یه سال بیشتر 50 درصد محسوب میشه بازم نمیدونم از بنیاد بپرس

10. Top | #25
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اولا درست صحبت کن
      ثانیا چرا دروغ میگی متوهم
      ثالثا من سهمیه ندارم خدارشکر
      رابعا من متن دفترچه ر کپی میکنم عینا ببین حرف از 50 درصد زده یا نه:
      6 -داوطلب استفاده از سهميه پذيرش: مناطق  خانواده شهدا  جانبازان  فرزند جانباز
      25 %و بالاتر  همسر جانباز 25 %و بالاتر آزادگان  فرزند آزاده  همسر آزاده  فرزند شهيد و مفقودالاثر  همسر شهيد و مفقودالاثر  رزمنده سپاه پاسداران انقلاب اسلامي  رزمنده وزارت جهادكشاورزي  رزمنده ستاد كل نيروهاي مسلح
      اینهم توضیحش:
      ب) سهميه ايثارگران: جانبازان (با هر درصد جانبازي)، همسر و فرزند جانبازان
      25 %و بـالاتر، آزادگـان و فرزنـدان و همسـران آنـان و همچنـينفرزندان و همسران شهدا، براي استفاده از سهميه ايثارگران بايستي نسبت به تكميل بند مربوط در تقاضانامه ثبتنامي اقدام نمايند و نيازي بـهمراجعه به سايت اينترنتي ايثار ندارند و در اين آزمون در صورت تأييد نهايي توسط بنياد شهيد و امور ايثارگران، در سهميه ايثارگران گزينشميگردند.
      اولا شما امسال کنکور ثبت نام نکردی وگرنه این دو گزینه میدی ببین اکثرا افرادی که اومدن تا گفتم فرق داره دو زاریشون افتاد چون وقت ثبت نام ازشون خواست بگن چند درصد هستن دومم احتمالا سهمیه نداری وگرنه میدونستی که فرق دارن

11. Top | #26
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      میگن هیچ کدوم از سهمیه ای ها فرق ندارن
      والا دروغ میگن فرق نداره اگه نداره چرا سهمیه50 به بالا ها با ما فرق داره چرا یه تیک نبود تو ثبت نام دو تیک بود؟

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تازه جانبازای زیر 25 میخوان سهمیه بدن
      اره میدونم ولی اخه اینجوری اگه بخوان مثله امسالش کنن خیلی سخت میشه برا ما احتمالا اونا هم میاد تو زیر پنجاه
      اخه من نمبدونم چرا دو تا سهمیه اش کردن وقتی که پنجاه به بالایا سال نود وچهار تو کنکور تجربی پونصد نفر بوده

13. Top | #28
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من دارم تو اینترنت دنبال عکس صفحه ثبت نام میگردم نشونتون بدم فرق دارن
      مولف الگو رو ول کن از مسوول اموزش بنیاد مرکز بپرس

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من دارم تو اینترنت دنبال عکس صفحه ثبت نام میگردم نشونتون بدم فرق دارن
      مولف الگو رو ول کن از مسوول اموزش بنیاد مرکز بپرس
      من تا اون جایی که یادمه فرقی نداشت

15. Top | #30
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Witch Doctor نمایش پست ها
      من تا اون جایی که یادمه فرقی نداشت
      امسال فرق داشت دو تیک داشت اقا امیر

صفحه 2 از 15 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن