خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

کتاب گاج نقره ای برای تست زیست توی مدت زمان باقی مانده مناسب است؟

سلام، من الان زیستو تموم کردم و می خوام فقط تست بزنم، هر سه سالو خیلی سبز دارم ولی تو طول سال تستهلی خط به خطشو زدم و تا حدودی هم مفهومیاشو زدم ولی احساس میکنم مفهومیاش خیلی سخته و معمولا از هر ۶تا دوتا غلط میزنم،
      کتاب جامع گاج هم دارم، بنظرتون کدومو کار کنم؟ راستی درصد زیستم بطور میانگین ۳۵ هست

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      تست های خط ب خط خیلی سبز ک.....
      بشین گاج رو کار کن و فقط رو سراسری مانور بده و صدباره کتاب رو بخون،اما یه پیشنهاد دیگه هم دارم اگه برات مشکلی نیست موج ازمون الگو رو بگیر که خیلیییی عالیه خلاصه هاش هیچی کم نداره بنظرم واس مرور تستاشم ک سختی لازمو داره و میتونه واس کنکورت جوابگو باشه.
      همه زندگی مرا

لا به لای آغوشت

آرام،تکان تکان بده...❤

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط *Yousef* نمایش پست ها
      سلام، من الان زیستو تموم کردم و می خوام فقط تست بزنم، هر سه سالو خیلی سبز دارم ولی تو طول سال تستهلی خط به خطشو زدم و تا حدودی هم مفهومیاشو زدم ولی احساس میکنم مفهومیاش خیلی سخته و معمولا از هر ۶تا دوتا غلط میزنم،
      کتاب جامع گاج هم دارم، بنظرتون کدومو کار کنم؟ راستی درصد زیستم بطور میانگین ۳۵ هست
      اگه منظورت کتاب جامع ( نقره ای) گاج هست ، بزارش کنار . وضعیت تست هاش حتی از تست های خط به خط خیلی سبز (ورژن قدیمیش نه جدید) داغون تره .
      اگه تست های سراسری داخل و خارج و یا گزینه 2 و سنجش جامع چند سال اخیر رو بزنی ارزشش بیشتره .
      راستی تست های ترکیبی خیلی سبز رو حتما بزن . یعنی اولویت بده به اون ها و بعدش سراسری ها و اگه وقت اضافه و از همه بیشتر حوصله داشتی برو سراغ سنجش و گزینه 2

4. Top | #4
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      موج آزمون الگو رو بگیرم کفایت میکنه؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شما اگه کامل خوندی

فقط سراسری های 84 تا 94 داخل و خارج رو بزن بعدش اگه وقت کردی سنجش های 92 93 هم بزن !

همین کفایت می کنه و شما رو کاملا آماده کنکور میکنه !

تست های تالیفی شما رو از کنکور و نحوه طرح سوالای طراح دور میکنه ! مخصوصا اون تست های افراطی و بیخود !

این حرفا همش حاصل تجربه 2 بار کنکور دادن هس

انشالا موفق بشی

6. Top | #6
      کاربر انجمن

Mashkok
      نمایش مشخصات
      تست های ترکیبی آخر فصل از گاج رو واسه هر فصل کار کن که فصول مرور بشن و هرشب یه آزمون جامع از کتابی مثل آزمون خیلی سبز یا آزمون فار بزن نشر الگو درسنامه اش خوبه ولی تستاش بیش از حد سخته! به نظرم خیلی سبز به کنکور نزدیک تره
      http://hedua.com/wp-content/uploads/...orkPaysOff.jpg

ترس ترمزه اونی برده که برا چیزی که میخواد تا ته گاز و پر کنه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن