خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34
    نمایش نتایج: از 46 به 55 از 55
    1. Top | #46
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها
      از مصادیق طرح سوال چرت در درس دینی :

فایل پیوست 55337

خصوصا جاخالی دومش
      لازمه جواب دادن : حفظ خط به خط کتاب
      دوست عزیز شیوه تاثیر نمرات نهایی در کنکور از طریق تراز شماست ربطی به نمره نداره.شاید ریاضی رو اینقدر سخت بگیرن که بالاترین نمره در کشور 15 باشه ولی همون 15 رو اگه بگیری تراز کامل رو بهت میده.
      اگه امتحان اسون باشه و همه بالا بشن به ضرر کسیه که بیشتر امادگی داشته و خب باید فرقشون مشخص بشه یا نه؟قبلا مهم نبود و اسون میگرفتن چون به کنکور ربط نداشت!مناطق 2و3 هم سهمیه جدا دارن تو کنکور از اون طرف به نفعشونه و جبران میشه.

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mam نمایش پست ها
      تا 97 مثبت میشه،اصلا نگران نباش.تو تلگرامم که بهت گفتم
      من كه نگراني ندارم داداش البته احتمالا قطعيه

3. Top | #48
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mpaarshin نمایش پست ها
      من كه نگراني ندارم داداش البته احتمالا قطعيه
      اره از 98 قطعیه
      اما تا 97 مثبت.شک ندارم به هزارویک دلیل مثبته

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      دوست عزیز شیوه تاثیر نمرات نهایی در کنکور از طریق تراز شماست ربطی به نمره نداره.شاید ریاضی رو اینقدر سخت بگیرن که بالاترین نمره در کشور 15 باشه ولی همون 15 رو اگه بگیری تراز کامل رو بهت میده.
      اگه امتحان اسون باشه و همه بالا بشن به ضرر کسیه که بیشتر امادگی داشته و خب باید فرقشون مشخص بشه یا نه؟قبلا مهم نبود و اسون میگرفتن چون به کنکور ربط نداشت!مناطق 2و3 هم سهمیه جدا دارن تو کنکور از اون طرف به نفعشونه و جبران میشه.
      ببین تو کلا از ترازبندی نمرات بی خبری دادا

5. Top | #50
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ببین تو کلا از ترازبندی نمرات بی خبری دادا
      خب شما توضیح بده ببینیم چیش غلطه

6. Top | #51
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      خب شما توضیح بده ببینیم چیش غلطه
      حوصله توضیح الآن ندارم.بذار فردا

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط AmirAria.M نمایش پست ها
      بسم الله الرحمن الرحیم

من متن مصاحبه رو میذارم و هرجا نیاز باشه توضیح لازم رو ارائه میدم :

خب باز هم با این استدلال مسخره در جواب شکایات دانش اموزان مواجه شدیم : سوالات از کتاب درسی است
      واقعا نمیدونم آقایون خودشون رو به نفهمی زدن یا واقعا نفهمند ، ولی اینکه سوالات از کتاب طرح شده واقعا جواب درستی برای دلیل چرت طرح شدن سوالاته؟ بنده همینجا آمادگی خودم رو اعلام میکنم که از کتاب درسی برگه نهایی از هر درسی که خواستند طراحی کنم که دبیران 30 ساله مطرح اون درس نمره ی بالای 15 نداشته باشند . و در پاسخنامه و کلید هم آدرس تک تک سوالات رو بدم .
      البته نمیدونم چطور آقایون اعتراض دبیران مختلف رو به سوالات نمیبینند و خودشون رو به خواب میزنند

یه لحظه برید امضای من رو پایین ببنید و برگردید ، این حرف ازون حرفی که در امضای من هست مسخره تر بود خدا وکیلی
      وزارتی که تمام امورش مربوط به دانش اموزان هست میاد میگه که دانش آموزان ملاک ما نیستند .احیانا اگر کسی فهمید پس ملاک آموزش و پرورش چیه به منم بگه

باز هم همون موضوع بالا، جایی که ما میگیم نره و جناب عمادی اصرار بر دوشیدن دارند .
      آقا ما دوشیدیم بعد نگی چرا شیرش بوی وایتکس میده

و مهم ترین قسمت حرف من ، ملاک آقایان صرفا تهرانه انگار و دانش آموزان بقیه شهر ها کلا آدم تلقی نمیشن .
      تهران پایتخت کشور و منطقه یک هستش ، حالا شاید 100 درصد نه ولی 70 درصد مدارس تهران مشکلی از لحاظ دبیر و درس ندارند ، این در حالیه که در مناطق دو و سه بسیار مدارسی هستند که دانش آموزان اصلا دبیر خوبی ندارند ، اینکه بیاید و صرفا معدل تاپ ترین منطقه کشور از لحاظ امکانات رو بگید که سند نمیشه ، اگر میتونید لطفا معدل نمرات در سیستان و بلوچستان رو اعلام کنید یا خراسان جنوبی ، یا خوزستان تا بفهمیم که حرف شما صحیحه یا خیر

و در آخر اینکه خداوندا ، بارالها ، ما رو از شر انسان های نفهم مثل همین آقای عمادی خلاص بفرما
      سلام چیزی به اسم سختی امتحانات نداریم مشکل وقتیه که سوال از کتاب خارج باشه مثل امتحان زبان فارسی یا پاسخنامه غلط باشه مثل شیمی رسیدگی نمی کنند ولی من به آموزش پرورش میرم شکایت می کنم

8. Top | #53
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      حوصله توضیح الآن ندارم.بذار فردا
      اوکی.فقط فردات نشه پس فردا

9. Top | #54
      کاربر فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      سلام داداش!
      بیخودی وقت خودتتو نذار سر اینها!من یادمه از سال 91 که من امتحان میدادم دبیرانمون با مرکز رنجش درگیر بودن، هنوزم درگیری ها ادامه! اون زمان هم دبیرانم معتقد بودند مرکز رنجش اصلاً نمیخواد زیر بار چیزی بره! حتی اگه همه دبیران آموزش و پرورش طومار جمع کنند و زیرشو امضا کنند!
      آموزش و پرورش یه کاری کرده (شما بخونید یه گندی زده!) اومده مثلاً سؤالاشو استاندارد کنه! طراراش اومدن خودشونو شبیه طراح کنکور سراسری کنند مثلاً سؤال تحلیلی بدن! اما در اصل سؤال تخیلی دادن!
      من اعتراضم رو به سامانه سامد ارسال کردم، حداکثر یک ماه دیگه جواب میدن، اگه همه کسانی که اعتراض دارن برن و اعتراضشونو ثبت کنند، دولت متوجه میشه یه خبرایی هست و شاید گوش عمادی رو بپیچونه...
      SaM019

10. Top | #55
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      عمیر بیخی اگه ایران گوش میداد به حرف ملتش ایران نبود ک...
      در صورت تمایل برای "مشاوره خصوصی" پیام بدین.

مصاحبه کنکور:
      http://forum.konkur.in/thread64595.html

صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 34

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن