خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 108
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات

ارزش داره بمونم سال چهارم بخاطر پزشکی؟

سلام به همه کنکوریای عزیز امیدوارم همه به ارزو های قشنگتون برسید. من پشت کنکوریم و عاشق پزشکی عاااااشق جوری که وقتی اسمش میاد بغض میگیرتم الانم امسال سومین کنکورمه !ولی خیلی نا امیدمو میترسم نمیدونم چیکار کنم میترسم امسالم بهش نرسمو ناچار برم یه رشته دیگه!!چون میگن دیگه ارزش نداره که بمونی . حالا سوالم از دوستان اینه اگه خدایی نکرده اگه امسالم بازهم درحد پیرا پزشکیا باشم ارزش داره بمونم سال چهارم بخاطر پزشکی؟؟؟ همیشه درس خون بودمو مدرسه تیزهوشان درس خوندم اما متاسفانه سال سومو پیشو خیلی جدی نخوندم که ضربه شم دیدم. از دوستان خواهش میکنم کسی بهم کمک کنه خصوصا اونایی که خودشون پزشکی میخونن ویا دانشگاه هستن. میترسم تا آخر عمرم حسرت نرسیدن به ارزوم تو دلم بمونا

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sahar7 نمایش پست ها
      سلام به همه کنکوریای عزیز امیدوارم همه به ارزو های قشنگتون برسید. من پشت کنکوریم و عاشق پزشکی عاااااشق جوری که وقتی اسمش میاد بغض میگیرتم الانم امسال سومین کنکورمه !ولی خیلی نا امیدمو میترسم نمیدونم چیکار کنم میترسم امسالم بهش نرسمو ناچار برم یه رشته دیگه!!چون میگن دیگه ارزش نداره که بمونی . حالا سوالم از دوستان اینه اگه خدایی نکرده اگه امسالم بازهم درحد پیرا پزشکیا باشم ارزش داره بمونم سال چهارم بخاطر پزشکی؟؟؟ همیشه درس خون بودمو مدرسه تیزهوشان درس خوندم اما متاسفانه سال سومو پیشو خیلی جدی نخوندم که ضربه شم دیدم. از دوستان خواهش میکنم کسی بهم کمک کنه خصوصا اونایی که خودشون پزشکی میخونن ویا دانشگاه هستن. میترسم تا آخر عمرم حسرت نرسیدن به ارزوم تو دلم بمونا
      شما کارشناسی ارشد رو کی گرفتین؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      رشته هایی مثل فیزیوتراپی و بینایی سنجی جز تاپ های پیرا پزشکین
      در خصوص سوالتون نظر شخصی من نه ارزش نداره
      زندگی هم ارزش نداره خودتون تو منگنه بذارین چرا پزشکی قبول نشدم و...
      اون دو تا رشته تحقیق کنین جوری که اگه تحقیق کنین عاشق این دو رشته میشین
      موفق باشین

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخی وضعیتت شبیه منه...انگار من تاپیک زدم

نه عزیزم نمون...چون اینجوری روحتم آسیب میبینه..پشت کنکور موندن آسون نیس..منو تو بهتر میدونیم:/

اگه توام مث من تا این بهش علاقه داری میتونی بری دانشگا و اونجا باز بخونی واس کنکور...

اینجوری خیلی بهتر میخونی تا اینکه تو خونه باشی و بخونی.
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      آره واقعا پشت کنکور موندن سخته این روزا انقد استرسم زیاد شده وهمش توفکرم میترسم کاری کنم که حتی پیرا هارم نیارم! الان میخوام سعی کنم خودمو اروم کنمو یه جمع بندی خوب داشته باشم که اقلا ضربه نخورم تا بعد بدونم خدا چی میخواد. با این اوضاع روحیم میترسم حتی نشه پرستاریم بیارم!! برام دعا کنید حال بدیه خیلییییی

6. Top | #6
      کاربر فعال

Daghon
      نمایش مشخصات
      به نظر من از همین الان روزی 15 ساعت بخون تا کنکور
      برا سال بعد نزار چون دوباره همین میشه
      فقط کافیه عمومی ها رو میانگین 50 بزنی تخصصی ها هم بین 30 تا 40 البته اگر یه درس تخصصی رو بالاتر بزنی که بهتره با همینا 3000 میاری

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نععععععععع اصلا نمووووووون
      دیگ هر چی شد برووووووو
      موندن اشتباه محضه بخدا !

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ببین من بهت نمیگم که بمون یا نمون
      من بهت میگم که یه تصمیمی بگیر که 15 سال بعد هم از تصمیمت راضی باشه و هیچ وقت بخاطر تصمیمت پشیمون نشی.

اگه واقعا یه هدفی داری بخاطرش بجنگ.
      در ضمن رسیدن به اهداف و آرزوهای آدما سنو سال نمیشناسه،ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازست

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      بدتر از شمام دیدم 5 سال پشت کنکور مونده!اخرم به زور شهرستان قبول شده!
      هنوز برام سواله کسی که نمیتونه 3 تا کتاب زیستو تو 5 سال بخونه بره 60 بزنه چطوری میخواد پزشکی رو 7 ساله ببنده؟

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام
      به نظر من از الان بخونید واسه کنکور اونم از جون ودل که مطمئنا موفق میشید
      وقتی عاشق کاری باشید دیگه سختی ها براتون مفهومی نداره و برا رسیدن بهش از جون و دل تلاش می کنید
      برعکس نظر دوستان من میگم بمونی بهتره تا اینکه هر سال که تو انشگاه قدم میزنی با حسرت به دانشکده پزشکی چشم بدوزی و فک کنی اگه یه سال میموندم میشد و این حرفا نگه ندارید وقتی مدرکتون گرفتین دوباره فیلتون یاد هندوستون کنه بیاید برای کنکور بخونید واسه پزشکی
      مگه چندسال عمر می کنیم که یه دوره ایم صرف اموری کنیم که بهشون علاقه نداریم
      البته اگه خدای نکرده قبول نشدید و پشت موندید دیگه خداوکیلی باید از همون مرداد بکوب بخونید واسه کنکور نه اینکه بازم زمان رو از دست بدید

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آقا ارمیا نمایش پست ها
      سلام
      به نظر من از الان بخونید واسه کنکور اونم از جون ودل که مطمئنا موفق میشید
      وقتی عاشق کاری باشید دیگه سختی ها براتون مفهومی نداره و برا رسیدن بهش از جون و دل تلاش می کنید
      برعکس نظر دوستان من میگم بمونی بهتره تا اینکه هر سال که تو انشگاه قدم میزنی با حسرت به دانشکده پزشکی چشم بدوزی و فک کنی اگه یه سال میموندم میشد و این حرفا نگه ندارید وقتی مدرکتون گرفتین دوباره فیلتون یاد هندوستون کنه بیاید برای کنکور بخونید واسه پزشکی
      مگه چندسال عمر می کنیم که یه دوره ایم صرف اموری کنیم که بهشون علاقه نداریم
      البته اگه خدای نکرده قبول نشدید و پشت موندید دیگه خداوکیلی باید از همون مرداد بکوب بخونید واسه کنکور نه اینکه بازم زمان رو از دست بدید
      احسنت ارمیا جون
      تمام حرفات صحیحو کاملن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      عزیزم خودت که دیگه بهتر میدونی الان فقطططط وقت تلاش و از جون مایه گذاشتنه همش 46روزه طلایی مونده که میتونی با نهایت استفاده ازش به چیزی که میخوای برسی،به شرطی که واقعا استفاده کنی و به نتیجه هم فک نکنی تا جایی که ممکنه بهترینه خودتو نشون بده،وقت واسه موندن یا نموندن توی مرداد و بعد از کنکورته نه الانی ک یکماه و نیم وقت داری واسه جنگیدن،چه بسا با تلاشت تو مرداد بیای بگی بچه ها بنظرتون پزشکی کجا رو قبول میشم؟؟؟!!! پس از الانت نهایت استفاده رو ببر،مرداد نتیجشو باهم میبینیم و تصمیمو هم همون موقع میگیری
      موفق باشی
      همه زندگی مرا

لا به لای آغوشت

آرام،تکان تکان بده...❤

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

Halam-Bade
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      بدتر از شمام دیدم 5 سال پشت کنکور مونده!اخرم به زور شهرستان قبول شده!
      هنوز برام سواله کسی که نمیتونه 3 تا کتاب زیستو تو 5 سال بخونه بره 60 بزنه چطوری میخواد پزشکی رو 7 ساله ببنده؟
      طبق چیزای که من دیدم تو این موارد تو گروه ادم وجود دارن:
      1اونی که واقعا از نظر هوشی فوق العاده پایین بوده و داره با تلاش زیاد خودشو بالا میکشه و نتیجش این میشه که باید گفت براش نتیجه فوق العادس...
      2یکی که باهوشه درسشم خوب بوده ولی تلاش نکرده درگیر روزمرگی های پشت کنکور شده ایقد روزا بهش فشار اوردنو حبس تو خونه بوده که اصن یادش رفته کجاس و هدفش چی بوده یهو اخر سر تو ماه های اخر به خودش میاد و خودی نشون میده که بازم همون پزشکی شهرستان واسش میشه یه نتیجه عالی...
      اینجور ادمارو زیاد دیدم
      یه گروه سومی هست اما کمن:یکی که هم هوشش خوبه هم تلاشش دچار یه معضل روانی و فوبیا از امتحانه ک سر کنکور میبازه و همه چی یادش میره...اینم بوده که کم بودن ایجور افراد
      پس قبل کنکور نشون دهنده نتونستن دورانه 7ساله پزشکی نیست
      همه زندگی مرا

لا به لای آغوشت

آرام،تکان تکان بده...❤

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      ارزش رو شما مشخص میکنید نه بقیه افراد
      به حرف دلتون عمل کنید تا بعدا حسرت کارهایی که باید میکردید و نکردید یا نباید میکردید ولی کردید رو نخورید

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      چرا فکر میکنی امسال قبول نمیشی؟؟؟؟؟؟؟؟
      اگ واقعا دلت با پزشکیه بمون...
      ی کاری نکن که بعدا پشیمون شی...

صفحه 1 از 8 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)