خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشکل در سقوط ازاد فیزیک

سلام .ببخشید بررسی سقوط ازاد دو تا گلوله همزمان برای کنکور امسال حذف شده؟اخه تو زرد جمع بندی مهروماه درموردش بحث نکرده و توی کتاب درسی پیشم تا اونجایی که من دیدم ازش مثالی نیومده لطفا کمک کنید روی کامل بود جمع بندی مهروماه شک کردم اخه. توی93تجربی ام ازش سوال اومده بود مهمه پس.
      ویرایش توسط _saeed_ : 12 خرداد 1395 در ساعت 21:25

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یعنی یه نفر تو این انجمن پیدا نمیشه جواب من بدبختو بده

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام/نه من نشنیدم حذف شده باشه...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

والا واسه ما که 96 هستیم حذف شده ولی معلم ما میگفت به پارسالی ها گفته.حالا اون میگفت ها کلا بیشتر از کتاب بهمون میگفت بعید نیست به اونها هم بیشتر گفته باشه
      DON'T LEARN TO HACK-------------HACK TO LEARN

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _saeed_ نمایش پست ها
      سلام .ببخشید بررسی سقوط ازاد دو تا گلوله همزمان برای کنکور امسال حذف شده؟اخه تو زرد جمع بندی مهروماه درموردش بحث نکرده و توی کتاب درسی پیشم تا اونجایی که من دیدم ازش مثالی نیومده لطفا کمک کنید روی کامل بود جمع بندی مهروماه شک کردم اخه. توی93تجربی ام ازش سوال اومده بود مهمه پس.
      داداش این حرفا رو بریز دور نگا من تو ؟آواخر تابستون فرید شهریاری رو می خوندم توش نوشته بود و تاکیید کرده بود که با این وجود که شیب عرضی جاده ها فقط تو کتاب درسی بچه های ریاضی هستش ولی بچه های تجربی حتما حتما باید بخوننش چون لازمه ی حل این مسائل قوانین نیوتن و حرکت دایره ای هستش که همه ی بچه های تجربی می خونن خب مثلا ی دانش آموز تجربی معادله مسیر پرتابه رو نمی خونه از اینم تو کنکور بش سوال نمی دن ولی حرکت دو گلوله حتما باید بخونی درسته که ی لول سخت تر از تستای یک گلولس ولی معادله هایی که برا حلش نیاز داری همه تو کتاب درسی بچهای تجربی هست اصلا دقیقا عینه شتاب نسبی و سرعت نسبی زنی تو ماشین ها یا قطار هایی که به سمت هم میان یا از هم دور میشن هست به قول مهران ترکمان مولف بانک تست عربی مهروماه صد سال هی تو گوش ملت می خونن آقا عدد حذف شده ولی هرسال شاهد اومدنش تو کنکوریم

6. Top | #6
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _saeed_ نمایش پست ها
      سلام.
      مگه سقوط آزاد حذف شده که اونم حذف بشه؟

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن