خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 55
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

لطفا سر جلسه رعايت كنيد ...

سلام
      خواهشي ازتون دارم
      از كساني كه اين صحبت شامل حالشون ميشه
      حال بقيه رو رعايت كنيد بخصوص كساني كه وضعيت عصبي خوبي ندارند
      سر جلسه بيني نكشيد! لطفا هر دقيقه يكبار بيني رو كه هيچ نشونه اي از سرماخوردگي نداره نكشيد، حتي اگر سرما خورديد هم ميشه اينكار رو نكرد، باور كنيد امتحان كرديم و شده، از دستمال كاغذي هم استفاده كنيد
      پاتون رو مدام تكون نديد، گند نزنيد به اعصاب كسيكه وضعيت عصبي خوبي نداره و نتيجه آزمون هم براش خيلي مهمه
      با صداي آروم سوالات رو نخونيد
      لطفا رعايت كنيد ...

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      "پاتون رو مدام تكون نديد، گند نزنيد به اعصاب كسيكه وضعيت عصبي خوبي نداره و نتيجه آزمون هم براش خيلي مهمه"
      این یه پدیده نوظهوره ! نمی دونم چرا پاشونو تکون میدن ؟! این چ جور استرسیه آخه ؟ 
      یکی بیاد منو قانع کنه !
      پارسال یه پسره مدام پاشو تکون میداد منم باهاش تکون میخوردم  (صندلی هامون به هم وصل بود)

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      قشنگ معلومه اعصاب معصاب تعطیله ها

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      کسی که درس خونده باشه! اگه صدای تراکتور ! هم تو سالن امتحان بپیچه

عین خیالشم نیست !!

بهانه بنی اسرائیلی نیارید !!
      حکایت ما جاودانه شود

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط INFERNAL نمایش پست ها
      قشنگ معلومه اعصاب معصاب تعطیله ها

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      پ با صدای بلند بخونیم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      الان کل کنکوریای ایران اینجا آنلاین می شن؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برید شکر کنید باو ...سر آزمون بعضی از دخترا همچین ادا اطفار در میارن ک ! کرکره خندس فقط !
      پارسال سر کنکور ی دختره زیر نور افتاب بود بعد مقنعشم باز کرده بود هی هر 5 مین ی بار موهاشو باز میکرد افشون میکرد ! قشنگ هر چی شپش مپش اینا بود قشنگ تو نور افتاب معلوم میشد میریخت رو زمین !
      حالا بقیه کاراشونو نمیگم اونا دیگ خیلی داغون ترن !

9. Top | #9
      hmg
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ی ایر پلاگ با خودت ببر سر جلسه اگه وضعیت بحرانی شد ازش استفاده کن ... چون معلومه خیلی حساسی !!!!!!!

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اتفاقا دیروز سنجش دادیم ی دختره بغل من نشسته بود همین که ازمون شرو شد هیییییی شرو کرد پاهاشو به طرز وحشیانه ای تکون میداد کل میز میلرزید انگار زمین لرزه شده بود بعد کلا اعصاب نداشت هی ورمیداشت با پاک کن پاک میکرد راه حلشا رو محکم اینکه محکم پاک میکرد کل نیمکتو تکون میداد منم هی با خودم میگفتم درسا تو باید به شرایط سخت عادت کنی دختر...هی خودمو سازش میدادم....تو این گیرو دار بودیم که ی سری عرازلو اوباشاز نوع مونثش از پشت پنجره هی هرو کر میخندیدن حالا این بغل دستیمم که هی پاهاشو تکون میدادو کلا اعصاب معصاب یخونده یههههههههههههههههههههههو از سروصدای بچه هایی که بیرون میخندیدن اعصابش دیگه خط خطی شد یهووووووو با اون هیکلشوسط ازمون پاشو با کفش گذاشت رو نیمکت (من گفتم این الان دو تا کار میکنه یا ی فحش نثار اون عرازلو اوباش میکنه یا خودشو از پنجره پرت میکنه پایین) که خدارو شکر مث اینکه وحی برش نازل شد و از خر شیطون اومد پایین و فقط میخواست با اون عملیات متحیر العقول پنجره کلاسو ببنده..............سازش چیز خوبیه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      اتفاقا دیروز سنجش دادیم ی دختره بغل من نشسته بود همین که ازمون شرو شد هیییییی شرو کرد پاهاشو به طرز وحشیانه ای تکون میداد کل میز میلرزید انگار زمین لرزه شده بود بعد کلا اعصاب نداشت هی ورمیداشت با پاک کن پاک میکرد راه حلشا رو محکم اینکه محکم پاک میکرد کل نیمکتو تکون میداد منم هی با خودم میگفتم درسا تو باید به شرایط سخت عادت کنی دختر...هی خودمو سازش میدادم....تو این گیرو دار بودیم که ی سری عرازلو اوباشاز نوع مونثش از پشت پنجره هی هرو کر میخندیدن حالا این بغل دستیمم که هی پاهاشو تکون میدادو کلا اعصاب معصاب یخونده یههههههههههههههههههههههو از سروصدای بچه هایی که بیرون میخندیدن اعصابش دیگه خط خطی شد یهووووووو با اون هیکلشوسط ازمون پاشو با کفش گذاشت رو نیمکت (من گفتم این الان دو تا کار میکنه یا ی فحش نثار اون عرازلو اوباش میکنه یا خودشو از پنجره پرت میکنه پایین) که خدارو شکر مث اینکه وحی برش نازل شد و از خر شیطون اومد پایین و فقط میخواست با اون عملیات متحیر العقول پنجره کلاسو ببنده..............سازش چیز خوبیه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      کتک هم کارسازه !
      من امتحان کردم جواب میده !

13. Top | #13
      hmg
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط درسا20 نمایش پست ها
      میشه با اینو ب عنون فیلنامه بدی اصغر فرهادی ی فیلم کوتاه بسازه بفرسته جشنواره کن ... نخل طلا تو شاخشه ...

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Daghon
      نمایش مشخصات
      ینی رسما هممون دیوانه ایم
      تو با ما چه کردی کنکور،با خودت داری چیکار میکنی...!
      ویرایش توسط INFERNAL : 09 خرداد 1395 در ساعت 01:02

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باید بینی کشیدن و پا تکون دادن تقبیح بشه😝

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن