خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

معدل خوشبختی به ارمغان میاره آیا؟؟

**به نام خدای ارزوها **
      سلام دوستان عزیز بی بروبرگشت میریم سر اصل معدل!
      فافا شاعر میگه
      : ندیدم ز معدل خیری/هر روز بر سرم بلا آورد خیلی/
      به شخصه اعتراف میکنم من یکی به هیچ وجه من الوجوه درگیر معدل نبودم تا اینکه ی مدته این پیاز داغ معدل زیاد شده و بحثش داره حسابی میترکونه !
      بخصوص از پارسال که میگن معدله کار دستم داد درصورتی که نمیدونن دستشون کار معدل داد گرفتین؟؟؟
      (منظورم قلمیست که با دست خود بر چهره بی نوای برگه های نهایی کشیدن و با نوشته های خود یا گند زدن به نهایی یا ترکوندن اساسی!)
      سومیا توجه کنید زحمت بکشید ..وقتاتونو از دست ندید ...نذارید امتحان قبلی رو ک بد دادید تاثیر بزاره روی امتحان بعدی ..جون هر کی دوس داری بخون ی چشم بهم زدن میگذره !

پیشیا نه ببخشید پیش ها (اعم از خودم) بشتابید بشتابید ......اینک وقت ان است که برای کنکور بخوانید نه درگیر نهایی شوید ان هم کمتر از دوماه مانده به کنکور ! منبع فسفر و پتاسیم مغزتونو نسوزونید بخاطر خاطرات گذشته !
      ((تنهاتلاش زیاد است که باقی می ماند)) ....پس حرص نخور و تلاشتو فزون کن و خودتو بکش بالا ....درسته که تاثیر مثبته اما خودتون میدونید که از طرف دیگه هم دردسر سازه اینکه خیلیا معدل بالا دارن و بگم کلا تلاش کنید !

همچی تو این کشور داره خودشو میکشه بالا حتی همین معدل مسخره
      ..غولی شده بس عجیب ! من که میرم به تلاشم ادامه بدمو وحوصله این بحثارو ندارم هرروز ی درد ومرضی باید قارچ سمی بشه بزنه به جون علم و دانش خستمون کردن هی بالا میریم پایین میایم تبر میخوره به تیشمون ما بچه های کنکوری هم که حساااااااس .....

پس نتیجه این شد : یا فرصت رو غنیمت شمار یا برو تو باقالیا

ببخشید من خیلی عامیانه صحبت کردم چون یکی از ویژگی های نوشته خوب همینه واینکه امروز ادبیات امتحان دادم کمپلت روم تاثیر گذاشه!

از صمیم دل ارزوی موفقیتتونو دارم الهی که هرکسی هرچقد تلاش میکنه نتیجشو ببینه و از ارزوها وهدفاش خسته نشه و مسلما این تویی که خودتو میسازی ...

همیشه پرانرژژژژژژژژژژژژی باشــــــــــــــــــــــ ــــــید !
      ویرایش توسط Fawzi : 09 خرداد 1395 در ساعت 15:51

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)