خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria98 نمایش پست ها
      خواهر من نیگا به حرفایی که برات زدم خوب توجه کن و برو خودت رو از نظر روحی تقویت کن .... دنبال عدالت هم نباش!
      باور کن میفهمم چی میگی و اینکه یه زمانی معلما خیلی نفهم میشن و بدون اینکه بفهمن چه اسیبی میزنن به بچه همینطور یه چیزی میپرونن
      گلا تموم میشه این لعنتی ... شما بازم تلاشتو بکن
      خوندم واقعا ممنونم

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط raha.. نمایش پست ها
      ی سوال دنیا را کی میسازه؟؟؟؟؟؟
      عدالت چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      اینجا جای بحث فلسفی نیست(این تاپیک )؛
      این آغازکننده گرامی هم امیدوارم امتحان بعدی با تلاش، بدون استرس و شب بیداری به سر جلسه بروند، به امید آنکه نمره دلخواهشان را بگیرند.
      دو چیز است که نمی میرد: دوستی، مرگ

3. Top | #18
      در انتظار تایید ایمیل

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سلام.دقیقا مث من

4. Top | #19
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      هركس كه گفته اين دنيا عدالت وجود داره عقلش كمه خيلي هم كمه

5. Top | #20
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط golbargsima نمایش پست ها
      اینجا جای بحث فلسفی نیست(این تاپیک )؛
      این آغازکننده گرامی هم امیدوارم امتحان بعدی با تلاش، بدون استرس و شب بیداری به سر جلسه بروند، به امید آنکه نمره دلخواهشان را بگیرند.
      ممنون

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط آلبالو نمایش پست ها
      سلام
      راستش من الان ناامید ناامیدم من عاشق درس فیزیکم همیشه نمره های خوبی تو این درس گرفتم در طول سال تلاش کردم کلی واسش تو یکی دوتا از امتحانام با اینکه درس نخوندم اما نمرم عالی شداما خراب کردم نهایی فیزیکمو خراب کردم با اینکه واسه 20 خونده بودم یه شب تا صب کامل بیدار موندم ولی نمیدونم چرا اینجوری شد واقعا بده حالم مگه من از خدا چی می خواستم جز اینکه نهاییامو خوب بدم نتیجه ای که میگیرم واسه تلاشم کمه

بعدشم خدا میگه نظام هستی از رو عدالته این واقعا عدالته دیه چقد باید تلاش کنم که نتیجه دلخواهمو بگیرم

امروز تو ورقه ی سوالام چند خط جواب نوشتم خب فیزیکه نیاز به چک نویس داره بازرس منو دید دعوا کرد مدیرمون سوالامو گرفت رفت 5 دیقه بعد اومد بهم گفت فقط بلدی آبروی مدرسه رو ببری من واقعا نمیدونم چی بگم تو مدرسمون خیلی اتفاقای ناجور و آبرو بر افتاده که چشاشو رو همه اون دخترا می بنده اون وخ من شدم آبرو بر مدرسه ..

آقا منکه میدونم هیچ کسی حتی نمی خونه این تاپیک رو فقط واسه دل خودم زدم
      سلام من اومدم فقط نظر خودمو بگم عدش برم امیدوارم خوب منظورمو برسونم.

من فکر میکنم خدا هیچ وقت بد بنده اش رو نخواسته و نمیخواد , واسه همین گاهی اوقات یه تلنگرایی به بنده هاش میزنه تا حواسشو نو خوب جمع کنن.من خودم تابستون تراز کانونم رو 6000 بود.امسال هرچی هم خودکشی کردم بیشتر از 5000 هزار نیومد.بله میتونم بگم خدایا مگه نمی بینی چقدر تست میزنم ,از تفریحم میزنم ,زندگی ام جهنم کردم اونوقت اینطوری شده ترازم؟من که خودم واقعا خیلی به مذهب اعتماد داشتم دیگه از دین داشتم زده میشدم.بعدا که یه review رو کارام انجام دادم دیدم بعله! کتاب تستی که من کار میکردم آبی قلم چی بوده که چون تستای قدیمی اش زیاد بوده من نمیتونستم به تستای جدید راحت پاسخ بدم. الان این یه تجربه شد واسه من که دیگه تابستون تکرارش نکنم. شما الان 2 بار فرصت امتحان دادن دارین در حالی که اگه تو کنکور این اتفاق میافتاد فرصت دوباره نداشتین.مثلا میتونین نتیجه بگیرین که در این امتحانات مراقب همیشه عقده ای هست مگه خلافش ثابت بشه! دیگه جانب احتیاط رو نگه میدارید و سر کنکور هم روانی ترین مراقب باز نمیتونه ازتون اشکال بگیره.امیدوارم حرفام مفید بوده باشه
      DON'T LEARN TO HACK-------------HACK TO LEARN

7. Top | #22
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      به نظر من زیاد خودتو درگیر نکن این چیزا ممکنه برای هر کسی پیش بياد

Sent from my HTC One using Tapatalk

8. Top | #23
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما اصلا تعریف درستی از عدالت برای خودت نداری...
      اگه بخوای اینجوری پیش بری کم کم از خدا هم طلبکار میشی چون فک میکنی به حقت نرسیدی!

هر تلاشی قرار نیست نتیجه بده...خیلیا هستن برای کنکور روزی 10ساعت از اول سال میخونن و رتبشون زیر10هزار هم نمیشه...
      خیلیا هستن واسه امتحان نهایی از یک ماه قبل کار میکنن و15هم نمیشن...

خودتون میگین چند تا درس رو با اینکه نخوندین نمرتون عالی شد...
      عدالت اونجا چی میگفت!؟اونجا هم شما میگفتی این عدالت نیست که منی که درست نخوندم نمره عالی بگیرم!؟

این یه امتحانه...یه رقابته...یه نفر توش موفق میشه و یه نفر نمیشه...این دلیلی بر بی عدالتی و یا عدم موفقیت شما نیست...

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      گر کار فلک به عدل سنجیده بدی / احوال فلک جمله پسندیده بدی
      ور عدل بدی به کار ها در گردون / کی خاطر اهل فضل رنجیده بدی (خیام)

پ.ن : من 3 رو 2 دیدم 0.75 پرید ولی کلاً 1ساعت ناراحت بودم
      ویرایش توسط NoBogh : 09 خرداد 1395 در ساعت 22:53

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من هم پارسال حس شما رو داشتم فکر میکردم امتحان نهایی ها رو عالی میدم چون بیشتر سوالای امتحان نهایی حل میکردم رو بلد بودم اونایی هم که بلد نبودم یادشون میگرفتم ولی نتایج که اومد جا خوردم ولی الآن از اون همه ناراحتی که داشتم پشیمونم چون اولا تاثیر مثبت شد و اصلا ارزش ناراحت شدن رو نداشت ثانیا افراد زیادی رو با کارنامه کنکورشون پیدا کردم که با معدلی کمتر از من رتبه های خیلی خوبی آوردن حتی 2 رقمی منطقه 3
      پس ناامید نباشین و سعی کنین بقیه امتحانا رو خوب بدین.

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      هر کی بهم میگه زندگی خوبه و عدالت هست
      میزنم رو شونه ش میگم : تو هم بزرگ میشی !
      ولی بجنگ ... همیشه میشه موفق شد !
      ^______________________^

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام
      راستش من الان ناامید ناامیدم من عاشق درس فیزیکم همیشه نمره های خوبی تو این درس گرفتم در طول سال تلاش کردم کلی واسش تو یکی دوتا از امتحانام با اینکه درس نخوندم اما نمرم عالی شداما خراب کردم نهایی فیزیکمو خراب کردم با اینکه واسه 20 خونده بودم یه شب تا صب کامل بیدار موندم ولی نمیدونم چرا اینجوری شد واقعا بده حالم مگه من از خدا چی می خواستم جز اینکه نهاییامو خوب بدم نتیجه ای که میگیرم واسه تلاشم کمه

بعدشم خدا میگه نظام هستی از رو عدالته این واقعا عدالته دیه چقد باید تلاش کنم که نتیجه دلخواهمو بگیرم

امروز تو ورقه ی سوالام چند خط جواب نوشتم خب فیزیکه نیاز به چک نویس داره بازرس منو دید دعوا کرد مدیرمون سوالامو گرفت رفت 5 دیقه بعد اومد بهم گفت فقط بلدی آبروی مدرسه رو ببری من واقعا نمیدونم چی بگم تو مدرسمون خیلی اتفاقای ناجور و آبرو بر افتاده که چشاشو رو همه اون دخترا می بنده اون وخ من شدم آبرو بر مدرسه ..

ان شا الله که نمره خوب بگیرید
      بهتره بجای ناراحت بودن امیدوار و عصبانی باشید چون عصبانیت انرژی میده و امید جهت
      به بیان فیزیکی انرژیت در صورت امید مثبت میشه و این یعنی نیروی کار شما در جهت حرکت به سوی موفقیت خواهد بود!!!
      با امتحانات بعدی کاملا جبران میشه

اما درمورد عدالت:
      بنظر من خدا جهان رو بر اصل علت و معلولی افریده که اکثرا برقرارن مگه درموارد خاص
      و علت این اتفاق بد فقط وابسته به تلاش شما نبوده چون اون مراقب نفهم که واسه امتحانی مثل فیزیک چک نویس در نظر نگرفته هم عاملی بوده واسه این اتفاق بد

کلا بهتره نگیم خدایا ببین من خیلی تلاش کردم ولی موفقم نکردی
      بجاش بهتره بگیم که:
      خدایا دیدی چی شد این همه زحمت کشیدم ولی نتیجش اونی که حقم بود نشد

کلا به خدا شکایت نکنیم اما شکایت رو پیش خدا ببریم
      الا بذکر الله تطمئن القلوب

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام

مثلا سوال آزمایشگاه رو من کامل بلد بودم اما روی سوال پ شک داشتم منظورش چیه دقیقا با اینکه کاملا مفهوم رو بلد بودم
      شانسی گفتم بابا اینا جرایا حتمن غیر هم جهت میشن وگرنه سوال چرت میشه
      بعد که اومدم میبینم زده خیر!!
      منی که مفهوم رو بلذم نمره ازم کم میشه و میرم قاطی اونا که بلد نبودن
      در کل این موضوع حالمو گرفت ولی دلیل نمیشه بچسبونمش به خدا...

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط matrooke نمایش پست ها
      مثلا سوال آزمایشگاه رو من کامل بلد بودم اما روی سوال پ شک داشتم منظورش چیه دقیقا با اینکه کاملا مفهوم رو بلد بودم
      شانسی گفتم بابا اینا جرایا حتمن غیر هم جهت میشن وگرنه سوال چرت میشه
      بعد که اومدم میبینم زده خیر!!
      منی که مفهوم رو بلذم نمره ازم کم میشه و میرم قاطی اونا که بلد نبودن
      در کل این موضوع حالمو گرفت ولی دلیل نمیشه بچسبونمش به خدا...
      مفهومو بلد بودی که می فهمیدی نتیجه آزمایش ربایش دو سیم هست دیگه ایراد بیخودی نگیرید به ایراد های ما که درسته برسند، من چشمام آستیگماته قویه از 7سالگی تو سوال 4 عدد 2 و3 رو با فونت پررنگ نوشته بود من با اینکه نگاه کردم ولی جفتش به چشمم 2 اومد و این قابل قبوله بلد بودم مفهومم می دونستم بخاطر مشکل پزشکی نتونستم بنویسم ولی شما که مفهوم رو نمی دونستی

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NoBogh نمایش پست ها
      مفهومو بلد بودی که می فهمیدی نتیجه آزمایش ربایش دو سیم هست دیگه ایراد بیخودی نگیرید به ایراد های ما که درسته برسند، من چشمام آستیگماته قویه از 7سالگی تو سوال 4 عدد 2 و3 رو با فونت پررنگ نوشته بود من با اینکه نگاه کردم ولی جفتش به چشمم 2 اومد و این قابل قبوله بلد بودم مفهومم می دونستم بخاطر مشکل پزشکی نتونستم بنویسم ولی شما که مفهوم رو نمی دونستی
      سوال اومده میگه اتصال دوسیم رو به پایانه ها جاب جا میکنیم
      خب این حرف مسخره چیه؟
      مگه سیم سر و تهش فرقی داره؟
      گفتم اونجوری خب که سوال خیلی آسون میشه...
      مفهوم این بوده هم سو ربایشه و غیر هم سو رانشه(که توی پاسخ برگ نوشتم)
      من فقط مونده بودم که منظور این سوال چیه .سوال ایهام و کژتابی داشت.(هر چی دستمو بردم بالا از مراقب بپرسم عوضی نیومد سمتم)

در ضمن چشمای من هم ضعیفن هم آستیگمات (ولی عددا رو دیدم)

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن