خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اگر درسی رو حذف شده باشیم میشه پیش نیاز ؟؟؟؟

سلام امروز وقتی رفتم دانشگاه دیدم روی دیوار چندتا لیست دروس حذف شده بود که اسمم رو توشون پیدا کردم ! جلوی درسی که حذف شده نوشته پیشنیاز . در صورتی که اون درس اصلا پیش نیاز نداره و خود اون درس پایه هست . خواستم برم اموزشی اما کسی نبود
      ولی وقتی وارد پرتابل دانشجوییم میشم تو سایت دانشگاه هنوز اون درس جزو برنامه هفتگی هستش . می خواستم بدونم یعنی الان حذف شدم ؟ اگر حذف شدم پس چرا از روی پرتابل برداشته نشده ؟ یا مشکلی به وجود اومده ؟ و بنظرتون الان من باید چکار کنم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممکنه دلیلش این باشه که به دلیل پاس نکردن پیش نیازش حذفت کردن.اگه پیش نیاز نگذرونده باشی درس حذف میشه
      I want to live to survive people.

این وبلاگ منه :
      http://mannevesht73.blogfa.com

3. Top | #3
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paye2 نمایش پست ها
      سلام امروز وقتی رفتم دانشگاه دیدم روی دیوار چندتا لیست دروس حذف شده بود که اسمم رو توشون پیدا کردم ! جلوی درسی که حذف شده نوشته پیشنیاز . در صورتی که اون درس اصلا پیش نیاز نداره و خود اون درس پایه هست . خواستم برم اموزشی اما کسی نبود ولی وقتی وارد پرتابل دانشجوییم میشم تو سایت دانشگاه هنوز اون درس جزو برنامه هفتگی هستش . می خواستم بدونم یعنی الان حذف شدم ؟ اگر حذف شدم پس چرا از روی پرتابل برداشته نشده ؟ یا مشکلی به وجود اومده ؟ و بنظرتون الان من باید چکار کنم
      خب اسم درس رو لااقل میگفتی دیگه! از کجا مطمئنی که پیش نیاز نداره؟توی گلستان موقع انتخاب واحد نگاه کردی که واسش پیش نیاز زدن یا نه؟! درس های علوم پایه هم پیش نیاز دارن دیگه! مثل فیزیک 2 ! حالا مثلا یه نقشه کشی صعنتی 1 نداره یا مثلا تنظیم خانواده قطعا اولین فرصت به آموزش مراجعه کن !(اموزشیا هم که خداروشکر هیچوقت درست حسابی جواب نمیدن )

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paye2 نمایش پست ها
      سلام امروز وقتی رفتم دانشگاه دیدم روی دیوار چندتا لیست دروس حذف شده بود که اسمم رو توشون پیدا کردم ! جلوی درسی که حذف شده نوشته پیشنیاز . در صورتی که اون درس اصلا پیش نیاز نداره و خود اون درس پایه هست . خواستم برم اموزشی اما کسی نبود
      ولی وقتی وارد پرتابل دانشجوییم میشم تو سایت دانشگاه هنوز اون درس جزو برنامه هفتگی هستش . می خواستم بدونم یعنی الان حذف شدم ؟ اگر حذف شدم پس چرا از روی پرتابل برداشته نشده ؟ یا مشکلی به وجود اومده ؟ و بنظرتون الان من باید چکار کنم
      یا اون درس پیش نیاز داشته و به دلیل عدم اخذ پیش نیاز حذفش کردن
      یا نه،درس حذف شده پیش نیاز هست برای ترم بعد برا همین جلوش نوشتن پیش نیاز تا حواست رو جمع کنی
      +پرتال رو بیخیال بابا الان برا من دو تا کلاس بهداشت دو زدن تو سایت یکی دوشنبه یکی سه شنبه کی به کیه؟؟؟
      کاری که باید بکنی:برو آموزش ببین چه خبره!

5. Top | #5
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alilord نمایش پست ها
      خب اسم درس رو لااقل میگفتی دیگه! از کجا مطمئنی که پیش نیاز نداره؟توی گلستان موقع انتخاب واحد نگاه کردی که واسش پیش نیاز زدن یا نه؟! درس های علوم پایه هم پیش نیاز دارن دیگه! مثل فیزیک 2 ! حالا مثلا یه نقشه کشی صعنتی 1 نداره یا مثلا تنظیم خانواده قطعا اولین فرصت به آموزش مراجعه کن !(اموزشیا هم که خداروشکر هیچوقت درست حسابی جواب نمیدن )
      راستی مگه موقع انتخاب واحد سیستم خودش خطا نمیده که شما پیش نیاز های این واحد رو نگذروندی یا مثلا این که زمان آزمون اینها یا تایم کلاسیشون تداخل داره؟

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان راست میگن برید آموزش بگید حتما قابل برداشتن بوده که سیستم خطا نداده چون گلستانم خطا میده
      I want to live to survive people.

این وبلاگ منه :
      http://mannevesht73.blogfa.com

7. Top | #7
      کاربر فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezagmi نمایش پست ها
      راستی مگه موقع انتخاب واحد سیستم خودش خطا نمیده که شما پیش نیاز های این واحد رو نگذروندی یا مثلا این که زمان آزمون اینها یا تایم کلاسیشون تداخل داره؟
      آموزش است دیگر!اررور هارو گاهی بر میداره!
      آموزش ما که واقعا نابغن یه کارایی میکنن آدم نمیدونه گریه کنه،بخنده . . . !

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)