خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: تاثیر معدل

1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

Question تاثیر معدل

سلام به همه دوستان.
      من دوم ریاضی هستم ولی می خوام کنکور تجربی بدم. دوست دارم همین رشته ریاضی رو ادامه بدم و تو کنکور تجربی شرکت کنم. در ضمن به رتبه زیر 200 فکر می کنم. حالا سوالاتم:
      1. اصلا میشه همچین کاری کرد؟
      2. اگه میشه پس تاثیر کارنامه چی میشه؟ یعنی فقط درصد کنکور رو حساب می کنن یا اینکه نمره زیست رو صفر در نظر می گیرن.
      3. می تونم فقط تابستون سال چهارم بعد از امتحانات نهایی زیست رو پاس کنم و اون رو توی کنکور تاثیر بدن؟
      4. زمین هم تاثیری توی رتبه داره؟

هیچ مشکلی با خوندن زیست و زمین ندارم ولی نمی خوام به خاطر نداشتن کارنامه ضرر کنم.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درود بر شما

طبق آیین نامه ای که پارسال تصویب شد شما میتونید بدون توجه به مدرک دیپلمتون در هر یک از گروه های ازمایشی کنکور سراسری شرکت کنید.

تاثیر معدل تا سال 93 فعلا 25% خواهد بود ولی احتمال افزایش تاثیر ان به صورت مستقیم هست. 25 خرداد خبرهای جدیدی درباره ی تاثیر معدل خواهند داد.

بله.شما میتونید دروس زیست و زمین رو جداگانه پاس کنید. ولی این امکان هم دارید که 2 دیپلم تجربی و ریاضی رو باهم بگیرید. ولی در این صورت شما باید زیست 3سال رو امتحان بدید و نمره ی قبولی بگیرید.

درس زمین شناسی ضریبی در ازمون شامل نمیشه ولی تاثیر مثبت داره.یعنی اگه تستی از زمین شناسی نزنید ضرر نمیکنید ولی اگه تستی رو جواب بدید برای شما امتیاز حساب میشه.
      خداحافظ ای همنشین همیشه
      خداحافظ ای داغ بر دل نشسته
      تو تنهانمی مانی ای مانده بی من
      تو را می سپارم به دلهای خسته

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      یعنی من می تونم شهریور سال دیگه زیست 3 رو پاس کنم و دیپلم تجربی رو بگیرم و سال چهارم هم کنکور ریاضی بدم هم تجربی؟

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      خیر شما نمیتونید دو رشته رو آزمون بدید فقط مجاز به شرکت در 1 ازمون رشته های نظری هستید.

ولی اگر دیپلم تجربی رو دریافت کنید تاثیر معدلتون اثر مثبت میگذارد.
      خداحافظ ای همنشین همیشه

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      باسلام
      سوال من این است که من دیپلم ریاضی وفیزیک دارم ومیخوام درکنکورتجربی شرکت کنم باتوجه گفته:
      (( بدون توجه به مدرک دیپلمتون در هر یک از گروه های ازمایشی کنکور سراسری شرکت کنید.))
      باتوجه به گفته بالامن میتوانم در کنکورتجربی شرکت کنم ولی میخواستم ببینم تاثیرمعدل به چه شکل خواهدبود؟آیابدون تاثیراست وفقط نمره آزمون ملاک است؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      درود

تاثیر معدل کل که فقط برای معدل های بالای 18 خواهد بود که شامل داوطلبانی میشه که در رشته ی خودشون آزمون خواهند داد.

ولی تاثیر مستقیم نمرات نهایی فقط شامل دروس عمومی خواهد شد به این صورت که 25% تاثیر مثبت خواهند داشت.
      خداحافظ ای همنشین همیشه

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن