خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89
    نمایش نتایج: از 121 به 134 از 134
    1. Top | #121
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ینی خاک بر سر اینا که هیشکدوم از کاراشون از رو آدم گری نیست.دو سال اومدن تاثیرو قطعی کردن،زدن خیلیا
      رو بدبخت کردن.حالا اگه بخوان 96 رو قطعی کنن،ایشالا به نفرین عامون دچار بشن این لعنتیا

2. Top | #122
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بدبخت تر از ماها اینایی هستن که 97 اولین کنکورشون هست.اینابااید همون سال قبول
      شن چون اگه بخوان پشت کنکوری بشن باس تمام کتاباشونو عوض کنن.چون دیگه از 98 نظام عوض میشه دیگه
      با کتابای جدید.

3. Top | #123
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام من فکر میکنم اگه کسی واقعا تلاش کنه و واقعا دیگه بهونه نیاره اره 15 هزار رو میتونه بیاره ولی خوب کسایی که تو این مدت زیر 2000 یا زیر1000 میخاند....نمیدونم البته شاید بشه ها من خودم زیاد عادت به خوابیدن ندارم شاید از 24 ساعت 4 ساعت اصلا هم مشکلی ندارم الان چند ساله اینجوریم اینو گفتم اگه کسی خواست از خوابش بزنه نگه شاید مشکلی پیش میاد و بترسه به امید موفقیت همه

4. Top | #124
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mam نمایش پست ها
      بدبخت تر از ماها اینایی هستن که 97 اولین کنکورشون هست.اینابااید همون سال قبول
      شن چون اگه بخوان پشت کنکوری بشن باس تمام کتاباشونو عوض کنن.چون دیگه از 98 نظام عوض میشه دیگه
      با کتابای جدید.
      حتما یه فکری براشون میکنن.

5. Top | #125
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط r.a7 نمایش پست ها
      حتما یه فکری براشون میکنن.
      مثلا چه فکری؟؟؟
      نمیتونن که بیان دوتا کنکور جدا برگژار کنن،کنکور همیشه بکی هست.

6. Top | #126
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mam نمایش پست ها
      مثلا چه فکری؟؟؟
      نمیتونن که بیان دوتا کنکور جدا برگژار کنن،کنکور همیشه بکی هست.
      حق با شماست.ولی کسانی که رو هوا یه تصمیم الکی میگیرن باید مسئولیت همچیش رو قبول کنن.

7. Top | #127
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dan_Gh نمایش پست ها

ما داشتیم در مورد درصد،و رتبه ی منطقه صحبت میکردیم....جناب با سواد....
      رتبه زیر گروه 2 از رتبه زیر گروه 1 کمتره....درصدایی که گفتین،با تأثیر معدل مثبت میشه اون رتبه....؟؟؟؟
      اولا خب ما داریم روی کنکور 95 صحبت میکنیم که تاثیر مثبت شده . انتخاب رشته هم براساس رتبه ی زیر گروه و رتبه ی کشوری هست و نه رتبه ی منطقه که شما داشتید صحبت میکردین . بعدش من ادعای باسوادی نکردم و فقط گفتم تو یا از روی حسادت داری اطلاعات اشتباه میدی( به قول خودت برای کم کردن رقیب) و یا از روی نداشتن سواد و اطلاعات کافی در این زمینه . منم فرض رو روی حالت دوم گذاشتم .
      در ضمن این از اشکالات سایت قلمچی هست که نرم افزارش رو به روز نمیکنه . من با نرم افزار گزینه 2 بهتون نشون دادم که اون درصد ها رتبه ی 1500 تا 1600 رو میاره .
      بعدش تاثیر معدل ایا درصد های رتبه 500 رو میکنه 1500 که شما برای من اون تصویر رو نقل قول کردین ؟!!!
      شما منو به سیاه نمایی و رقیب کشی متهم کردین ، منم بهتون اثبات کردم که اون درصد ها رتبه ی 1500 رو میاره . پس خواهشا از همون اول شمشیر رو از پشت نبند و دیگران رو بدون داشتن اطلاع کافی اون طور متهم نکن .
      در ضمن با اون درصد ها تراز زیرگروه 1 میشه 9660 و در زیر گروه 2 میشه 9480 و حدود رتبه در هر دو بازم 1500-1600 هست . پس تفاوت زیادی رو ایجاد نمیکنه چون در هردو زمین رو صفر درنظر گرفتیم و با توجه به ضریب 12 زیست در زیر گروه 1، تراز کل زیر گروه 1 رو بالا میکشه .
      موفق باشی
      تصاوير کوچک فايل پيوست تصاوير کوچک فايل پيوست 3.jpg  

8. Top | #128
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط behnam10alipour نمایش پست ها
      اولا خب ما داریم روی کنکور 95 صحبت میکنیم که تاثیر مثبت شده . انتخاب رشته هم براساس رتبه ی زیر گروه و رتبه ی کشوری هست و نه رتبه ی منطقه که شما داشتید صحبت میکردین . بعدش من ادعای باسوادی نکردم و فقط گفتم تو یا از روی حسادت داری اطلاعات اشتباه میدی( به قول خودت برای کم کردن رقیب) و یا از روی نداشتن سواد و اطلاعات کافی در این زمینه . منم فرض رو روی حالت دوم گذاشتم .
      در ضمن این از اشکالات سایت قلمچی هست که نرم افزارش رو به روز نمیکنه . من با نرم افزار گزینه 2 بهتون نشون دادم که اون درصد ها رتبه ی 1500 تا 1600 رو میاره .
      بعدش تاثیر معدل ایا درصد های رتبه 500 رو میکنه 1500 که شما برای من اون تصویر رو نقل قول کردین ؟!!!
      شما منو به سیاه نمایی و رقیب کشی متهم کردین ، منم بهتون اثبات کردم که اون درصد ها رتبه ی 1500 رو میاره . پس خواهشا از همون اول شمشیر رو از پشت نبند و دیگران رو بدون داشتن اطلاع کافی اون طور متهم نکن .
      در ضمن با اون درصد ها تراز زیرگروه 1 میشه 9660 و در زیر گروه 2 میشه 9480 و حدود رتبه در هر دو بازم 1500-1600 هست . پس تفاوت زیادی رو ایجاد نمیکنه چون در هردو زمین رو صفر درنظر گرفتیم و با توجه به ضریب 12 زیست در زیر گروه 1، تراز کل زیر گروه 1 رو بالا میکشه .
      موفق باشی
      @ah.at
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

9. Top | #129
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      موفق باشی

داداش ببخشید یه چیزی :
      انتخاب رشته بر اساس رتبه منطقه هستش ....
      و دانش جوها بر اساس رتبه تو زیر گروه منطقه پذیرش میشن ...
      به حز پردیس خود گردان که پذیرش بر اساس رتبه کشوری محسوب میشه و نه منطقه و زیر گروه ...

10. Top | #130
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پرنیان بانو نمایش پست ها
      سلام من فکر میکنم اگه کسی واقعا تلاش کنه و واقعا دیگه بهونه نیاره اره 15 هزار رو میتونه بیاره ولی خوب کسایی که تو این مدت زیر 2000 یا زیر1000 میخاند....نمیدونم البته شاید بشه ها من خودم زیاد عادت به خوابیدن ندارم شاید از 24 ساعت 4 ساعت اصلا هم مشکلی ندارم الان چند ساله اینجوریم اینو گفتم اگه کسی خواست از خوابش بزنه نگه شاید مشکلی پیش میاد و بترسه به امید موفقیت همه
      منم امروز 5 ساعت خابیدم هنوز ک مشکلی پیش نیومده خداروشکر

11. Top | #131
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

داداش ببخشید یه چیزی :
      انتخاب رشته بر اساس رتبه منطقه هستش ....
      و دانش جوها بر اساس رتبه تو زیر گروه منطقه پذیرش میشن ...
      به حز پردیس خود گردان که پذیرش بر اساس رتبه کشوری محسوب میشه و نه منطقه و زیر گروه ...
      خب داداش شما هم میگید رتبه ی زیر گروه در منطقه . منم گفتم در اولین پست که فرض بر اساس منطقه 2 بودن ما هستش و حالا رتبه ی زیر گروه میشه ملاک قبولی ما .
      این برادر ما میاد اون درصد ها رو میزنه و میگه باهاش میشه رتبه ی 500 منطقه 2 شد .
      بازم مرسی از راهنماییت .

12. Top | #132
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      خب داداش شما هم میگید رتبه ی زیر گروه در منطقه . منم گفتم در اولین پست که فرض بر اساس منطقه 2 بودن ما هستش و حالا رتبه ی زیر گروه میشه ملاک قبولی ما .
      این برادر ما میاد اون درصد ها رو میزنه و میگه باهاش میشه رتبه ی 500 منطقه 2 شد .
      بازم مرسی از راهنماییت .
      جناب پروفسور......کسی اینجا از انتخاب رشته نپرسیده...که من بخوام بحث زیرگروه کنم....همه به فکر رتبه تو منطقه خودشونن...رتبه هایی که تو عکسی که فرستادم بود،مال زیر گروه 1ه...زیر گروهای دیگه ش کمتره...
      یه گندی زدی دیگه اینقد همش نزن.... تو برادر خودت باش....
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

13. Top | #133
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      با هم دوس باشین.دعوا نکنین.خخخخخ

14. Top | #134
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

به دلیل کل کل کردن و از سر و کول هم بالا رفتن های بعضی دوستان ، تاپیک بسته

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن