خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 21 از 21
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان کسی شرایط و حدود رتبه برای دندانپزشکی رو نمیدونه؟

فرستاده شده از C6603ِ من با Tapatalk

2. Top | #17
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      الان وقت این حرفا نیس
      برین درس بخونین کنکور فک کنین بهش
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      من نمیدونم ک شما تهران هستید یا نه... اما من ک تهرانم و دانشگاه ایران اینو داره به نظرم از هیچی خیلییییی بهتره حتی با این شرایط.. چون تهران منطقه محرومش اصلا در حد منطفه محروم شهرستان نیست روستا اینا ک اصلاااا نیست عملا حومه تهرانم بعضا از خود تهران چیزی کم ندارن.. حقوق کمترم همچین ک شما میگی نیست اونجوری ک از یکی از دوستامون ک دانشجوی پزشکی هستن شنیدم حدود 6 7 تومنه... اونم چون شما یجور کارمند دولت حساب میشی یه ساعت کاری مشخصی داری... پزشک خانوده هم استرس خیلییی کمتری داره.....
      ولی اینکه خب نمیتونی تا 35 سالگی ادامه تحصیل بدی بده .ولی به نظرم قطعااااا از فیزیوتراپی بهتره.. .. میدونید چقد فیزیوتراپ تو همین تهران زیاد شده؟؟؟ مگه مردم چقد نیاز دارن؟؟؟ ولی پزشک همیششه هرچن تا ک باشه نیازه
      میگمهمه اینا ر صورتیه ک هیچیییی قبول نمیشی منظورم رشته خوبه حالا جاش خیلی مهم نیست...
      اها یچیزی ک من یادم رفت اینکه اگه من شهرستان بودم عمرا چنین چیزی رو انتخاب میکردم دلیل خیلییی مهمی ک خیلی برام اولیت داره برند بودن دانشگاه ایرانه و اینکه ادم اگه پزشک عمومی هم میشه از یه دانشکاه ادم حسابی میشه بنظرم خیلیی مهمه وگرنه مغز خر نخوردم برم...
      6 7 تومن رو از کجات در آوردی؟؟؟؟
      بحث منطقه محروم اینا نیست اینا قابل حله بحث ثاصلی 21 سال گرو بودن مدرکت پیش دولت و عدم امکان ادامه تحصیل هست درآمد یک متخصص با یک پزشک عمومی حداقل 4 3 برابر فرق میکنه
      برند بودن و نبودن رو الان میگی و الا سیستم همونه هیچ فرقی ندارن
      اول آخرش باید اون کتابها رو بخونی و یاد بگیری
      +خوب بودن یا نبودن این طرح نسبیه.برا کسی که سراسری عادی نیاورده و پول شهریه هم نداره بهترین گزینه استشک نکنه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      6 7 تومن رو از کجات در آوردی؟؟؟؟
      بحث منطقه محروم اینا نیست اینا قابل حله بحث ثاصلی 21 سال گرو بودن مدرکت پیش دولت و عدم امکان ادامه تحصیل هست درآمد یک متخصص با یک پزشک عمومی حداقل 4 3 برابر فرق میکنه
      برند بودن و نبودن رو الان میگی و الا سیستم همونه هیچ فرقی ندارن
      اول آخرش باید اون کتابها رو بخونی و یاد بگیری
      +خوب بودن یا نبودن این طرح نسبیه.برا کسی که سراسری عادی نیاورده و پول شهریه هم نداره بهترین گزینه استشک نکنه

قربونت برم چرا اینقده حرص میخوری برای پوستت خوب نیست... من از جاییم در نیاوردم یکی از بچه های انجمن تو ی تاپیک مشابه ک خودشون دانشجو پزشکی اگه اشتباه نکنم سبزوار هستن چون دوستاشون میخوندن این اطلاعات رو دادن.... بعدشم من عرض کردم وقتی خوبه ک رشته های تاپو نیاری و بهترین حالت پیراپزشکی بیاری... بعلههه ولی اینجورم ک شما میگی نیست داداش قطعا یه فرقی بین استادا و امکانات اموزشی دانشگاها وج.د داره.... همونطور که من قشنگ تفاوتو بین مدرسه خودم و بقیه سمپادای تهران میدیم... مههههههمممم تر از همه... جو دانشگاهه.... قطعا کسی ک رتبه جایی مثل دانشگاه ایران اورده و داره اونجا میخونه ادم خیلی قوی باید باشه تومنطقه 1 ک ربته کشکی برنمیداره... خیلی مهمه همکلاسیات کیا باشن...
      من اصلا خودم اول دوست دارم دارو بخونم ولی کلا نظرمو گفتم همین...

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یکی از دوستام که قبول شده میگفت چند سال دیگه شاید قانون بزارن برای خرید تعهد خدمت
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      یکی از دوستام که قبول شده میگفت چند سال دیگه شاید قانون بزارن برای خرید تعهد خدمت
      ینی با شاید میشه انتخاب کرد
      اینجا ایرانه اصلا نمیتونی واسه چند سال آینده هدف گذاری کنی...

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن