خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

آثار زیبا از نقاشی و واقعیت

کریستف نیمان از آن دست هنرمندهایی است که در کارهایش خلاقیت‌های زیادی را می‌توان دید. زمانی‌که او نقاشی‌ها و تصویرگری‌هایی را برای نیویورک تایمز و دیگر نشریات معتبر انجام نمی‌دهد، برای تفریح دست به خلق تصاویر هوشمندانه‌ای می‌زند و معمولا از ابزارهای روزمره برای تکمیل و غنی‌سازی کارهایش بهره می‌گیرد.

خودش در این‌باره می‌گوید: من اجازه می‌دهم ابزار مختلف مرا به هر سمتی که می‌خواهند، بکشانند. برای این‌کار من یک شی را انتخاب می‌کنم و آن را روی میز می‌گذارم و بعد به آن خیره می‌شوم و امیدوارم که ایده‌ای به ذهنم برسد.

او ادامه می‌دهد: همچنین وقتی به یک شی نگاه می‌کنم تصویر اولیه که به ذهنم می‌رسد را در نظر نمی‌گیرم و به دنبال زاویه خاصی می‌گردم که ارتباط بصری تعجب آوری هم برای خودم و هم برای مخاطب ایجاد کند.

این نقاش درباره مجموعه تازه‌ای که طراحی کرده نیز چنین توضیحاتی می‌دهد: این مجموعه در ابتدا کاملا شخصی بود و چند طرح را در صفحه اینستاگرام خودم قرار دادم و بعد این ایده بزرگتر و بیشتر شد تا اینکه من فکر کردم آخر هفته‌ها روی آن بیشتر کار کنم. البته برای بیشتر کارهایی که انجام می‌دهم تنها با یک ایده کارم را شروع می‌کنم و بعد از آن بهترین زاویه دیدی که می‌خواهم منظورم را برسانم، انتخاب می‌کنم و بعد با کشیدن و نوشتن‌های تمام نشدنی به طرح نهایی می‌رسم.

خودش درباره این شیوه کار کردن که ایده‌های تازه را در کار وارد می‌کند، می‌گوید: این شیوه کار کردن تمرین خوبی برای کسب مهارت برای هنرهای تجسمی است.

با این حال او این نوع کار کردن را سخت می‌داند و می‌افزاید: هربار که روی چنین ایده‌هایی کار می‌کنم در ذهنم این موضوع می‌چرخد که چقدر سخت است و اصلا من از پس آن برنمی‌آیم، اما بازخوردهای خوبی که از مردم می‌گیرم مرا ترغیب به ادامه کار می‌کند.

مجله گیزمیز

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عالی......
      گیرم که باخته ام
      اماکسی جرات ندارد به من دست بزند
      یا از صفحه بازی بیرونم بیاندازد
      شوخی که نیست من شاه شطرنجم
      تخریب میکنم انچه را که نمیتوانم باب میلم بسازم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی قشنگ بودن..

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobina1376 نمایش پست ها
      خیلی قشنگ بودن..

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

جالب بود.

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واااای
      فوق العاده بودن
      مرسی استارترعزیز

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeysAM1999 نمایش پست ها
      واااای
      فوق العاده بودن
      مرسی استارترعزیز

(آدری هپبورن)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن