خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 5 از 10 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 61 به 75 از 137
    1. Top | #61
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.mTf نمایش پست ها

فایل پیوست 54919
      7500 میشه 33000
      داداش یه تراز 8000 بفرست معدلش هم بگی ممنون میشم

2. Top | #62
      در انتظار تایید ایمیل

Daghon
      نمایش مشخصات
      gsq.jpg

3. Top | #63
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alibahadori نمایش پست ها
      یک سوال داشتم دوست عزیز
      نوشتید کتاب معجزه فیزیک مهر و ماه برای خوندن فیزیک

من یک سوال دارم ایا شما این کتاب رو مطالعه کردین؟
      کتاب های معجزه مهر و ماه هدف گذاریش فقط برای جمع بندی هست یعنی اینکه دانش اموز اون درس رو خونده باشه و تست کار کرده باشه
      و این کتاب رو برای جمع بندی بخونه که نکات مهم رو یاد اوری کنه و چند روش تستی سریع برای حل مسائل میگه

این کتاب اول اینکه فرمول هاش کامل نیست دوم اینکه فرمول ها اصلا تجزیه نشده که مثلا f اینجا واحدش چیه (برای مثال بود)
      و کسی که تازه میخواد بخونه کاملا گیج میشه
      این کتاب تست های فصل به فصل هم نداره و مثال هایی که زده خیلی پیش پا افتادس
      تست های فیزیک مفهومی هستن و با خوندن این کتاب اصلا نمیتونید به تست های سراسری به این راحتی ها جواب بدید
      نگاه نکنید خود مولف اومده با روش های من در اوردی تست های کنکور رو حل میکنه شما باید در نظر بگیرید که سر جلسه خونه نیست که با خیال راحت بگردی نکته طلایی پیدا کنی که تست رو حل کنی

به نظرم معجزه مهر و ماه اصلا مناسب کسی که فیزیک نخونده یا ضعیف هست نیست
      سلام اتفاقا کتابشو دارم نمیگم کتابه توپیه اما خب از توی این کتاب 20 درصد در میاد ...حالا من به معجزه کار ندارم ...ببینید الان اگه اول مهر بود من میگفتم هیچ کتاب فیزیکی جز 4 جلد فیزیک فرید شهریاری نخونید چون کاملا مفهومیه...اما
      اینجا بحث فهمیدن نیست بحث گرفتن درصد لازمه حالا به هر روشی... سر جلسه کنکور مهم نیست شما نابغه باشید یا یه ادمه معمولی مهم اینکه شما یه تست رو به هر روشی که شده جواب بدی...حالا ممکنه یه تست رو شانسی هم جواب بدی ...مهم جواب دادنه...تو پست قبل هم گفتم مثلا توی دین و زندگی کتابی بهتر از گاج نقره ای نیست یعنی اگه این کتاب رو کسی توی طول سال چندین بار بخونه محال هست که نتونه 100 بزنه اما همین کتاب برای این بازه 50 روزه مثل یک سم هست به هیچ وجه با این کتاب توی این 50 روز نمیتونید به 50 هم خودتونو برسونید...
      باز هم تکرار میکنم الان بحث فهمیدن دروس نیست کسی که میخواد از الان شروع کنه فقط باید به این فکر کنه که چه طوری میتونه درصدی رو که میخواد بدست بیاره
      معجزه فیزیک کتاب تاپی نیست همه هم اینو میدونیم اما همین کتاب رو اگه بتونیم تا کنکور شخم بزنیم 20 یا 25درصد رو راحت ازش میگیریم و به هدفمون میرسیم

در اخر میگم بله حق با شماست معجزه فیزیک کتابی برای فهمیدن فیزیک نیست اما کتابی برای درصد اوردن فیزیک هست...

اگه خیلی هم با معجزه مشکل دارید جمع بندی زیپ فایق کتابیه که بکار این بازه زمانی میاد...

4. Top | #64
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط وحید ی نمایش پست ها
      سلام اتفاقا کتابشو دارم نمیگم کتابه توپیه اما خب از توی این کتاب 20 درصد در میاد ...حالا من به معجزه کار ندارم ...ببینید الان اگه اول مهر بود من میگفتم هیچ کتاب فیزیکی جز 4 جلد فیزیک فرید شهریاری نخونید چون کاملا مفهومیه...اما
      اینجا بحث فهمیدن نیست بحث گرفتن درصد لازمه حالا به هر روشی... سر جلسه کنکور مهم نیست شما نابغه باشید یا یه ادمه معمولی مهم اینکه شما یه تست رو به هر روشی که شده جواب بدی...حالا ممکنه یه تست رو شانسی هم جواب بدی ...مهم جواب دادنه...تو پست قبل هم گفتم مثلا توی دین و زندگی کتابی بهتر از گاج نقره ای نیست یعنی اگه این کتاب رو کسی توی طول سال چندین بار بخونه محال هست که نتونه 100 بزنه اما همین کتاب برای این بازه 50 روزه مثل یک سم هست به هیچ وجه با این کتاب توی این 50 روز نمیتونید به 50 هم خودتونو برسونید...
      باز هم تکرار میکنم الان بحث فهمیدن دروس نیست کسی که میخواد از الان شروع کنه فقط باید به این فکر کنه که چه طوری میتونه درصدی رو که میخواد بدست بیاره
      معجزه فیزیک کتاب تاپی نیست همه هم اینو میدونیم اما همین کتاب رو اگه بتونیم تا کنکور شخم بزنیم 20 یا 25درصد رو راحت ازش میگیریم و به هدفمون میرسیم

در اخر میگم بله حق با شماست معجزه فیزیک کتابی برای فهمیدن فیزیک نیست اما کتابی برای درصد اوردن فیزیک هست...

اگه خیلی هم با معجزه مشکل دارید جمع بندی زیپ فایق کتابیه که بکار این بازه زمانی میاد...
      شما فیزیک شهریاری رو استفاده کردین؟
      اگر جواب مثبت هست , تفاوتهاش یا بعبارتی مزیت های اون نسبت به گاج در چیه؟

5. Top | #65
      کاربر انجمن

Maghror
      نمایش مشخصات
      سلام.

دوست عزیز اگر بخوای هدفت دست یافتنی میشه همین امروز تاپیک ها رو بخون و دیگه سایت نیا و بشین بخون اگر از من میشنوی اگر بخوای هر روز بیایی ببینی بقیه نظرشون چیه هیچ فایده ای نداره پس امروز همه رو جمع کن و بذار کنار و یا علی بگو و شروع کن...ببین وقتی میشنویم که یک نفر کتاب و درس زیست (مثلا زیست 2)رو 5 بار واس کنکور خونده با خودمون میگیم وووااااااوووو 5 بار؟؟؟؟؟ درحالی که ما خودمون همون کتابو طی سال تحصیلی چندین بار خوندیم و و همونو با دو روز فرجه امتحانی بالای 18 گرفتیم..میبینی؟؟؟؟ این فقط یه تصور غول مانند از کنکوره ....شما فیزیک مبحث های "صوت"و"موج های الکترومغناطیس"و"الکتریسیته ساکن"وفیزیک اتمی و جدید"و"گرما و قانون گاز ها"و"مدار و جریان الکتریکی"و"نور هندسی"و"آشنایی با هسته" رو عاااااااااااااااااااااااا ااااااالی و روزی دو ساعت بخونی میتونی 56 درصد فیزیکتو تضمین کنی...حالا فرض بذاریم 3 تا سوالم ج ندی باز 46 درصد زدی که واس رشته موردنظرت کافیه....بقیه دروس هم به این شکل......حالا شما خودت میتونی بعضی مباحثو جابجا کنی و اون مبحثی ک تسلط و علاقه داری رو جایگزین کنی..ولی باید طوری باشه که توی این مباحث به تسلط 100 درصد برسی
      یاحق

6. Top | #66
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      پستای هفته آینده : پزشکی در شب کنکور - دامپزشکی در 1هفته - پرستاری بدون مطالعه - رتبه برتر با هیپنوتیزم - کنکور در خواب اسمت

7. Top | #67
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: gsq.jpg
مشاهده: 196
حجم: 30.8 کیلو بایت
      نقل قول نوشته اصلی توسط NoBogh نمایش پست ها
      پستای هفته آینده : پزشکی در شب کنکور - دامپزشکی در 1هفته - پرستاری بدون مطالعه - رتبه برتر با هیپنوتیزم - کنکور در خواب اسمت
      الان با این پستت چی رو ثابت کردی؟

8. Top | #68
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarsobhani نمایش پست ها
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: gsq.jpg
مشاهده: 196
حجم: 30.8 کیلو بایت
      الان با این پستت چی رو ثابت کردی؟
      منظورم این بود 15تا سوال زیست دُرُستو نمی تونی تو 50روز بزنی اگه بخوای این درصدهارو بیاری ، واقع گرا باشی بهتره
      * البته من منظورم برای سراسری بود وگرنه آزاد اصلاً نزنی هم می تونی بری شرکت کنی !
      ویرایش توسط NoBogh : 04 خرداد 1395 در ساعت 19:23 دلیل: ــُــ

9. Top | #69
      در انتظار تایید ایمیل

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نظرت محترمه

10. Top | #70
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      معجزه زیست مهر و ماه رو بگیر تازه چاپ شده میشه راحت ازش 40 بگیری.

11. Top | #71
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Navid70 نمایش پست ها
      معجزه زیست مهر و ماه رو بگیر تازه چاپ شده میشه راحت ازش 40 بگیری.
      پایش هم چاپ شده؟؟؟؟

12. Top | #72
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نه هنوز.من که چشمم اب نمیخوره به کنکور برسه.

13. Top | #73
      کاربر نیمه فعال

Geryeh
      نمایش مشخصات
      یعنی فقط خوندن جمع بندیش کفایت میکنه یا باید کل فیلما رو دید؟

14. Top | #74
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط edin نمایش پست ها
      یعنی فقط خوندن جمع بندیش کفایت میکنه یا باید کل فیلما رو دید؟
      جمع بندیش رو ببین . تعداد ساعت هاش کمه . بعدش اگه دیدی اشکال داری همون مبحث رو از فیلم های کاملش ببین

15. Top | #75
      کاربر باسابقه

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zaniarsobhani نمایش پست ها
      با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه ی دوستان
      امروز یه تصمیم جدی گرفتم
      قبولی در دندانپزشکی با ۵۰ روز خواندن
      خداروشکر معدل که مثبته امسال و سهمیه شاهد هم دارم.
      داداش شما 5 روز بخون قبولی!
      50 روز واسه رتبه 2رقمیاست که راحت تر بتونن حق بقیه رو بخورن.
      اینو میگم چون پارسال صمیمی ترین رفیقم 25% سهمیه جانبازی داشت و معدلش هم 16 بود و هر روز با زیداش بیرون بود و اینو خودم میدونم که هیچی درس نمیخوند و رتبه ش اومد 4هزار.
      نیازی به تاپیک زدن نبود که!!

صفحه 5 از 10 نخستنخست ... 456 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن