خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 56 از 56
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      این حقیقت داره کسیکه بزرگسالان دیپلمشو گرفته نمیوتنه ترمیم شرکت کنه ؟؟؟

2. Top | #47
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات

سلام
      امروز رفتم اداره آموزش و پرورش شهرستان برای ثبت نام ترمیم معدل گفتن برو مدرسه فلان جا ثبت نام کن
      رفتم مدرسه فلان جا گفت شما که پشت کنکوری هستی نمیتونی ثبت نام کنی چون برگه معافیت تحصیلی اعتبار نداره و باید یا برگه اعزام به خدمت بگیری یا بری دانشگاه و از دانشگاه اشتغال به تحصیل بگیری
      در حالی که من میخوام برای بار دوم کنکور بدم و همونطور که خودتون میدونین تا سال بعد به خاطر برگه معافیت تحصیلی مشکل سربازی ندارم و میتونم کنکور بدم
      البته این نکته رو بهشون گوشزد کردم ولی گفتن نه واسه همه همین طوره و مختص شما نیست
      حالا سوال اینه که باید چکار کنم؟
      (من کلا خوشحالم واسه همین شکلک هام یکم نامربوطه به نوشته هام که احتمالا به نظر میاد دیوونه ام)

3. Top | #48
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط opposite نمایش پست ها

سلام
      امروز رفتم اداره آموزش و پرورش شهرستان برای ثبت نام ترمیم معدل گفتن برو مدرسه فلان جا ثبت نام کن
      رفتم مدرسه فلان جا گفت شما که پشت کنکوری هستی نمیتونی ثبت نام کنی چون برگه معافیت تحصیلی اعتبار نداره و باید یا برگه اعزام به خدمت بگیری یا بری دانشگاه و از دانشگاه اشتغال به تحصیل بگیری
      در حالی که من میخوام برای بار دوم کنکور بدم و همونطور که خودتون میدونین تا سال بعد به خاطر برگه معافیت تحصیلی مشکل سربازی ندارم و میتونم کنکور بدم
      البته این نکته رو بهشون گوشزد کردم ولی گفتن نه واسه همه همین طوره و مختص شما نیست
      حالا سوال اینه که باید چکار کنم؟
      (من کلا خوشحالم واسه همین شکلک هام یکم نامربوطه به نوشته هام که احتمالا به نظر میاد دیوونه ام)

خب برگ معافیت تحصیلیت رو ببر نشون بده

4. Top | #49
      کاربر فعال

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali77 نمایش پست ها
      نمرات دى ٩٥ هم كامل تاثير داده ميشه؟
      و اينكه موقع گرفتن ديپ كد نمرات جديدرو ميبينيم؟
      واسه ترميم دي تا كي وقت هست براي ثبت نام؟

5. Top | #50
      z97
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بچه ها برای ترمیم نظام قدیم باید بخونیم یا جدید؟! نکنه از کتابای قدبم دیگه نشه ترمیم شرکت کرد

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z97 نمایش پست ها
      بچه ها برای ترمیم نظام قدیم باید بخونیم یا جدید؟! نکنه از کتابای قدبم دیگه نشه ترمیم شرکت کرد
      نیازی به ترمیم نیست جانم...

7. Top | #52
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط z97 نمایش پست ها
      نیازی به ترمیم نیست، تاثیر معدل داره مثبت میشه
      خدای نکرده اگه قطعی شد دی ماه میشه ترمیم معدل شرکت کرد.

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کسی میدونه الان هم میتونیم برای دی ماه ترمیم کنیم یانه ؟ من همین امروز تصمیم گرفتم یکی دو درس رو ترمیم کنم .... ولی نمیدونم دیر شده یا نه

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خب متاسفانه مهلتش هفته پیش تموم شده .
      آیا اگه خرداد ترمیم کنم تو کنکورم سوابقم ثبت میشه ؟ با توجه به اینکه ثب نام بهمنه و امسالم مثل پارسال نیست که کد پیش رو بدن که نمرات رو وارد کنیم .
      کسی اطلاعی داره آیا؟

10. Top | #55
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Kianasdp نمایش پست ها
      خب متاسفانه مهلتش هفته پیش تموم شده .
      آیا اگه خرداد ترمیم کنم تو کنکورم سوابقم ثبت میشه ؟ با توجه به اینکه ثب نام بهمنه و امسالم مثل پارسال نیست که کد پیش رو بدن که نمرات رو وارد کنیم .
      کسی اطلاعی داره آیا؟
      زمان برای ثبت نام معمولا یک ماه قبل از امتحانات ترم دی و خرداد و شهریور هست
      البته فعلا سوابق تحصیلی مثبت هست و داره اقداماتی صورت میگیره یا سوابق تحصیلی حذف بشه یا حداقل مثبت باشه هیمشه ، هیچ چیز معلوم نیست اما اگر شما میخواید درسی رو ترمیم کنید ، فقط یک بار فرصت ترمیم دارید ، نمره ای رو هم برای سازمان سنجش ارسال میکنند که بالا تر هست ، یعنی شما اگر نمره 18گرفته بودید ، و داخل امتحان ترمیم معدل 16 گرفتید ، برای کنکور همون نمره 18 ملاک هست.
      محل ثبت نامش هم مدارس بزرگسالان شهرتون هست ، به صورت حضوری یا تلفنی میتونید ازشون بپرسید اگر خردادماه ترمیم معدل کنید ، نمره اش برای کنکور تیرماه امسال ثبت میشه یا بدرد سال آینده میخوره ! البته سوابق تحصیلی امسال مثبت هست ، یعنی نمره شما ظاهرا با ترمیم معدل هم تاثیری توی رتبتون نخواهد داشت
      " God is that infinite All of which man knows himself to be a finite part "
      |
      خداوند ، آن بی نهایتی است که هر انسانی خودش را یک بخش محدود از آن میداند|

11. Top | #56
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AceTaminoPhen نمایش پست ها
      زمان برای ثبت نام معمولا یک ماه قبل از امتحانات ترم دی و خرداد و شهریور هست
      البته فعلا سوابق تحصیلی مثبت هست و داره اقداماتی صورت میگیره یا سوابق تحصیلی حذف بشه یا حداقل مثبت باشه هیمشه ، هیچ چیز معلوم نیست اما اگر شما میخواید درسی رو ترمیم کنید ، فقط یک بار فرصت ترمیم دارید ، نمره ای رو هم برای سازمان سنجش ارسال میکنند که بالا تر هست ، یعنی شما اگر نمره 18گرفته بودید ، و داخل امتحان ترمیم معدل 16 گرفتید ، برای کنکور همون نمره 18 ملاک هست.
      محل ثبت نامش هم مدارس بزرگسالان شهرتون هست ، به صورت حضوری یا تلفنی میتونید ازشون بپرسید اگر خردادماه ترمیم معدل کنید ، نمره اش برای کنکور تیرماه امسال ثبت میشه یا بدرد سال آینده میخوره ! البته سوابق تحصیلی امسال مثبت هست ، یعنی نمره شما ظاهرا با ترمیم معدل هم تاثیری توی رتبتون نخواهد داشت
      ممنون

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 4 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 4 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن