خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 137
    1. Top | #1
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

قبولی در دندانپزشکی با ۵۰ روز خواندن

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان
      امروز یه تصمیم جدی گرفتم
      قبولی در دندانپزشکی با ۵۰ روز خواندن
      اول ازهمه کسایی که میگن نمیشه لطفا نظرندن چون شدن یا نشدنش دست خداس و من توکلم به خدا هست.خداروشکر معدل که مثبته امسال و سهمیه شاهد هم دارم.
      ☆برنامه ریزی☆
      ●زیست ۴۰%●هر روز ۳ ساعت بخونم (2ساعت خواندن ۲۰تا۲۵صفحه و ۱ ساعت تست و نکته برداری)
      ●شیمی۴۰%● هر روز ۱.۵ ساعت (1ساعت خواندن و ۰.۵ساعت تست)
      ♡مرور زیست و شیمی♡ دوستان برای این دو درس این نوع مرور میخوام اجراء کنم مرور اول ۱ روز مرور دوم ۲ روز مرور سوم ۴ روز مرورچهارم ۸ روز وهمین جور مرورها دوبرابر میشه و اول مرورهاروباید بخونم بعد برنامه اون روز
      ●دین وزندگی۸۰%● هر روز ۲ساعت (خواندن چهار درس در دو نوبت یک ساعته)
      ●ادبیات۵۰%تا۶۰%● هر روز ۱.۵ ساعت (خواندن قرابت و زبان فارسی وآرایه)(لغت و تاریخ تو وقتهای استراحت میخونم)
      ●عربی ۴۰%● هر روز ۱ساعت (اول حفظ کل ترجمه و لغات وبعد دیدن فیلم از یه کانال که طولانی هم نیس و تست زنی)قواعد هیچی بلدنیستم
      ●زبان خارجه۴۰%●هر روز ۱ ساعت (هر روز خواندن لغات + یک ردینگ+ یک کلوز)
      ●ریاضی وفیزیک هرکدام 21%●یک روز در میان ۱.۵ ساعت خواندن مباحث ساده )اگه تونستم و وقت کردم هر روز دوتاشو میخونم
      ☆منابع☆
      زیست=کتاب درسی + نشرالگو
      شیمی=کلا مبتکران
      دین وزندگی=گاج جامع نقره ایی
      ادبیات= پنج گنج با لقمه لغت و املا و تاریخ ادبیات
      عربی=ایادفیلی
      زبان خارجه=شهاب اناری
      ریاضی=جامع خیلی سبز
      فیزیک=چهارجلدی گاج نقره ایی
      بقیه دوستان میتونن برنامه شونو بذارن و انرژی بدن
      ویرایش توسط zaniarsobhani : 04 خرداد 1395 در ساعت 21:41

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر کسی قبلا این مسیرو تونسته بره پس تو هم میتونی ولی اگر نتونسته پس تو میتونی اولین نفری باشی که این مسیرو میری .... موفق باشی

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      میشه اما باید ب جا گاج دینی زیپ کرمیم بخری

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      شدنش که شدنیه ولی منابعتون رو درست انتخاب نکردین بهتره ویرایش بشه به منابع زیر
      اولا برای ادبیات زبان فارسی رو نخون بقیه موارد رو بخون
      برای عربی برو کتاب خیلی سبز غزال موسوی رو بگیر بهت قول میدم از صفر به بالای 50 میرسونت کلا 33 تا درسنامه داره هر درسنامه رو هر روز بخونی با تستاش 33 روزه تمومی تازه هر درسنامه فوقش 45 دقیقه طول میکشه خیلی عالیه
      دینی رو بهتره جمع بندی خیلی سبز یا خط ویژه گاج بگیری چون واقعا گاج نقره ای خیلی نوشته
      زبان شهاب اناری رو بخونی کفایت می کنه + 504 واژه ضروری برای درک متن تاثیرش فوق العاده بالاست
      ریاضی رو فرق نمی کنه یا از مهرو ماه بخون یا خیلی سبز
      زیست رو بهتره فقط کتاب رو بخونی ( اول یه دور بخون بعدا به صورت مبحثی بخون ) + تست های فرد گاج + از 12 خرداد هر روز 3 صفحه از جمع بندی الگو
      فیزیک پیش 2 + فصل 3 و 4 پیش + فصل 6 دوم راحت ترین فصل ها هستن به نظر من البته در این بازه
      شیمی رو به نظرم دوم و سوم رو بخون ولی واقعا بخون یعنی به معنای واقعی کلمه

ولی بازم در حالت کلی تخیلی فکر نکن یه روز بشین با خودت فکر کن یه روز تمام ببین واقعا از خودت چی انتظار داری چرا این همه وقت سهل انگاری کردی و فقط به این فکر کن که در عرض 50 روز تمومش کنی یا کاری رو شروع نکن یا شروع کردی حتما تموم کن

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها
      برای عربی برو کتاب خیلی سبز غزال موسوی رو بگیر بهت قول میدم از صفر به بالای 50 میرسونت کلا 33 تا درسنامه داره هر درسنامه رو هر روز بخونی با تستاش 33 روزه تمومی تازه هر درسنامه فوقش 45 دقیقه طول میکشه خیلی عالیه
      دینی رو بهتره جمع بندی خیلی سبز یا خط ویژه گاج بگیری چون واقعا گاج نقره ای خیلی نوشته
      زبان شهاب اناری رو بخونی کفایت می کنه + 504 واژه ضروری برای درک متن تاثیرش فوق العاده بالاست
      زیست رو بهتره فقط کتاب رو بخونی ( اول یه دور بخون بعدا به صورت مبحثی بخون ) + تست های فرد گاج + از 12 خرداد هر روز 3 صفحه از جمع بندی الگو
      فیزیک پیش 2 + فصل 3 و 4 پیش + فصل 6 دوم راحت ترین فصل ها هستن به نظر من البته در این بازه

ولی بازم در حالت کلی تخیلی فکر نکن یه روز بشین با خودت فکر کن یه روز تمام ببین واقعا از خودت چی انتظار داری چرا این همه وقت سهل انگاری کردی و فقط به این فکر کن که در عرض 50 روز تمومش کنی یا کاری رو شروع نکن یا شروع کردی حتما تموم کن
      داداش من فکرامو کردم میخوام شروع کنم
      ادبیات میگین زبان فارسی رو حذف کنم ولی خدایی خوندن زبان فراسی بهتره تا این همه لغت و املاء و تاریخ ادبیات غیر این من 60 درصدمیخوام بزنم باید100درصدشو بخونم دیگه
      عربی قواعدم فکرکن به ابتدایی سوال میدی این کتاب که گفتی باز بدردمیخوره ؟
      دین وزندگی کلا قوی ام طوری که 9 تا از کنکور89 رو زدم یکیش اشتباه بود خط ویژه کیفیت گاج نقره ایی رو داره؟

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سومین تاپیکی هست که میبینم:/

اما کمکت کنم تو بعضی چیزا...

زبان رو تیک 8 بگیر...اما به جای اینکه هر روز 1 صفحه اضافه کنی ، هر روز 4 صفحه اضافه کن..همون اول هم با 4 صفحه شروع کن. تو حدود 40روز کل لغات اول و دوم و سوم و پیش رو تموم میکنی جوری که تو ذهنت میمونه.

دینی هم "کتاب آخر مهرو ماه " رو بگیر...تمام نکات لازم برای کنکور رو گفته.خیلی کامله

راجبه ریاضی و فیزیک نظر ندارم.

امیدوارم موفق باشید
      دلمان برای هرچیز کوچک،چقدر تنگ است..

7. Top | #7
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها

زبان رو تیک 8 بگیر...اما به جای اینکه هر روز 1 صفحه اضافه کنی ، هر روز 4 صفحه اضافه کن..همون اول هم با 4 صفحه شروع کن. تو حدود 40روز کل لغات اول و دوم و سوم و پیش رو تموم میکنی جوری که تو ذهنت میمونه.

دینی هم "کتاب آخر مهرو ماه " رو بگیر...تمام نکات لازم برای کنکور رو گفته.خیلی کامله

امیدوارم موفق باشید
      فرق تایپک بنده اینه که تصمیمموگرعتم و هر روزمیام برنامه مو میزارم ک اجرا کردم
      منظورتونو نگرفتم تیک 8 بگیرم و 4صفحه یهنی؟ یعنی شهاب اناری اون کیفیت رو نداره؟

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط laleh74 نمایش پست ها

امیدوارم موفق باشید
      و این داستان سر دراز دارد ...

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واسه فیزیک نهایی فقط بگم میرسی تا دوتا از فصل هارو حداقل خوب بخونی فصل 7 و6 رو بخون راحتن حالا سعی کن فصل 5 یا 8 رو هم یکیشونو یه نگا بندازی و نمونه سوال حل کنی دینی هم خط ویژه کامله

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      یه نقل قول معروف ژاپنی:
      If one can do it, I can do it.
      If no one can do it, I must do it.

یه نقل قول معروف شیرازی:
      Kako, if one can do it, kho let him do it.
      If no one can do it, kho lamassab how can I do
      it?

بستگی داره شیرازی وار عمل کنی یا ژاپنی وار :D
      ویرایش توسط joozef : 04 خرداد 1395 در ساعت 14:54

11. Top | #11
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فردا معلوم میشه داداش کدوم تایپک موفق بوده من یا دوتای دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط Hellion نمایش پست ها
      و این داستان سر دراز دارد ...

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Ashegh
      نمایش مشخصات
      من یک پیشنهاد دارم برات اگه تازه شروع کردی
      برای این که بتونی تست های زیاد تری کار کنی
      به نظرم الان که میخوای تست بزنی
      فقط تالیفی و سنجش بزن

چون بالاخره چه درستو تموم کنی چه نکنی باید
      4 سال اخیر رو کنکور های سراسری خارج و داخل رو کار کنی
      تا امادگی پیدا کنی
      اون موقع کامل تست های چند سال اخیر سراسری هم میزنی
      از این طرف هم تالیفی هارو کار کردی

منابع هم تقریبا خوبه
      اما چند تا پیشنهاد دارم
      ریاضی جمع بندی خیلی سبز خیلی عالیه
      زبان فارسی هم تست هاشو رها نکن موضوعی نشر الگو خیلی خوبه
      عربی هم اگه خیلی مشکل داری دی وی دی عربی 70 درصد گاج کلا توی 12 ساعت کل عربی رو حرفه درس میده که راحت میتونی تست بزنی

موفق باشی

13. Top | #13
      کاربر اخراجی

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarsobhani نمایش پست ها
      فردا معلوم میشه داداش کدوم تایپک موفق بوده من یا دوتای دیگه
      منظورم اینه رفته رفته به تعداد این تاپیک ها اضافه میشه ... حرف موفق شدن یا نشدن نزدم ... به نظرم اگه شب قبل از کنکورم بخونی میتوونی فرداش تک رقمی بیاری ... دوستان اینو ثابت کردند

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tabrizcity نمایش پست ها

بنظرم واس کسی که میخواد زبانو 40 بزنه لغات 504اصلا نیازی نیس...
      من خودم که میانگین زبانم 85 ب بالاس کلا 504 نخوندم...
      در ضمن زبانو میتونین براحتی بالای 60بزنید...
      کافیه هرروز فقط نیم ساعت وقت بذارید براش+ 1ریدینگ و 1کلوز..
      уσυ cαη'т ωαƖк ωιтн Gσɗ αηɗ нσƖɗιηg нαηɗ ωιтн ɗєνιƖ

15. Top | #15
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Edis نمایش پست ها

بنظرم واس کسی که میخواد زبانو 40 بزنه لغات 504اصلا نیازی نیس...
      من خودم که میانگین زبانم 85 ب بالاس کلا 504 نخوندم...
      در ضمن زبانو میتونین براحتی بالای 60بزنید...
      کافیه هرروز فقط نیم ساعت وقت بذارید براش+ 1ریدینگ و 1کلوز..
      قواعد ضعیفم و بعدش روزی چندتا لغت بخونم؟

صفحه 1 از 10 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن