خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات

نظام هستی از رو عدالته

سلام
      راستش من الان ناامید ناامیدم من عاشق درس فیزیکم همیشه نمره های خوبی تو این درس گرفتم در طول سال تلاش کردم کلی واسش تو یکی دوتا از امتحانام با اینکه درس نخوندم اما نمرم عالی شداما خراب کردم نهایی فیزیکمو خراب کردم با اینکه واسه 20 خونده بودم یه شب تا صب کامل بیدار موندم ولی نمیدونم چرا اینجوری شد واقعا بده حالم مگه من از خدا چی می خواستم جز اینکه نهاییامو خوب بدم نتیجه ای که میگیرم واسه تلاشم کمه

بعدشم خدا میگه نظام هستی از رو عدالته این واقعا عدالته دیه چقد باید تلاش کنم که نتیجه دلخواهمو بگیرم

امروز تو ورقه ی سوالام چند خط جواب نوشتم خب فیزیکه نیاز به چک نویس داره بازرس منو دید دعوا کرد مدیرمون سوالامو گرفت رفت 5 دیقه بعد اومد بهم گفت فقط بلدی آبروی مدرسه رو ببری من واقعا نمیدونم چی بگم تو مدرسمون خیلی اتفاقای ناجور و آبرو بر افتاده که چشاشو رو همه اون دخترا می بنده اون وخ من شدم آبرو بر مدرسه ..

آقا منکه میدونم هیچ کسی حتی نمی خونه این تاپیک رو فقط واسه دل خودم زدم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من خوندم
      گاهی اوقات دنیا با ادم تا نمی کنه
      شما به دل نگیر
      حالا پایین 18 که نمیشی! میشی؟

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      منم فیزیک 18.25 شدم الان یه حس ناامیدی کلی به کنکور و درس دارم برای 20 رفتم دو تا اشتباه **** کردم

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آلبالو نمایش پست ها
      سلام راستش من الان ناامید ناامیدم من عاشق درس فیزیکم همیشه نمره های خوبی تو این درس گرفتم در طول سال تلاش کردم کلی واسش تو یکی دوتا از امتحانام با اینکه درس نخوندم اما نمرم عالی شداما خراب کردم نهایی فیزیکمو خراب کردم با اینکه واسه 20 خونده بودم یه شب تا صب کامل بیدار موندم ولی نمیدونم چرا اینجوری شد واقعا بده حالم مگه من از خدا چی می خواستم جز اینکه نهاییامو خوب بدم نتیجه ای که میگیرم واسه تلاشم کمهبعدشم خدا میگه نظام هستی از رو عدالته این واقعا عدالته دیه چقد باید تلاش کنم که نتیجه دلخواهمو بگیرم امروز تو ورقه ی سوالام چند خط جواب نوشتم خب فیزیکه نیاز به چک نویس داره بازرس منو دید دعوا کرد مدیرمون سوالامو گرفت رفت 5 دیقه بعد اومد بهم گفت فقط بلدی آبروی مدرسه رو ببری من واقعا نمیدونم چی بگم تو مدرسمون خیلی اتفاقای ناجور و آبرو بر افتاده که چشاشو رو همه اون دخترا می بنده اون وخ من شدم آبرو بر مدرسه .. آقا منکه میدونم هیچ کسی حتی نمی خونه این تاپیک رو فقط واسه دل خودم زدم
      ازش درس بگیر تا بزرگ بشی.ببین اشتباه کارت کجا بوده یه درس که من گرفتم اینه نه نظام خلقت نه خود خلقت چیزی به اسم عدالت نداره نه توکل میکنم نه دعا. خودم روی پای خودمم، خطا و اشتباهم رو میپذیرم و بیشتر از هرکسی از موفقیتم لذت میبرم
      مطمئن باش الان نامیدم بشی هیچ اتفاقی نمیافته جز اینکه همین دنیا بیشتر به زمین بکوبتت.پس بلندشو
      راستی من همشو خوندم!
      ویرایش توسط Navid70 : 09 خرداد 1395 در ساعت 05:02

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به تعریف شما از عدالت و سعادت برمیگردد ولی عدالت با آن تعریفی که شما برای خودتان ساخته اید وجود ندارد.
      اگر دنیا بر عدالت بود که امید کوکبی را در بند نمی کردند
      اگر دنیا بر عدالت بود که امیر کبیر را نمی کشتند
      اگر دنیا بر عدالت بود که سقراط را محکوم به مرگ نمی کردند
      اگر دنیا بر عدالت بود که دروغگویان به مردم اینچنان ثروتمند نمی شدند، و دانشمندان آنچنان فقیر !
      اگر دنیا بر عدالت بود که ... !

همیشه تلاش خودتان را بکنید البته برای رسیدن به حقتان باید بجنگید و زیر بار ناحقی نروید، نباید چیزی را به کائنات بسپارید مثلا باید به آن بازرس اجازه نمی دادید شما را بلند کند یا از قبل پیشگیری می کردید یعنی این کار را نمی کردید تا اینطوری نمی شد.
      پ ن: امتحان های نهایی امسال سخت شده، احتمال این هم وجود دارد که تمام بچه ها خراب کرده باشند.
      دو چیز است که نمی میرد: دوستی، مرگ
      ویرایش توسط golbargsima : 09 خرداد 1395 در ساعت 06:19

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام
      راستش من الان ناامید ناامیدم من عاشق درس فیزیکم همیشه نمره های خوبی تو این درس گرفتم در طول سال تلاش کردم کلی واسش تو یکی دوتا از امتحانام با اینکه درس نخوندم اما نمرم عالی شداما خراب کردم نهایی فیزیکمو خراب کردم با اینکه واسه 20 خونده بودم یه شب تا صب کامل بیدار موندم ولی نمیدونم چرا اینجوری شد واقعا بده حالم مگه من از خدا چی می خواستم جز اینکه نهاییامو خوب بدم نتیجه ای که میگیرم واسه تلاشم کمه

بعدشم خدا میگه نظام هستی از رو عدالته این واقعا عدالته دیه چقد باید تلاش کنم که نتیجه دلخواهمو بگیرم

امروز تو ورقه ی سوالام چند خط جواب نوشتم خب فیزیکه نیاز به چک نویس داره بازرس منو دید دعوا کرد مدیرمون سوالامو گرفت رفت 5 دیقه بعد اومد بهم گفت فقط بلدی آبروی مدرسه رو ببری من واقعا نمیدونم چی بگم تو مدرسمون خیلی اتفاقای ناجور و آبرو بر افتاده که چشاشو رو همه اون دخترا می بنده اون وخ من شدم آبرو بر مدرسه ..

نمیدونم واسه شما چطوره ولی تو حوزه ما از همون روز اول گفتن واسه امتحانایی که چک نویس لازمه از برگ سوال استفاده کنید ، حتی بازرس هم اومده !!!و حتی با اینکه خیلیا میگفتن تو حوزه گیر میدن که جواب ها رو بنویسی رو برگه که بعدا چک کنی من کامل رو برگه سوال جواب مینویسم که تو خونه چک کنم

دوما عدالت قرار نیست نظام طبیعی بدن رو از بین ببره که شما یه شب تا صبح بیدار موندی عادت داشتی به این کار؟ شایدن بدن شما به اون تایم خاص استراحت و خواب عادت داشته و وقتی نخوابیدین راندمان بدنتون اومده پایین .
      منم مث شما ریاضی فیزیکم و فیزیک رو هم دوست دارم ، ترمو رو پنج شنبه تموم کردم و بقیه فصلا رو همه رو جمعه گذاشتم ، آخرشم جمعه نتونستم فصل دوم رو تموم کنم و شب کمتر خوابیدم و صبح به هر زحمتی بود فصل دو رو جمع کردم ، خب خدارو شکر 19.75 میشم اونم سر اون صحیح غلط ها یه موردش ولی تو ساعتی که بدنم عادت داشت خواب باشم خوابیده بودم با این که اصا حساس نیستم اگه بخوام نخوابم بدون قهوه و این جور چیزا راحت تا صبح بیدار میمونم .
      سوما حالت شما که خوبه ، داشتیم کسایی رو که در کل ترم میخوندن فیزیک رو ولی دیروز نتونستن خوب نمره بگیرن .

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام

حتما تلاشت یه جایی نتیجه میده ...شاید همین خراب کردنه به نفعت باشه ...

مگه نوشتن جواب تو برگه سوالات جرمه ؟؟؟؟
      من همیشه مینوشتم تا تو خونه جوابارو چک کنم ....

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط golbargsima نمایش پست ها
      به تعریف شما از عدالت و سعادت برمیگردد ولی عدالت با آن تعریفی که شما برای خودتان ساخته اید وجود ندارد.
      اگر دنیا بر عدالت بود که امید کوکبی را در بند نمی کردند
      اگر دنیا بر عدالت بود که امیر کبیر را نمی کشتند
      اگر دنیا بر عدالت بود که سقراط را محکوم به مرگ نمی کردند
      اگر دنیا بر عدالت بود که دروغگویان به مردم اینچنان ثروتمند نمی شدند، و دانشمندان آنچنان فقیر !
      اگر دنیا بر عدالت بود که ... !

همیشه تلاش خودتان را بکنید البته برای رسیدن به حقتان باید بجنگید و زیر بار ناحقی نروید، نباید چیزی را به کائنات بسپارید مثلا باید به آن بازرس اجازه نمی دادید شما را بلند کند یا از قبل پیشگیری می کردید یعنی این کار را نمی کردید تا اینطوری نمی شد.
      پ ن: امتحان های نهایی امسال سخت شده، احتمال این هم وجود دارد که تمام بچه ها خراب کرده باشند.
      ی سوال دنیا را کی میسازه؟؟؟؟؟؟
      عدالت چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      بله...جرمه...چ
      چون ی راه واسه تقلبه....
      عزیزم...راه های متفاوتی برای تعبیر این اتفاق داری....
      چ بسا چیز هایی که می اندیشید به نفعتان است به ضررتان تمام میشود
      و
      چ بسا چیز هایی که فکر میکنید به ضررتان است به نفعتان است....
      اگ مطمئنی که همه ی تلاشت را کردی...پس چرا ناامیدی؟؟؟؟؟؟؟
      وظیفه ی انسان تلاش....بجای ناامیدی و داغون بودن...برو ببین کجای کار اشتباه کردی....
      اشتباهت را از بین ببر و نقطه ضعفت را تبدیل به قوت کن....راه موفقیت فقط همینه...
      آدم های زیادی تو دنیا هستن که بخاطر مسائل کوچیک و بزرگ ناامید میشن و داغون و...
      اگ میخوای موفق بشی باید متفاوت از اونا عمل کنی...
      دنیا به آخر نرسیده....تلاش کن....
      وگرنه همه بلدن که حال بد داشته باشن.....
      تفکرت را عوض کن...و برای دفعه بعد بیشتر تلاش کن...

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نسبت به پازسال سخت تر بوده؟
      زیاد فزقی نداشته بود من که دیدم البته شرایط جلسه هم هست

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      سلام

سلام عزیز دل
      ببین میدونم زحمت کشیدی میدونم سخته اما مشکلی بزرگی نیست عزیز
      تو میتونی دوباره تا3با امتحان بدی -تازه تک ماده و صد تا راه دیگه هست
      غصه نخور --این نیز بگذر--اگه بوای زیاد حساس شی فقط خودتو اذیت میکنی
      درسته سخته -اما این میشه تجربه-ایشالله بعدی عزیز

درباره عدلم حرف نمیزنم-تو هم سعی کن زیاد رو این مسئله حساس نشی
      خلاف قوانین.

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      من یه شب تا صب بیدار بمونم بعدش بگن بیا فیلم نگاه کنم مخم نمیکشه چه برسه به امتحان،این ربطی به عدالت نداره

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام

کی گفته نمیشه تو سوالات یادداشت کرد
      من کل جوابارو اول تو برگه سوالات مینویسم
      پارسالم که سوم بودم همینطور اون سال میگفتن جوابارو بنویسید ترجیحا پشت ورقه که سفیده و بعد سیاهش کنید
      امسالم که کلا رو سوالات می نویسم سیاهشم نمیکنم تازه نقاشیم وقت بشه می کشم البته امسال ورقه هارو جمع می کنن که تنها حوزه ما اینجوریه
      کلا بازرسه خیلی ******* بوده که از رو بیکاری ورقه هارو نگا میکرده تازه گیرم داده چشمشون کور دوتا چرک نویس درست حسابی بدن یا هم حرف زیادی نزنن
      خدای جای حقه مطمئن باشید حقتون خورده نمیشه در ضمن نظام کل هستی بر پایه حقه یعنی اون دنیام هست همه که این دنیا سزای کارشونو نمی بینن
      کلا اینکه نباید رو برگه سوالات چیزی بنویسید حرف مفته

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من تو متن هم گفتم که واقعا در طول سال به خاطر علاقم به این درس خیلی تلاش کردم

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      من تو متن هم گفتم که واقعا در طول سال به خاطر علاقم به این درس خیلی تلاش کردم
      خواهر من نیگا به حرفایی که برات زدم خوب توجه کن و برو خودت رو از نظر روحی تقویت کن .... دنبال عدالت هم نباش!
      باور کن میفهمم چی میگی و اینکه یه زمانی معلما خیلی نفهم میشن و بدون اینکه بفهمن چه اسیبی میزنن به بچه همینطور یه چیزی میپرونن
      گلا تموم میشه این لعنتی ... شما بازم تلاشتو بکن
      موفقیت هیچ رازی نداره
      از تو شروع می شه
      دوست خوب من ، زمانی که تصمیم می گیری شرایطت رو تغییر بدی، شاید به خیلی چیزا فکر کنی..
      به راهکارها
      به مشکلات
      و...
      اما یه قانون بیشتر وجود نداره:
      "موفقیت به سن ، وضعیت فعلیت ، وضعیت گذشته" تو ارتباطی نداره...
      موفقیت شجاعت و شهامت میخواد...
      خواستن و خواستن و خواستن میخواد...
      موفقیت، در یک کلام، تو رو میخواد...
      اینکه وقتی هزار نفر بهت میگن نمیتونی ، فقط یک جمله بهشون بگی:
      "بشین و تماشا کن!"
      رویای خودت رو محکم نگه دار و براش تلاش کن

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن