خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

کمک در رابطه با ازمون زیست و ارزیابی آن

سلام دوستان..
      من کتاب موج الگو رو برای زیست دارم الان یچیزی ک خیلییی اعصابمو بهم ریخته اینه ک 2تا ازمون ازون زدم 1 ازمون خیلی سبز از دوستم گرفتم زدم و ی ازمون اندوزیست مردای ک تو قلم برا جمع بندی گذاشته رو زدم.. همشون خب نسبتا سختن... درصدام از 42 43 بوده تا 46 47 یعنی کلا تو رنج همینم... میخواستم ببینم وضعم چقد خرابه میشه با این درصدا به همین حدودا تو کنکور امیدوار بود؟؟؟؟؟ البته فک کنم دوستان میدونن ک من سنجشای قبلیمو خیلیییییییییی گند زدم...باور نکردنیه برای خودم ک سنجشو میزنم مثلا 40 این ازمونارم میزنم 40... من یه مشکل برای سنجش دارم اینه ک چون دست کم میگیرم خیلییی غلط میزنم سنجش 24 ام 11 تا غلط و سنجش قبلی 12 غلط ... اما تو این ازمون زیستای کتابا چون خیلیی میترسم وقتی سوال حل میکنم ریسک نمیکنم و تقریبا چیزی ک صد در صد مطمئنم میزنم غلطام تهش 2 تا 3 تاس.. . جالا چکار کنم به نظرتون؟؟
      کلا شماها ک این کتاب ازمونارو میزنید چند میزنید؟؟؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      up

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehrab98 نمایش پست ها
      سلام دوستان..
      من کتاب موج الگو رو برای زیست دارم الان یچیزی ک خیلییی اعصابمو بهم ریخته اینه ک 2تا ازمون ازون زدم 1 ازمون خیلی سبز از دوستم گرفتم زدم و ی ازمون اندوزیست مردای ک تو قلم برا جمع بندی گذاشته رو زدم.. همشون خب نسبتا سختن... درصدام از 42 43 بوده تا 46 47 یعنی کلا تو رنج همینم... میخواستم ببینم وضعم چقد خرابه میشه با این درصدا به همین حدودا تو کنکور امیدوار بود؟؟؟؟؟ البته فک کنم دوستان میدونن ک من سنجشای قبلیمو خیلیییییییییی گند زدم...باور نکردنیه برای خودم ک سنجشو میزنم مثلا 40 این ازمونارم میزنم 40... من یه مشکل برای سنجش دارم اینه ک چون دست کم میگیرم خیلییی غلط میزنم سنجش 24 ام 11 تا غلط و سنجش قبلی 12 غلط ... اما تو این ازمون زیستای کتابا چون خیلیی میترسم وقتی سوال حل میکنم ریسک نمیکنم و تقریبا چیزی ک صد در صد مطمئنم میزنم غلطام تهش 2 تا 3 تاس.. . جالا چکار کنم به نظرتون؟؟
      من خودم معمولا موج ازمون رو 55-60 میزنم . البته ازمون 1و2 رو تقریبا 50 میزدم ولی الان که ازمون 9ام رو هم زدم درصد هام فیکس رو 55-60 شده .
      درضمن به گفته استاد هاشمی این کتاب بر اساس سختی سوالات کنکور نوشته شده و درصد 50 در کنکور برای قبولی در پزشکی برای زیست کافیه ( منم البته در تعجبم ) .
      ازمون خیلی سبز رو نزدم اما اگه زیاد ازمون ها رو حل کنی و درضمن تحلیل تک تک سوالات حالا چه درست و چه غلط رو انجام بدی به مرور زمان غلط های حاصل اشتباه کم میشه و میتونی درصدت رو بالا ببری . تازه هم چندین دور کتاب رو دوره میکنی و میتونی فصولی که مشکل داری رو متوجه بشی .

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان..
      یادمه قبل اینکه موج آزمون بگیرین تو ی تاپیک مشابه به شما گفتم نگیرید تا روحیه تون خراب نشه
      متاسفانه گوش نکردید.....
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز قصد ناراحت کردنت را ندارم
      ولی بدان که هیچ آزمونی در زیست ( چه کتاب چه قلم چی و..) حتی یک گزینه (شبیه که هیچ)حتی با فاصله زیاد از کنکور سراسری 95 هم نداره...................

طراح برای 50 سوال چندیدن ماه وقت داره

کتاب الگو داخل 3 ماه نوشته شده ................................... با 21 ازمون .100 ص خلاصه
      اصلا هدف طراح مقابله با همین بارار گرمی های کتاب است

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.m نمایش پست ها
      یادمه قبل اینکه موج آزمون بگیرین تو ی تاپیک مشابه به شما گفتم نگیرید تا روحیه تون خراب نشه
      متاسفانه گوش نکردید.....

مدرسمون مجبورموننننن کردددددددددددد........ بله یادمه..

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      من خودم معمولا موج ازمون رو 55-60 میزنم . البته ازمون 1و2 رو تقریبا 50 میزدم ولی الان که ازمون 9ام رو هم زدم درصد هام فیکس رو 55-60 شده .
      درضمن به گفته استاد هاشمی این کتاب بر اساس سختی سوالات کنکور نوشته شده و درصد 50 در کنکور برای قبولی در پزشکی برای زیست کافیه ( منم البته در تعجبم ) .
      ازمون خیلی سبز رو نزدم اما اگه زیاد ازمون ها رو حل کنی و درضمن تحلیل تک تک سوالات حالا چه درست و چه غلط رو انجام بدی به مرور زمان غلط های حاصل اشتباه کم میشه و میتونی درصدت رو بالا ببری . تازه هم چندین دور کتاب رو دوره میکنی و میتونی فصولی که مشکل داری رو متوجه بشی .
      والا به نظر من ازمونای خیلی سبز خیلی ادبیاتشون شبیه تره ب کنکور تا این کتاب الگو.... حالا کاری ب سختی سوالا ندارم..
      چ خوب.. البتهشاید دیگه الگو نزنم... ولی همین ک اگه ازمون بدم درصدم ب مرور بیشتر بشه بهم امید داد... ممنون.

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا به نظر من ازمونای خیلی سبز خیلی ادبیاتشون شبیه تره ب کنکور تا این کتاب الگو.... حالا کاری ب سختی سوالا ندارم..
      چ خوب.. البتهشاید دیگه الگو نزنم... ولی همین ک اگه ازمون بدم درصدم ب مرور بیشتر بشه بهم امید داد... ممنون.
      دوست عزیز به جای این کارها تست های کنکور را بزنید
      من الگو گرفتم ولی از گرفتنش پشیمان شدم....................
      تست های کنکور فقط

9. Top | #9
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مدرسمون مجبورموننننن کردددددددددددد........ بله یادمه..
      اشتباهی که شده
      حالا دیر نیس
      شروع کن به تحلیل سراسری های گذشته و خوندن کتاب مهراب جان
      عضو شورای مرکزی کانون دانش آموختگان سمپاد (استعدادهای درخشان)

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بنظرم سطح الگو یکمی راحتتره نسبت کنکور و خیلی سبز سختتره
      حدود 50 خوبه به شرطی که شیمی وعمومیا بالاتر باشه...اشتباهاتت یادداشت کن تا دیگه تکرار نشن
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      بنظرم سطح الگو یکمی راحتتره نسبت کنکور و خیلی سبز سختتره
      حدود 50 خوبه به شرطی که شیمی وعمومیا بالاتر باشه...اشتباهاتت یادداشت کن تا دیگه تکرار نشن
      من شیمیو میخوام کنکور اگه خدا بخواد بالای 80 بزنم...
      94 تجربی ک 85 زدم و 93 تجربی رو ک میگفتن سخت تر بوده 88 زدم... 93 رو بنظرم به این خاطر میگفتن سخت تر بوده ک مسائل یکم اذیت میکرده... من خوراکم مسئلس... عاشق استوکیومتریم... عمومیا هم با دینییی خیلییییی مشکل دارم جامع عمومی ک میزنم پایین ترین درصد عمومیمه کلی غلط میزنم... عربی و زبانم خوبه خداروشکر ادبیات در حد 50 60
      اها چون تغییر رشته دادم ریاضیمم خوبه خداروشکر سنجش قبلی رو عالی نزدم 15 تا درست دقیقا 50 درصد ولی ترازم خوب شد ریاضی 94 رو 67 زدم.... البته با همه اینا من خیلیی رتبه و ترازام داغونه چون همیشه زیستو پایین میزنم... الان تازه بهتر شدم... میانگینم ترازم 6400 حدودا...

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.m نمایش پست ها
      اشتباهی که شده
      حالا دیر نیس
      شروع کن به تحلیل سراسری های گذشته و خوندن کتاب مهراب جان
      بله چشم خیلییی ممنون از راهنماییتون دوست من
      من مطمئنم اگه یکی از سوالات املا 95 اسم من به عنوان غلط املایی بیاد 99 درصد اون سوالو غلط میزنن چون تا حالا تقریبا همه کسایی ک تو عمرم بهشون برخورد کردم برای بار اول اسم منو اشتباه مینویسن..
      محراب هستم..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن