خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 58
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط setareh60 نمایش پست ها
      سلام
      1- اتمام دروس اختصاصی و عمومی پایه
      2-هم دوم هم سوم
      3-الویت با دروس اختصای و بعد عمومی بخصوص ادبیات
      4- قلمچی ثبت نام کردم
      5-به دلیل فاصله طولانی مدت( 18 سال) با دروس تجربی اول تشریحی و بعد تست
      6-منابع:زیست: کتاب درسی + الگو + تصویرنامه مهر وماه.... بعد از اتمام، منابع دیگه هم ممکنه کار کنم
      شیمی: دوم مبتکران + الگو... سوم خیلی سبز... پیش هنوز نگرفتم
      فیزیک: پایه گاج و خیلی سبز... پیش گاج و خیلی سبز و مبتکران شهریاری
      ریاضی: میکرو گاج و جامع خیلی سبز
      ادبیات: موضوعی گاج
      دین و زندگی: سفیر خرد
      زبان و عربی هر دو گاج که ممکنه زبان رو با مبتکران عوض کنم
      دوستانی که نظرات بهتری در مورد منابع و یا روش مطالعه دارین لطف کنین راهنمایی کنین
      همگی موفق باشین
      بنظرم در مورد درسهایی مثل ریاضی و فیزیک تک منبعی باشین بهتره خب اگه بخواین برای فیزیک هم گاج هم مبتکران و هم خیلی سبز کار کنین می دونین چقدر وقت گیره و باید چندهزار تست کار کنین بهتره یه منبع انتخاب کنین و باهاش جلو برین در مورد شیمی3 یه نگاه به گاج هم بینداز شاید خوشت اومد در مورد شیمی2الگو فوق العاده است مثل زیست الگوست شاهکاره اقای فرزاد تباره در مورد دینی هم گاج بهترینه ولی خب سفیر خرد هم از گاج چیزی کم نداره زیست هم که فقط الگو. البته اینها فقط یه نظر و پیشنهاده

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط yasintabriz نمایش پست ها
      سلام. تعداد منابعتون یکم زیاده فک کنم. به نظرم واسه هر کتاب درسه یه کتاب تست یا حداکثر 2 تا (اونم واس زیست) بیشتر از اون باعث سردرگمی میشه. شعار گاج درسته که میگه :به جای اینکه چند کتاب بخوانید کتاب های گاج را چندبار بخوانید
      ممنون از راهنماییتون...اینکه چند منبعی باعث سردرگمی میشه در صورتی هس که درس رو مفهومی متوجه نشده باشی من برعکس گاج شعارم اینه که با چند منبعی هم مطالب براتون دوباره تکرار میشه و هم اینکه روش های مختلفی ممکنه توی کتابا باشه و خود شخص بسنجه و با روشی که با اون راحت تره تستارو حل کنه البته اگه فرصت کافی داشته باشی!... شعار گاج در صورتی درسته که جنبه تبلیغ نداشته باشه و در صورتی یک منبعی خوبه که واقعا با اون منبع کنار بیای.. زیست رو که فعلا همون الگو و تصویرنامه اس که تصویرنامه خیلی خلاصه و به نظرم مفید هس ... فیزیک من اول گاج گرفتم ولی متاسفانه نتونستم با درسنامش کنار بیام و الان خیلی سبز میخونم که از نظر من درسنامه اش بهتره و بعد هم تستای گاج رو میزنم و مبتکران پیش رو هم بخاطر اینکه درسنامه مفهومی میخواستم دوستان تو فروم پیشنهاد دادن ولی هنوز هم نخوندم ... سعی میکنم تا جایی که بتونم ابتدا یک منبع رو کامل بخونم و در صورت وقت اضافه منبع دیگه ای رو کار کنم.... نکته ای که باز توی بحث چند منبعی هس و نظر خودم هس اینه که با خوندن چند منبع میشه به ایرادات منابع دیگه پی برد بعضی کتابا بهتر توضیح دادن و من هم بیشتر الان درسنامه نیاز دارم... شیمی دوم مبتکران رو دوبار خوندم و حالا دارم الگو رو میخونم از نظر من الگو نکات ریزتر و مفهومی تری رو هم گفته علاوه بر اینکه مبتکران هم عالی هس و مطالب بازهم برام یادآوری میشه...

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا1522 نمایش پست ها
      بنظرم در مورد درسهایی مثل ریاضی و فیزیک تک منبعی باشین بهتره خب اگه بخواین برای فیزیک هم گاج هم مبتکران و هم خیلی سبز کار کنین می دونین چقدر وقت گیره و باید چندهزار تست کار کنین بهتره یه منبع انتخاب کنین و باهاش جلو برین در مورد شیمی3 یه نگاه به گاج هم بینداز شاید خوشت اومد در مورد شیمی2الگو فوق العاده است مثل زیست الگوست شاهکاره اقای فرزاد تباره در مورد دینی هم گاج بهترینه ولی خب سفیر خرد هم از گاج چیزی کم نداره زیست هم که فقط الگو. البته اینها فقط یه نظر و پیشنهاده
      سپاسگزارم از پیشنهادتون... بله در مورد زمان منابع فیزیک باهاتون موافقم... متاسفانه بخاطر همون نداشتن آگاهی در مورد منابع و اینکه هنوز هم با فروم کنکور آشنا نبودم گاج رو انتخاب کردم البته به گفته فروشنده و بعد نتونستم متوجه درسنامه اش بشم که واقعا خیلی خلاصه بود دوستان شهریاری رو پیشنهاد دادن رو فقط پیش رو خریدم و خیلی سبز من فقط درسنامه شو میخونم و تست گاج رو حل میکنم به پیش که رسیدم همون مبتکرا رو میخونم و اگه رسیدم تست گاج و این هم بخاطر فاصله گرفتن از درس بود متاسفانه

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سپاسگزارم از پیشنهادتون... بله در مورد زمان منابع فیزیک باهاتون موافقم... متاسفانه بخاطر همون نداشتن آگاهی در مورد منابع و اینکه هنوز هم با فروم کنکور آشنا نبودم گاج رو انتخاب کردم البته به گفته فروشنده و بعد نتونستم متوجه درسنامه اش بشم که واقعا خیلی خلاصه بود دوستان شهریاری رو پیشنهاد دادن رو فقط پیش رو خریدم و خیلی سبز من فقط درسنامه شو میخونم و تست گاج رو حل میکنم به پیش که رسیدم همون مبتکرا رو میخونم و اگه رسیدم تست گاج و این هم بخاطر فاصله گرفتن از درس بود متاسفانه
      ببخشید شما مگه چند وقته شروع کردین که تونستین شیمی 2 مبتکرانو با اون حجم دوبار تموم کنین؟

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ببخشید شما مگه چند وقته شروع کردین که تونستین شیمی 2 مبتکرانو با اون حجم دوبار تموم کنین؟
      من پارسال همین موقع شروع کردم اول دروس سال اول رو کامل خوندم البته اوایل چون سختم بود از 3 ساعت در روز شروع کردم و تاآخر تابستون بعضی روزا 7 و 8 و تا 12 ساعت هم بود که میخوندم و قرار بود که 95 کنکور شرکت کنم متاسفانه چون 3 ماه قبل از عید دیگه نتونستم بخونم خیلی عقب افتادم وگرنه امسال امتحان میدادم.. مجددا از نیمه دوم فروردین شروع کردم و تا الان میانگین 10 ساعت رو میخونم بعضی روزا 9 بعضی روزا 13 ساعت... الان هم دروس سال دوم مثل زیست و شیمی و فیزیک رو خوندم دارم زیست و شیمی سوم رو میخونم و همزمان دوم رو هم مرور میکنم ولی ریاضی تا توابع نمایی رو همراه با گاج دارم میخونم و عمومی هم از سال دوم تازه شروع کردم و هر کردم یک درس خوندم....

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      مدیر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ما ها هنوز کنکور 95 رو ندادیم . امتحانات نهایی سوم هم که تازه شروع شده . از الان به فکر کنکور 96 باشیم ؟؟؟
      برای سومی ها البته چیز عجیبی نیست . ما هم اون اوایل تابستون میخواستیم روزی 15 ساعت بخونیم اما به زور ولی پیوسته روزی7-8ساعت شد(البته ما مدرسه هم میرفتیم )
      در کل زیاد خودتون رو خسته نکنید . تا وقتی اول مهر شد ، رمق برای درس خوندن داشته باشید.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      من پارسال همین موقع شروع کردم اول دروس سال اول رو کامل خوندم البته اوایل چون سختم بود از 3 ساعت در روز شروع کردم و تاآخر تابستون بعضی روزا 7 و 8 و تا 12 ساعت هم بود که میخوندم و قرار بود که 95 کنکور شرکت کنم متاسفانه چون 3 ماه قبل از عید دیگه نتونستم بخونم خیلی عقب افتادم وگرنه امسال امتحان میدادم.. مجددا از نیمه دوم فروردین شروع کردم و تا الان میانگین 10 ساعت رو میخونم بعضی روزا 9 بعضی روزا 13 ساعت... الان هم دروس سال دوم مثل زیست و شیمی و فیزیک رو خوندم دارم زیست و شیمی سوم رو میخونم و همزمان دوم رو هم مرور میکنم ولی ریاضی تا توابع نمایی رو همراه با گاج دارم میخونم و عمومی هم از سال دوم تازه شروع کردم و هر کردم یک درس خوندم....
      واقعا بهتون تبریک می گم با این اراده ای که دارین پزشکی برای شما دور از دسترس نیست و بهتون قول می دم با این انگیزه و انرژی پیش برین یکی از پزشکی های 96 هستین ایشاالله همه تلاشگرها به حقشون برسن ما هم به ارزومون برسیم الهی آمین.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      واقعا بهتون تبریک می گم با این اراده ای که دارین پزشکی برای شما دور از دسترس نیست و بهتون قول می دم با این انگیزه و انرژی پیش برین یکی از پزشکی های 96 هستین ایشاالله همه تلاشگرها به حقشون برسن ما هم به ارزومون برسیم الهی آمین.
      ممنونم از لطفتون... اول که آرزوی موفقیت برای شما در رشته و شهر مورد علاقتون رو هم دارم و دوم اینکه امیدوارم واقعا همین طور باشه که شما فرمودین و اینکه کاش باز وقفه ای پیش نیاد و من بتونم تا کنکور 96 ادامه بدم چون من دیگه واقعا فرصتی برای پشت کنکور موندن ندارم و با شرایط منم واقعا سخته

9. Top | #24
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      شیمی دوم مبتکران رو دوبار خوندم و حالا دارم الگو رو میخونم از نظر من الگو نکات ریزتر و مفهومی تری رو هم گفته علاوه بر اینکه مبتکران هم عالی هس و مطالب بازهم برام یادآوری میشه...
      دقیقا شیمی 2 الگو واقعا جزو خوبای شیمیه . تستای بیشتر و نکات ریزتری رو اورده . یجورایی کلا باعث شد مطالب حفظی رو دقیقا مثل زیست بشینم درست حسابی و با دقت بخونم . روی قیدا و ایناش بیشتر زوم کنم.

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      ممنونم از لطفتون... اول که آرزوی موفقیت برای شما در رشته و شهر مورد علاقتون رو هم دارم و دوم اینکه امیدوارم واقعا همین طور باشه که شما فرمودین و اینکه کاش باز وقفه ای پیش نیاد و من بتونم تا کنکور 96 ادامه بدم چون من دیگه واقعا فرصتی برای پشت کنکور موندن ندارم و با شرایط منم واقعا سخته
      اصلا نگران شرایط نباشین یکی از اقوام بنده 32سالش بود و متاهل هم بود بعد یه دفعه به سرش زد که بره دندانپزشکی بخونه خیلیا از جمله خودم به شوخی مسخرش می کردیم و بهش می گفتم می خوای با من بیای کنکور بدیو از این حرفا ما هم نمی دونستیم که واقعا مصممه واسه این کار بعد اومد کنکور 93داد و رتبش رو اعلام نکرد فقط گفت به هدف نرسیدم بازم یکسال خوند و در کمال ناباوری تو کنکور94دندانپزشکی سراسری اردبیل قبول شد یعنی همه تو حیرت بودیم هاج و واج. عید هم اومده بود خونمون می گفت از وقتی رفتم دانشگاه احساس می کنم 10 15 سال جوونتر شدم جالبه می گفت شاگرد اول کلاسم از همین الانم واسه تخصص برنامه ریختم می خوام ایمپلنت بخونم خلاصه اراده یه چیز دیگست

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام هر کاری میکنید قلمچی ثبت نام نکنید
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا نگران شرایط نباشین یکی از اقوام بنده 32سالش بود و متاهل هم بود بعد یه دفعه به سرش زد که بره دندانپزشکی بخونه خیلیا از جمله خودم به شوخی مسخرش می کردیم و بهش می گفتم می خوای با من بیای کنکور بدیو از این حرفا ما هم نمی دونستیم که واقعا مصممه واسه این کار بعد اومد کنکور 93داد و رتبش رو اعلام نکرد فقط گفت به هدف نرسیدم بازم یکسال خوند و در کمال ناباوری تو کنکور94دندانپزشکی سراسری اردبیل قبول شد یعنی همه تو حیرت بودیم هاج و واج. عید هم اومده بود خونمون می گفت از وقتی رفتم دانشگاه احساس می کنم 10 15 سال جوونتر شدم جالبه می گفت شاگرد اول کلاسم از همین الانم واسه تخصص برنامه ریختم می خوام ایمپلنت بخونم خلاصه اراده یه چیز دیگست
      واقعا از دلگرمی و تشویقتون ممنونم... پس خیلی اراده محکمی داشتن.. آفرین به ارادشون که واقعا از الان هم به فکر تخصصشون هستن... این که گفتن چند سال جوونتر شدن رو خوب اومدن چون واقعا اون انرژی مضاعف همچین حسی به شخص میده... پس لازم شد شما یه مشاوره حسابی عوض اون مسخره کردنا ازشون بگیرین!!![emoji5]

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      فقط شمایی که هدفتون پزشکی هست با توجه به شرایط سنی که دارین این رو هم در نظر داشته باشین که اگر قصد شرکت دردوره دستیاری(ازمون تخصص ) رو داشته باشین با محدودیت سنی روبرو میشین , این همه دارین زحمت میکشین و تایم میذارید همه جوانب رو بررسی کنید .

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ezio auditore77 نمایش پست ها
      سلام هر کاری میکنید قلمچی ثبت نام نکنید
      سلام...
      چطور؟

15. Top | #30
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام...
      چطور؟
      چون تجربش کردم
      سوالاش تو تابستون استاندارد نیس...گزینه 2 تابستون بهتره
      مَنْ أَحْيَاهَا فَكَأَنَّمَا أَحْيَا النَّاسَ جَمِيعًا﴿32 المائدة﴾
      هر كس انساني را از مرگ رهائي بخشد چنان است كه گوئي همه مردم را زنده كرده است!

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن