خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات

یازدمین قهرمانی رئال مادرید در جام باشگاه های اروپا : اوندسیما روی دست زیزو

رئال مادرید با پیروزی 5-3 در ضربات پنالتی مقابل اتلتیکو، بار دیگر قهرمان رقابت های چمپیونزلیگ شد.

در این دیدار دو تیم در وقت های قانونی و اضافه به تساوی 1-1 رسیدند اما در ضریات پنالتی در نهایت این رئال بود که توانست به پیروزی برسد و عنوان قهرمانی را از آن خود کند.
      رئالی ها بازی را بهتر آغاز کردند و چیزی نمانده بود که در همان دقیقه 5 به گل برسند اما واکنش خوب ‏یان اوبلاک در مقابل ضربه کاسمیرو، دروازه اتلتیکو را بسته نگه داشت.‏
      حملات رئال تا دقیقه 10 ادامه داشت اما پس از آن، بازی متعادل شد و شاگردان سیمئونه هم یکی دو ‏حرکت نصفه و نیمه انجام دادند. با این وجود، این رئال بود که در دقیقه 15 توانست به گل برسد.‏
      روی یک ضربه آزاد، توپ در محوطه جریمه به گرت بیل رسید و او هم با ضربه سر، توپ را به دهانه ‏دروازه فرستاد؛ جایی که سرخیو راموس با ضربه ای نه چندان محکم، کار را تمام کرد.

بعد از این گل روند بازی تغییر کرد و بازیکنان اتلتیکو توپ و میدان را در اختیار گرفتند و در مقابل ‏رئالی ها، آرایش دفاعی گرفتند؛ هرچند فشار اتلتیکو برای رسیدن به گل کافی نبود و رئال به راحتی می ‏توانست موقعیت های این تیم را دفع کند. به این ترتیب، نیمه اول در نهایت با همان یک گل به پایان رسید.‏
      نیمه دوم را اتلتیکو با یک تعویض آغاز کرد و یانیک فریرا کاراسکو به جای آگوستو فرناندز به زمین ‏رفت. این تغییر باعث شد تا اتلتیکو بازی را هجومی آغاز کند و تنها یک دقیقه بعد از شروع این نیمه به ‏یک ضربه پنالتی رسید.‏
      خطای په په روی فرناندو تورس، یک ضربه پنالتی نصیب اتلتیکو کرد اما ضربه گریزمان به تیر افقی ‏دروازه برخورد کرد و این موقعیت از دست رفت.‏

حملات اتلتیکو ادامه پیدا کرد و چیزی نمانده بود که ساویچ در دقیقه 55 کار را به تساوی بکشد اما ضربه ‏او به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت. کوکه و سائول موقعیت های بعدی اتلتیکو را ایجاد ‏کردند اما باز هم دروازه رئال باز نشد.‏
      بعد از سپری شدن این دقایق، رئالی ها از لاک دفاعی خارج شدند و بعد از یکی دو موقعیت نصفه و نیمه، ‏می توانستند در دقیقه 70 به گل دوم برسند اما واکنش خوب اوبلاک روی موقعیت تک به تک با بنزما، ‏دروازه اتلتیکو را نجات داد.‏ در حالی که بازیکنان اتلتیکو به دنبال راهی به سمت دروازه رئال بودند، گرت بیل بار دیگر صاحب ‏موقعیت شد اما این بار مدافعان حریف توپ را از روی خط برگشت دادند.‏
      تنها یک دقیقه بعد، اتلتیکو سرانجام به گل رسید. پاس چیپ عالی از گابی، خوان فران را در سمت چپ محوطه ‏جریمه رئال صاحب موقعیت کرد و او هم با یک پاس عالی، کاراسکو را در مقابل دروازه صاحب موقعیت ‏کرد. این ستاره بلژیکی نیز با بغل پا، کار را تمام کرد.‏

در دقایق پایانی رئالی ها تلاش زیادی کردند تا بتوانند بار دیگر پیش بیفتند اما تلاش آنها بی فایده بود و ‏در نهایت بازی به وقت های اضافه کشیده شد.‏
      وقت های اضافه را رئالی ها هجومی تر آغاز کردند و در مقابل بازیکنان اتلتیکو به دنبال رسیدن به گل ‏دوم روی ضدحملات بودند.‏ اما تلاش دو تیم بی نتیجه بود و نیمه اول وقت های اضافه بدون گل زده به پایان رسید. روند بازی در ‏نیمه دوم وقت های اضافی تغییر نکرد و رئال تیم برتر میدان بود؛ ولی باز هم در باز کردن دروازه ‏اتلتیکو توفیقی نداشتند و کار به ضربات پنالتی کشیده شد.‏

در ضربات پنالتی رئالی ها هر 5 ضربه شان را تبدیل به گل کردند اما خوان فران ضربه اش را به تیر زد تا رئال بار دیگر قهرمانی در چمپیونزلیگ را جشن بگیرد.
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

ویرایش توسط Sajjad.SK7 : 09 خرداد 1395 در ساعت 04:37

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      امام سجاد ( ع ) : چنانچه شخصی از سویی تو را بدگویی كند و سپس برگردد و از سوی دیگر پوزش طلبد ، عذرخواهی و پوزش او را پذیرا باش .

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      راموس به رونالدو و مسی رسید

سرخیو راموس با گلزنی به اتلتیکو موفق شد نامش را به عنوان یکی از بازیکنانی که در دو فینال لیگ قهرمانان گل زده اند به ثبت برساند و از این حیث با رونالدو و مسی برابری کرد.

راموس در فینال دو سال پیش در لیسبون هم موفق به گلزنی شده بود. این سومین گل فصل راموس بود و بدین ترتیب او در رئال مادرید 58 گله شد. گل راموس که در دقیقه 15 وارد دروازه اتلتیکو شد، سومین گلی بود که در فینال لیگ قهرمانان در چنین دقیقه ای به ثمر می رسید. پیش از این دی استفانو از رئال و نیل از لیورپول در دقیقه 15 فینال موفق به گلزنی شده بودند.

شب سن سیرو، شب جبران مافات cr7

کریس رونالدو با پنالتی ای که گل کرد و باعث قهرمانی رئال در اروپا شد، یک لحظه تاریخی دیگر در دوران فوتبالش رقم زد. این شاید به یادماندنی ترین پنالتی رونالدو بود؛ پنالتی ای که بغض کریس را شکست.

رونالدو در فینال مسکوی 2008 در ضیافت پنالتی ها، ضربه خود را برابر چلسی از دست داد با این حال یونایتد موفق به کسب قهرمانی شد. Cr7 سال 2012 نیز پنالتی خود را مقابل بایرن در نیمه نهایی از دست داده بود که به حذف رئال منجر شد اما با گل کردن پنالتی سرنوشت ساز امشب، رئال را به اوندسیما رساند.

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      آماری جالب که زیدان به ثبت رساند

زین الدین زیدان موفق شد رئال را برای یازدهمین بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا کند. سرمربی فرانسوی رئال که در اواسط فصل هدایت این تیم را به دست گرفت، تبدیل به هفتمین فردی شد که هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی، این جام را بالای سر می برد.زیدان در هفتمین بازی خود به عنوان سرمربی در لیگ قهرمانان اروپا، توانست قهرمانی در این مسابقات معتبر را جشن بگیرد تا اولین مربی فرانسوی شود که این عنوان را بدست می آورد. هموطن او، آرسن ونگر تجربه ۱۷۶ بازی مربیگری در لیگ قهرمانان اروپا را در کارنامه اش دارد ولی حتی یک بار هم موفق به کسب جام نشده است.

کریستیانو رونالدو آقای گل این فصل لیگ قهرمانان اروپا لقب گرفت

کریستیانو رونالدو اگرچه در بازی فینال نتوانست در وقت های معمول و اضافی، گلزنی کند تا یک رکورد به نام خود ثبت کند، اما با گل کردن پنالتی آخر رئال، باعث شد این تیم جشن قهرمانی یازدهم را بگیرد. رونالدو هم برای سومین بار فاتح لیگ قهرمانان اروپا شد.رونالدو در این فصل با زدن ۱۶ گل، آقای گل لیگ قهرمانان اروپا هم لقب گرفت. او هفت گل بیشتر از نفر دوم به ثمر رساند و با اقتدار این عنوان را از آن خود کرد.

ویرایش توسط Sajjad.SK7 : 09 خرداد 1395 در ساعت 05:01

5. Top | #5
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

اولا تبریک به طرفداران دو آتیشه رئال

ثانیا گل راموس آسفالت بود

ثالثا هم ای کاش اتلتیکو بازی رو میبرد و یک قهرمانی کسب میکرد ، حقش حداقل یه قهرمانی بوده تا حالا
      ویرایش توسط saj8jad : 09 خرداد 1395 در ساعت 06:33 دلیل: :))

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درسته طرفدار بارسام ولی نمیدونم چرا حاااااال کردم دیدم برد رئال

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      دیشب برد حق اتلتیکو بود

واقعا نمیدونم چرا گریزمان بصورت خیلی بچه گانه و ایرانی وار ! توپ رو انقد محکم کوبید تو تیر دروازه !

نیمه دوم جز چنتا موقعیت رئال کامل تو قوطی بود

گل راموس هم که شانسکی و البته آفساید بود

هرچند زیدان رو دوس دارم ولی هنوز راه طولانی در پیش داره

تبریک به هوادارن رئال

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      دوستان مثل اینکه از بازی دیشب فقط نیه دوم رو یادشونه
      نیمه اول و دو تا وقت اضافه کاملا دست رئال بود پس حقش بود که ببره
      در رابطه با گل راموس درسته که آفساید بود ولی از کجا معلوم اگه آفساید میگرفتن با توجه به اینکه رئال سراپا حمله بود و داشت اتلتیکو رو له میکرد دیگه گل نمیزد ؟؟
      بعدشا اینکه بارساییا از داوری ایراد بگیرن بیشتر مثل شوخی میمونه تا چیز دیگه ای

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      بردیم نووووووووووووووش جونمون گریه نداره که اتلتیکومیخواست خوب بازی کنه ببره مگه نه دوستان؟!!!!!

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad.SK7 نمایش پست ها
      دوستان مثل اینکه از بازی دیشب فقط نیه دوم رو یادشونه
      نیمه اول و دو تا وقت اضافه کاملا دست رئال بود پس حقش بود که ببره
      در رابطه با گل راموس درسته که آفساید بود ولی از کجا معلوم اگه آفساید میگرفتن با توجه به اینکه رئال سراپا حمله بود و داشت اتلتیکو رو له میکرد دیگه گل نمیزد ؟؟
      بعدشا اینکه بارساییا از داوری ایراد بگیرن بیشتر مثل شوخی میمونه تا چیز دیگه ای
      من وقت اضافه رو ندیدم و نظری هم درموردش ندادم
      شما هم بیا تعصب رو بذار کنار و واقعا درمورد حقیقتی که هست نظر بده
      نیمه اول رو قبول دارم بازی دست رئال بود ولی نیمه دوم هر لحظه احتمال میداد که گل بخوره. تازه همون نیمه اولم حدودا از دقیقه 35 به بعد اتلتیکو مدیریت بازی رو بدست گرفت
      رئال گل میزد ؟! این خنده دار ترین حرفه
      رئال شخصیت قهرمانی نداشت هرچند که قهرمان شد با اینکه طرفدار دو اتیشه بارسام ولی امسال بارسا هم شخصیت قهرمانی نداشت - بایرن و ... هم نداشتن و امسال جام باید مال اتلتیکو میشد
      سیموئنه کجا و زیدان کحا

یه ضرب المثلی هست میگه
      خشــت ســازان در بیـــابان، عشقبــازان در خیابان
      هــردو میــمالــــند امــــا این کــــجا و آن کـــجا

حکایت مقایسه زیدان با سیموئنه هست

سمت چپ رونالدو رو به F داده بودن

بازم میگم من هرچی نظر میدم درمورد 90 دقیقه اس و کاری به وقت اضافه ندارم

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      من وقت اضافه رو ندیدم و نظری هم درموردش ندادم
      شما هم بیا تعصب رو بذار کنار و واقعا درمورد حقیقتی که هست نظر بده
      نیمه اول رو قبول دارم بازی دست رئال بود ولی نیمه دوم هر لحظه احتمال میداد که گل بخوره. تازه همون نیمه اولم حدودا از دقیقه 35 به بعد اتلتیکو مدیریت بازی رو بدست گرفت
      رئال گل میزد ؟! این خنده دار ترین حرفه
      رئال شخصیت قهرمانی نداشت هرچند که قهرمان شد با اینکه طرفدار دو اتیشه بارسام ولی امسال بارسا هم شخصیت قهرمانی نداشت - بایرن و ... هم نداشتن و امسال جام باید مال اتلتیکو میشد
      سیموئنه کجا و زیدان کحا

یه ضرب المثلی هست میگه
      خشــت ســازان در بیـــابان، عشقبــازان در خیابان
      هــردو میــمالــــند امــــا این کــــجا و آن کـــجا

حکایت مقایسه زیدان با سیموئنه هست

سمت چپ رونالدو رو به F داده بودن

بازم میگم من هرچی نظر میدم درمورد 90 دقیقه اس و کاری به وقت اضافه ندارم
      این که رئال گل میزد خنده دار ترین حرفه ؟
      بازی دست رئال بود چند تا موقعیت خوب داشت چرا گل نمیزد ؟
      این که
      رئال شخصیت قهرمانی نداشت خنده دارترین حرفه

فکر میکنم خیلی طبیعیه وقتی اتلتیکو گل خورد اومدن حمله کردن و رئال مجبور شد بیشتر دفاع کنه

رونالدو با مصدومیت و با این که آماده نبود ولی اومد بازی کرد .. اگه دقت کنی رونالدو از اواسط نیمه دوم بازم درد پاش شروع شد ولی موند تو زمین ... همین برای تماشگرا کافیه .. هم برای رئال وزنه روحی بود هم از اول تا آخر بازی دو تا بازیکن اتلتیکو کامل گرفته بودنش

در رابطه با زیدان : گواردیولام قبل مربگیری بارسا هیچ تجربه ای نداشت ولی عالی کار کرد و موفق شد
      زیدان تیم داغون بنیتز و گرفت و تو لالیگا با یک اختلاف نایب قهرمان شد و تیمش قهرمان چمپیونز لیگ شد کاری که سیمئونه تو این چند سال با وجود دو تا فینال رفتن نتونست انجام بده رو توی چند ماه انجام داد

جالب تر از همه اینه که قبل بازی اتلتیکو و بارسا همه طرفدارای بارسا میگفتن اتلتیکو ضد فوتیبالی بازی میکنه و فوتبال رو نابود کرده و لیاقت هیچ جامی نداره بعد بازی بارسا بازم همین حرف بعد بازی بایرنم بازم همین حرف ولی بعد که معلوم شد رئال اتلتیکو فینال باید بازی کنن یدفعه طرفدارای بارسا شدن طرفدار اتلتیکو و گفتن شایسته ترین تیمه و خیلی قوتبال زیبایی بازی میکنه و حقشه که قهرمان شه ... البته هیچ کسم نفهمید که این حرفا برای اینه که نمیخواستن رئال قهرمان شه و نه چیز دیگه ای
      انقدری که طرفدارای بارسا از قهرمانی رئال ناراحت شدن طرفدارای اتلتیکو از باخت و نایب قهرمانی ناراحت نشدن
      به هر حال خسته نباشید

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سرورتون قهرمان شد.....
      امشبم دومیش ایشالا
      فرق من با اونا اینه که ،وقتی سخت میشه من ادامه میدم

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sajjad.SK7 نمایش پست ها
      این که رئال گل میزد خنده دار ترین حرفه ؟
      بازی دست رئال بود چند تا موقعیت خوب داشت چرا گل نمیزد ؟
      یعنی تو قبول نداری نیمه دوم از همون ثانیه اولش رئال تو قوطی بود ؟ من کاری به تک موقعیت ها ندارم. دارم غالب بازی نیمه دوم رو میگم که بی شک اتلتیکو بود. خالا درسته این وسط تک و توکی هم موقعیت نصیب رئال میشد.
      این که
      رئال شخصیت قهرمانی نداشت خنده دارترین حرفه

فکر میکنم خیلی طبیعیه وقتی اتلتیکو گل خورد اومدن حمله کردن و رئال مجبور شد بیشتر دفاع کنه
      میدونی چرا میگم شخصیت قهرمانی نداشت ؟ چون اتلتیکو حتی با ضدفوتبالش مقتدرانه تا فینال اومد بالا. من و شما این پشت نشستیم همش میگیم ضدفوتبال ضدفوتبال. ولی اینو درنظر نمیگیرم همین دفاعی کار کردن و جنگیدن اونم درمقابل غولهایی مثه بایرن و بارسا چقدر سخته ( درحق بارسا و بایرن اجحاف میشد اگه اسم رئال رو هم میاوردم )
      رونالدو با مصدومیت و با این که آماده نبود ولی اومد بازی کرد .. اگه دقت کنی رونالدو از اواسط نیمه دوم بازم درد پاش شروع شد ولی موند تو زمین ... همین برای تماشگرا کافیه .. هم برای رئال وزنه روحی بود هم از اول تا آخر بازی دو تا بازیکن اتلتیکو کامل گرفته بودنش
      مصدومیت رونالدو چیز خیلی خاصی نبود که حالا طرفدارای رئال بهونش کردن. حتی خود رونالدو هم گفته بود قطعا به بازی میرسم و مشکل خاصی ندارم. انصافا خوانفران اجازه کوچیکترین کاری به رونالدو نداد.
      در رابطه با زیدان : گواردیولام قبل مربگیری بارسا هیچ تجربه ای نداشت ولی عالی کار کرد و موفق شد
      زیدان تیم داغون بنیتز و گرفت و تو لالیگا با یک اختلاف نایب قهرمان شد و تیمش قهرمان چمپیونز لیگ شد کاری که سیمئونه تو این چند سال با وجود دو تا فینال رفتن نتونست انجام بده رو توی چند ماه انجام داد
      من زیدان رو واقعا دوس دارم. حتی تو همون پست اولمم این نکته رو گفتم. اما زیدان هنوز جاافتاده نشده. من نمیخوام درمورد رئالی نظر بدم که تیم محبوبم نیست ولی حداقل چیزی که من از بازی دیشب برداشت کردم اینه که فاصله گواردیولا و زیدان خیلی زیاده. نیمه دوم از قدیم و ندیم گفتن نیمه مربیهاست. دیگه من درمورد نیمه دوم بازی دیشب ترجیح میدم سکوت کنم تا اونایی که بازیو دیدن بیان نظر بدن

جالب تر از همه اینه که قبل بازی اتلتیکو و بارسا همه طرفدارای بارسا میگفتن اتلتیکو ضد فوتیبالی بازی میکنه و فوتبال رو نابود کرده و لیاقت هیچ جامی نداره بعد بازی بارسا بازم همین حرف بعد بازی بایرنم بازم همین حرف ولی بعد که معلوم شد رئال اتلتیکو فینال باید بازی کنن یدفعه طرفدارای بارسا شدن طرفدار اتلتیکو و گفتن شایسته ترین تیمه و خیلی قوتبال زیبایی بازی میکنه و حقشه که قهرمان شه ... البته هیچ کسم نفهمید که این حرفا برای اینه که نمیخواستن رئال قهرمان شه و نه چیز دیگه ای
      ضدفوتبال اتلتیکو تو بازیای قبل از فینال برا همه واضح و اشکار بود. من جایی گفتم طرفدار اتلتیکو شدم ؟ کل حرف من اینه دیشب اتلتیکو شایسته قهرمانی بود. هرچند که از طرفی هم دوست نداشتم ضدفوتبال قهرمان سی ال بشه ولی بازی دیشبش واقعا نظرم رو درمورد سیموئنه و تیم اتلتیکو عوض کرد.
      انقدری که طرفدارای بارسا از قهرمانی رئال ناراحت شدن طرفدارای اتلتیکو از باخت و نایب قهرمانی ناراحت نشدن
      داداش
      ما بارسایی ها ؛
      به لاستیک چپمونه این قهرمانی ها

این کل کل های بیخود رو هرسال شما رئالی ها راه میندازین. چون تو زمین در مقابل بارسا عددی نیستین سعی میکنین تو کل کل کردن خودتون رو تخلیه روانی کنید
      به هر حال خسته نباشید
      والا ما همون اول هم خیلی محترمانه به کل رئالیها این قهرمانی رو تبریک گفتیم
      ولی ظاهرا خودتون سرتون درد میکنه
      درنهایت من ترجیح میدم دیگه با شما بحث نکنم چون فایده ای نداره
      مجددا تبریک به همه رئالیها بابت اوندسیما 2016

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط -AMIN- نمایش پست ها
      مجددا تبریک به همه رئالیها بابت اوندسیما 2016
      من میگم نیمه اول رئال میتونست بازم گل بزنه شما کل 120 دقیقه رو ول کردی فقط میگی نیمه دوم
      رئال در مقابل بارسا تو زمین عددی نیست ؟
      بیخیال
      همون منم ترجیح میدم با آدمای بی منطقی مثل شما بحث نکنم
      موفق باشید

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Dangh نمایش پست ها
      سرورتون قهرمان شد.....
      امشبم دومیش ایشالا
      انشالله

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن