خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 11 از 11
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

برنامه ریزی برای دروس باقی مانده در مدت باقی مانده

سلام دوستان

یه مشکلاتی واسم پیش اومد که خدا رو شکر فعلا حل شده ولی باعث شد یه هفته ای از درس دور باشم بخاطر همین برنامم ریخت به هم... خلاصه برم سر اصل مطلب

ریاضی : از ببین مباحثی که انتخاب کردم یعنی ( حد،مشتق،کاربرد مشتق،مجانب،پیوستگی،آمار،ا حتمال،ماتریس،تابع،انتگرال ،معادله و نامعادله ) این مباحث مونده : کاربرد مشتق،احتمال،ماتریس،تابع،م عادله و نامعادله ( 20 درصد بزنم کلام تو هواست)

شیمی : فقط فصل چهار شیمی پیش

فیزیک : فیزیک 1 ، فصل دوم فیزیک پیش 1

50 روز تا کنکور مونده... 30 روز آخر که واسه جمع بندی و آزمون 2 روز یک بار هست.. میمونه 20 روز.. میگیم 15 روز

به نظرتون میتونم توی این 15 روز این مباحثو کامل بخونم و مسلط بشم بهشون؟! اگه نه کدوما رو حذف کنم بهتره ؟ یا کدوما رو توی اولویت قرار بدم؟!

البته اینم بگم واسه ی این مباحث روزی حداکثر 5-6 ساعت وقت دارم چون باقی درسهایی که خوندم رو باید مرور کنم و رفع اشکال کنم.. یا در کل حدود 80 ساعت واسه این مباحث وقت دارم..

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melis نمایش پست ها
      سلام دوستان

یه مشکلاتی واسم پیش اومد که خدا رو شکر فعلا حل شده ولی باعث شد یه هفته ای از درس دور باشم بخاطر همین برنامم ریخت به هم... خلاصه برم سر اصل مطلب

ریاضی : از ببین مباحثی که انتخاب کردم یعنی ( حد،مشتق،کاربرد مشتق،مجانب،پیوستگی،آمار،ا حتمال،ماتریس،تابع،انتگرال ،معادله و نامعادله ) این مباحث مونده : کاربرد مشتق،احتمال،ماتریس،تابع،م عادله و نامعادله ( 20 درصد بزنم کلام تو هواست)

شیمی : فقط فصل چهار شیمی پیش

فیزیک : فیزیک 1 ، فصل دوم فیزیک پیش 1

50 روز تا کنکور مونده... 30 روز آخر که واسه جمع بندی و آزمون 2 روز یک بار هست.. میمونه 20 روز.. میگیم 15 روز

به نظرتون میتونم توی این 15 روز این مباحثو کامل بخونم و مسلط بشم بهشون؟! اگه نه کدوما رو حذف کنم بهتره ؟ یا کدوما رو توی اولویت قرار بدم؟!

البته اینم بگم واسه ی این مباحث روزی حداکثر 5-6 ساعت وقت دارم چون باقی درسهایی که خوندم رو باید مرور کنم و رفع اشکال کنم.. یا در کل حدود 80 ساعت واسه این مباحث وقت دارم..

ببینید اولا که 20 روز وقت دارید ....
      نمیدونم چرا 5 روزشو کم کردین و شد 15 روز ...

وسه این 15 روز هم به نظرم یا تابع از ریاضی رو بزارید کنار یا دینامیک فیزیک رو ....
      و یا هر دوشونو ...

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیزم به نظرم این فیزیک فصل یک و دو پیش اگه تا الان خوب کار نکردی خیلی عتقلانه هست که بزاریش کنار
      بعد اینکه شما بقیه درسات تمام شده دیگه؟؟چون گفتی بقیشو باید کرور و رفع اشکال کنم خب پس اونا رو انگاری باید جمع کنیی دیگه یعنیواسه اون درسا جمع بندی محسب میشخ..خب پساز همون سی روز پایان برا اونا استفاده کن به نظرم..و درضمن پطور 20رو رو فاکتورگیری کردی شد15؟؟؟؟؟
      دیروزت خوب یا بد گذشت
      مهم نیست
      امروز روز دیگری است

قدری شادی با خود به خانه ببر
      راه خانه ات را که یاد گرفت ،
      فردا با پای خودش می آید

5. Top | #5
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نکته مهم برای عدم پراکنده خوانی در دوران جمع بندی و افزایش درصدها

اینو کامل بخواانید

مباحثی که خوانده بودی قبلا اما الان ضعیف و کم تسلط هستی باید احیا کنی

از هر درس ببین چ جاهایی رو مفت از دست دادی و خیلی زود با ی مرور ساده دوباره بالا میاد
      همون ها لیست کن و به اولویت بهتر بودن بچین

مثلا شیمی
      اول شیمی آبی
      بعد سینتیک
      بعد کووالانسی

حالا برای همه درس ها اینکار کن
      بیا و بعدش اولویت اول هر درس بردار بزاذ تو ی box . دقت کن این باکس مطالعاتی شامل همه درس ها و هر درس تنها یک مبحث میشه
      مثلا انتخاب کردی از کل 30 فصل زیست من پروتین کار می کنم و الی اخر
      اگر خواندی طی 4 روز بازم بعدش ی کنکور جامع بزن

اگر رشد داشتی بیا سراغ اولویت دوم و گرنه همون جا بمون

همین کار ادامه بده تا کم کم رشد کنی و بیای بالا و کم تسطلی هات تمام بشه و اگر فرصت شد سمت نخوانده هات برو

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

ببینید اولا که 20 روز وقت دارید ....
      نمیدونم چرا 5 روزشو کم کردین و شد 15 روز ...

وسه این 15 روز هم به نظرم یا تابع از ریاضی رو بزارید کنار یا دینامیک فیزیک رو ....
      و یا هر دوشونو ...
      آخه بعد عید انقدر مشکل یش اومده که این 5 روز رو بخاطر مشکلات احتمالی فاکتور گرفتم.. آخه بعدش هم دیگه زمانی واسه جبران باقی نمیمونه پس بهتره واسه احتیاط این 5 روزو بذارم کنار...

به نظرتون بین تابع و کاربرد مشتق، تابع رو بذارم کنار بهتره؟ یا مثلا کاربرد مشتق رو بذارم کنار ولی به جاش مثلثات + تابع بخونم.. کدوم راحت تره و وقت کمتری میبره؟!

مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط پریسان1375 نمایش پست ها
      سلام دوست عزیزم به نظرم این فیزیک فصل یک و دو پیش اگه تا الان خوب کار نکردی خیلی عتقلانه هست که بزاریش کنار
      بعد اینکه شما بقیه درسات تمام شده دیگه؟؟چون گفتی بقیشو باید کرور و رفع اشکال کنم خب پس اونا رو انگاری باید جمع کنیی دیگه یعنیواسه اون درسا جمع بندی محسب میشخ..خب پساز همون سی روز پایان برا اونا استفاده کن به نظرم..و درضمن پطور 20رو رو فاکتورگیری کردی شد15؟؟؟؟؟
      فصل یک و دو پیش رو قبلا خوندم... ولی الان خیلی وقته که نخوندمشون... حدودا از قب عید دیگه مرورشون نکردم.. آینه ها آسونتره و وقت کمتری میگیره به نظرتون؟

منظورم از مرور این بود که رفع اشکال کنم تا به تسلط بزنم...آخه همه میگن تا قبل اینکه به تسلط نرسیدی طرف آزمون سه روز یه بار نرو

واسه اون پنج روز هم دلیلشو بالا گفتم

نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      نکته مهم برای عدم پراکنده خوانی در دوران جمع بندی و افزایش درصدها

اینو کامل بخواانید

مباحثی که خوانده بودی قبلا اما الان ضعیف و کم تسلط هستی باید احیا کنی

از هر درس ببین چ جاهایی رو مفت از دست دادی و خیلی زود با ی مرور ساده دوباره بالا میاد
      همون ها لیست کن و به اولویت بهتر بودن بچین

مثلا شیمی
      اول شیمی آبی
      بعد سینتیک
      بعد کووالانسی

حالا برای همه درس ها اینکار کن
      بیا و بعدش اولویت اول هر درس بردار بزاذ تو ی box . دقت کن این باکس مطالعاتی شامل همه درس ها و هر درس تنها یک مبحث میشه
      مثلا انتخاب کردی از کل 30 فصل زیست من پروتین کار می کنم و الی اخر
      اگر خواندی طی 4 روز بازم بعدش ی کنکور جامع بزن

اگر رشد داشتی بیا سراغ اولویت دوم و گرنه همون جا بمون

همین کار ادامه بده تا کم کم رشد کنی و بیای بالا و کم تسطلی هات تمام بشه و اگر فرصت شد سمت نخوانده هات برو

ممنون
      ویرایش توسط melis : 07 خرداد 1395 در ساعت 03:08

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دوستان الان موندم که چیکار کنم

واسه فیزیک : فیزیک یک یعنی آینه ها که 4تا تست داره رو بخونم بهتره یا فیزیک پیش1 که 8تا تست داره بخونم بهتره؟! البته فیزیکه واسه فیزیک پیش 1 صفر صفر نیستم ولی واسه آینه ها صفر مطلقم! از اول دبیرستان اصلا نخوندمش ... و یه مورد دیگه وقته.. کدوم یکی سوالاش وقت کمتری میبره؟!

واسه دیفرانسل:

با توجه به درسایی که نخوندم ( توی پست اول) کدوما رو حذف کنم بهتره؟! کاربرد مشتق یا تابع؟! کدوم راحت تره و وقت کمتری میبره؟

ممنون

8. Top | #8
      پاسخگوی ارشد

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      انتخاب مباحث خوب

روش جمع بندی شناور ( اوویت بندی _ مطالعه و جمع بندی با ازمون جامع )

مشاوره تحصیلی و کنکور_سایت مشاوره تحصیلی علیرضا افشار

دانلود رایگان همایش های مشاوره ای انگیزشی و آموزشی از سال 90 تا امروز
      www.alirezael.ir

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      آخه بعد عید انقدر مشکل یش اومده که این 5 روز رو بخاطر مشکلات احتمالی فاکتور گرفتم.. آخه بعدش هم دیگه زمانی واسه جبران باقی نمیمونه پس بهتره واسه احتیاط این 5 روزو بذارم کنار...

به نظرتون بین تابع و کاربرد مشتق، تابع رو بذارم کنار بهتره؟ یا مثلا کاربرد مشتق رو بذارم کنار ولی به جاش مثلثات + تابع بخونم.. کدوم راحت تره و وقت کمتری میبره؟!

مرسی

فصل یک و دو پیش رو قبلا خوندم... ولی الان خیلی وقته که نخوندمشون... حدودا از قب عید دیگه مرورشون نکردم.. آینه ها آسونتره و وقت کمتری میگیره به نظرتون؟

منظورم از مرور این بود که رفع اشکال کنم تا به تسلط بزنم...آخه همه میگن تا قبل اینکه به تسلط نرسیدی طرف آزمون سه روز یه بار نرو

واسه اون پنج روز هم دلیلشو بالا گفتم

ممنون

ببینید به نظر من تابع رو بزارید کنار و به جاش کاربرد مشتق و مثلثات رو بخونید ...
      آخه تابع خیلی پراکنده و وقت گیره ....

آینه ها که قطعا آسون تر و کم حجم تره ... تا الان آینه ها رو خوندین یا نه؟؟؟؟؟؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط afshar نمایش پست ها
      انتخاب مباحث خوب

روش جمع بندی شناور ( اوویت بندی _ مطالعه و جمع بندی با ازمون جامع )

ممنون
      نقل قول نوشته اصلی توسط ah.at نمایش پست ها

ببینید به نظر من تابع رو بزارید کنار و به جاش کاربرد مشتق و مثلثات رو بخونید ...
      آخه تابع خیلی پراکنده و وقت گیره ....

آینه ها که قطعا آسون تر و کم حجم تره ... تا الان آینه ها رو خوندین یا نه؟؟؟؟؟؟
      نه آینه ها رو از اول دبیرستان تا حالا نخوندم ..

ولی حرکت و دینامیک رو قبلا خوندم ولی چیزی یادم نیست

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ممنون

نه آینه ها رو از اول دبیرستان تا حالا نخوندم ..

ولی حرکت و دینامیک رو قبلا خوندم ولی چیزی یادم نیست

پس به نظر من فقط یکی از فصول حرکت شناسی و یا دینامیک رو که باهاش راحت ترید بخونید و دوره کنید ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن