خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 36
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر محمد نمایش پست ها
      ممنون
      با تدریس کامیار میشه ههمه تست های کنکور رو زد یا به مشکل میخوری؟؟؟؟؟؟
      اون نمودار که مال فصل حرکت 4ام ه رو همه تست ها جواب میده؟؟؟؟
      تمامی سوالات رو میشه باهاش جواب داد
      البته اون قسمتی که شما میگید رو ندیدم
      اما همه چیز رو کامل میگه
      سادات هم همش رو میگه اما با کامیار درس رو بهتر میفهمم و ادم بیشتر دوست داره جلسه هاش رو نگاه کنه

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      راه حل های کدوما سریع تره؟؟؟؟

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط امیر محمد نمایش پست ها
      راه حل های کدوما سریع تره؟؟؟؟
      اینا مثل فیزیک مسعودی نیست که راه حل های الکی و سریع که فقط برا یه سوال جواب بده رو ارائه بدن
      هر دو این استادان درس رو به صورت مفهومی درس میدن اما اگه روش سریع تری برا حل یک سری از سوالا باشه که همه جا جواب بده کامیار میگه(فقط در صورتی که توی همه سوالات جواب بده نه اینکه مثل مسعوی یه سوال جواب بده اوکی باشه )

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      وقت داری هر دوتاشو بگیر

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به نظره شما برای فیزیک پایه(1.2.3) لازمه دی وی دی؟؟؟
      البته تو اینا هم ضعیفم

6. Top | #21
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من فقط نظرم رو در مورد فیزیک حرف آخر میگم
      من دارم ولی چند دفعه نگاه کردم هیچی ازش متوجه نشدم چون من فیزیک صفر بودم نحوه تدریس حرف اخر بدرد نمیخوره چون آقای کامیار درس رو برای منتظری که همه چیز ریاضیات رو میفهمه توضیح میده و آقای منتظری اصلا اجازه حرف زدن نمیده هرجا که منتظری بگه فهمیدم کامیار حرفشو و توضیحاتشو تموم میکنه میره سوال بعدی
      انگار نه انگار که میخوان به یه دانش اموز صفر درس بدن
      چطور میشه پیش یک رو در 12 جلسه درس داد
      پیش یک دوازده جلسه سرهم بیشتر نیست اگه اشتباه نکنم دقیق یادم نیست
      منظورم از این توضیحات این بود برای منی که فیزیک دینامیک و سینماتیک رو صفر بودم جواب نداد و اصلا بدرد نخورد من فقط پیش یک رو کامل دارم بقیشو ندارم شاید بقیش بهتر باشه شاید
      قصد تخریب هیچ موسسه ای رو ندارم فقط نظر رو صادقانه گفتم
      شایدم دوست عزیز آی کیو و پایه شما از من قوی تر باشه و راحت تر متوجه بشید من که شخصا از فیزیک پیش یکش ناراضم فقط بدلیل باز نکردن مطلب
      جا نينداختن موضوع برای یک دانش اموز ضعیف
      گنگ و سرسری توضیح دادن
      توضیح دادن فقط برای منتظری
      یعنی تدریسش جوریه که مخاطبش فقط منتظریه انگار واسه منتظری فقط جهت رفع اشکالو کلاس خصوصی گذاشته
      بنظرم در رابطه با فیزیک از مجموعه آلا که بصورت کلاس هست و تمام و کمال گفته میشه استفاده کن از کلاس کنکور اقای کارزانیان استفاده کن بنظرم بهتر از فدایی فرد بود چون قشنگ مطلب رو برای دانش اموز جا میندازه
      حیف هزینه های اضافی که با وجود الا برای این موسسات شد.
      البته من آلا رو تازه دریافتم
      باز یک پیشنهاد دیگه دررابطه با فیزیک دارم که خیلی عالیه
      اونم اینه که اول برای درسنامه و توضیحات مفصل و جا انداختن مفهومات از کتاب فیزیک فار استفاده کن من دارمش بسیار عالیه مطلب و موضوع رو قشنگ ریزریز میکنه و میفهونه و جالبتر اینکه همه چیزش قدم به قدم هست
      بنظرم کتاب فیزیک فار گرچه ناشناخته موند و به دست فراموشی سپرده شد از کتابهای مبتکران و خیلی سبز چهارجلدی وگاج و الگو در زمینه درسنامه خیلی سرتر و بهتره فقط درسنامه نه تست
      در کنار درسنامه فار از تست خیلی سبز چهارجلدی یا گاج استفاده کن
      بعد برای قشنگ فهمیدنش فیلم های آلا رو یک کله نگاه کن هرکجا نفهمیدی دوباره نگاه کن
      مطمئن باش همه مشکلات فیزیکت حل میشه گرچه این روش زمانبر هست ولی خیلی زودبازده هست و جواب میده و از سرمایه گذاری رو دی وی دی های موسسات مختلف خیلی بهتره
      این روشی که گفتم باز یک خوبی داره اون اینه که خودت داری قشنگ شخم میزنی و میری جلو
      و عین دی وی دی های موسسات بهشون وابسته نمیشی یعنی اگه یک جارو ناقص گفته یا نفهمیده مجبوری ازش بپری و جلو بری
      دی وی دی یه وابستگی کاذب به وجود میاره که بنظرم دی وی دی هیچ موسسه ای کامل نیست.
      منظور از کامل بودن اون, برطرف کردن همه اون چیزهایی که من و شما در ذهنمون داریم یعنی کمال گرایی یعنی لام تا کام گفته باشه یعنی طوری باشه که با نگاه کردنش بفهمیم و پاسخگوی اکثریت سوالا باشیم
      من باز کلی تر بگم شما اگه نظرسنجی هارو هم نگاه بکنی خیلی معدود افراد هستند که از دی وی دی های موسسات راضی باشند
      با همه این تفاسیر و دید منفی که از دی وی دی فیزیک حرف آخر دارم ولی از ریاضی منتظری خیلی راضیم یعنی در رابطه با ریاضی هیچ موسسه و هیچ دی وی دی بهتر از منتظری کار نکرده و تنها دلیلشم بنظر من اینه که چون خود منتظری خالق و کاشف این نوع تدریس بود یعنی خودش وقت گذاشت فکر کرد خلاقیت بوجود اورد و از انیمیشن استفاده کرد و بقیه اشخاص و موسسات اومدن روش تدریس رو کپی برداری کردن و از انیمیشن استفاده کردند حتی بقیه دروسی که موسسه حرف اخر تولید کرذه به اندازه ریاضی موفق نبوده و جوابگوی نیازهای دانش آموزان نیست
      من چون از ریاضیات منتظری استفاده کردم خیلی خیلی راضیم حتی از صفر برات مطلب رو جا ميندازه
      کار خوب رو باید تشویش کرد حالا اسمش رو حتی اگه تبلیغات بذارند ریاضی منتظری بهترین بوده تا حالا که من دیدن
      امیدوارم که توضیحات کافی رو داده باشم موفق باشید.
      ویرایش توسط sandbad : 14 خرداد 1395 در ساعت 00:22

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط khast-am-khaste نمایش پست ها
      داداش واقعاااااااا با وجود آلا می خوااااااای پول بدی برا فیزیک دو تا کلاس کنکور داره فقط حمید فدایی فردش 165 جلسس اصلا کاری به قیمت ندارم جان من بگو کدوم یکی ازین موسسات کلاهبردار به این تعداد دی وی دی دارن بخدا مفتشون هم نمی ارزه من معلم شیمیمون کلشون و برام ریخت رو هارد همشو بررسی کردم بدون اینکه حتی یکیشو بریزم تو کامپیوترم بهش پس دادم حالا می خوای هزینه کنی براش اصلا پول بکنار واقعا حیف وقت آدم
      حاجی اینا رو ول کن
      Devil may cry
      عکسش خیلی خوبه

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamidarshad5000 نمایش پست ها
      حاجی اینا رو ول کن
      Devil may cry
      عکسش خیلی خوبه
      سلام خواهش می کنم از 12 سالگی عاشقش بودم بهتره پست و پاک کنین روی گزینه ویرایش پست کلیک کنین و حذف پست رو بزنین آخه پست نامربوط به تاپیک هست و اسپم محسوب می شه بنده هم بعدا همین پست و حذف می کنم چون اسپم محسوب می شه بازم ممنون از لطفیکه دارین

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      همه درسا اورجینال همه موسساتو دارم سمت سادات نرو...اینیییم که میگن سادات دبیر ندیدن ...

10. Top | #25
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط حامدیگانه نمایش پست ها
      همه درسا اورجینال همه موسساتو دارم سمت سادات نرو...اینیییم که میگن سادات دبیر ندیدن ...
      اونوقت چَرا؟!!!! من که کل حرکت شناسی وسینماتیک سادات رو دیدم خیلی خوب بود هنوز مابقی مباحثشو ندیدم فعلا
      اتفاقا بنظرم آفبا بین این همه موسسه اومده که همه درسها رو کامل ومفهومی آموزش بده
      اکثر درسهارو قوی وکامل آموزش دادن انصافا
      برای زبان انگلیسی باید یه حرکتی بزنن

آقا برای آفبا رو تهیه کن شما وقت هم ازدست نده بشین ببین جزوه بردار بعدش مرور کن جزوه رو وبرو برای بررسی تست ها
      ویرایش توسط am_ete : 16 خرداد 1395 در ساعت 00:42

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اخه تو چی از مسعودی میدونی؟پسرخوب تنها دبیر مورد تایید دپارتمان پرفسور حسابی ایشونه...ای وای

12. Top | #27
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کامیار پیش یکش 12 جلسه س؟عجب چرا جوک میگی

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ​ن 18 تومن خرج کل دی وی دیا کردم مو ب مو بررسی کردم میگم

14. Top | #29
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      dvd اونم الان !

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام من از فیزیک کامیار استفاده کردم ایشون بعضی مباحثو اینقد میپیچونه که نگو بازم میگم بعضی مباحث آخه همشو ندیدم مثلا سینماتیک سوالی رو که به راحتی با دو تا فرمول حل میشه رو حتما اصرار داره که با سطح زیر نمودار حل کنه یعنی ایشون شعارش همینه سینماتیک بدون فرمول که به نظرم اشتباهه بعضی سوالا واقعا با فرمول روون تر حل میشن بعضی با سطح زیر نمودار...
      لب لعلش چو مرا جان عزیز است
      عمری بود آن لحظه که جان را به لب آرم

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)