خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 111
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات

Post روشهای تضمینی و صد در صد برای " عدم قبولی " در کنکور !!

سلام

داشتم یه چرخی در انجمن میزدم دیدم که انواع و اقسام تاپیک های قبولی در کنکور وجود داره اما حتی یک تاپیک برای عزیزانی که دوست ندارن کنکور قبول شن وجود نداره , این شد که تصمیم گرفتم برای احقاق حق اون عزیزان هم که شده تاپیکی در راستای معرفی روشهای تضمینی جهت عدم قبولی در کنکور رو بزنم ...

۱: اعتماد به نفس بالا

در این دسته افراد زیر قرار میگیرن :

الف ) فارغ التحصیلان با این دیدگاه که به نسبت دانش آموزها وقت بیشتری دارن
      ب ) لیسانسه ها و ارشد دارها با این دیدگاه که درس های دبیرستان براشون باقلواست و راحت میتونن حداقل ریاضی و فیزیک رو ۱۰۰ بزنن
      پ ) تغییر رشته ای ها ( معمولا ریاضی به تجربی ) با این دیدگاه که ریاضی و فیزیکی که اونا خوندن خیلی سطحش بالاتر از ریاضی و فیزیک بچه های تجربیه

معمولا افراد این دسته ها به دلیل اعتماد به نفس بالا و توهم رتبه های پنج و شش رقمی میارن

۲: انتخاب منابع

این گروه شامل دو دسته هست :

الف ) دسته اول برای هر درس مینیمم ۴ تا منبع ۸۰۰ صفحه ای انتخاب میکنن و در نهایت تست های ۲۰ صفحه اول از دوتا منبع رو میزنن و دوتا منبع دیگشون هم دست نخورده باقی میمونه
      ب ) دسته دوم از اونور بام میفتن یعنی کلا اعتقادی به انتخاب کتاب کمک درسی ندارن و دیدگاهشون اینه که کماکان کنکور رو میشه فقط با خوندن کتاب درسی شکست داد

اعضای این دو دسته هم در نهایت شکست سختی میخورن و حتی دیده شده اعضای دسته اول از ۲ ماه مونده به کنکور تاپیک جهت فروش کتاب هاشون میزنن

۳: متعصبین به آزمون آزمایشی

این گروه اونقدری که تعصب دارن به موسسه کنکور آزمایشیشون فرصت نمیکنن درس بخونن چون معمولا در تاپیک های مختلف مشغول کل کل کردن و جواب دادن به مخالفاشون هستن و کلا از اصل قضیه پرت میشن بیرون

۴: معتادین

الف ) معتادین به اینترنت و بازی : این گروه یا کلا در سایت ها میچرخن دنبال خبر واسه حذف و اضافه معدل یا پای گوشی مشغول تلاش برای افزایش تروفی کلش آو کلنزشونن یا در اینستاگرام عکس های هم رو پسند میکنن یا در تلگرام واسه هم خالی میبندن در بهترین حالت پای پی سی تمرین میکنن برای افزایش مهارتشون در پاس تو عمق در فیفا ۱۵ و ۱۶ و ۱۷ و ۱۸ و ...
      ب ) معتادین به انجمن : این گروه کلا در انجمن آنلاین هستن مگه اینکه خلافش ثابت بشه , مورد داشتیم طرف دنبال پزشکی دانشگاه تهران بوده اما طی دو هفته با گذاشتن دو هزار پست از کاربر جدید تبدیل شده به کاربر حرفه ای
      پ ) معتادین به خرید کتاب : این گروه دیگه آخرشن , هر کتابی از هر انتشاراتی وارد بازار بشه اینا اولین نفر میخرنش و هفت دقیقه بعد در انجمن تاپیک میزنن در ستایش این کتاب و محشر بودنش در هر دو عالم
      ت ) معتادین به قرص : این گروه معمولا عید به بعد سرو کلشون پیدا میشه و به جای درس خوندن مشغول به پژوهش در زمینه مضرات و فواید ریتالین میشن

۵: عاشقین

الف ) در این گروه عاشقان واقعی قرار دارن یعنی سال کنکورشون وارد رابطه دوستی با جنس مخالف ( و در موارد محدود جنس موافق ) میشن و دستی دستی لگد میزنن به آیندشون
      ب ) عاشقین کنکور یعنی کسایی که کلا دوست دارن کنکور بدن و هیچ وقتم بی خیال نمیشن , اینا حداقل ۵ ساله پشت کنکور هستن و تابستون تصمیم جدی میگیرن که اشتباهات سال قبلشون رو تکرار نکنن اما به مرور شدیدا اشتباهات قبلیشون رو تکرار میکنن و در نهایت بازم پشت کنکور میمونن و روز از نو روزی از نو ...

۶: دهن بین ها

این دسته کسایی هستن که کلا زندگیشون در سال کنکور ارتباط تنگاتنگی با دهن مردم داره , یعنی صبح که از خواب پا میشن صبر میکنن ببینن کی چی میگه و بر همون اساس روزشون تغییر میکنه , این دسته معمولا امیدشون به اینه که فلانی یه آشنایی داشته که یک هفته درس خوند و پزشکی قبول شد , اسطوره اعضای این گروه رستگار رحمانی هست و هرچی بهشون بگی میگن : رستگار رحمانی

۷: سطح توقع بالا ها

در این دسته اشخاصی هستن که هدفشون در تابستان فقط پزشکی و دندون اونم در دانشگاه های دولتی تهران هست اما درس نمیخونن , در پاییز به پزشکی و دندون و دارو در هر دانشگاهی در هر جای ایران راضی هستن اما درس نمیخونن , در زمستون سطح توقعشون به فیزیوتراپی و بینایی سنجی هم میرسه , در عید دیگه قید رشته شهر رو میزنن و فقط میخوان مجاز به انتخاب رشته بشن و از ۱ ماه مونده به کنکور یا بی خیال میشن یا تاپیک میزنن چگونه در ۳۰ روز زیر یک میلیون بشیم ...

۸: جوگیرها

برو بچ این دسته خوب شروع میکنن خوب درس میخونن و حتی دیده شده تابستون پایه رو تموم میکنن اما کم میارن , اینا چون پتانسیلش رو دارن هی به خودشون امید میدن و تاپیک های روحیه بخش مثل شروع طوفانی , شروع گردبادی و شروع سونامی وار میزنن بلکه بتونن احیا کنن خودشون رو اما معمولا موفق نمیشن چون بر اساس برنامه درست و حسابی درس خوندن رو شروع نکردن ...

۹: درگیران جزئییات

اصن نمیتونم اینا رو هضم کنم , اینا خیلی منحصر به فرد هستن , مثلا طرف ۶۸ ماه مونده به کنکورش اومده تاپیک زده : به نظرتون واسه جواب دادن پاسخنامه کنکور از مداد 0.5 فابر کاستل استفاده کنم یا از مداد 0.8 استدلر یا قلم جادویی گاج ؟؟!!! ( ینی خدایی دغدغه دیگه ای جز مداد نداری ؟!!!! )

۱۰: موافقان گروهی درس خواندن

بچه های این گروه به این نیت که با گروهی خوندن انگیزه
      بیشتری برای درس خوندن پیدا خواهند کرد اقدام میکنن به ساخت گروه و جذب اعضا و قرار مدار گذاشتن واسه درس خوندن , اما بعد از مدتی یا درگیر احساسات خودشون نسبت به یکی از اعضای جنس مخالف گروه میشن یا کلن وقتشون صرف چت کردن و حاشیه ها میشه و در نهایت با کسب یک رتبه 5 رقمی مدعی وجود تقلبی بزرگ در کنکور میشن ...

۱۱: متوهمین و خوش خیال ها

این دسته از خاص ترین دسته هاست , اعضای این دسته معمولا پشت کنکوری های 3 سال به بالا هستن و مشکل اصلیشون اینه که امکان نداره قبول کنن که دارن اشتباه میکنن و راه و روششون اشتباهه و همیشه این توهم رو دارن که با تکرار اشتباهات گذشته بازم میتونن به موفقیت برسن , عاشق جملات انگیزشی هستن و فکر میکنن با اون جملات انگیزشی میتونن تو کنکور به موفقیت برسن ...
      مثلا وقتی بهشون میگی زمان در کنکور خیلی مهم هست و باید زود شروع کرد میگن "هیچ وقت برای شروع دیر نیست" !!! واسه همین در انجمن آنلاین هستن مگه اینکه برق بره یا حجم اینترنتشون تموم شه یا بخوابن .
      حتی گونه هایی ازین موجودات دیده شده که معتقد هستند بقیه احمقند که چند سال جون میکنن و درس میخونن چون پزشکی دانشگاه تهران رو حتی میشه با سه ماه درس خوندن آورد !!!!
      این گروه از حدود 6 ماه مانده به کنکور شروع به زدن تاپیک های "از الان بخونم پزشکی تهران میارم" میکنن و اوج توهمشون معمولا از عید به بعد هست و وقتی هم بهشون میگی داداش این راه و روشت غلطه بهت فحش میدن و شاخ و شونه میکشن برات که حالا ببین و فلان و بهمان ولیکن بعد از کنکور دست از پا درازتر محو تماشای موفقیت کسایی میشن که درست و به موقع درس خوندن رو شروع کردن ...
      اعضای این گروه سرنوشتی مشابه سه سال قبلشون خواهند داشت و قبولیشون در رشته های تاپ کنکور از غیرممکن هم غیرممکن تره .

۱۲: خود کم بین ها

شاید اعضای این گروه از همه مهمتر باشن چون خودشون رو دست کم میگیرن و نمیدونن با تلاش و کوشش میشه هر نا ممکنی رو ممکن کرد , ادیسون میگه موفقیت یک درصد نبوغ و ۹۹ درصد تلاشه , اعضای این گروه باید بدونن خیلی از دانش آموزای مناطق محروم با کمترین امکاناتی هر سال رتبه های برتر کنکور میشن , اینا از مریخ نیومدن و یکی هستن مثل من و شما با این تفاوت که واسه رسیدن به هدفشون جون میکنن ...

------------------------------------

* اگر بقیه دوستان هم روشهایی رو بلدن که میشه باهاش کنکور قبول نشد لطفا تجربیاتشون رو با دیگران به اشتراک بزارن ...

* اگر در یکی از دسته های بالا قرار میگیرید من تضمین میکنم که کنکور قبول نمیشید مگه اینکه راه و روشتون رو تغییر بدید و واسه هدفتون با تمام وجود بجنگید ...

به امید موفقیت همه

کسی که میخواهد زنده بماند
      باید مبارزه کند
      و کسی که دست از مبارزه بردارد
      آن هم در جهانی که هستی آن وابسته به مبارزه کردن است لایق زنده ماندن نیست .
      " آدولف هیتلر "

ویرایش توسط Adolf_Hitler : 27 شهریور 1397 در ساعت 14:27 دلیل: +اضافه شدن دسته یازدهم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      درود
      پست مفیدی بود
      مرسی استارتر

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وااااااااااااقعن خعععععععلي ب جا بود...
      من خودم جزو خود كم بين هام....
      ي زماني كوه اعتماد بنفس بودم...اما الان هيچيش نمونده..

بیست سال بعد شما از کارهایی که انجام نداده اید ناراحت می شوید.. نه کارهایی که انجام داده اید،
      پس طناب قایق تان را از ساحل باز کنید و از ساحل امن خود به سوی آبهای آزاد برانید و خطر کنید.
      جستجو کنید، رویا بسازید و کشف کنید.
      (مارک تواین)

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      عالی بود

استارتر عزیز
      دوستان عزيزم فعلا خداحافظ !

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی تشکر

عالی بود

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      خیلی دقیق و به جا .....

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      عالی بود.پتانسیل جوگیر بودن رو دارم امیدوارم بالفعل نشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دعا کنین هیچ کدوم از کنکوریای لایق96ای دچار مورد8 نشن
      انشالله
      پرنده ای که از مترسک بترسد،از گرسنگی خواهد مرد ... "ارنستو چه گوآرا"

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عالی بود

مورد 2 و 10 شامل حال من

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون عالی بود
      مخصوصا معتادین به اینترنت
      آدم تو سال کنکورش باشه ولی نباشه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      استارتر تاپیک عالی بود ستاره دارش کردم حتما بخونمش

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      دکتر امیر شما خودتون. هم می خواین دوباره کنکور بدین؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عالی بود امیر جان یعنی عالی و درستو بجا و حقیقت.ممنون

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بسی منت نهادی عالی بود

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      استارتر خب شما تا اینجا زحمت کشیدی کاش روش ترک تک تکشونم میذاشتی مثلا من توی 2 تاش فکر میکنم مشکل دارم

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)