خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 27
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات

مسئول واقعی کشته شدن ستایش چه کسی است؟

به نام خدا

شاید نیازی به گفتن قضیه ستایش قریشی نباشه و همه ازش اگاه باشیم . چند روز قبل یه سایت خبری خبر جدید رو در مورد قانل ستایش منتشر کرد و گفته های مدیر کل ریاست پزشکی قانونی رو در مورد این قاتل منتشر کرد:
      «اخیرا شاهد قتل دختر بچه شش ساله افغانی توسط یک پسر هفده ساله بودیم. متأسفانه قاتل ستایش از دوازده سالگی مشـروب مصرف می‌کرده و مصرف مداوم داشته و هنگام مصاحبه با وی متوجه شدیم که همزمان ترامادول نیز مصرف می‌کرده است؛ مصرف مشروب، ترامادول و موادمخدر به طور همزمان، علت مرگ‌های ناگهانی و قتل‌های ناشی از مصرف الکل است».
      و این سایت خبری هم نوشت :
      مجرمی خطرناک که تصاویر اینستاگرام وی نشان می‌دهد قلیان نیز می‌کشیده، دوست غیر همجنس نیز داشته، خودزنی هم در کارنامه وی به ثبت رسیده و به گفته برخی منابع، فیلم های مستهجن هم تماشا می‌کرده است؛ مجرمی ترسناک که از هیچ کار بدی فروگذار نبوده، در حالی که هنوز به سن قانونی نیز نرسیده!
      اما کامنت های پای این خبر و موضوع برای من جالب تر از خود خبر بود ، چند تاشو ببنید :

capture.png

captur%D8%A8e.png

captur%D9%84e.png

cap%D8%A8ture.png

اگر از بی مسئولیتی پدر و مادر این بچه بگذریم و اگر واقع بینانه نگاه کنیم متوجه عمق فاجعه در سیستم آموزشی کشور میشیم .
      دانش اموزان روزانه 6 تا 8 ساعت که نزدیک به یک سوم شبانه روز هستش رو در مدرسه میگذرونن .این مشکلات رو من و شما هم در مدرسه خودمون دیدیم .
      مدارسی که به جای پرورش اخلاقی دانش آموزان به مانند پادگان عمل میکنن و به کوتاهی مو و پوشیدن لباس فرم گیر میدن
      مدارسی که درس زندگی درش یاد داده نمیشه .
      از پدر و مادرقاتل که گذر کنیم ، گناه سیستم آموزشی ما و مدارس ما در کشته شدن ستایش کمتر از خود قاتل نیست ...

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ما کلا چیمون درسته که نظام آموزشیمون هم درست باشه؟
      بانکداری اسلامی
      سایپا مطمئن
      دانشگاه آزاد اسلامی
      وزارت رفاه و تأمین اجتماعی
      هر جا سخن از اعتماد است نام بانک ملی ایران می درخشد
      اینا شعارای برخی نهاد ها و شرکت هاست که همشون نقضیه پردازی هستن!
      **خودمونو گول نزنیم**حقیقت تلخه

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MeysAM1999 نمایش پست ها
      ما کلا چیمون درسته که نظام آموزشیمون هم درست باشه؟
      بانکداری اسلامی
      سایپا مطمئن
      دانشگاه آزاد اسلامی
      وزارت رفاه و تأمین اجتماعی
      هر جا سخن از اعتماد است نام بانک ملی ایران می درخشد
      اینا شعارای برخی نهاد ها و شرکت هاست که همشون نقضیه پردازی هستن!
      **خودمونو گول نزنیم**حقیقت تلخه
      واقعا چرا داره تو جامعه که اسم اسلام روشه همچین اتفاق هایی میفته؟
      مشکل کجاست که نظام آموزشی ما به عنوان مهمترین رکن یه جامعه به هیچ وجه من الوجوه کارآمد نیست؟!!

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      وقتی با خونوادش مصاحبه کردن به نظر آدمای محترمی میومدن و میگفتن هرکاری که میخوان با پسرشون کنن

اما به نظر من اینکه همه چیزو انداخت گردن آموزش و پرورش اشتباس..موارد معدودی از این اتفاقا میوفته

درصورتی میشه آموزش و پرورش رو مقصر دونست که حداقل 60% موارد مث این پسر شن
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      به شخصه منتظرم یه روز اون مرتیکه کدو تنبل مدیر راهنمایی م رو یه بار، فقط 1بار تو خیابون ببینم
      جوری با لگد بزنم زیر زانوش که تا 80سالگیش بلنگونه مرتیکه الدنگ عوضی :/
      فقط 1بار !

ر.ا: قتل ستایش رو هم محکوم میکنم

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها
      وقتی با خونوادش مصاحبه کردن به نظر آدمای محترمی میومدن و میگفتن هرکاری که میخوان با پسرشون کنن

اما به نظر من اینکه همه چیزو انداخت گردن آموزش و پرورش اشتباس..موارد معدودی از این اتفاقا میوفته

شاید لازم باشه یه بار تو جامعه رو نگاه کنید که ببنید چه درصدی از نوجوانان درگیر مواد و روابط جنسی و اینجور موارد شدن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها

من الان انگیزه قتل هم دارم
      منتهی زمینه ش هنوز برام فراهم نشده !
      مقصر آموزش و پرورش هست که فقط بسنده کرده به آموزش!
      اونم به صورت 100درصدی تئوری !!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نمیدونم شاید:/
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

9. Top | #9
      کاربر فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
      به شخصه منتظرم یه روز اون مرتیکه کدو تنبل مدیر راهنمایی م رو یه بار، فقط 1بار تو خیابون ببینم
      جوری با لگد بزنم زیر زانوش که تا 80سالگیش بلنگونه مرتیکه الدنگ عوضی :/
      فقط 1بار !

ر.ا: قتل ستایش رو هم محکوم میکنم

را:بااینکه نمیدونم جریان چیه...ولی باتوجه ب سوابقی ک ازاون پسره گفته شد...وگرفتاریی هایی ک دچارش شده ب نظرمن هرکس ب سهم خودش مقصره...

یکی بیشتر یکی کمتر...ولی اون دنیاازهمه بازخاست میشه...خوب نیست ک فقط قضاوت کنیم...بهتره فقط واس ی ساعتم شده خودمونو جا طرف بذاریم...

چ بسااگ ماهم بودیم کارای بدترازاین میکردیم...رسانه ها عادت دارن ب اینکه ی عده رو خ سیاه کنن ی عده رو سفید سفید...اوناییم ک میگن خونواده ش مقصرن

کاملا باحرفشون مخالم...هیچ پدرومادری نمیخان بدبختی بچه شونو ببینن...ولی وقتی ب بچه شون میگن فلان کارونکن...بچه حرفشونو قبول نمیکنه..من بچه

هایی رو دیدم ک این استدلال رو داشتن ک چون والدینشون بد بخت و فقیر هستند واین بدبختی ب اونام رسیده پس باید ب روش خودشون جلوبرن..

این زمونه هم ک شده دوره فرزندسالاری..پدرومادر بیچاره اصن جرأت حرف زدن ندارن...هرکسی تااندازه ای دلیل خاص خودشوداره...

من خودم ی دوس داشتم ک ازبچگی باهم بودیم..هرروز خونه هم...اصن از برادر ب هم نزدیکتربودیم...وقتی رسیدیم ب سوم راهنمایی مجبورشد واس

کارگری بره تهران...دوستم خ خ خوشگل بود..ب این خاطر ک بچه بود و اونجا پر بود از آدمای عوضی قبل اینکه بره هرروز دوساعت میرفت جلو آفتاب تا پوستش

تیره شه...دوستم با خودم قرآن ختم کرد..قبل اینک بره نماز میخوند...رفت و بعدی مدت برگست...اونجا ب خاطر اینکه نگن بچه س و بلایی سرش نیارن

هرروز میرفت پای موادشون مینشست....خداروشکرالان فقط سیگارمیکشه و داره پرستاری آزادمیخونه..هرچند در هفته نزدیک 3 روزشو واس کارگری

میره تهران...پس بهتره قبل اینکه قضاوت کنیم خودمونو بذاریم جا طرف...نمیگم ک کارش درس بوده..فقط ب نظرمن اجتماع این شرایطو واسش درست

کرده...الانم ب نظرمن ب جای اینکه دمبال مقصربگردیم بهتره ک توبه کنیم...
      دوتا خبر دارم یک خبر خوب... یک خبر بد!
      خبر خوب اینکه هیشکی از زندگی هیشکی خبر نداره...
      و خبر بد هم اینکه هیشکی از زندگی هیشکی خبر نداره...

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      من یادمه پاچه های شلوارمون رو بالا میزدیم که ناظممون چک کنه یه موقع جوراب ساق کوتاه نپوشیده باشیم
      سایز مقنعه هم که تا سر زانو هامون بود

همین شد که به محض اینکه دیپلم گرفتیم خیل عظیمی از دوستان کلا کوبیدن از نو ساختن دیگه قابل تشخیص نیست قیافه هاشون

جناب قاتل هم قطعا محدودیت هایی تو زندگیش داشته،البته من خونواده رو بیشتر مقصر میدونم تا مدرسه.چون سالهای اول زندگی تو شکل گیری شخصیت خیلی مهمه.
      I KEEP DANCING ON MY OWN

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

خانه از پایبست ویران است خواجه دربند نقش ایوان است

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

شرط میبندم ( با اینکه کار خوبی نیست ) 95 درصد جوانان وطن عقده ای هستن و عقده ای تشریف دارن!

عقده بوغ ، عقده دوغ ، عقده ماست ، عقده پنیر و ... ( سانسور میکنه خب! )

البته دست خودشون هم نی ، خانواده و جامعه و مسئولینش و ضوابط حاکم در اون جامعه آدماش رو عقده ای و شرطی بار میاره!

کار این شخص به شدت محکوم است ولی با اعدام کردنش در ملأ عام هیچ چیز درست که نمیشه تازه بدتر هم میشه ، آمار سالانه حلق آویز کردن جوانان رو که دارین! خدا رو شکر ، باید کارشناسان و مسئولان امر دقیق این موضوع و این دست موضوعات رو بررسی و ریشه یابی کنند و به تبع اون دست به اقداماتی جدی در راستای تبلور فرهنگ مقاومتی! بزنند و خاکی بر سر بریزند! ، باشد که دیگر شاهد این دست موضوعات نباشیم ...

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کلا کار این یارو بسی وحشتناک بوده و باید مجازات بشه
      ولی واکنش عزیزان افغان تبار رو کسی دید؟ به همه ایرانی ها فش می دادن بعضیاشون
      در صورتی که بار ها من دیدم تو نت و اینستا خبر تجاوز افغان به دختر ایرانی
      ایا ماهم باید اینطوری بگیم افغانیا فلانن بهمانن
      عمل یک شخص رو نباید به کل جامعه و کشور نسبت داد کار غلطیه

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      به نظر شما همچین ادمی مدرسه هم میره ؟
      که تقصیر آموزش و پرورش باشه ؟

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amin ZD نمایش پست ها
      به نظر شما همچین ادمی مدرسه هم میره ؟
      که تقصیر آموزش و پرورش باشه ؟
      ایشون مدرسه هم میرفته ، طبق گفته های پدرشون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن