خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

سوالات و ابهامات من از کنکور سراسری 92 لطفا کمکم کنید...لطفا

سلام به همه مدیرا و بچه های گل ایران زمین...
      بچه ها من واقعا شرمنده هستم که این سوالات ابتدایی رو اینجا میپرسم واقعا اطلاعی ندارم ازشون و مجبور شدم که وقتتون رو بگیرم و بپرسمشون...
      اولیش این که دوستان ایا دانشگاه ازاد کنکورش برداشته شده چون من وقتی رفتم ثبت نام کردم و انتخاب رشته من حقوق رو زدم که هرچی گشتم تهران و حومه تهران نداشت؟؟؟چرا؟؟؟
      من چند تا الویت زدم که اولیش گرمسار بود که هون الویت اولم قبول شدم و با توجه به این که هنوز 4 تا از درس های پیش دانشگاهیمو پاس نکرده بودم و رفتم اونجا سوال کردم که من این شرایطم گفتن واسه ثبت نام باید حتما مدرک پیش دانشگاهی باشه که من گفتم چندتا درسم مونده و مسئول امور اموزشی گفت برو اونهارو پاس کردی ترم دیگه بیا...گفتم یعنی الان چیزی نیاز نیست که بدم که جامو اینجا نگه دارنو اینا گفت نه؟؟؟واقعا نیاز نبود چیزی؟؟؟
      یعنی این ترم اگر به حول قوه الهی این درسا رو پاس کنم میتونم برم شرکت کنم و ثبت نامم میکنن...!؟
      یه سوال دیگم اینه که با توجه به این که یکی 2 ماه دیگه کنکور سراسری هست من اگر سراسری قبول بشم شرایطم چطوری میشه؟؟؟
      نمیتونم صبر کنم تا مشخص بشه سراسری قبول شدم یا نه؟؟؟
      و در اخر هم اینکه برای کنکور رشته حقوق چه درسایی زریب بالاتری دارن؟؟؟
      من قصد شرکت در رشته حقوق رو دارم کلا با توجه به این که تازه از خواب خرگوشی بلند شدم به نظرتون تو این فرصت کم چه کارهایی انجام بدم؟
      چه درسایی رو بخونم و چطور تست هایی بزنم؟
      واقعا ممنون میشم یه راهنمایی منو بکنین چون واقعا نه دورووریام میدونستن و نه کسیو میشناختم که بتونه راهنماییم کنه...
      راستی اینم بگین کنکور تاریخ برگزاریش کی هست؟؟؟
      و باز هم منو ببخشین که تومار نوشتم...
      ابهاماتم بود...
      پیشاپیش ممنون از کمکی که میکنید...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درود

کنکور دانشگاه آزاد امسال برداشته شده و تمام داوطلبان فقط در یک آزمون سراسری شرکت میکنند.متقاضیان دانشگاه آزاد زمان توزیع کارت (3 ، 4 ،5 تیر) نسبت به علاقه مندی دانشگاه آزاد اقدام میکنند و کارت دریافت میکنند.

زمان انتخاب رشته با توجه به رتبه شما مجاز خواهید بود 4 رشته محل دانشگاه آزاد را انتخاب کنید.

با توجه به اینکه شما قبلا از ذخیره ی اسمتون در دانشگاه آزاد استفاده کردین فرصتی برای صبر بیشتر ندارید.شما باید مدارک پیش دانشگاهیتون را سریعتر تکمیل کنید و برای ثبت نام و تکمیل مدارک اقدام کنید.

اگر شما در کنکور سراسری قبول شدید این امکان رو دارید که از دانشگاه آزاد درخواست انصراف کنید و به دانشگاه پذیرش شده منتقل بشید.

آزمون سراسری 8،7،6 تیر که به ترتیب مربوط به رشته های ریاضی ، تجربی و انسانی هست برگزار خواهد شد.

untitledfffffff.jpg
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوباره...
      باز هم بسیار ممنونم از جواب های جامعی که لطف کردید دادید مدیر محترم...
      2 تا سوال دیگه؟!؟
      یکی اینکه من الان اگر این ترم یعنی تو همین خرداد مدارکم تکمیل بشه و مدرک پیش دانشگاهیمو بهم بدن و با توجه به این که الان اگر من درسم تموم شه یکی اینکه مشمول سربازی میشم؟؟؟
      و یکی دیگه هم اینکه منو تو خرداد یا تیر ثبت نام میکنن چون تابستونه میگم یا باید برم مهر ثبت نام کنم...
      دلایل یکی سربازی هست و یکی هم همین ثبت نامو کنکور سراسریم...
      و با توجه به گفته های شما بهتره الان روی زبان و ادبیات فارسی و زبان عربی و اقتصاد تمرکز کنم که بیشترین ضریب هارو داره...
      جواب اینارو بدید یکم هم در مورد اینا لطفا به من راهنمایی بدید...
      ممنون و متشکرم

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      جواب سوالتون که درباره سربازی هسش رو از این تاپیک (( http://forum.konkur.in/thread1265.html )) پیدا کنید ، چون زیاد بحث شده ، اگه پیدا نشد همون جا بپرسید

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان عزیز:من رشته تجربی هستم اگر بخوام برم رشته حقوق پیام نور باید چکار کنم ایا اصلا امکانش هست و اگر شدنی رتبم تو سراسری باید چقدر باشه؟؟؟؟؟؟؟ممنون
      اینجا دست هر کس را که میگیری برای بلند شدن اماده میشود برای سوار شدن

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درود

تنها کاری که باید بکنید شرکت در ازمون سراسری در رشته ی انسانی و کسب رتبه ی مناسب هست.

طبق ایین نامه که چندین بار بهش اشاره کردم شما میتونید بدون توجه به مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی در یکی از گروه های ازمایشی نظری شرکت کنید.
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      ویرایش توسط Ro.Architect : 06 خرداد 1392 در ساعت 12:17

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برای آگاهی از رتبه های مورد نیاز در رشته ی حقوق به فایل زیر مراجعه کنید.

http://www.kanoon.ir/Public/ShowDeta...3d%3d&aid=1142
      خداحافظ ای همنشین همیشه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط پوریا احمدی نمایش پست ها
      من الان اگر این ترم یعنی تو همین خرداد مدارکم تکمیل بشه و مدرک پیش دانشگاهیمو بهم بدن و با توجه به این که الان اگر من درسم تموم شه یکی اینکه مشمول سربازی میشم؟؟؟
      و یکی دیگه هم اینکه منو تو خرداد یا تیر ثبت نام میکنن چون تابستونه میگم یا باید برم مهر ثبت نام کنم...
      دلایل یکی سربازی هست و یکی هم همین ثبت نامو کنکور سراسریم...
      ممنون و متشکرم

درود
      سقف مجاز مرخصی دانشجویان دانشگاه آزاد:

دانشجو می‌تواند در دوره کاردانی و کارشناسی ناپیوسته یک نیمسال (یک ترم) و در دوره کارشناسی پیوسته دو نیمسال (دوترم) از مرخصی تحصیلی استفاده نماید.

حالا با توجه به اینکه شما تا کنون چند ترم مرخصی گرفته اید باید دید که فرصت مرخصی دیگه اید دارید یا نه. اگر از دو ترم مرخصی استفاده کرده باشید دیگر حق مرخصی ندارید و سریعا باید مدارک رو کامل و تحویل بدید تا ثبت نام به صورت کامل ثبت بشود در غیر این صورت قبولی شما باطل خواهد شد.

درباره ی سربازی هم از مطالب در تاپیک نظام وظیفه استفاده کنید.

راهنمایی دیگری باقی نمانده! در صورت هرگونه ابهام سوال خود را مطرح کنید تا پاسخ داده شود

موفق باشید.
      خداحافظ ای همنشین همیشه

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      من امسال واسه کنکور 92 ثبت نام کردم..حالا سوالم اینه که اگه من اصلا سر جلسه نرم و بخوام واسه کنکور 93 شرکت کنم....سر جلسه نرفتن کنکور 92 واسه سال بعد که میخوام شرکت کنم مشکل ایجاد نمیکنه؟
      در ضمن من تابستون معافیم میاد.
      مرسی.

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط اشکان نمایش پست ها
      من امسال واسه کنکور 92 ثبت نام کردم..حالا سوالم اینه که اگه من اصلا سر جلسه نرم و بخوام واسه کنکور 93 شرکت کنم....سر جلسه نرفتن کنکور 92 واسه سال بعد که میخوام شرکت کنم مشکل ایجاد نمیکنه؟
      در ضمن من تابستون معافیم میاد.
      مرسی.

مراجعه شود به
      http://forum.konkur.in/thread3992-2.html#post51911
      خداحافظ ای همنشین همیشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن