خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

تست روانشناسی: چه کسی را نجات می دهید؟

فرض کنید ۶ نفر در حال افتادن در دره ای هستند و شما می توانید فقط یکی از آنها را
      نجات دهید کدام یک را نجات می دهید؟

۱-کسی که شما را دوست دارد ولی شما دوستش ندارید

۲-کسی که دوستش دارید ولی او دوستتان ندارد

۳-دانشمندی که در حال تغییر دادن علم و دنیاست

۴-بچه ی پنج ساله ای که پدر ندارد

۵-مرد ثروتمندی که تصمیماتش تجارت و اقتصاد دنیا را تغییر می دهد

۶-هنرمندی که مردم از آثارش لذت می برند

کسی را نجات می دهم که دوستش دارم:
      اتفاقاتی که برای شما می افتد مهمتر از اتفاقاتی هست که برای بقیه اتفاق می افتد . کلیدی ترین واژه ی شخصیت شناسی برای این افراد سلطه گر بودن و خودخواهی است که در برخی از موارد می تواند خوب و در برخی از موارد بد باشد. اینکه در میان سایر گزینه ها کسی را نجات می دهید که دوستش دارید نشان می دهد در درجه ی اول زندگی و خواسته های خودتان مهم است

کسی را نجات می دهم که دوستم دارد:
      احتمالا در درجه ی اول شما به احساسات دیگران اهمیت می دهید همیشه دیگران را در نظر دارید و میخواهید بقیه را راضی نگه دارید زندگی و احساسات بقیه مهم تر از زندگی خودتان است شما خودتان را در دیگران معنا می کنید.شما فردی هستید که اعتماد به نفس پایینی دارید و معمولا در بروز مشکلات خودتان را مقصر میدانید تا بقیه.

دانشمند را نجات می دهم:
      شما به درجه ای از بلوغ فکری رسیده اید که صلاح خود را در صلاح دیگران می دانید در درجه ی اول پیشرفت جمعی برایتان مهم است و در درجه ی بعدی پیشرفت فردی معتقد هستید علم می تواند در صورت پیشرفت کردن همه چیز باشد . شما بیشتر فردی منطقی بوده و در مقابل فشار زندگی و مرگ افراد راحت تر برخورد میکنید.

بچه را نجات می دهم:
      نشان از دل رحمی و مهربانی شما دارد شما به درجه ای از همدلی رسیده اید که میتوانید به جای بقیه بچه ای که هنوز تجربه ای نداشته را نجات دهید اینجا مصلحت فردی بقیه برای شما مهم است و شما به برابری و عدالت پایبند هستید .

تاجر را نجات می دهم :
      شما فردی هستید که مدام اخبار تجارت و اقتصاد را دنبال می کنید و ثروت برای شما مهمتر از هر چیزی است معتقدید تنها ناجی بشر ثروت و تجارت است نه چیز دیگر .شما بیشتر اینده نگر بوده و شغل انتخابی خود را با وسواس انجام میدهید.معمولا این افراد کمتر به فکر خرج کردن پول بوده و بیشتر آن را پس انداز میکنند.

هنرمند را نجات می دهم:
      تفسیر این انتخاب خیلی ساده و واضح است این گزینه نشان می دهد شما هنر و فرهنگ را ناجی نهایی بشریت می دانید و لذت و ذوق هنری شخصی و جمعی برایتان مهم تر از هر چیزی است. شما احتمالا در زندگی خود دوره ای از افسردگی را گذرانده یا خواهید گذراند.افراد هنردوست (به شکل افراطی) روحیه حساس و در عین حال خشنی دارند.

مجله گیزمیز

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ۵-مرد ثروتمندی که تصمیماتش تجارت و اقتصاد دنیا را تغییر می دهد
      نع ! من این همه پولکی نیسم ! ولی بقیش درسته !

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      1)
      بابا خوب دوسش دارم-عه!
      چه ربطی داره که سلطه گر باشم!چه ربطی داره که خواسته های خودم مهم باشه؟

نذار از اینا عزیز دل-با شخصیت ادم بازی میکنه!
      خلاف قوانین.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه را نجات می دهم:
      نشان از دل رحمی و مهربانی شما دارد شما به درجه ای از همدلی رسیده اید که میتوانید به جای بقیه بچه ای که هنوز تجربه ای نداشته را نجات دهید اینجا مصلحت فردی بقیه برای شما مهم است و شما به برابری و عدالت پایبند هستید .
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات

اتفاقاتی که برای شما می افتد مهمتر از اتفاقاتی هست که برای بقیه اتفاق می افتد . کلیدی ترین واژه ی شخصیت شناسی برای این افراد سلطه گر بودن و خودخواهی است که در برخی از موارد می تواند خوب و در برخی از موارد بد باشد. اینکه در میان سایر گزینه ها کسی را نجات می دهید که دوستش دارید نشان می دهد در درجه ی اول زندگی و خواسته های خودتان مهم است

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      بچه را نجات می دهم:

ارسال شده از gt-s5360 با استفاده از تپاتالک 2
      اصلا می‌دانی چیست ؟!

من خدا را در بین فرمول های فیزیک یافتم !
      من خدا را در بین مسائل شیمی یافتم ! در بین مفاهیم ژنتیک !
      خبری از خدا نبود در کتاب دینی هایم !
      خدا را بیاب . . .
      نه در بین نماز های شبت ...
      بلکه در بین شب بیداری هایت برای علم اموزی ...

7. Top | #7
      کاربر فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بچه را نجات می دهم: نشان از دل رحمی و مهربانی شما دارد شما به درجه ای از همدلی رسیده اید که میتوانید به جای بقیه بچه ای که هنوز تجربه ای نداشته را نجات دهید اینجا مصلحت فردی بقیه برای شما مهم است و شما به برابری و عدالت پایبند هستید . تاجر را نجات می دهم :

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

اولویت اولم :
      ۴- بچه ی پنج ساله ای که پدر ندارد

اولویت دومم :
      ۱- کسی که شما را دوست دارد ولی شما دوستش ندارید

بچه را نجات می دهم:

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      گزینه 4
      بچه رو نجات میدم

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ۳-دانشمندی که در حال تغییر دادن علم و دنیاست!!!!!!!!!
      خب معلومه دیگهههه دستشو میگیرم و نجاتش میدم ...

اولین دلیل:یه خدمتی به جهان علم و دانش کرده باشیم دیگهههه...خلاصه یبار پیش میاد یه همچین موقعیتی ک یه خادم واقعی به جهان علم رو نجات بدی و بطور غیر مستقیم جهان رو متحول کنی!!!

دومین دلیلم:از اونجایی ک اوشون از موقعیت علمی و اعتبار بالایی تو دانشگاهها ی جهان برخورداره... ازش خواهش میکنم کمکم کنه تو بهترین دانشگاهی که اونجا در حال تدریس
      یا تحقیقه یا رفقاش اونجان!!!!اپلای بگیرم.

Written by myself

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      بچه را نجات می دهم:

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ۴-بچه ی پنج ساله ای که پدر ندارد

پدرم داشت نجاتش میدادم...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali.N نمایش پست ها
      1)
      بابا خوب دوسش دارم-عه!
      چه ربطی داره که سلطه گر باشم!چه ربطی داره که خواسته های خودم مهم باشه؟

نذار از اینا عزیز دل-با شخصیت ادم بازی میکنه!
      شماره یک و دو جابجا هسش

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کسی که دوسش دارم
      فقط سلطه گر و خودخواه نبودم ک خدا رو شکر شدم

15. Top | #15
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن