خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 103 از 103
    1. Top | #91
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها

دوست شما مرجع تقلید تشریف دارن؟
      بنا به پر کردن کتاب دینی دبیرستان که توش همه چی هست غیر از دین میشه از اون ایه این برداشت رو هم داشت دوست من مرجع نیس ولی مثل که شما مرجع تشریف دارین!

2. Top | #92
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      بنا به پر کردن کتاب دینی دبیرستان که توش همه چی هست غیر از دین میشه از اون ایه این برداشت رو هم داشت دوست من مرجع نیس ولی مثل که شما مرجع تشریف دارین!
      من مرجع نیستم متاسفانه (یا خوشبختانه ) ولی نظر مراجع تقلید رو دارم میگم .
      نظر دوست شما حجت نیست ، از مرجع تقلیدتون استفتاء کنید اگر گفتند نگیرید نگیرید

3. Top | #93
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دغدغه اونا​ چیه دغدغه ما چیه هعی

4. Top | #94
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات

من مرجع نیستم متاسفانه (یا خوشبختانه ) ولی نظر مراجع تقلید رو دارم میگم .
      نظر دوست شما حجت نیست ، از مرجع تقلیدتون استفتاء کنید اگر گفتند نگیرید نگیرید
      من که نگفتم نمیگیرم من خودم هر چند زیاد اهل نماز خوندن نیستم ولی روزه رو از اول گرفتم و خواهم گرفت چون معتقدم یه سال نگیری دیگه سالای بعد هم نمیگری و برات عادی میشه

5. Top | #95
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahman seraj نمایش پست ها
      معلومه اصلا حرفای منو به دقت نمیخونی من چی دارم میگم شما چی داری میگی مخیلی باید بگذره تا ماه رمضان بیفته تو ماهی که کنکور داری الان چون صراحتا اعلام نکرده خوب یعنی چی ؟ یعنی نمیتونیم جبران کنیم؟ یعنی کافر هستیم؟ یعنی میریم جهنم؟ یعنی خدا کمک مون نمیکنه تو مگه کی هستی که میگی؟ اونم بخاطر اینکه بعد این همه سال افتده تو این ماه؟ عمدی یعنی اینکه هیچ مشکلی نداری و در شرایط کاملا مطلوب قرار داری ولی نمیکنی در حالی که مشکلات رو اون بالا عرض کردم ممکنه برای شما مشکلی نداشته باشه ولی حرف من رو خانواده من و خیلی از خانواده های دیگه کنکوری های دیگه تایید میکنن نظر خانواده منم به شما ربطی نداره
      من نگفتم میرید جهنم، من حکم دین رو گفتم
      اگر حکم دین عصبانی شدن داره این موارد رو میتونید به دفتر مرجع تقلیدتون بگید

6. Top | #96
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ََARMAN نمایش پست ها
      دغدغه اونا​ چیه دغدغه ما چیه هعی
      دغدغه از این مهمتر ؟ مگه دغدغه ت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!

7. Top | #97
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط bahman seraj نمایش پست ها
      معلومه اصلا حرفای منو به دقت نمیخونی من چی دارم میگم شما چی داری میگی مخیلی باید بگذره تا ماه رمضان بیفته تو ماهی که کنکور داری الان چون صراحتا اعلام نکرده خوب یعنی چی ؟ یعنی نمیتونیم جبران کنیم؟ یعنی کافر هستیم؟ یعنی میریم جهنم؟ یعنی خدا کمک مون نمیکنه تو مگه کی هستی که میگی؟ اونم بخاطر اینکه بعد این همه سال افتده تو این ماه؟ عمدی یعنی اینکه هیچ مشکلی نداری و در شرایط کاملا مطلوب قرار داری ولی نمیکنی در حالی که مشکلات رو اون بالا عرض کردم ممکنه برای شما مشکلی نداشته باشه ولی حرف من رو خانواده من و خیلی از خانواده های دیگه کنکوری های دیگه تایید میکنن نظر خانواده منم به شما ربطی نداره
      همین ک خیلی داغ کردین و سعی دارین کار خودتونو توجیه کنین ینی دیگه حدقل عذاب وجدانه رو دارین!
      همینم خوبه (مزاح)
      برادرم نگیر، وقتتم برای اثباتش ب دیگران تلف نکن، الانم برو بشین درستو بخون، 39 روز مونده

8. Top | #98
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ولی خدا وکیلی اگه اینا حواشی نیس،پس چی حواشیه؟ !!!
      به جای اینکه خودتون رو درگیر درس کنید چند روزه دارید چک و چونه میزنید روزه بگیرید یا نه .
      میخواید بگیرید ، میخواید نگیرید ، ولی نیاید اینجا جار بزنید که نمیگیرم !!! خواهشا انجام فعل حرام رو قبح شکنی نکنید

9. Top | #99
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yema نمایش پست ها
      دغدغه از این مهمتر ؟ مگه دغدغه ت چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!
      من این چیزا واسم مهم نیس منظورم از اونا ​اوناس

10. Top | #100
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا صلوات بفرستین

11. Top | #101
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
      گفتم دوستت دارم
      .

و همه چیز فرو ریخت
      .

چون جان دادن دسته گنجشک‌ها
      .

در بی قراری درخت زیر دستان صاعقه
      .
      👤یحیی صفی آریان

12. Top | #102
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ولی خدا وکیلی اگه اینا حواشی نیس،پس چی حواشیه؟ !!!
      به جای اینکه خودتون رو درگیر درس کنید چند روزه دارید چک و چونه میزنید روزه بگیرید یا نه .
      میخواید بگیرید ، میخواید نگیرید ، ولی نیاید اینجا جار بزنید که نمیگیرم !!! خواهشا انجام فعل حرام رو قبح شکنی نکنید
      احسنت

13. Top | #103
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemeh77 نمایش پست ها
      همین ک خیلی داغ کردین و سعی دارین کار خودتونو توجیه کنین ینی دیگه حدقل عذاب وجدانه رو دارین!
      همینم خوبه (مزاح)
      برادرم نگیر، وقتتم برای اثباتش ب دیگران تلف نکن، الانم برو بشین درستو بخون، 39 روز مونده
      از یه طرف میگید
      اکراهی تو دین نیست، هیچ کس مجبور ب روزه گرفتن نیست
      بعد میگید کار خودتون رو دارید توجیه میکنید یعنی چی؟ اگه شما وقت میگذاشتی میفهمیدی من چی نوشتم و چی دارم میگم نمیگفتید کار خودم رو دارم توجیه میکنم خداوند کسی رو بخاطر این یه ماه با ذکر مشکلات فوق نه میبره جهنم نه نفرین میشه این ادم نه طرد ولی ولی حداقل مثل شما نیستم که بگم
      اکراهی تو دین نیست، هیچ کس مجبور ب روزه گرفتن نیست

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن