خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 12 از 12
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

بهشت رفتن سخت نیست جهنم رفتن سخته...چقد با این سخنرانی موافقید؟؟

بچه ها سلام
      امروز یاد این سخنرانی افتادم
      شما با این سخنرانی موافقید؟؟اگه آره چرا؟؟اگه نه چرا؟؟
      گذاشتن این کلیپ به این معنی نیست که من اینو قبول دارم یا میخوام ردش کنم
      لطفا محترمانه عقایدتون رو بگید..و بی احترامی نکنید خواهشا...

ویرایش توسط Black.Queen : 13 خرداد 1395 در ساعت 14:50

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من این کلیپو دیده بودم...خیلی دوسش دارم!

بخشش خدا که وجود داره...خیلی هم میبخشه...

اما "هم فیها خالدین" تو قرآن اومده واسه گناهکارا...ینی جاودان میمانند.

خدا تو قرآن آورده که میبخشم و همونجا هم گفته که عذاب وجود داره.

این سخنرانی یه جورایی احساسی هستش.با اینکه خودم آقامیری رو دوس دارم و سخنرانی هاش رو گوش دادم.

از بخشش خدا نباید ناامید شد....اما هرگناهی هم بخشیده نمیشه.
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      این جمله "بهشت رفتن سخت نیست جهنم رفتن سخته" کاملا درسته . خدا اینقد به بندش فرصت میده که گناهاش رو کاملا پاک کنه ولی اگه گناه کسی توی دنیا پاک نشد آخرت باید با همین چیزایی که این آقامیری منکرش میشه پاک بشه ! این آقا اگه چارکلام قرآن میخوند منکر عذاب خدا نمیشد ! ایشون که میگه خدایی که عذاب میکنه خدا نیست در حقیقت خدا رو قبول نداره ! خدا خیلی کریمه ولی کی گفته عذاب نمیکنه ؟خدایی که یه نفر رو به خاطر دوتا تار موهاش عذاب نکنه فرق اونکه حجاب داره و اونکه نداره چیه ؟ اگه خدا اینجوری گوگولی مگولیه که این آقا میگه من همچین خدایی رو قبول ندارم ! خدا باید کنار کرامتش مقتدر هم باشه که گناهکار رو عذاب کنه ...

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      من این کلیپو دیده بودم...خیلی دوسش دارم!

بخشش خدا که وجود داره...خیلی هم میبخشه...

اما "هم فیها خالدین" تو قرآن اومده واسه گناهکارا...ینی جاودان میمانند.

خدا تو قرآن آورده که میبخشم و همونجا هم گفته که عذاب وجود داره.

این سخنرانی یه جورایی احساسی هستش.با اینکه خودم آقامیری رو دوس دارم و سخنرانی هاش رو گوش دادم.

از بخشش خدا نباید ناامید شد....اما هرگناهی هم بخشیده نمیشه.
      منم نظرم حدودا شبیه نظر توه...همین نظرم دارم ک اقا میری ی کم احساسی برخورد کرده...ولی بازم هنو ب نتیجه ای با خودم نرسیدم...خیلی وقته منم اینو گوشش دادم ... ی جورایی حرفاش با اکثریت قشر خودش فرق داره و برای مایی که ی عمره داریم سخنرانی همون اکثریتو می شنویم ی کم سخته شنیدن اینا .. رسیدن ب ی نتیجه واقعا سخته..ولی اصل همون قرآنه ک هم توش ارحم الراحمین هست و هم عذاب نار...

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام خیلی ممنون بابت تاپیک

برا من هم در این باره ها خیلی سوال پیش اومده.

مثلا ببینید میگن فلان گناهو کنی مثلا غیبت کنی تا از طرف حلالیت نگیری بخشیده نمیشی.واینکه حق الناس رو خدا نمیبخشه.

بعد تو روایات هم خوندم که مثلا فلان شخص خیلی گناهکار بود و توبه کرد و خدا همه گناهاشو بخشید و با ائمه محشور شد.

یا مثلا تو همون روایات خوندم که فلان شخص همه کاراش خوب بود بهشت هم رفت منتها تو قبرش عقربی اونو گاهی نیش میزنه چون دل یکی از خویشانش رو شکسته بود و ازش طلب بخشش نکرده بود.

خب اینا چطور میشه؟؟؟گاهی دچار تناقض میشم.با این حساب فردی مثل من هیچوقت نمیتونه بره بهشت چون پشت سر چن نفر غیبت کرده و روش نمیشه حلالیت بطلبه یا اینکه به اونا دسترسی نداره که حلالیت بطلبه.

میگن خدا اندک گیر و اندک بخش هست.یعنی در یک لحظه میگیره در یک لحظه میبخشه.

الان مثلا اگر سعی در جبران گناهامون داشته باشیم و حق الناسی بر گردنمون باشه که یادمون نباشه مثل غیبت آیا واقعا بخشیده میشیم؟؟؟

خیلی در این باره ها سوال دارم خیلی.با خودم درگیرم.

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyeh313 نمایش پست ها

مثلا ببینید میگن فلان گناهو کنی مثلا غیبت کنی تا از طرف حلالیت نگیری بخشیده نمیشی.واینکه حق الناس رو خدا نمیبخشه.

بعد تو روایات هم خوندم که مثلا فلان شخص خیلی گناهکار بود و توبه کرد و خدا همه گناهاشو بخشید و با ائمه محشور شد.

یا مثلا تو همون روایات خوندم که فلان شخص همه کاراش خوب بود بهشت هم رفت منتها تو قبرش عقربی اونو گاهی نیش میزنه چون دل یکی از خویشانش رو شکسته بود و ازش طلب بخشش نکرده بود.

خب اینا چطور میشه؟؟؟گاهی دچار تناقض میشم.با این حساب فردی مثل من هیچوقت نمیتونه بره بهشت چون پشت سر چن نفر غیبت کرده و روش نمیشه حلالیت بطلبه یا اینکه به اونا دسترسی نداره که حلالیت بطلبه.

الان مثلا اگر سعی در جبران گناهامون داشته باشیم و حق الناسی بر گردنمون باشه که یادمون نباشه مثل غیبت آیا واقعا بخشیده میشیم؟؟؟

جواب سوالاتتون
      حق الناس و قیامت >>رائفی پور

There is enough light
      for one who wants to see

...Chemistry : Chem is Try

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی عالیه ممنونم

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdiyeh313 نمایش پست ها

راجبه توبه یه چیزی بگم..یه جایی یه چیزی خوندم

یه توبه ای هست یه اسم توبه ی نصوح. میگن وقتی این توبه رو کسی کنه خدا تموم آسمون و زمین رو کر میکنه از گناهان اون شخص و بخشیده میشه.
      چیزیه که من شنیدم.از حقیقتش آگاه نیستم.اگه کسی میدونه بهم بگه.
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..
      ویرایش توسط laleh74 : 13 خرداد 1395 در ساعت 17:34 دلیل: ویرایش اسم توبه:|

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      راجبه توبه یه چیزی بگم..یه جایی یه چیزی خوندم

یه توبه ای هست یه اسم توبه ی نسو-نسور نمیدونم چجور نوشته میشه. میگن وقتی این توبه رو کسی کنه خدا تموم آسمون و زمین رو کر میکنه از گناهان اون شخص و بخشیده میشه.
      چیزیه که من شنیدم.از حقیقتش آگاه نیستم.اگه کسی میدونه بهم بگه.
      توبه نصوح که اشاره به داستان خاصی داره ، سرچ کنید میفهمید.
      دوما حق الناس رو خدا هیچ جوره نمیبخشه ، مگر در موارد خاص که فرد مقابل رو توی همون قیامت ثواب میده تا راضی بشه و از حق الناسش بگذره ، اینم برای یه موارد خیلی محدودی هستش ، مثلا یکی از شهدای روز عاشورا یکم حق الناس برگردنش باشه ، اونجا خود خدا میاد حسابش رو صاف میکنه ، ولی بازم میگم خیلی محدوده این .

ولی به هرحال خداوند ستار العیوب هم هستش*************

در مورد این کلیپ : ببنید ، خداوند هم عذاب داره و هم بخشش ، خالدین فیها برای جهنم توی قرآن بکار رفته و مطمئن باشید عذاب دائمی هستش برای عده ای ، حالا طرف شمر باشه مثلا چطور بخشیده بشه؟
      امکان داره ایشون توی سخنرانیشون اشاره کرده باشن به این موضوع و توی این کلیپ نیومده باشه ، ولی در کلیپ دیگری از همین آقای آقامیری هست که شمر خودش رفتن به جهنم رو از بخشیده شدن بهتر میدونه و میره جهنم
      پس مطمئن باشید خداوند عذاب هم داره، و برای عده ای هم شدید هستش

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      و البته صد در صد بهشت رفتن راحت تر از جهنمی شدنه .
      به قول استاد رائفی پور خدا گفته من این همه خوراکی رو برات حلال کردم ، گفتم فلان چیزو نخور
      این همه نوشیدنی حلال هست ، حالا تو به یه شراب که حرامه گیر دادی مشکل خودته ، یه شراب اگه حرامه ، صد تا نوشیدنی حلال هست
      واقعا بهشت رفتن آسون تر از جهنم رفتنه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Mashkok
      نمایش مشخصات
      مشکل اینجاس ک وقتی لذت باشه هر سختی اسون میشه...

حتی بزرگترین لذت ها جنسش از درده!!!

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad.h نمایش پست ها
      مشکل اینجاس ک وقتی لذت باشه هر سختی اسون میشه...

حتی بزرگترین لذت ها جنسش از درده!!!
      قابل تامله..

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)