خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 17
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات

Post (آزمایش تکان دهنده) ؛ زمانی که حیوانات از انسان ها در کرامت اخلاقی پیشی میگیرند!

بدون مقدمه و تیتر و این داستانا! یکی از کانالهای خارجی ماهواره یه برنامه مستند حیات وحش رو پخش میکرد.

نشون میداد یه گروه محقق یه سری لاشه مرغ رو داخل یه توری گذاشته بودن و چند گودال به فاصله های 10-20 متر از هم حفر کرده بودن. بعد از مدتی یه روباه اومد و کمی بو کشید و یه مقدار این لاشه ى مرغا رو جابجا کرد و رفت ، کارشناس تیم رو به دوربین کرد و گفت این الان میره و بقیه ى گله و دوستاش رو میاره ، و با استفاده از یه ربات جرثقیل توری رو جابجا کردن و آوردن تو گودال دوم و استتارش کردن و با یه مایعی که اسپری کردند، اثر بو رو از مسیر ، از بین بردند.

تقریبا نیم ساعت بعد روباه و 7-8 تا روباه دیگه اومدن سر گودال اول و هرچی گشتند مرغها رو پیدا نکردن هر چی زمین رو بو کردن فایده نداشت و اون 7-8 تا رفتن و این روباه اولی دوباره شروع به گشتن کرد.

جالبیش اینجا بود که هی با سرعت میگشت و بعد سرشو بالا میاورد و به دوستاش که داشتن دور میشدن نگاه میکرد و دوباره بو میکشید.

اینها با استفاده از سیم کمی روی گودال دوم رو باز کردن تا حدی که روباه مرغا رو دید.

این دفعه خیلی جالب بود، روباه یکی از مرغا رو با دندون گرفت و با خودش برد.

این تیم کارشناس اومدن و دوباره همون کار رو تکرار کردن و توری رو به گودال سوم بردند.

روباه ها وقتی رسیدن هر چی گودالها رو گشتن و هر چی زمین رو بو کشیدن چیزی نبود و دوباره رفتند.

دوربین روباه اول رو نشون داد که این بار دیگه جست و جو نکرد و رفت داخل گودال دوم دراز کشید و به حالت خوابیده موند ، یه چند دقیقه صبر کردند و دیدند خبری نیست نزدیکش رفتند و چک کردن دیدن کاملا مرده.

جالب این بود که لاشه روباه را به مرکز دامپزشکی بردن و کلی آزمایش کردن دیدن دقیقا عکس ها و آزمایشات نشون میده این حیوون بیچاره براثر یک شوک عصبی سکته کرده و مرده و ...

روباه که نماد مکر و حیله گری در حیوانات هست وقتی احساس میکنه صداقتش بین دوستاش از بین رفته سکته میزنه و میمیره ، اونم از خجالت میمیره.

و چقدر این بشر دو پا احمق هست که میاد روزی هزاران دروغ به زبون میاره حالا
      پشت تریبون، بالای منبر، سر کلاس، بین دوستاش یا …

بعد جالبه که حتی وقتی دروغاش آشکار و نمایان میشه راست راست هم راه میره و اصلا و ابدا هم خم به ابرو نمیاره و اسفناکتر اینکه باز هم تکرار و تکرار و تکرار!

چقدر زشت و فضاحت بار و تحقیر کننده هستش که انسان به جایی برسه که حیوانات ازش در کرامت اخلاقی پیشی بگیرن!

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      عجـــــــــب

3. Top | #3
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      واااای
      خیلی جالب بود
      کاش خیلیا (دور از حضور)از این داشتان عبرت بگیرن
      از شما چه پنهون شاید من خودم عبرت گرفتم
      مرسی استارتر عزیز

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Romantic
      نمایش مشخصات
      خیلیییییی جالب بود..............عالییییییییییی بود
      مرسی 8mit8

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اتفاقا حیله گری انسان به خاطر عقلیه که داره.

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      ممنونم از مطلب بسیار خوب سجاد عزیز....

واقعا همینطوره.متاسفانه توی جامعه ما خیلی از فضیلت های انسانی جای خودشون رو دادن به مثالهایی مثل دروغ و ریا و خیانت و حرام خوری و عیش و نوش و غیره....

در اینجا میخوام این موضوع رو واشکافی کنم.خوندنش اگر چه زیاده ولی خالی از لطف نیست...

البته این موضوع قسمتیش برمیگرده به جامعه...بگذارین داستانی رو براتون تعریف کنم....

در روزگاری دزدی در یک مهمانی کیسه ی مرد ثروتمندی رو میدزده.وقتی باز میکنه میبینه که ان مرد کاغذی رو که حاوی نوشته ای هستش رو گذاشته داخل این کیسه.و روش

نوشته که خدایا به برکت این دعا کیسه من رو حفظ کن.دزد این کیسه رو بر میگردونه میگذاره سر جاش.دزدان دیگر شاکی میشن که بابا شاید تا آخر عمرت دیگه همچین

موقعیتی رو بدست نیاریاااا.مرد دزد میگه که من دزد مال اون شخص بودم نه دزد ایمانش.اگر من این کیسه رو برمیداشتم آن شخص کلا در ایمانش سست میشد....

الان تو جامعه ما هممون قبول داریم که خیلی ها به اسم دین از مردم دزدی میکنن.همین هم باعث شده که این افراد ندانسته مردم رو توی دین و فضایل اخلاقیشون سست

و بی تفاوت کنن...

دلیل دیگر فرهنگ سازی غرب از طریق اینترنته....مثلا همین فیلمها و عکسهای بهتره بگم نادرست...در غرب این عکسها رو فیلمها رو بد نمیدونن و آشکارا میفروشن.همچنین

برقراری ارتباط های این چنینی که توی فیلمها هست در فرهنگ غرب هیچ مشکلی نداره و شخص احساس گناه نمیکنه...ولی در جامعه ما هر کسی که این کارها رو بکنه و

وارد این مسایل بشه حس پشیمونی فوق العاده ای درش بوجود میاد و برای از بین برد این حس به تکرار این اعمال میپردازه...بعد از مدتی انگار که در باتلاق گناه گیر کرده و

واقعا امیدی نمیبینه و قلبش دیگه سیاه میشه...این چنین آدمی دیگه فضایل انسانی براش ارزشی نخواهد داشت...چون دیگه قلبش جایی نداره...دروغ میگه.رابطه نامشروع

داره.حرام خورای رو خیلی خوب توجیه میکنه و غیره و غیره...

البته در توبه همیشه بازه...

از قدیم گفتن روح سالم در بدن سالم...با دو مثال پیشین دیدیم که هم بدن ما بیماره هم روح ما...روح افراد یک جامعه هستن که دارن به سمت خیلی بدی پیش میرن.و بدن

جامعست که باز طبق مثال اول مشکل داره...

به گفته رهبر انقلاب.برای اینکه این موضوعاتی که گفتم از بین بره.و یک جامعه خوب و با عدالت همچنین انسانهایی خوب در این جامعه داشته باشیم منتظر ظهور امام زمانیم....
      ویرایش شده توسط مدیریت
      خلاف قوانین.

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مشابه این اتفاق رو در یکی از فیلمهای هالیوودی دیدم
      پسره یه خونه پر از دختر پیدا کرده بود رفت رفیقاشم خبر کنه
      ولی وقتی برگشتن دیدن دختری نیست
      هیچی دیگه دوستاش برا مجازاتش ......

برا مجازاتش کتکش زدن
      تسبیح من کو؟

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عالی بود

هیچ چیز غیرممکن (impossible) نیست، خود کلمه هم دارد می گوید: "من ممکن ام" (I’m possible!)
      (آدری هپبورن)

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      آخی گریم گرفت همینو بدن دست کارگردانا یه سریال 90 قسمتی میسازن

11. Top | #11
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      عالی بود فقط به اسم نیست که اشرف مخلوقات تلاش هم میخواد

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط REDAXE نمایش پست ها
      مشابه این اتفاق رو در یکی از فیلمهای هالیوودی دیدم
      پسره یه خونه پر از دختر پیدا کرده بود رفت رفیقاشم خبر کنه
      ولی وقتی برگشتن دیدن دختری نیست
      هیچی دیگه دوستاش برا مجازاتش ......

برا مجازاتش کتکش زدن
      تسبیح من کو؟
      داداش مطمینی فیلم هالیوودی بوده؟

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      خیلی عالی بود ...ممنون

14. Top | #14
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      قشنگ بود و صد البته واقعی.خدا زمانی که ادم ها رو خلق میکرد فکر میکرد روزی از حیوون ها هم بدتر میشن؟؟؟
      و تو آهسته آهسته بلند میشوی
      و راه می افتی و می روی
      و در این راه رفتن دست و بالت بارها زخمی می شود
      اما آبدیده می شوی
      و می آموزی که از جاده های ناشناس نهراسی
      از مقصد بی انتها...از نرسیدن نهراسی
      و تنها بروی و بروی و بروی...

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط comet97 نمایش پست ها
      قشنگ بود و صد البته واقعی.خدا زمانی که ادم ها رو خلق میکرد فکر میکرد روزی از حیوون ها هم بدتر میشن؟؟؟
      حدس میزنم از این جلوتر هم مبداند

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن