خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

عربی آلا چطوره؟

سلام بچه ها من عربیم ضعیفه و حدود 30 35 میزنم اونم ترجمه و متن یکم ... به نظرتون آلا میتونه کمک کنه تو این زمان؟ اگه ببینم کدومشو ببینم؟ جمع بندی مال نوروز یا کامل؟

2. Top | #2
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      بشین 36 تا کنکور عمومی بزن مسلما تو کنکور بالا 80 میزنی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط The.Best.Name نمایش پست ها
      باید یه منبع تدریسم باشه آخه

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط payam_74 نمایش پست ها
      آره ناصح زاده خیلی خوبه . اگه پیش زمینه ای داری از رو جمع بندی ببین
      شکل و تحلیل صرفی رو ببین . ترجمه رو هم معلومه خوب نمیزنی که میشه 35 درصد . اونم ببین . اگه به 55-60 راضی هستی همینا کافیه اگه نه منصوبات رو هم ببین

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      من نشستم برا یه گاگول 30 تا مجموعه تست زدم به جا پاسخ تشریحی خودم براش توضیح دادم .... الان مثه هلو تست عربی میزنه

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بابا پیش زمینه هرکسی متفاوته همینطوری یه نسخه از غیب برای همه جواب نمیده که!!!
      یعنی با بررسی 36تا تست اونهمه نکته رو متوجه میشه که توکنکور بالای80بزنه؟!!!!!!!!!!!!!!! اگه اکثرمون این شرایطو داشتیم که اینهمه موسسه وناشر درپیت وطنی مثل قوم مغول سبزنمیشد

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها من عربیم ضعیفه و حدود 30 35 میزنم اونم ترجمه و متن یکم ... به نظرتون آلا میتونه کمک کنه تو این زمان؟ اگه ببینم کدومشو ببینم؟ جمع بندی مال نوروز یا کامل؟
      عربی ناصح زاده و دیگر هیچ !
      البته اگه وقتشو داری و عربی برات مهمه .
      ولی اینکه این بشر عالی درس میده و عربی رو برات شیرین میکنه اصلا جای هیچ بحثی نیست !

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خوشم نیومد. بیشتر به جای تدریس عملی و کاربردی روی تست، شفاهی صحبت می کنه.
      البته من جمع بندیش رو دیدم ولی نه همش‌ش رو.

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Coyote نمایش پست ها
      من خوشم نیومد. بیشتر به جای تدریس عملی و کاربردی روی تست، شفاهی صحبت می کنه.
      البته من جمع بندیش رو دیدم ولی نه همش‌ش رو.
      عزیز جمع بندی اسمش روشه . کلاسای کنکورش آموزش کامل + نکات + روش حل تست برای یعضی قسمتا هست

There is enough light
      for one who wants to see

10. Top | #10
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط am_ete نمایش پست ها
      بابا پیش زمینه هرکسی متفاوته همینطوری یه نسخه از غیب برای همه جواب نمیده که!!!
      یعنی با بررسی 36تا تست اونهمه نکته رو متوجه میشه که توکنکور بالای80بزنه؟!!!!!!!!!!!!!!! اگه اکثرمون این شرایطو داشتیم که اینهمه موسسه وناشر درپیت وطنی مثل قوم مغول سبزنمیشد
      اولا که 36 تا تست نیست 900 تا تست عربی هس ... ثانیا همه ی نکات عربی رو میتونی تو همون 900 تا تست پیدا کنی ... ثالثا تا زمانی که بشینی همش فیلم ببینی و جزوه ی این موسسات رو بخونی شرایطت همین خواهد بود ... تو هر درسی باید مثه یه گشنه به تست حمله کنی تا ببینی که هیچی نیستن ...
      متاسفانه اشتباه اکثر افراد اینه که فک میکنن بیشتر باید درسنامه و جزوه و ... بخون در صورتی بیشتر باید تست بزنن ... فک نکن کسی که میاد تو 75 دیقه 4 تا درس عمومی رو باید 90 میزنه میشینه رو سوالا فک میکنه نه جانم ایشون انقده تست زده و به همه کلک های تستی اشناس که تا چشمش به تست میخوره جواب رو میبینه ...

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من خودم ناصح زاده رو دیدیم تو یه ماه از 20 اومدم 60 ،خوبه دیگه

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اولا که 36 تا تست نیست 900 تا تست عربی هس ... ثانیا همه ی نکات عربی رو میتونی تو همون 900 تا تست پیدا کنی ... ثالثا تا زمانی که بشینی همش فیلم ببینی و جزوه ی این موسسات رو بخونی شرایطت همین خواهد بود ... تو هر درسی باید مثه یه گشنه به تست حمله کنی تا ببینی که هیچی نیستن ...
      متاسفانه اشتباه اکثر افراد اینه که فک میکنن بیشتر باید درسنامه و جزوه و ... بخون در صورتی بیشتر باید تست بزنن ... فک نکن کسی که میاد تو 75 دیقه 4 تا درس عمومی رو باید 90 میزنه میشینه رو سوالا فک میکنه نه جانم ایشون انقده تست زده و به همه کلک های تستی اشناس که تا چشمش به تست میخوره جواب رو میبینه ...
      نمیگم نظریه ت غلطه بهترین کاربرای آماده شدن برای کنکور بررسی تست ها هست ولی اگه کسی در حد معمول ودر حدمدرسه هم مباحث مربوط به هردرسی رو آشنایی و تسلط نصفه نیمه هم نداشته باشه،بررسی تست ها وپی بردن به نکات، نیازمندصرف زمان زیاد داره تازه اگه بازهم اون درون مایه و جان مطلبو بتونه تحلیل وبرداشت بکنه
      این حرفی که شمامیزنی برای افرادی خیلی خوب جواب میده که از آمادگی خوبی برخوردار باشن که فکرنکنم درمورد همه باهرسطح علمی جواب بده
      مخصوصا دروس تخصصی
      حالا شاید شما برای عربی این تز و دارین فقط؛ چون من خودم عربی ماهینی آفبا رو دیدم خیلی خوب میشه نتیجه گرفت ولی کتاب عربی ایاد فیلی رو خوندم یا دی وی دی مصطفی آزاده موسسه ونوس رو که دیدم نتونستم به راحتی ازپس تست ها بربیام
      چون ماهینی هم همین کارشمارو میکنه درواقع واز بررسی تست های کنکور سراسری مطالب ونکات رو استخراج وتفهیم میکنه نه اینکه بیاد مثل کتاب ایاد فیلی ، مفاهیم وقواعد عربی رو درحددبیرستان تدریس کنه و بره
      واون چیزایی که برای حل تست لازمه میگه نه چیزی که مطالب موجود درکتب دبیرستان رو بازگو وتدریس کنه این خیلی مهمه!
      برای هردرسی همینطوره بنظرمن یعنی مطالبی که درهرمبحث درهردرسی تومدرسه گفته میشه پایه ای هست وداده خام حساب میشه (مثل اطلاعاتی که در دوره های ابتدایی وراهنمایی جمع آوردی کردیم تادردبیرستان استفاده کنیم) حالا اگه بخوایم درحد همین اطلاعات وداده ها بریم سرجلسه کنکور کاری نمیشه ازپیش برد وباید به کمک بررسی آزمون های سراسری وپی بردن به نکات اصلی ودرون مایه ، به سطح آگاهی ودانشی که انتظار دارن برسیم ؛ منتهی من میگم این قضیه همچین عادلانه نیست مخصوصا برای دانش آموزانی که درشهرهای بزرگ خصوصا تهران نیستن! یه معلمی که دانشش درحد کتاب دبیرستانه چطورمیتونه دانش آموزشو برای کنکور که درسطح خیلی بالاتر ودانشگاهی قرار داره، آماده کنه؟!با چه پشتوانه علمیی؟! سرکارمون گذاشتن به خدا ؛ چطور میشه از پس سوالات امتحانات تشریحی درحد داخل مدرسه وحتی امتحان نهایی براومد ولی میرسه به کنکور قضیه عوض میشه؟! بهمون داستان کبری میدن ولی سرجلسه کنکور باید عارف باشیم ودیوان شمس رو تشریح کنیم!!!! خدالعنتشون کنه
      ویرایش توسط am_ete : 16 خرداد 1395 در ساعت 15:23

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

آره ناصح زاده خیلی خوبه . اگه پیش زمینه ای داری از رو جمع بندی ببین
      شکل و تحلیل صرفی رو ببین . ترجمه رو هم معلومه خوب نمیزنی که میشه 35 درصد . اونم ببین . اگه به 55-60 راضی هستی همینا کافیه اگه نه منصوبات رو هم ببین
      عربی استاد علیمرادی محشره
      معلم ما بوده خیلی خوبه یه دقیقه هم وقتو تلف نمیکنه
      ویرایش توسط ali37 : 16 خرداد 1395 در ساعت 16:28

14. Top | #14
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ali37 نمایش پست ها
      عربی استاد علیمرادی محشره
      معلم ما بوده خیلی خوبه یه قیقه هم وقتو تلف نمیکنه
      کدوم مدرسه ای شما ؟ شریف ؟

There is enough light
      for one who wants to see

15. Top | #15
      کاربر انجمن

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammacl نمایش پست ها

کدوم مدرسه ای شما ؟ شریف ؟
      نع داداش یه مدرسه دیگه
      برا ما دوم بود حالا نمیدونم برا ماامسال هم تو مدرسهمون برا چهارم باشه یا نه....
      یعنی یکی از بهترین معلمای زندگیمه.......

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن