خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا کمکم کنید وقت ندارم:(

سلام خوشحالم که مشاوره مخصوص انگلیسی هست.به کمکتون خیلییییییییی احتیاج دارم
      من امسال کنکور سراسری منحصرا زبان دارم
      به دلیل یه مشکلاتی نتونستم تاالان هیچی بخونم
      فعلا فقط کتابای درسی خوندم
      الان که کنکورای سالای قبل رو دیدم فهمیدم خیلی سخته و بیشتر از واژه هاست که من زیاد نمیدونم
      همه سایتا و هرکی یه کتاب برای واژه پیشنهاد میکنه یا چند نوع کتاب منم حسابی گیج شدم حتی اعصابم خراب شده نمیتونم راحت بخونم
      کتاب واژگان 504 به پیشنهاد چند نفر گرفتم ولی دیدم واژگانش اصلا تو کنکورای سالای قبل نبوده پشتش نوشته برای تمامی سطوح و کارشناسی ارشد ولی من واسه کارشناسیم..میترسم یه کتاب دیگه هم بگیرم به پیشنهاد بقیه بعد الکی همشو بخونم وقتمو هدر بدم بعد مث این که هیچی ازش نیومده بود
      معلم خصوصی خیلی ناامیدم کرده میگه تو این مدت نمیتونی زیاد لغت یاد بگیری.من خیلی ناامید شدم ولی دوست دارم حتما قبول بشم امسال اگه قبول نشم خیلی دلم میشکنه
      خواهش میکنم کمکم کنید یه کتاب جامع وکامل واژگان کنکور سراسری منحصرا زبان بم معرفی کنید اخه چندتا کتاب نمیتونم بخونم و یه کتاب هم شاید نتونم.لطفا چند نوع نگین چون به اندازه کافی دیدم که میگن.فقط یکی میخوام که جامع باشه
      لطفا جوابمو زود بدین خیلی ناامیدم..این موفقیت تو کنکور برام خیلی مهمه بیشتر ازهرچی ممنونم زود جواب بدین وقتم کمه
      بجای اینکه تمرکزم رو درس باشه گیج اینم که چه کتابی بخونم

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      چرا کسی جوامو نمیده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      این جزوه رو دارم ببینید به دردتون میخوره یا نه
      ولی به نظرم خیلی سادس
      فايل هاي پيوست شده فايل هاي پيوست شده

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دو جلدی مبتکران

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ممنون که جواب دادین دوستان.ولی من چون فقط میتونم یه کتاب بخونم کتاب واژگان دکتر شهاب اناری کافیه؟ یعنی کاملتر اط کتابای دیگه ست.میخوام مطمئن بشم خیلی وسواسی شدم

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      کدوم جزوه چیزی درنیومد عزیز..

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aminval76 نمایش پست ها
      این جزوه رو دارم ببینید به دردتون میخوره یا نه
      ولی به نظرم خیلی سادس

کدوم جزوه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      دوستم زبانش در حد نهایت 30-20 درصد بود پارسال علاوه بر ریاضی واسه دست گرمی زبان هم شرکت کرد ....
      زبان تخصصی هم نخوند ...
      با تعجب دانشگاه شهرتهران روزانه
      زبان
      دوستم
      قبول شد الانم داره میخونه
      رتبه زیر 1500

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha.. نمایش پست ها
      دوستم زبانش در حد نهایت 30-20 درصد بود پارسال علاوه بر ریاضی واسه دست گرمی زبان هم شرکت کرد ....
      زبان تخصصی هم نخوند ...
      با تعجب دانشگاه شهرتهران روزانه
      زبان
      دوستم
      قبول شد الانم داره میخونه
      رتبه زیر 1500
      لطفو میکنی گلم ازش بپرسی واسه کنکور بخصوص برای لغت چی خونده؟ اگه آمادگی قبلی داشته که فرق میکنه.من فقط یه کتاب میخوام بخونم ولی نمیدونم کدومو همینطور وقت دارم هدر میدم.بعد میپرسی شاید عمومیا رو خیلز بالا زده؟ چون تاثیر داره

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سجاد عزیز و بقیه ممنون که جوابمو دادین ولی از این دوتا که گفتین کدوم رو بخونم؟ چون فقط میتونم یکی بخونم نمیکشم بیشتر از این.مطمئنين خب کاملتر از بقیه کتابای لغت که معرفی میشنبعد مترادف و مثال داره؟ کتاب 504داشت ولی خب دیدم تو کنکور ازش نمیاد و فکنم برای ارشده چون نوشته

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arezu21 نمایش پست ها
      لطفو میکنی گلم ازش بپرسی واسه کنکور بخصوص برای لغت چی خونده؟ اگه آمادگی قبلی داشته که فرق میکنه.من فقط یه کتاب میخوام بخونم ولی نمیدونم کدومو همینطور وقت دارم هدر میدم.بعد میپرسی شاید عمومیا رو خیلز بالا زده؟ چون تاثیر داره
      ببین عزیزم دوستم فقط واسه رشته ریاضی خوند یعنی اصلا (حتی در مخیله اش هم نمی گنجید قبول شه) کتاب تخصصی واسه زبان نخوند...
      عربی و معارف و سایر درس های مشترک راهم بالا جواب داد....
      اما تو دوستانم بودند کسانی که همه توقع داشتیم قبول شن...
      کتاب های مختلف هم میخوندند...از بچگی کلاس زبان میرفتن... محال بود زیر 100 بشن...اما الان بهترینشان زبان چینی میخونه تو دانشگاه تهران....
      دلیل موفقیت دوستم توجهش به بقیه درس هابود...

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط arezu21 نمایش پست ها
      سجاد عزیز و بقیه ممنون که جوابمو دادین ولی از این دوتا که گفتین کدوم رو بخونم؟ چون فقط میتونم یکی بخونم نمیکشم بیشتر از این.مطمئنين خب کاملتر از بقیه کتابای لغت که معرفی میشنبعد مترادف و مثال داره؟ کتاب 504داشت ولی خب دیدم تو کنکور ازش نمیاد و فکنم برای ارشده چون نوشته
      جلد اول لغت و درک مطلبه و جلد دوم گرامر
      اگه فقط میخواید لغت کار کنید خب جلد اول رو بگیرید
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن