خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 33 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 481
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elninio نمایش پست ها
      خوب بود ممنون
      شیراز هم دانشگاه بین الملل داره؟؟اگه اره اسونه مث کرمان یا نه؟
      شرط معدل ک قبلش میگن باید بالا 15 باشه واقعا گیر میدن؟؟کسی با معدل پایین هم قبول شده؟؟
      برا بین الملل کرمان یا اهواز برا منطقه دو حدودا چه رتبه ای باید داشته باشی؟؟
      ممنون
      آره شیرازم داره شهریه پزشکی 7 و دارو و دندان امسال 7500 هستش اما 2 سال اول رو باید کیش بخونین بعد میاین شیراز.
      ببینید تقریبا اینجوریه معدل یه امتیاز درنظر میگیرن مثله رتبه،زبان،شرایط مالی و.... از جمع این امتیازات قبولی فرد رو اعلام میکنن.
      بیشترین تاثیر از هر چیز دیگه رو مصاحبه داره که چجوری بگذرونید.
      اگه مصاحبه رو خوب بگذرونید شاید زیاد به معدل گیر ندن بستگی به دانشگاهش داره(دانشگاههای بزرگ مثه شهید بهشتی و تهران واینا گیر نمیدن و برا قبولیشون هم نسبت به بقیه دانشگاهها با رتبه بالاترم میگیرن)
      راستش نمیتونم بگم دقیقا چه رتبه ای لازمه برا کرمان و اهواز چون کرمان مصاحبه نرفتم ولی اگه زیر 10000 بودین فقط به فکر مصاحبه باشین و بالاتر به فکر یه پارتی در کنارش هم باشین.
      اگه رتبه تون بالا شد توصیه میکنم بزنین دانشگاه تهران و شهید بهشتی چون اونجا بیشتر بحث مالی مطرح هستش.
      به نظرم بخونین برا یزد خیلی از نظر علمی بهتره.امسال احتمال داره رتبه های بالاترم بگیرن.

2. Top | #17
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عالی بود مرسی ممنون
      فقط مصاحبه اش عقیدتی سیاسیه؟؟
      زبان چجوریه؟تافل منظورته؟؟
      پارتی میتونه رئیس یا معان دانشگاه ازاد ی شهرستان بشه برات؟؟
      محل تحصیل بین الملل تهران تو کیشه؟؟
      اصفهانم بین الملل داره؟؟
      ویرایش توسط elninio : 03 خرداد 1392 در ساعت 19:09

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sed_100p نمایش پست ها
      آره شیرازم داره شهریه پزشکی 7 و دارو و دندان امسال 7500 هستش اما 2 سال اول رو باید کیش بخونین بعد میاین شیراز.
      ببینید تقریبا اینجوریه معدل یه امتیاز درنظر میگیرن مثله رتبه،زبان،شرایط مالی و.... از جمع این امتیازات قبولی فرد رو اعلام میکنن.
      بیشترین تاثیر از هر چیز دیگه رو مصاحبه داره که چجوری بگذرونید.
      اگه مصاحبه رو خوب بگذرونید شاید زیاد به معدل گیر ندن بستگی به دانشگاهش داره(دانشگاههای بزرگ مثه شهید بهشتی و تهران واینا گیر نمیدن و برا قبولیشون هم نسبت به بقیه دانشگاهها با رتبه بالاترم میگیرن)
      راستش نمیتونم بگم دقیقا چه رتبه ای لازمه برا کرمان و اهواز چون کرمان مصاحبه نرفتم ولی اگه زیر 10000 بودین فقط به فکر مصاحبه باشین و بالاتر به فکر یه پارتی در کنارش هم باشین.
      اگه رتبه تون بالا شد توصیه میکنم بزنین دانشگاه تهران و شهید بهشتی چون اونجا بیشتر بحث مالی مطرح هستش.
      به نظرم بخونین برا یزد خیلی از نظر علمی بهتره.امسال احتمال داره رتبه های بالاترم بگیرن.
      یعنی میگید با رتبه 10 هزار بین الملل پزشکی میگیره؟؟؟دیگه فکر نکنم با این رتبه ها بگیره؟ شما خودتون رتبه اتون چند شد که قبول شدید؟
      کسی که با رتبه 10 هزار بره پزشکی بخونه که ....
      این 7 میلیون که میگید شهریه پزشکی شیراز مال کی هست؟
      یه سری به سایتش بزنید
      شهریه

من خودم با شماره ایی هم که زیر سایت نوشته تماس گرفتم گفتن امسال بالای 13 میلیون شهریه پزشکی میشه
      یزد الان ارزون ترین شهریه را داره در بین بین الملل ها

یزد را قبول دارم سطح علمیش بالاتر از همه بین الملل هاست
      یک سری به وبلاگ دانشجو های دندون یزد 91 بزنید همون پست اول در نظرات من ازشون سوال کردم در موزد زتبه
      دانشجویان دندان پزشکی 91 بین الملل یزد
      من خودمم هم دنبال بین الملل بودم ولی هم معدل هم 14 هست که این طور که میگن نمیشه (البته در مورد معدل در پست های قبلم توضیح دادم) هم این که نمی ارزه مثلا پزشکی اش در حد عمومی که فایده ایی نداره برای تخصص هم که خود خودتون ببنید رقیباتون کی ها هستند دانشجو ها شهید بهشتی و ....
      ولی با این وجود اگه بیارم میرم
      توکل به خدا
      موفق باشید

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من پرسیدم از مشاور تا 15 هزار منطقه دو میگیره
      اما ایشون خودشون رفتن میدونن الکی حرف نمیزنن
      منتظر جوابتم sed_100p

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من پرسیدم از مشاور تا 15 هزار منطقه دو میگیره
      اما ایشون خودشون رفتن میدونن الکی حرف نمیزنن
      منتظر جوابتم sed_100p
      موفق باشید

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ballance نمایش پست ها
      یعنی میگید با رتبه 10 هزار بین الملل پزشکی میگیره؟؟؟دیگه فکر نکنم با این رتبه ها بگیره؟ شما خودتون رتبه اتون چند شد که قبول شدید؟
      یه سری به سایتش بزنید
      شهریه

من خودم با شماره ایی هم که زیر سایت نوشته تماس گرفتم گفتن امسال بالای 13 میلیون شهریه پزشکی میشه

یک سری به وبلاگ دانشجو های دندون یزد 91 بزنید همون پست اول در نظرات من ازشون سوال کردم در موزد زتبه
      من خودمم هم دنبال بین الملل بودم ولی هم معدل هم 14 هست که این طور که میگن نمیشه (البته در مورد معدل در پست های قبلم توضیح دادم) هم این که نمی ارزه مثلا پزشکی اش در حد عمومی که فایده ایی نداره برای تخصص هم که خود خودتون ببنید رقیباتون کی ها هستند دانشجو ها شهید بهشتی و ....
      توکل به خدا
      موفق باشید
      سلام عزیز این که زده تو سایت علوم پزشکی شیراز هزینه سالیانه هستش. نه ترمی.

7. Top | #22
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مصاحبه اش جنبه های مختلفی داره عقیدتی هست اما سیاسی نیست. گفتگو با رییس کمیته انضباطی،رییس دانشگاه،اطلاعات کامپیوتری و اینترنتی،سوالاتی از زیست دوره دبیرستان،و احکام این جور چیزا. بعضی جاها مثه یزد تست قرآن هم گرفتن تا چه حد بلدیم.
      زبان مدرکش مهم نیست خودشون کلاس میذارن و مصاحبه زبان بیشتر برا تعیین سطح هستش از چه کلاس و کتابی شروع کنید برا یادگیریش ولی حتما تا قبل امتحان علوم پایه باید تمام کلاسای فوق العاده و امتحاناتش رو پاس کنید.داشتن مدرکم یه امتیازی براتون محسوب میشه.در آخر لیست سوالاتی که ازم پرسیدن رو میذارم.
      آره فقط آشناییتی داشته باشه.
      بلی تهران هم دو سال اولش تو کیشه که هزینه زندگی خیلی بیشتره .مخصوصا خوابگاه دخترانه.
      بیشتر بچه های مسئولین اونجان مثل پسر دکتر احمدی نژاد(حاشیه بین الملل شریفه) و بقیه(بمانند)
      فکر نکنم اصفهان داشته باشه من تا الان ندیدم و بیشتر اصفهانیا میرن یزد
      شهید بهشتی هم قشمه.
      دانشگاه آزادم بد نیستش ها بهش نیم نگهی بندازین سطح پزشکیش تقریبا در حد ملی هستش.
      اینم مصاحبه:
      1-زبان در حد مکالمات روزانه و اطلاعات در مورد شهر و خانواده وخونه و...
      2-سوالات اتاق کامپیوتر:در مورد ورد و اکسل و نحوه کشیدن جدول در ورد و پاک کردن یک خط جدول و چند تا شبکه اجتماعی سعی کنین اول ایرانی نام ببرین و ایمیل.
      3-اتاق علمی:سوالاتی در مورد دیابت و علل آن و تاثیراتش
      4-اتاق رییس کمیته انضباطی(بعضی دانشگاهها احکام همراه با یک عالم):یک روانشناسی کامل از فرد هستش در مورد نحوه پوشش ارتباط با دیگران و.... (زیاد یادم نیست)شغل و فعالیت های تجاری رو از خود پدر از شما میپرسن «فقط سعی کنید در این اتاق مظلوم باشید»
      5-اتاق رییس:نقطه پایان هستش بررسی چند تا بین الملل زدین چرا اینجا رو زدین و هدفتون چیه(یادآوری کنم خدمت به مردم و مملکت) چیکار میخواید بکنید توان مالی و میتونید تا حدودی از زیر زبونش بکشین امیدی هست یا نه!
      آخ آخ اصل کار یادم رفت اتاق بررسی وضعیت مالی:توان پرداخت شهریه و هزینه های دیگه مثه خوابگاه و... رو دارین اگه شهریه زیاد بشه توان پرداخت دارین چقدر میتونین برا ساخت فلان چیز دانشگاه کمک کنین(البته زیاد تاثیری نداره خودشون هم میگن)شغل و فعالیت های تجاری رو از خود پدر میپرسن(شما تو این اتاق حضور ندارید)
      بعد دو نکته مهم در تکمیل فرمی که میدن اول اینکه در آمد رو بالا بزنین حتی فراتر از مقدار واقعی(6 8 10 12 و...میلیون در ماه) بعد یه سوالی هم هستش آیا مایل به کمک مالی به دانشگاه هستید حتما بزنید بــــــلی

8. Top | #23
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      یه سری به سایتش بزنید
      شهریه

توکل به خدا
      موفق باشید
      دوست عزیز این شهریه مال سال قبل 91-90 هستش و شهریه یک سال هستش. شهریه های جدید رو گفتم.
      چون قرار بود اینا بین الملل باشه مثه تمام کشور های دیگه میخواستن شهریه رو سالیانه بگیرن اما متاسفانه از هدف اصلی منحرف و به سمت درآمد زایی از این دانشگاهها رفتن.

9. Top | #24
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام به بچه های مایه دار سایت

کسی از بچه ها شهریه دانشگاه ازاد در رشته پزشکی و دندون رو میدونه .؟؟؟

.....

تنکس .
      -« اللّهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدْ وَآلِ مُحَمَّدْ وَعَجِّلْ فَرَجَهُمْ »-

! Trust yourself, You can do it
      بزرگترین وبلاگ تحقیق و پژوهش

به جای تشکر برام دعا کنید .

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پزشکی آزاد فکر کنم ترمی 2.5 باشه
      دندون هم فکر کنم در همین حدودا باشه البته از سال سوم به بعد لوازم و وسیله های لازم رو هم خودت باید تهیه کنی که هزینه داره.
      داروسازی را اطلاع ندارم ولی باید بیشتر از پزشکی باشه و فقط هم تهران داره
      ویرایش توسط M a h d i : 04 خرداد 1392 در ساعت 23:38

11. Top | #26
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      دارو و دندان ازاد ترمی چنده؟؟

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      پزشکی آزاد فکر کنم ترمی 2.5 باشه
      دندون هم فکر کنم در همین حدودا باشه البته از سال سوم به بعد لوازم و وسیله های لازم رو هم خودت باید تهیه کنی که هزینه داره.
      داروسازی را اطلاع ندارم ولی باید بیشتر از پزشکی باشه و فقط هم تهران داره

ینی چی فقط تهران داره دارو؟؟

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      ینی چی فقط تهران داره دارو؟؟
      جز تهران هیچ شهر دیگه ای داروسازی آزاد نداره

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      آزاد داروسازی فقط واحد تهران داره با ظرفیت 110 نفر
      دندون هم آزاد تهران - شیراز و اصفهان داره

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ممکنه امسال ازاد شهر های دیگه هم دارو و دندان بگیره؟؟

صفحه 2 از 33 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 2 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

final، spam، فوری، فیزیوتراپی، فیزیک، فکر، قلمچی، قبول، قبولی، كنكور، لطفا، منطقه، مهم، مهندسی، موبایل، مورد، میلیون، میکنم، میخوام، میخواد، میدونه، میشه، مگه، متاسفانه، مثل، مدیران، مشهد، مشورت، مشکل، مشاوره، مشاوران، مطرح، معدل، نفر، نمیتونه، چند، چهارم، چیزی، نام، نحوه، نظرتون، هم، همه، همین، های، هدف، هر، هزینه، هست، ولی، ورود، یک، یکم، یا، کمک، کمک مردمی، کنکور، کنکور سراسری، کنکوری، که، کارشناسی، کتاب، کسی، گروه، گزینه دو، پیدا، پارسال، پزشکی، پزشکی،، پست، آزمایشی، الملل، امتحان، امسال، انتقال، انتخاب رشته، انصراف، این، احتمال، اخه، ادغام، از، اساتید، اعتراض، بنده، به، بود، بین، بین الملل پزشکی، بگه، با، باز، بتونم، بره، برای، برسه، توی، تا، تاپیک، تجربی، تست، ثبت، جای، حقوق، حالا، خلاصه، خیلی، دندون، دندان، دوره، دوستان، دانشگاه، دانشگاه آزاد، دانشجو، دارند،، داره، دارو، داروسازي، دختر، در، درس، رو، روانشناسی، ریاضی، راهنمایی، رایگان، رابطه، رتبم، رتبه، رتبه و تراز، رتبه کنکور، رشته، رشته تجربی، زيست، زیر، زیست، زبان انگلیسی، سنجش، سهمیه، سوال، سوالی، ساله، سالی، ساحل، سراسری، شیمی، شدم، شده، علوم، علاقه، عملی، عربی

نمایش برچسب‌ها

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن